Wyburzenia w Bytowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 228 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Bytowie

Wyburzenia Bytów

Usługi Komunalne i Transportowe

18 opinii

Zawodowcy z Usługi Komunalne i Transportowe to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej rozbiórki budynków. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

GRUZBORK JUSTYNA SAK - Fenomenalna Firma Wyburzeniowa Bytów

GRUZBORK JUSTYNA SAK

1 opinia

Ta fenomenalna firma wyburzeniowa z Bytowa to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają duże doświadczenie. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Robert Rybak TD - Najlepsze Wyburzanie Ścian Bytów

Robert Rybak TD

4 opinie

Wiele długich lat pracownicy Robert Rybak TD świadczą usługi z zakresu wyburzania ścian, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Arbor - Staranne Wyburzenia Bytów

Arbor

6 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij Arbor. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Firma JAREK Jarosław Okrój - Profesjonalne Wyburzanie Budynków Bytów

Firma JAREK Jarosław Okrój

34 opinie

Poszukujesz specjalisty od wyburzania budynków? Skorzystaj z kwalifikacji Firma JAREK Jarosław Okrój. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

Mati-Tom - Solidne Usuwanie Azbestu w Bytowie

Solidne Usuwanie Azbestu w Bytowie

1 opinia

Już od kilku lat pracownicy firmy Mati-Tom realizują usługi z zakresu usuwania azbestu, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

MontageTeam - Wyjątkowe Wyburzanie Ścian Bytów

MontageTeam

1 opinia

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? MontageTeam jest na to najlepszym rozwiązaniem. Nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Spółdzielnia Usługowo-Handlowa w Rokitkach Tadeusz Labuda - Rewelacyjne Rozbiórki Bytów

Spółdzielnia Usługowo-Handlowa w Rokitkach Tadeusz Labuda

Uwierz fachowcom w dziedzinie rozbiórek i zatrudnij Spółdzielnia Usługowo-Handlowa w Rokitkach Tadeusz Labuda. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

SAB Parkingi, Drogi, Wykopy, Rozbiórki - Solidne Wyburzenia Bytów

SAB Parkingi, Drogi, Wykopy, Rozbiórki

Firma SAB Parkingi Drogi Wykopy Rozbiórki oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z Bytowa i z sąsiednich miast. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Krzysztof Durawa - Świetne Wyburzenia Bytów

Świetne Wyburzenia Bytów

Uważasz, że świetne wyburzenia to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 28 zleceń na wyburzenia w Bytowie

Rozbiórki Bytów

Przygotowanie rozbiórek dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 4500m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Miastko

2023-01-10 do 2023-01-18

Doskonałej Jakości Rozbiórki

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Odzysk drewna cegły czerwonej i bialej Termin rozpoczęcia pra...

 • Trzebielino

2022-11-27 do 2022-12-05

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 301-500m², Starkowo

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Czerwona i biala cegła drewno odzysk materialu Termin rozpocz...

 • Starkowo

2022-11-08 do 2022-11-16

Zlecę wyburzenie ścian, 101-200m², Bytów

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: TRzy sciany do wyburenia.2m,3m i 4m>Wyburzenie i podparcie. Sta...

 • Bytów

2022-10-13 do 2022-10-21

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 101-200m², Bytów

Zlecający szuka dobrej współpracy i pisze - Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 101-200m². To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Bytów

2022-10-13 do 2022-10-21

Dobra Firma Wyburzeniowa Bytów

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bytów

2022-09-07 do 2022-09-15

Potrzebna ekipa na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 301-500m², Sulęczyno

Ten Zlecający nadal potrzebuje profesjonalistów od wyburzań budynków. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebna ekipa na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 301-500m², chcąc trafić w dobre miejsce. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Sulęczyno

2022-10-09 do 2022-10-17

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 98m², Słupsk

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 98m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie wyburzeń, rozbiórek daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Słupsk

2022-10-20 do 2022-10-21

Zlecę rozbiórkę obiektu, 50m², Słupsk

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 50m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Parterowy garaż z częściowym dachem (deski pokryte papą). 3 ściany ...

 • Słupsk

2022-07-19 do 2022-07-22

Zlecę rozbiórkę obiektu, do 100m², Słupsk

Składający zapytanie zgłosił "Zlecę rozbiórkę obiektu, do 100m²". Jako godna zaufania firma wyburzeniowa, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Klienci przekonają się o doskonałej obsłudze. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Słupsk

2022-07-25 do 2022-08-02

Wyburzania Budynków Bytów

Pragniesz znaleźć Klienta jako warty uwagi profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Słupska. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Słupsk

2022-09-18 do 2022-09-18

Doskonała Rozbiórka Budynków Bytów

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapytanie o wyburzenie obiektu, 201-300m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Słupsk

2022-09-28 do 2022-09-28

Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 301-500m², Słupsk

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Słupsk

2022-09-28 do 2022-09-28

Zapytanie o wyburzenie obiektu, 46m², Kościerzyna Woj. Pomorskie

Jeśli jeszcze jako profesjonalista od wyburzeń, rozbiórek potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o wyburzenie obiektu, 46m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Pomorskie bez wątpienia pokażesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Kościerzyna Woj. Pomorskie

2022-08-24 do 2022-09-01

Pierwszorzędne Wyburzenia Bytów

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: komin Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: komin murowany, kwadratowy o boku 1,5m u podstawy, z czerwonej cegły o wyso...

 • Człuchów

2022-08-05 do 2022-08-13

Najlepsza Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Chojnice

2022-09-16 do 2022-09-24

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 70m², Chojnice

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: Drewniany, Letniskowy Powierzchnia obiektu: 70m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Chojnice

2022-08-26 do 2022-09-03

Zlecę wyburzenie obiektu, 101-200m², Chojnice

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Dzień dobry, mam do wyburzenia budynek gospodarczy z cegły, o...

 • Chojnice

2022-11-14 do 2022-11-22

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 201-300m², Chojnice

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od wyburzeń, rozbiórek szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 201-300m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Chojnic z pewnością dasz dowód Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Chojnice

2023-01-20 do 2023-01-28

Wyburzania Budynków

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: Komin Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Dobrociechy

2023-01-10 do 2023-01-18

Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 301-500m², Lębork

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Lębork

2022-09-12 do 2022-09-12

Wyburzenia, Rozbiórki

Zlecający szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecę wyburzenie obiektu, 1000m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Lębork

2022-08-18 do 2022-08-26

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Lębork

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Lębork

2022-11-15 do 2022-11-15

Zlecę wyburzenie obiektu, do 100m², Grabówko

To zlecenie o treści - Zlecę wyburzenie obiektu, do 100m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z Pomorskiego i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Grabówko

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 4 dni temu

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, do 100m², Postomino

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, do 100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś.

 • Postomino

2023-01-27 do 2023-02-03
dodano 4 dni temu

Firma Wyburzeniowa

Jako fenomenalna firma wyburzeniowa, która nie ma sobie równych na terenie Kartuz - złóż ofertę i pozwól przekonać mu się samodzielnie o tym, że jesteś dobry! Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Kartuzy

2022-07-18 do 2022-07-18

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m², Kartuzy

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: 15m×6m cegła dach drewniany kryty papa Termin rozpoczęcia pra...

 • Kartuzy

2022-11-03 do 2022-11-11

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Kartuzy

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: 15m×6m cegła dach papa Termin rozpoczęcia prac: 2023-04-10...

 • Kartuzy

2022-11-03 do 2022-11-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek