Wyburzenia w Brzesku

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 177 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Brzesku

Wyburzenia Brzesko

"MAAT" Tomasz Gondek

37 opinii

Wiele długich lat pracownicy firmy MAAT Tomasz Gondek świadczą usługi z zakresu najlepszego wyburzania ścian, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ustal pasujący termin!

HAB-KRIS - Rewelacyjne Usuwanie Azbestu w Brzesku

Rewelacyjne Usuwanie Azbestu w Brzesku

3 opinie

Firma HAB-KRIS świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Brzesko i z sąsiednich miast. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

F.P.H.U. "Marzec" - Świetne Wyburzenia, Rozbiórki Brzesko

Świetne Wyburzenia, Rozbiórki Brzesko

8 opinii

Jeżeli szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z F.P.H.U. Marzec są dla Ciebie idealni. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Prywatna - Pierwszorzędne Wyburzenia, Rozbiórki Brzesko

Prywatna

1 opinia

Pochłonie Cię fachowe działanie Prywatna w rejonie Brzeska. Ta firma wyburzeniowa ma sprawnych pracowników, więc możesz być pewny, że realizację wyburzeń, rozbiórek zakończą szybko. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Cargo-Bud spółka z o.o. - Pierwszorzędne Wyburzenia Brzesko

Cargo-Bud spółka z o.o.

1 opinia

Jesteś zdania, że pierwszorzędne wyburzenia to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

ART-COM usługi ogólnobudowlane ,Kamieniarstwo - Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Brzesko

ART-COM usługi ogólnobudowlane ,Kamieniarstwo

8 opinii

ART-COM usługi ogólnobudowlane Kamieniarstwo to wybitni specjaliści od rozbiórki budynków i usuwania azbestu, obsługujący Klientów z miejscowości Brzesko i sąsiednich powiatów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Diament-WS usługi cięcia i wiercenia betonu - Rewelacyjne Rozbiórki Brzesko

Rewelacyjne Rozbiórki Brzesko

2 opinie

Jeżeli w dalszym ciągu szukasz dobrej firmy od rozbiórek to skorzystaj z doświadczenia Diament-WS usługi cięcia i wiercenia betonu. Brzesko i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Oliwia Pawełek - Doskonałe Wyburzanie Ścian Brzesko

Oliwia Pawełek

1 opinia

Chesz znaleźć solidnego specjalistę z zakresu doskonałego wyburzania ścian z Brzeska, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Oliwia Pawełek jest gotowa Ci pomóc. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Firma Remontowo-Budowlana "DOM-System" - Staranne Wyburzenia Brzesko

Firma Remontowo-Budowlana "DOM-System"

7 opinii

Firma Firma Remontowo-Budowlana DOM-System oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z Brzeska i z sąsiednich miast. Mają propozycję dla każdego.

Maciej Strąg MAS-BUD - Doskonała Rozbiórka Budynków Brzesko

Maciej Strąg MAS-BUD

1 opinia

Pracownicy Maciej Strąg MAS-BUD to specjaliści w swoim fachu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży rozbiórki budynków. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Najnowsze z 27 zleceń na wyburzenia w Brzesku

Rozbiórki Brzesko

Jeżeli wciąż jako ekspert od rozbiórek szukasz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 101-200m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca na pewno uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Porąbka Uszewska

2023-01-28 do 2023-01-30

Potrzebna ekipa na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 101-200m², Brzesko

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Rozbiórka eternitu wraz z utylizacją Ter...

 • Brzesko

2022-10-15 do 2022-10-23

Dam zlecenie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 101-200m², Brzesko

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Rozbiórka pokrycia dachu z eternitu z uty...

 • Brzesko

2022-10-15 do 2022-10-23

Perfekcyjne Wyburzenia Brzesko

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Projekt i wyburzenie ściany nośnej do 5 m długości, grubość 24 ...

 • Wielka Wieś

2022-10-23 do 2022-10-31

Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, 1000m², Stary Wiśnicz

Odpowiedz na zlecenie jako firma wyburzeniowa oferująca swoje doświadczenie na terenie Małopolskiego i w rejonie powiatu. Żeby otrzymać Klienta skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Stary wiśnicz

2022-12-11 do 2022-12-19

Dam zlecenie na rozbiórkę fundamentu, 45m², Bochnia

Rodzaj prac: rozbiórka fundamentu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 45m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bochnia

2022-10-23 do 2022-11-02

Zlecę prace rozbiórkowe, do 100m², Bochnia

Rodzaj prac: wykucie otworu w ścianie np. na okn Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoc...

 • Bochnia

2022-07-19 do 2022-07-21

Zlecę rozbiórkę obiektu, do 100m², Bochnia

Ten Zlecający jeszcze potrzebuje dobrej firmy od wyburzań budynków. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę rozbiórkę obiektu, do 100m², chcąc trafić w dobre miejsce. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

 • Bochnia

2022-08-16 do 2022-08-16

Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, do 100m², Bochnia

Rodzaj prac: wykucie otworu w ścianie np. na okn Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Do...

 • Bochnia

2022-10-04 do 2022-10-12

Zlecę rozbiórkę obiektu, do 100m², Bochnia

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: Piwnica Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Rozebranie i odzyskanie wierzchniej cegły stare piwnicy (ziemianki) oraz w...

 • Bochnia

2022-08-04 do 2022-08-12

Zapytanie o wyburzenie obiektu, do 100m², Bochnia

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bochnia

2022-09-30 do 2022-10-08

Firma Wyburzeniowa Brzesko

Jako dobra firma wyburzeniowa z Bochni oraz prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Bochnia

2022-10-23 do 2022-10-26

Rozbiórka obiektu, 700m2, Królówka

Zakres zlecenia: rozbiórka obiektu Powierzchnia: 700m2 Dodatkowe usługi: wraz z przekruszeniem na miejscu Termin: możliwy od zaraz...

 • Królówka

2022-09-07 do 2022-09-15

Perfekcyjne Wyburzania Budynków Brzesko

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 10m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie wyburzań budynków daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Brzeźnica

2022-09-08 do 2022-09-16

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Rajbrot

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Rajbrot

2022-12-25 do 2022-12-28

Prace rozbiórkowe, do 100m², Gródek Nad Dunajcem

Rodzaj prac: wykucie otworu w ścianie np. na okn Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Do...

 • Gródek nad Dunajcem

2022-08-11 do 2022-08-19

Zlecę wyburzenie ścian, 20m², .m Rolnicza Tarnów

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Zlecę wyburzenie ścian, 20m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie wyburzeń daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • .m Rolnicza Tarnów

2022-10-04 do 2022-10-12

Zlecę wyburzenie obiektu, 90m², Zawada

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 90m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Zlecę rozbiórkę domu drewniano-murowanego. Przed rozbiórką szyby zostaną usun...

 • Zawada

2022-10-19 do 2022-10-22

Świetne Wyburzenia, Rozbiórki Brzesko

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Tarnów

2022-08-25 do 2022-09-02

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m², Tarnów

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Tarnów

2022-11-21 do 2022-11-29

Znakomite Wyburzenia, Rozbiórki

Zakres zlecenia: wyburzenie wnętrza obiektu (ściany regips, podłoga, płytki, sufit, instalacje) Powierzchnia: 1000m2 Dodatkowe usługi: wraz z wywozem gruzu Termin: możliwy od zaraz...

 • Tarnów

2022-08-03 do 2022-08-11

Zapotrzebowanie na wyburzenie ścian, do 100m², Tarnów

Jeśli wciąż jako dobra firma od wyburzeń, rozbiórek poszukujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na wyburzenie ścian, do 100m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z pewnością uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Tarnów

2022-09-25 do 2022-10-03

Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Wawrzeńczyce

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Zlecę rozbiórkę starego domu drewnianego. Wymiary domu 6x12 mb....

 • Wawrzeńczyce

2022-12-27 do 2023-01-04

Zlecę wyburzenie ścian, 101-200m², Ciężkowice

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Wyburzenie ścian wewnętrznych ceglanych , oraz usunięcie "targaczy" z stro...

 • Ciężkowice

2023-01-10 do 2023-01-18

Świetne Wyburzania Budynków

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zapytanie o wyburzenie obiektu, do 100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Wola Rzędzińska

2023-01-04 do 2023-01-09

Firma Wyburzeniowa

Jako fenomenalna firma wyburzeniowa, która nie ma sobie równych na terenie Małopolskiego - złóż ofertę i pozwól przekonać mu się samodzielnie o tym, że jesteś dobry! Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Niepołomice

2023-01-16 do 2023-01-16

Zlecę wyburzenie obiektu, do 100m², Niepołomice

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Stodoła wraz z pomieszczeniem gospodarczym .dachówk...

 • Niepołomice

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano wczoraj o 11:49

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek