Instalacje sanitarne w Pyrzycach

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 458 698 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 589 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Pyrzycach

Instalacje sanitarne Pyrzyce

Pomoc Kanalizacyjna-wodna

9 opinii

Ten monter instalacji sanitarnych działa w rejonie miejscowości Pyrzyce i oferuje liczne usługi z zakresu perfekcyjnej instalacji sanitarnej. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

LIPRES - Profesjonalne Przyłącza Wodociągowe Pyrzyce

LIPRES

5 opinii

Uważasz, że profesjonalne przyłącza wodociągowe to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - monterzy instalacji sanitarnych z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Hydro-Gaz - Solidne Przyłącza Wodociągowe Pyrzyce

Hydro-Gaz

3 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz dobrej firmy od przyłączy wodociągowych to wykorzystaj kompetencje Hydro-Gaz. Pyrzyce - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

MasterBudRem - Dobry Monter Instalacji Sanitarnych Pyrzyce

MasterBudRem

1 opinia

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze dobrego montera instalacji sanitarnych, to zwróć uwagę na firmę MasterBudRem. Realizuje wszechstronne spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Wiktor Żmuda - Rewelacyjne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Pyrzyce

Rewelacyjne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Pyrzyce

Zrealizowanie przydomowych oczyszczalni ścieków będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Wiktor Żmuda ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Budmex Usługi Ogólnobudowlane - Znakomite Przyłącza Wodociągowe Pyrzyce

Znakomite Przyłącza Wodociągowe Pyrzyce

Jeśli szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Budmex Usługi Ogólnobudowlane są dla Ciebie idealni. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i poznaj ofertę.

Spółdzielnia Mirszkaniowa - Znakomity Monter Instalacji Sanitarnych Pyrzyce

Spółdzielnia Mirszkaniowa

Jesteś zdania, że znakomite instalacje wod-kan to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - monterzy instalacji sanitarnych z Spółdzielnia Mirszkaniowa udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

Usługi ogólnobudowlane "P.N." - Doskonałe Instalacje Wod-kan Pyrzyce

Usługi ogólnobudowlane "P.N."

Na wypadek jeśli poszukujesz profesjonalistów od instalacji wod-kan to trafiłeś w dobre miejsce - Usługi ogólnobudowlane P.N. jest do Twoich usług. Pyrzyce i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Mają propozycję dla każdego.

Dragonbud - Najlepsze Instalacje Wod-kan w Pyrzycach

Najlepsze Instalacje Wod-kan w Pyrzycach

Nadal szukasz specjalisty od instalacji wod-kan? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Dragonbud. Skontaktuj się i poznaj ofertę.

Usługi koparką Mickał Kołacki - Doskonałe Przyłącza Wodociągowe Pyrzyce

Usługi koparką Mickał Kołacki

Według Ciebie doskonałe przyłącza wodociągowe to trudny temat? W takim razie nie trać czasu - monterzy instalacji sanitarnych z Usługi koparką Mickał Kołacki dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Najnowsze z 24 zleceń na instlacje sanitarne w Pyrzycach

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 4mb, woda, Bielice

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 4mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: no...

 • Bielice

2022-12-20 do 2022-12-28

Świetne Instalacje Wod-kan Pyrzyce

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: rozbudowa sieci, wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 20mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy...

 • Pyrzyce

2022-12-13 do 2022-12-21

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 80m², wod.-kan., Pyrzyce

Zleceniodawca poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 80m², wod.-kan.. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Pyrzyce

2022-11-25 do 2022-12-03

Znakomita Instalacja Sanitarna Pyrzyce

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 80m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak...

 • Bielice

2022-11-04 do 2022-11-12

Profesjonalna Instalacja Wodno-kanalizacyjna Pyrzyce

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: Przecisk pod drogą Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Proje...

 • Letnin

2022-10-10 do 2022-10-18

Instalacja Sanitarna

Zlecający szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług i pisze - Firma do wykonania przyłącza o dł. 34mb, kanalizacja. To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Pyrzyce

2022-10-07 do 2022-10-10

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 150m², wod.-kan., Czarnowo

Ten Klient jeszcze potrzebuje dobrej firmy od instalacji wod-kan. Napisał zlecenie o treści - Zlecę wykonanie instalacji w bud. 150m², wod.-kan., chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie.

 • Czarnowo

2022-10-05 do 2022-10-13

Porządne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 20mb) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zl...

 • Pyrzyce

2022-08-11 do 2022-08-19

Znakomita Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej z tego zlecenia będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Firma do wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków, wod.-kan.. Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin!

 • Pyrzyce

2022-08-08 do 2022-08-16

Najlepsze Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 65m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiek...

 • Dolice

2022-09-02 do 2022-09-10

Wykonanie prac wod.-kan., Dolice

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od instalacji sanitarnej. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Dolice

2022-12-02 do 2022-12-10

Doskonałej Jakości Instalacja Wodno-kanalizacyjna

W dalszym ciągu jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako dobra firma od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Żeby uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Binowo

2022-08-01 do 2022-08-09

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 166m², wod.-kan., Stare Czarnowo

Próbujesz znaleźć Klienta jako sprawdzony specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Wybierz numer jeszcze dzisiaj.

 • Stare Czarnowo

2022-08-03 do 2022-08-11

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 195m², wod.-kan., Dobropole Gryfińskie

Będąc w gronie monterów instalacji sanitarnych z tak bogatym doświadczeniem pracujesz na terenie miejscowości Zachodniopomorskie i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego ogłoszenia. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Dobropole gryfińskie

2022-09-06 do 2022-09-14

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 15mb, wod.-kan., Myślibórz

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 15mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom typu bliź...

 • Myślibórz

2022-11-08 do 2022-11-16

Instalacje Wod-kan

W dalszym ciągu jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako specjalista od instalacji wod-kan. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Myślibórz

2022-08-27 do 2022-09-04

Porządna Instalacja Sanitarna

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 30mb, kanalizacja", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Myślibórz

2023-01-23 do 2023-01-31

Pierwszorzędna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 5m²) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest:...

 • Barlinek

2022-09-30 do 2022-10-08

Zrobienie przyłącza o dł. 5mb, wod.-kan., Pełczyce

Wciąż możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Pełczyce

2022-07-29 do 2022-08-06

Ekipa do prac wod.-kan., Niedźwiedź

Ten Klient jest zdania, że perfekcyjna instalacja sanitarna to nieproste zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Ekipa do prac wod.-kan.". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Niedźwiedź

2022-08-14 do 2022-08-22

Rewelacyjna Instalacja Sanitarna

Wykonanie instalacji sanitarnej dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 25mb, wod.-kan.. Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Stargard

2022-08-10 do 2022-08-18

Instalacje Wod-kan

Zapytanie o treści - Firma do wykonania szamba, przyłącza o dł. 12mb, wod.-kan. jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z Stargardu i okolic. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Stargard

2022-11-05 do 2022-11-13

Ekipa do prac wod.-kan., Stargard

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: Wymiana całe wymiana całej instalacji elektrycznej i przeniesienie licznika prąduj inwestycji elektrycznej oraz przeniesienie licznika prądu wymiana instalacji elektryc...

 • Stargard

2022-11-24 do 2022-12-02

Firma do wykonania instalacji w bud. 1000m², wod.-kan., Stargard

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 1000m²) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Obiekt, jakieg...

 • Stargard

2022-11-29 do 2022-12-07

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych