Instalacje sanitarne w Stargardzie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 279 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 478 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Stargardzie

Instalacje sanitarne Stargard

Doskonałej Jakości Przyłącza Wodociągowe

63 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie przyłączy wodociągowych i zatrudnij Eko-Bio Przydomowe Oczyszczalnie. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Eko House Technologie Ekologiczne - Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna Stargard

Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna

31 opinii

Zawodowcy z Eko House Technologie Ekologiczne to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży instalacji sanitarnej. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Pomoc Kanalizacyjna-wodna - Perfekcyjna Instalacja Sanitarna Stargard

Pomoc Kanalizacyjna-wodna

9 opinii

Instalacja sanitarna to ich pasja, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

SOLAR - Pierwszorzędne Przyłącza Wodociągowe Stargard

SOLAR

9 opinii

Firma działa na terenie Stargardu i świadczy liczne usługi z zakresu perfekcyjnej instalacji sanitarnej. Aby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

DIPI Doradztwo i Pośrednictwo Inwestycyjne Sławomir Zieliński - Doskonałe Instalacje Wodno-kanalizacyjne Stargard

Doskonałe Instalacje Wodno-kanalizacyjne

7 opinii

Chcesz znaleźć solidnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? DIPI Doradztwo i Pośrednictwo Inwestycyjne Sławomir Zieliński jest na to najlepszym rozwiązaniem. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Fabryka Wody Mariusz Smolibocki, Dobrosław Pulit s.c. - Solidny Monter Instalacji Sanitarnych w Stargardzie

Solidny Monter Instalacji Sanitarnych w Stargardzie

6 opinii

Ten solidny monter instalacji sanitarnych działa w branży od lat i jest specjalistą zawsze przygotowanym do podjęcia nowego zlecenia - Fabryka Wody Mariusz Smolibocki Dobrosław Pulit s.c. to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Hydro-Gaz - Pierwszorzędne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Stargard

Hydro-Gaz

3 opinie

Wciąż szukasz profesjonalistów od przydomowych oczyszczalni ścieków? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Hydro-Gaz. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Dren Sp. z o.o. - Profesjonalna Instalacja Sanitarna Stargard

Profesjonalna Instalacja Sanitarna Stargard

2 opinie

Jeżeli poszukujesz ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Dren Sp. z o.o. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Firma Usługowa Aleksandra Latawiec - Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan Stargard

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan Stargard

2 opinie

Myślisz, że pierwszorzędne instalacje wod-kan to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z Firma Usługowa Aleksandra Latawiec pomogą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Zakład ogólnobudowlany - Doskonałe Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Stargard

Doskonałe Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków

2 opinie

Jeśli poszukujesz doskonałej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Zakład ogólnobudowlany perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Najnowsze z 27 zleceń na instlacje sanitarne w Stargardzie

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 80m², wod.-kan., Stargard

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od instalacji wodno-kanalizacyjnej potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę wykonanie instalacji w bud. 80m², wod.-kan.. Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Stargard bez wątpienia pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Stargard

2023-01-26 do 2023-02-03

Rewelacyjne Instalacje Wod-kan Stargard

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od instalacji wod-kan szukasz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 5mb, wod.-kan.. Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Stargard bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Stargard

2023-01-24 do 2023-02-01

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 100m², woda, Stargard

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 100m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakie...

 • Stargard

2023-01-22 do 2023-01-22

Najlepsza Instalacja Sanitarna Stargard

Ten Zleceniodawca wciąż szuka profesjonalistów od instalacji sanitarnej. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebne wykonanie szamba, wod.-kan., chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Stargard

2023-01-20 do 2023-01-28

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan

Ten Klient jest zdania, że pierwszorzędne instalacje wod-kan to skomplikowany temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecę wykonanie instalacji w bud. 500m², wod.-kan.". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Chociwel

2023-01-15 do 2023-01-23

Dobrzy Monterzy Instalacji Sanitarnych Stargard

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 25mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Ob...

 • Stargard

2023-01-09 do 2023-01-17

Szukam firmy do prac wod.-kan., Stargard

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba, 10 Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Pro...

 • Stargard

2023-01-05 do 2023-01-05

Wykonanie prac wod.-kan., Dolice

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: instalacja wodno-kanalizacyjna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Dolice

2022-12-02 do 2022-12-10

Firma do wykonania instalacji w bud. 1000m², wod.-kan., Stargard

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 1000m²) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Obiekt, jakieg...

 • Stargard

2022-11-29 do 2022-12-07

Profesjonalne Instalacje Wod-kan

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od instalacji wod-kan szukasz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 8mb, woda, Storkowo. Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Storkowo, gmina. Ińsko

2022-11-28 do 2022-12-06

Doskonałej Jakości Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: Wymiana całe wymiana całej instalacji elektrycznej i przeniesienie licznika prąduj inwestycji elektrycznej oraz przeniesienie licznika prądu wymiana instalacji elektryc...

 • Stargard

2022-11-24 do 2022-12-02

Instalacje Wod-kan

Wykonanie instalacji wod-kan z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zrobienie instalacji w bud. 117m², wod.-kan.. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Stargard

2022-11-11 do 2022-11-19

Firma do wykonania szamba, przyłącza o dł. 12mb, wod.-kan., Stargard

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako profesjonalista od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Umów się na konkretny termin już teraz!

 • Stargard

2022-11-05 do 2022-11-13

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 80m², wod.-kan., Stargard

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 80m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zle...

 • Stargard

2022-11-04 do 2022-11-12

Ekipa do prac wod.-kan., Ińsko

Ten Klient myśli, że solidna instalacja wodno-kanalizacyjna to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Ekipa do prac wod.-kan.". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako monter instalacji sanitarnych posłużysz mu radą i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Ińsko

2022-10-18 do 2022-10-26

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 120m², wod.-kan., Chociwel

Klient szuka solidnego montera instalacji sanitarnych dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 120m², wod.-kan.. Jeśli realizujesz całe spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Chociwel

2022-09-30 do 2022-10-08

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 118m², wod.-kan., Chociwel

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 118m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zle...

 • Chociwel

2022-09-27 do 2022-10-05

Perfekcyjna Instalacja Wodno-kanalizacyjna Stargard

Ten Klient jest zdania, że perfekcyjna instalacja wodno-kanalizacyjna to niełatwy temat. Napisał zgłoszenie o treści "Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 75m², woda". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Suchań

2022-09-10 do 2022-09-18

Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budy...

 • Łęczyna

2022-09-08 do 2022-09-16

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: pojemnik na deszczówkę Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wy...

 • Stargard

2022-09-06 do 2022-09-14

Rewelacyjna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 65m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiek...

 • Dolice

2022-09-02 do 2022-09-10

Perfekcyjne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: montaż zasuwy burzowej Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starsz...

 • Stargard

2022-08-23 do 2022-08-31

Ekipa do prac wod.-kan., Niedźwiedź

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: Odkamienienie rur od ciepłej wody Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie je...

 • Niedźwiedź

2022-08-14 do 2022-08-22

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 25mb, wod.-kan., Stargard

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 25mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Obiekt, jakiego dotyczy...

 • Stargard

2022-08-10 do 2022-08-18

Rewelacyjne Instalacje Wod-kan

Zlecający szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Potrzebne wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, kanalizacja. To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Ińsko

2022-08-10 do 2022-08-18

Porządna Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 20mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, ja...

 • Stargard

2022-08-09 do 2022-08-17

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Jako wybitny monter instalacji sanitarnych z olbrzymim doświadczeniem i specjalista gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca napisał "Firma do wykonania szamba, instalacji w bud. 120m², wod.-kan.". Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Ińsko

2022-07-30 do 2022-08-07

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych