Wentylacja i rekuperacja w Myślenicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 319 233 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
631 985 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawnie działająca wentylacja to jeden z kluczowych elementów wpływających na komfort przebywania w pomieszczeniu. Zanim jednak zdecydujesz się na jej instalację, warto wcześniej zorientować się w temacie, sprawdzić jakie rodzaje wentylacji masz do dyspozycji i ile kosztuje montaż wentylacji. Jeśli brakuje Ci specjalistycznej wiedzy, najlepiej skontaktować się z firmą, która specjalizuje się w tej dziedzinie. Taką frimę na pewno znajdziesz w naszym rankingu specjalistów od wentylacji i rekuperacji. Jej pracownicy z pewnością rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i pomogą wybrać wentylację, która pod każdym względem będzie odpowiadała Twoim potrzebom.

Według najczęściej stosowanej klasyfikacji wyróżniamy pięć najpopularniejszych typów wentylacji:

 • wentylację naturalną (grawitacyjną),
 • wentylację mechaniczną (również z odzyskiem ciepła),
 • wentylację wyporową,
 • wentylację mieszającą,
 • wentylację hybrydową (połączenie wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej).

Nie da się ukryć, że dla większości inwestorów zastanawiających się nad wyborem optymalnego rodzaju wentylacji dla swoich potrzeb, kluczowe znaczenie ma cena urządzenia. Przede wszystkim warto uświadomić sobie, że gdy w grę wchodzi montaż wentylacji cennik jest uzależniony od wielu różnych czynników, o których często nawet nie myślimy. Dobór wentylacji powinien być poprzedzony gruntowną analizą. Istotne jest na przykład umiejscowienie instalacji - montaż wentylacji w suficie podwieszanym będzie z pewnością bardziej kosztowny niż zamontowanie jednostki bezpośrednio na ścianie. Jeśli konieczny będzie montaż rury spiro do wentylacji, to również może generować dodatkowe koszty. Dobrze jest zatem poprosić firmę, z którą będziemy współpracować o przygotowanie wstępnego kosztorysu, aby nie zaskoczyły nas koszty.

Mimo kosztów związanych z profesjonalną instalacją wentylacji samodzielny montaż wentylacji mechanicznej nie zawsze okazuje się lepszym rozwiązaniem. Jeśli brakuje nam specjalistycznej wiedzy w tym zakresie, może się okazać, że nieświadomie popełnimy błędy, które będą rzutowały na efektywność pracy wentylacji, a tym samym na jakość powietrza w pomieszczeniu. W tym przypadku mimo wszystko warto powierzyć montaż systemów wentylacji pomieszczeń. Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny jest prawidłowy montaż instalacji grzewczej. Przykładamy dużą wagę również do tego, by montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej był wykonany starannie. Nie zawsze jednak uświadamiamy sobie, że sprawnie działająca wentylacja jest równie istotna jak pozostałe typy instalacji.


Wybierz kategorię:

Ranking najlepszych monterów wentylacji w Myślenicach

Wentylacja i rekuperacja Myślenice

Venticore Pro Sp. z o.o.

37 opinii

Uwierz ekspertom w dziedzinie montażu wentylacji i zatrudnij Venticore Pro Sp. z o.o.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i poznaj ofertę.

INSTAL-KRAK - Porządna Instalacja Wentylacyjna Myślenice

Porządna Instalacja Wentylacyjna Myślenice

13 opinii

Gdy poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z INSTAL-KRAK są dla Ciebie stworzeni. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

HydroMan Kompleksowe Instalacje - Profesjonalne Wykonanie Wentylacji Myślenice

Profesjonalne Wykonanie Wentylacji Myślenice

13 opinii

Wiele długich lat pracownicy HydroMan Kompleksowe Instalacje realizują usługi z zakresu profesjonalnego wykonania wentylacji, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zapraszamy do kontaktu.

Daison Sp. z o.o. - Solidne Systemy Wentylacyjne Myślenice

Daison Sp. z o.o.

11 opinii

Firma Daison Sp. z o.o. świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z miejscowości Myślenice i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

2BGreen Dorian Bachlaj - Świetna Instalacja Wentylacyjna Myślenice

2BGreen Dorian Bachlaj

14 opinii

Uwierz specjalistom w dziedzinie instalacji wentylacyjnej i zatrudnij 2BGreen Dorian Bachlaj. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Ekowent - Perfekcyjne Wykonanie Wentylacji w Myślenicach

Perfekcyjne Wykonanie Wentylacji w Myślenicach

9 opinii

Od wielu lat pracownicy firmy Ekowent oferują usługi z zakresu wykonania wentylacji, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

ekorekuperacja - Doskonały Montaż Wentylacji Myślenice

ekorekuperacja

7 opinii

Wykonanie montażu wentylacji będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. ekorekuperacja ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

DORTECH Technika Grzewcza i Sanitarna - Doskonałej Jakości Instalacja Wentylacyjna Myślenice

DORTECH Technika Grzewcza i Sanitarna

6 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od instalacji wentylacyjnej? Powierz tę kwestię specjalistom z DORTECH Technika Grzewcza i Sanitarna. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

Optivent - Znakomity Montaż Wentylacji Myślenice

Optivent

4 opinie

Zaufaj specjalistom w dziedzinie montażu wentylacji i zatrudnij Optivent. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

ClimGeo - Znakomici Monterzy Wentylacji Myślenice

Znakomici Monterzy Wentylacji

1 opinia

Ten monter wentylacji działa w branży od lat i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy - ClimGeo to doskonały wybór dla Ciebie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Najnowsze z 31 zleceń na montaż wentylacji, rekuperacji w Myślenicach

Tanie Systemy Wentylacyjne Myślenice

Typ budynku: dom Budynek: użytkowany Powierzchnia pomieszczeń: 36-70m² Projekt obiektu: Klient nie posiada projektu Zakres zlecenia: do uzgodnienia w rozmowie Klient chce otrzymać oferty na: projekt, zakup urządzenia i montaż...

 • Myślenice

2024-02-27 do 2024-03-06
dodano 6 dni temu

Wykonanie wentylacji w domu, 380m², Tokarnia

Typ budynku: dom Budynek: stan deweloperski Powierzchnia pomieszczeń: 380m² Projekt obiektu: nie uwzględnia wentylacji Zakres zlecenia: do uzgodnienia w rozmowie Klient chce otrzymać oferty na: projekt, zakup urządzenia i mon...

 • Tokarnia

2024-02-21 do 2024-02-29

Dobre Systemy Wentylacyjne

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł systemów wentylacyjnych, pomimo że poszukuje od kilku tygodni, napisał nam zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na montaż rekuperacji w domu, 101-150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Myślenice

2024-02-18 do 2024-02-26

Potrzebne zamontowanie rekuperacji w domu, 71-100m², Myślenice

Jako wybitni eksperci możecie spełnić wymagania w temacie rekuperacji. Zlecenie brzmi "Potrzebne zamontowanie rekuperacji w domu, 71-100m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Myślenice

2024-02-16 do 2024-02-24

Zamontowanie rekuperacji budynek użyteczności publicznej, 151 - 200 m², Sawa

Skoro starasz się znaleźć Klienta jako producent tanich rekuperatorów, to na pewno zapewnisz Zlecającemu najlepszy produkt. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

 • Sawa

2024-01-13 do 2024-01-21

Pierwszorzędna Wentylacja Myślenice

Typ budynku: budynek przemysłowy Budynek: w trakcie budowy Powierzchnia pomieszczeń: 151 - 200 m² Projekt obiektu: uwzględnia wentylację/rekuperację Zakres zlecenia: wentylacja Klient chce otrzymać oferty na: zakup urządzenia...

 • Stróża

2024-01-03 do 2024-01-11

Potrzebne zamontowanie rekuperacji w domu, 201-300m², Myślenice

Dom: w trakcie budowy Powierzchnia pomieszczeń: 201-300m² Projekt obiektu: nie uwzględnia wentylacji Klient chce otrzymać oferty na: projekt, zakup urządzenia i montaż Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Myślenice

2023-12-28 do 2024-01-05

Perfekcyjna Rekuperacja Myślenice

Dom: zamieszkały Powierzchnia pomieszczeń: 151 - 200 m² Projekt obiektu: uwzględnia wentylację/rekuperację Klient chce otrzymać oferty na: zakup urządzenia i montaż Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Myślenice

2023-12-06 do 2023-12-14

Znakomite Systemy Wentylacyjne

Zakres zlecenia: 220m² wymiana kopciucha ocieplenie Domu ? Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Poznachowice Dolne

2023-12-05 do 2023-12-13

Tanie Systemy Wentylacyjne

Typ budynku: dom Budynek: w trakcie budowy Powierzchnia pomieszczeń: 71-100m² Projekt obiektu: uwzględnia wentylację/rekuperację Zakres zlecenia: wentylacja Klient chce otrzymać oferty na: zakup urządzenia i montaż Termin sk...

 • Trzebunia

2023-11-17 do 2023-11-25

Zamontowanie rekuperacji w domu, 201-300m², Myślenice

Oferując usługi z zakresu rekuperacji od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Myślenice, ale także przyległych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Myślenice

2023-11-04 do 2023-11-12

Zamontowanie rekuperacji w domu, 151 - 200 m², Głogoczów

Udowodnij Klientowi, że takiego dostawcy prędko nie znajdzie w miejscowości Małopolskie i okolicy. Więc jeśli jesteś dostawcą bezkonkurencyjnych rekuperatorów to od razu poznaj szczegóły zapytania o treści - Zamontowanie rekuperacji w domu, 151 - 200 m². Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Głogoczów

2023-11-03 do 2023-11-11

Zamontowanie rekuperacji w domu, 36-70m², Skomielna Biała

Dom: w trakcie budowy Powierzchnia pomieszczeń: 36-70m² Projekt obiektu: nie uwzględnia wentylacji Klient chce otrzymać oferty na: zakup urządzenia i montaż Informacje dodatkowe: Szukam wykonawcę w zakresie rekuperacji. Jeżeli...

 • Skomielna Biała

2023-09-28 do 2023-10-06

Rekuperatory Myślenice

Ten Klient szuka najlepszej oferty rekuperatorów w okolicy Myślenic i napisał - Zlecę wykonanie rekuperacji w domu, 101-150m². Jako profesjonalista w branży wykorzystaj swoją doświadczoną kadrę i zaproponuj niezłą propozycję. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Myślenice

2023-09-05 do 2023-09-13

Potrzebne zamontowanie wentylacji w domu, 71-100m², Gruszów

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów wentylacyjnych, chociaż poszukuje od sam nie wiesz jak dawna, wysłał nam zlecenie o treści - Potrzebne zamontowanie wentylacji w domu, 71-100m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zleceniodawcy. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Gruszów

2023-08-27 do 2023-09-04

Pierwszorzędne Systemy Wentylacyjne

Typ budynku: lokal handlowo-usługowy Budynek: użytkowany Powierzchnia pomieszczeń: 71-100m² Projekt obiektu: nie uwzględnia wentylacji Zakres zlecenia: do uzgodnienia w rozmowie Klient chce otrzymać oferty na: zakup urządzeni...

 • Myślenice

2023-08-26 do 2023-09-03

Rekuperacja

Dom: stan deweloperski Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Projekt obiektu: uwzględnia wentylację/rekuperację Klient chce otrzymać oferty na: projekt, zakup urządzenia i montaż Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Myślenice

2023-08-17 do 2023-08-25

Doskonała Rekuperacja

Rekuperacja nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania, które ma treść "Zamontowanie rekuperacji w domu, 370m²". Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Wrząsowice

2023-11-20 do 2023-11-28

Wykonanie rekuperacji w domu, 101-150m², Rzeszotary

Oferując usługi z zakresu wentylacji od kilku lat, głównie na obszarze Małopolskiego, ale także pobliskich powiatów możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Rzeszotary

2023-09-21 do 2023-09-22

Doskonała Wentylacja

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Typ budynku: Ośrodek Zdrowia Budynek: w trakcie budowy Powierzchnia pomieszczeń: 500m² Projekt obiektu: nie uwzględnia wentylacji Zakres zlecenia: wentylacja z rekuperacją Kli...

 • Skrzydlna

2023-11-09 do 2023-11-17

Perfekcyjna Rekuperacja

Dom: stan deweloperski Powierzchnia pomieszczeń: 151 - 200 m² Projekt obiektu: uwzględnia wentylację/rekuperację Klient chce otrzymać oferty na: projekt, zakup urządzenia i montaż Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Gdów

2023-09-25 do 2023-10-03

Potrzebne zamontowanie wentylacji w domu, 151 - 200 m², Czyżów

Podjęcie decyzji o wyborze systemów wentylacyjnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i dobierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Potrzebne zamontowanie wentylacji w domu, 151 - 200 m². Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Czyżów

2024-01-12 do 2024-01-20

Zlecę wykonanie wentylacji w bud. przemysłowym, 151 - 200 m², Jodłownik

Wentylacja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia o treści "Zlecę wykonanie wentylacji w bud. przemysłowym, 151 - 200 m²". Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Jodłownik

2024-01-10 do 2024-01-18

Rekuperacja

Jeśli Rekuperacja nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Opierając się na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Nie czekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Mogilany

2024-01-16 do 2024-01-24

Zamontowanie wentylacji w lokalu gastronomicznym, do 35m², Mszana Dolna

Typ budynku: lokal gastronomiczny Budynek: użytkowany Powierzchnia pomieszczeń: do 35m² Projekt obiektu: Klient nie posiada projektu Zakres zlecenia: do uzgodnienia w rozmowie Klient chce otrzymać oferty na: projekt, zakup ur...

 • Mszana Dolna

2023-10-17 do 2023-10-25

Perfekcyjna Rekuperacja

Dom: zamieszkały Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Projekt obiektu: uwzględnia wentylację/rekuperację Klient chce otrzymać oferty na: projekt, zakup urządzenia i montaż Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wieliczka

2023-12-16 do 2023-12-24

Z Górnej Półki Rekuperatory

Klienci nierzadko czują się zagubieni w gąszczu ofert na rekuperatory. Jako fachowiec, zaproponuj najlepsze wyjście temu Zlecającemu zapytanie o treści - Wykonanie rekuperacji w domu, 101-150m². Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Wieliczka

2023-11-28 do 2023-12-06

Profesjonalna Wentylacja

Zleceniodawca poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecę wykonanie wentylacji w domu, 101-150m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Wieliczka

2023-12-17 do 2023-12-25

Systemy Wentylacyjne

Pokaż Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty systemów wentylacyjnych prędko nie znajdzie na terenie Wieliczki, więc jeśli szuka korzystnych systemów wentylacyjnych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Wieliczka

2024-01-29 do 2024-02-06

Potrzebne zamontowanie rekuperacji w domu, 101-150m², Wieliczka

Oferując usługi z zakresu rekuperacji od kilku lat, szczególnie na obszarze Wieliczki, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Wieliczka

2023-12-29 do 2024-01-06

Wykonanie wentylacji w domu, 71-100m², Mietniów

Typ budynku: dom Budynek: w trakcie budowy Powierzchnia pomieszczeń: 71-100m² Projekt obiektu: uwzględnia wentylację/rekuperację Zakres zlecenia: wentylacja z rekuperacją Klient chce otrzymać oferty na: zakup urządzenia i mon...

 • Mietniów

2023-11-09 do 2023-11-17

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji

Najczęstsze pytania o wentylacji i rekuperacji

Co to takiego rekuperacja?

Rekuperacja to system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Instalacja rekuperacji świetnie się sprawdzi w mieszkaniach alergików i osób uczulonych na kurz i roztocza, ale nie tylko…

Jak działa rekuperacja:

 • Zmniejsza straty ciepła wywołane przez wentylację (wbudowane wymienniki ciepła odbierają wyższą temperaturę ze zużytego powietrza i podgrzewają nią powietrze nawiewane z zewnątrz).
 • Filtruje powietrze, dzięki czemu do mieszkania nie dostaje się smog.
 • Bogatsza wersja rekuperacji – z jonizatorami – ochrania mieszkańców nieruchomości przed wnikaniem zanieczyszczeń do ich organizmów.

Po co robi się rekuperację?

Po co robi się rekuperację? Przede wszystkim wykonuje się ją zamiast wentylacji grawitacyjnej. Obecnie stanowi ona niezbędny element każdego domu energooszczędnego czy pasywnego.

Jakie są zalety montażu rekuperatora:

 • dostęp do czystego powietrza, pozbawionego smogu i alergenów;
 • obniżenie zapotrzebowania energetycznego domu na energię pierwotną (EP), aż do 95 kWh/(m2*rok);
 • oszczędności wynikające z rezygnacji z budowy kominów do wentylacji grawitacyjnej, kratek/wentylatorków w łazience, a nawet nawiewników/rozszczelnień w oknach (można też postawić na stałe szklenia).

Czy rekuperacja jest zdrowa?

Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją jest korzystnym rozwiązaniem nie tylko dla Twojego portfela, ale także dla zdrowia.

Rekuperator odpowiada za usuwanie zużytego, nieświeżego i niezdrowego powietrza z zewnątrz, dając w zamian świeże, czyste powietrze. Poza tym wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła chroni też przed zanieczyszczeniami generowanymi w środku domu. Taki system wentylacyjny doceniają zwłaszcza astmatycy i alergicy.

Rekuperacja ma pozytywny wpływ na:

 • sen,
 • samopoczucie,
 • koncentrację,
 • dotlenienie organizmu,
 • komfort cieplny (stabilna temperatura),
 • brak problemów z wilgotnością.

Ile kosztuje montaż rekuperacji?

Ile kosztuje montaż rekuperacji? Poznaj składowe ceny kompleksowego wykonania rekuperacji:

 • projekt rekuperacji 200 - 600 zł;
 • montaż rekuperacji 16 000 - 34 000 zł;
 • zakup rekuperatora 8000 - 24 000 zł;
 • zakup elementów systemu wentylacyjnego;
 • koszty eksploatacyjne (koszt zużycia energii elektrycznej 200 - 350 zł);
 • wymiana filtrów co około 3 miesiące (150 - 250 zł w skali roku);
 • coroczny serwis rekuperacji 200 - 450 zł.

Ostateczny koszt wykonania rekuperacji zależy od:

 • powierzchni budynku;
 • układu i liczby pomieszczeń;
 • długości instalacji;
 • rodzaju i parametrów technicznych rekuperatora (w tym mocy centrali wentylacyjnej);
 • standardu instalacji (czy zastosowano jakieś ekstra dodatki).

Koszty kompleksowego montażu rekuperacji są dość wysokie, jednak możesz je obniżyć, korzystając z programu "Czyste Powietrze" oraz wprowadzając pewne zmiany już na etapie projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji