Remont łazienki w Białej Podlaskiej

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Łazienek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 053 958 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
586 812 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remont łazienki i kuchni to najtrudniejsze prace w domu lub mieszkaniu. Wszystko ze względu na konieczność wymiany kilku elementów jednocześnie, oraz wykonania skomplikowanych czynności instalacyjnych. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i zaplanowaniu działań, można przejść przez remont szybko i spokojnie. Przeczytaj artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące remontów łazienki oraz kuchni. Jeżeli chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie to koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych fachowców.

Zarówno w przypadku remontu łazienki oraz kuchni, powinniśmy zacząć od szczegółowego projektu pomieszczenia. Wykonując remont kuchni, projekt ten powinien zakładać przede wszystkim dokładne umeblowanie. To ważna informacja, nie tylko dla stolarza lub firmy meblowej wykonującej zabudowę kuchenną, ale także istotna kwestia dla prawidłowego rozmieszczenia instalacji wodnych i elektrycznych. Zanim zlecisz projekt kuchni lub łazienki, wykonaj dokładny pomiar pomieszczenia, w którym należy uwzględnić także otwory drzwiowe czy okienne. Kompleksowy projekt pomieszczenia warto zlecić doświadczonemu architektowi wnętrz specjalizującego się w  remontach, który przedstawi praktyczne rozwiązania techniczne przydatne w obu pomieszczeniach.

Remont łazienki najczęściej przeprowadza się gruntownie. Ze względu na spory bałagan i utrudnienia, które powstają podczas remontu mieszkań, warto zrobić je całościowo, aby nie wracać w niedługim czasie do ponownych uciążliwości. Remont w domu zawsze wiąże się z nagromadzeniem śmieci i gruzu, dlatego przed wykonaniem prac rozbiórkowych warto zamówić kontener na odpady budowlane.

Remont łazienki warto zlecić doświadczonemu fachowcowi, który posiada specjalistyczną wiedzę na temat wykonywania łazienek i sanitariatu, a także na co dzień przeprowadza remonty budynków. Dobrze wykonana łazienka nie polega jedynie na układaniu płytek. Szczególnie trudny bywa remont małej łazienki, gdzie na niewielkim metrażu musimy zainstalować sporą liczbę sprzętów. Jeżeli planujemy instalację tzw. prysznica walk-in z odpływem liniowym, przed położeniem płytek podłogowych należy wykonać odpowiednią wylewkę, ze spadkiem w kierunku odpływu wody. Również wszelkie sanitariaty podtynkowe należy zainstalować jeszcze przed układaniem gresu i terakoty. Następnie rozpoczynamy układanie płytek, pamiętając o wcześniejszym zabezpieczeniu ścian w miejscach o dużej wilgotności. Na samym końcu montujemy toaletę, kabinę prysznicową oraz umywalkę.

Remont kuchni rozpoczynamy od dokładnego projektu pomieszczenia, poprzedzonego precyzyjnymi wymiarami. Ostateczny pomiar najczęściej wykonywać będzie firma przeprowadzająca remont i wykonująca zabudowę meblową. Jeżeli planujemy wybrać meble w zabudowie, dokładnie zaplanujmy miejsce pod gniazdka elektryczne oraz ujęcie wody. Następnym krokiem są prace wykończeniowe związane z położeniem płytek i malowaniem. Jeżeli przestrzeń między szafkami również ma być wyłożona płytkami, możemy zlecić to przed montażem mebli. Większość mebli pod zabudowę ma w tym miejscu wąską szczelinę, która pozwala na późniejsze wsunięcie dekoracyjnego panelu, szkła lub gresu.

Ranking najlepszych specjalistów od remontów łazienek i kuchni w Białej Podlaskiej

Remont łazienki Biała Podlaska

Usługi remontowo budowlane

17 opinii

Firma Usługi remontowo budowlane świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Biała Podlaska i z sąsiednich miast. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Rafał Przepiórowski - Porządne Łazienki w Białej Podlaskiej

Porządne Łazienki w Białej Podlaskiej

10 opinii

Jeżeli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Rafał Przepiórowski są dla Ciebie stworzeni. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

REMONTY-Tomasz Makowski - Perfekcyjne Remonty Małych Łazienek Biała Podlaska

Perfekcyjne Remonty Małych Łazienek

2 opinie

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie remontów małych łazienek i zatrudnij REMONTY-Tomasz Makowski. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Askora Adam Sucharzewski - Doskonałe Remonty Małych Łazienek Biała Podlaska

Askora Adam Sucharzewski

1 opinia

Na wypadek jeśli nadal potrzebujesz profesjonalistów od remontów małych łazienek to trafiłeś w dobre miejsce - Askora Adam Sucharzewski jest do Twoich usług. Biała Podlaska i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Szew-Bud Grzegorz Szewczuk - Doskonały Remont Łazienki Biała Podlaska

Doskonały Remont Łazienki

2 opinie

Chesz znaleźć solidnego fachowca z zakresu doskonałego remontu łazienki z Białej Podlaskiej, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Szew-Bud Grzegorz Szewczuk jest Twoim rozwiązaniem. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Usługi budowle - Staranne Remonty Małych Łazienek Biała Podlaska

Staranne Remonty Małych Łazienek

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie remontów małych łazienek i zatrudnij Usługi budowle. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

KLIMBUD Piotr Klimiuk Usługi remontowo-budowlane - Doskonałe Łazienki Biała Podlaska

Doskonałe Łazienki

2 opinie

Wciąż szukasz dobrej firmy od łazienek? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia KLIMBUD Piotr Klimiuk Usługi remontowo-budowlane. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

ART KAM - Najlepsze Zabudowy Łazienek Biała Podlaska

Najlepsze Zabudowy Łazienek

5 opinii

Uwierz fachowcom w dziedzinie zabudów łazienek i zatrudnij ART KAM. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

DekoMax Sufity Napinane - Fantastyczny Remont Łazienki Biała Podlaska

Fantastyczny Remont Łazienki Biała Podlaska

4 opinie

Firma DekoMax Sufity Napinane oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Biała Podlaska i okolic. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Andrzej - Najlepsze Łazienki Biała Podlaska

Najlepsze Łazienki Biała Podlaska

2 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz profesjonalistów od łazienek to skorzystaj z kwalifikacji Andrzej. Biała Podlaska i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Najnowsze z 29 zleceń na remonty łazienek i kuchni w Białej Podlaskiej

Pierwszorzędna Ekipa Remontowa Biała Podlaska

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, malowanie, montaż kabiny prysznicowej, remont instalacji hydraulicz...

 • Biała Podlaska

2023-05-09 do 2023-05-17

Remont łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m², Rakowiska

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarach Pr...

 • Rakowiska

2023-04-11 do 2023-04-19

Szukam ekipy do remontu łazienki w mieszkaniu, 6-10m², Biała Podlaska

Możesz zaoferować korzystną propozycję dotyczącą remontów łazienek? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Biała Podlaska

2023-03-24 do 2023-04-01

Firma Remontowa Biała Podlaska

To zapytanie o treści - Zlecę remont łazienki w mieszkaniu, 6-10m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z Białej Podlaskiej i okolic. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Biała Podlaska

2023-03-24 do 2023-04-01

Remonty Łazienek Biała Podlaska

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: montaż armatury Dodatkowe prace i wymagania: wymiana starej kabiny prysznicowej na nową Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesi...

 • Biała Podlaska

2023-02-21 do 2023-03-01

Zlecę wykonanie remontu łazienki, 6-10m², Biała Podlaska

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: kompleksowy remont łazienki Dodatkowe prace i wymagania: 15x20 Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-15...

 • Biała Podlaska

2023-02-20 do 2023-02-28

Prace remontowe w łazience, do 5m², Biała Podlaska

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: kompleksowy remont łazienki Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Biała Podlaska

2023-02-15 do 2023-02-23

Zlecę remont mieszkania, do 10m², Biała Podlaska

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodz...

 • Biała Podlaska

2023-01-14 do 2023-01-16

Doświadczona Firma Remontowa

Skontaktuj się z Klientem jako doświadczona firma remontowa świadcząca swoje doświadczenie na terenie Białej Podlaskiej i w przyległych powiatach. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Biała Podlaska

2023-01-03 do 2023-01-11

Zlecę wykonanie remontu łazienki, 6-10m², Biała Podlaska

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę korzystnych remontów łazienek gwarantując przy tym dobrą obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, z pewnością przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który pisze - Zlecę wykonanie remontu łazienki, 6-10m². Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Biała Podlaska

2023-01-02 do 2023-01-10

Dam zlecenie na remont 3 łazienek, 63m2, Biała Podlaska

Zakres zlecenia: remont 3 łazienek Dodatkowe informacje od Klienta: - remont ze skuciem obecnych płytek i położeniem gresu w formacie 120x60, - łazienki będą remontowane etapami. Szacunkowe powierzchnie płytek do ułożenia...

 • Biała Podlaska

2022-11-25 do 2022-12-03

Dam zlecenie remontu łazienki, 6-10m², Biała Podlaska Lubelskie

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja grzewcza, malowanie, murowanie, ułożenie glazury lub gresu, tynkowanie, instalacja el...

 • Biała Podlaska Lubelskie

2023-01-25 do 2023-02-02

Znakomite Łazienki Biała Podlaska

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 11-15m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, malowanie, montaż innej armatury, układanie płytek o standardowych rozmiarach Projekt wykończenia łazie...

 • Międzyrzec Podlaski

2023-04-14 do 2023-04-22

Dam zlecenie remontu łazienki w domu jednorodzinnym, do 5m², Małaszewicze Małe

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej, remont instalacji el...

 • Małaszewicze małe

2023-05-18 do 2023-05-26

Zlecę wyremontowanie łazienki, 21-30m², Tłuściec

Jako znakomita firma remontowa, która nie ma sobie równych w regionie Lubelskiego - skontaktuj się z Klientem i daj przekonać mu się na własne oczy o tym, że jesteś dobry! Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Tłuściec

2023-02-17 do 2023-02-25

Sumienna Firma Remontowa

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: kompleksowy remont łazienki Dodatkowe prace i wymagania: 30x60 Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Sarnaki

2022-11-21 do 2022-11-29

Bezkonkurencyjne Remonty Łazienek

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Szukam firmy do wyremontowania łazienki w domu jednorodzinnym, do 5m², znalezienie bezkonkurencyjnych remontów łazienek może być skomplikowane, ale pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego produktu. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kurów

2023-05-08 do 2023-05-16

Zapytanie o remont łazienki i kuchni, 16-20m² i do 10m2, Radzyń Podlaski

Remontowane pomieszczenia: łazienka i kuchnia Zakres zlecenia: prace remontowe Powierzchnia łazienki: 16-20m² Powierzchnia kuchni: do 10m2 Rodzaj prac do wykonania: kompleksowy remont kuchni, kompleksowy remont łazienki Termi...

 • Radzyń Podlaski

2022-11-28 do 2022-12-06

Dobra Firma Remontowa

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Szukam firmy do wyremontowania łazienki w mieszkaniu, 6-10m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Radzyń Podlaski

2023-04-11 do 2023-04-19

Dam zlecenie remontu łazienki w domu typu bliźniak, 6-10m², Radzyń Podlaski

Odnaleźliśmy specjalnie dla Ciebie najlepsze ogłoszenie dla ekipy remontowej, mające treść - Dam zlecenie remontu łazienki w domu typu bliźniak, 6-10m². Jako Profesjonaliści przeanalizuj i dokładnie wykonaj zadanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Radzyń Podlaski

2023-05-15 do 2023-05-23

Szukam firmy do wyremontowania łazienki do 5m², Zbuczyn

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: kompleksowy remont łazienki Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zbuczyn

2023-01-04 do 2023-01-12

Zlecę wykonanie remontu łazienki, 11-15m², Parczew

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: 11-15m² Rodzaj prac do wykonania: kompleksowy remont łazienki Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Parczew

2023-02-03 do 2023-02-11

Remont łazienki w mieszkaniu, 11-15m², Łuków

Jako doświadczona ekipa remontowa, która nie ma sobie równych na terenie Łukowa, daj Klientowi, który zgłosił zapytanie - Remont łazienki w mieszkaniu, 11-15m² - jak ważna jest konkurencyjność Twojej propozycji! Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Łuków

2023-04-29 do 2023-05-07

Zlecę wyremontowanie łazienki w mieszkaniu, 6-10m², Łuków

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, malowanie, montaż kabiny prysznicowej Projekt wykończenia łazienki...

 • Łuków

2023-04-29 do 2023-05-07

Rzetelna Firma Remontowa

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, montaż wanny, montaż innej armatury, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacj...

 • Łuków

2023-04-16 do 2023-04-24

Dam zlecenie remontu łazienki, do 5m², Łuków

Ten Klient szukając remontów łazienek powinien trafić na Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Dam zlecenie remontu łazienki, do 5m². Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Łuków

2023-03-08 do 2023-03-16

Dam zlecenie na generalny remont mieszkania, do 10m², Siedlce

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj pr...

 • Siedlce

2022-12-28 do 2023-01-05

Szukam wykonawcy remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², Siedlce

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek o dużych rozmiarach, układanie płytek o standardowych rozmiarach, montaż sufitu podwieszanego Projekt wykończenia łazienki: Kli...

 • Siedlce

2023-05-29 do 2023-06-06
dodano 7 dni temu

Remont łazienki w domu jednorodzinnym, 16-20m², Siedlce

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 16-20m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, malowanie, montaż innej armatury, montaż kabiny...

 • Siedlce

2023-03-20 do 2023-03-28

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Łazienek

Najczęstsze pytania o remontach łazienek

Kiedy warto zdecydować się na remont kuchni i łazienki?

Remont kuchniłazienki możemy wykonać, kiedy chcemy zmienić aranżację wnętrza, a także w sytuacji gdy stan techniczny pomieszczeń wymaga przeprowadzenia czynności remontowych. Prace w łazience i kuchni warto wykonać z uwzględnieniem każdego detalu – decydując się na zmianę mebli, armatury, płytek, a nawet w razie konieczności, przerobienie instalacji elektrycznej lub wodnej. Ze względu na to, że są to pomieszczenia codziennego użytku, remont należy przeprowadzić w jak najkrótszym czasie, najlepiej korzystając z usług doświadczonych fachowców, którzy gwarantują szybkie wykonanie zlecenia na wysokim poziomie.

Gdzie szukać firmy, która wykonuje remonty?

Na rynku znajdziemy sporo firm remontowych oferujących swoje usługi. Możemy skorzystać z polecenia rodziny i znajomych lub poszukać fachowców w sieci. Warto skorzystać z gotowych wyszukiwarek i stron ogłoszeniowych, gdzie doświadczeni specjaliści oferują swoje usługi. Znajdziemy tam szczegółowy zakres prac, obszar działalności oraz cennik. Jeżeli chcesz przejrzeć oferty najbardziej doświadczonych fachowców, koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od remontów.”

Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiej firmy?

Wybierając firmę remontową zwróć uwagę na zakres prowadzonej działalności. Sprawdź, czy ewentualny remont zostanie przeprowadzony kompleksowo. Na rynku znajdują się specjaliści skupiający się na usługach tylko z jednej branży (np. hydraulik), lub firmy, które świadczą usługi pozwalające na wykonanie wszelkich specjalistycznych prac. Wybierając to drugie rozwiązanie mamy gwarancję, że nasz remont zostanie przeprowadzony od a do Z, a w ramach gruntownego remontu zostanie wykonana także rozbiórka pomieszczenia, projekt oraz aranżacja.

Na jakie koszty trzeba się nastawić planując remont kuchni lub łazienki?

Koszt remontu kuchniłazienki uzależniony będzie od zakresu przeprowadzonych prac. Pełny remont obejmuje rozbiórkę (skucie starych płytek, wyniesienie i wywóz starego sprzętu), projektowanie (projekt łazienki, aranżacja wnętrza, projekt mebli), instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacje, a także meblowanie i montaż sprzętu. Łączny koszt usługi może stanowić kilkanaście tysięcy złotych. Na remontach nie warto jednak nadmiernie oszczędzać, bowiem ewentualne, późniejsze poprawki mogą nas kosztować dużo więcej niż pierwotnie planowaliśmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Łazienek