Gładzie w Bydgoszczy

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 170 964 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
553 088 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Bydgoszczy

Gładzie Bydgoszcz

Perfekcyjne Gładzie Gipsowe

9 opinii

Zrealizowanie gładzi gipsowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. PROFINISH BUD ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Love Build Paweł Gałczyński - Doskonałe Gładzie Gipsowe Bydgoszcz

Love Build Paweł Gałczyński

8 opinii

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych to skorzystaj z kwalifikacji Love Build Paweł Gałczyński. Bydgoszcz i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Fab-Bud Fabian Joachimiak - Porządne Gładzie Gipsowe Bydgoszcz

Fab-Bud Fabian Joachimiak

8 opinii

Jesteś zdania, że porządne gładzie gipsowe to nieprosty temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

PHU SZAFIR - Porządne Gładzie Szpachlowe Bydgoszcz

PHU SZAFIR

7 opinii

Uwierz fachowcom w dziedzinie gładzi szpachlowych i zatrudnij PHU SZAFIR. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

Ol-Bud - Staranne Gładzie Na Mokro Bydgoszcz

Staranne Gładzie Na Mokro Bydgoszcz

5 opinii

Przygotowanie gładzi na mokro będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Ol-Bud ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

CLM Cyryl Miąskowski - Znakomite Gładzie Na Mokro Bydgoszcz

Znakomite Gładzie Na Mokro

3 opinie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od gładzi na mokro to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia CLM Cyryl Miąskowski. Bydgoszcz to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

MarBud, Usługi Ogólnobudowlane - Pierwszorzędne Gładzie Bydgoszcz

MarBud, Usługi Ogólnobudowlane

3 opinie

Gdy szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z MarBud Usługi Ogólnobudowlane perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - sprawdź!

Jakub sieja - Świetne Gładzie Na Mokro Bydgoszcz

Jakub sieja

1 opinia

Potrzebujesz specjalisty od gładzi na mokro? Zaufaj doświadczeniu Jakub sieja. Zarezerwuj termin od razu!

NEW HOME - Solidne Kładzenie Gładzi w Bydgoszczy

Solidne Kładzenie Gładzi w Bydgoszczy

1 opinia

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to główne cechy firmy, której specjalnością jest kładzenie gładzi. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Remowator - Świetne Gładzie Gipsowe Bydgoszcz

Świetne Gładzie Gipsowe Bydgoszcz

7 opinii

Uwierz fachowcom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Remowator. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Najnowsze z 1162 zleceń na kładzenie gładzi w Bydgoszczy

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Bydgoszcz

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2022-11-24 do 2022-12-02

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 25m², Bydgoszcz

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 25m² Informacje dodatkowe: Wyrównanie ścian przed położeniem gładzi Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bydgoszcz

2022-10-04 do 2022-10-12

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Bydgoszcz

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bydgoszcz

2022-09-23 do 2022-10-01

Najlepsze Gładzenie Ścian Bydgoszcz

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 30m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi i wyszlifowanie ścian w korytarzyu mieszkania. Powierzchnia prac ok 30m2. Termin rozpoczęcia prac: moż...

 • Bydgoszcz

2022-09-05 do 2022-09-13

Fantastyczne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia prac: 501-1000m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bydgoszcz

2022-08-23 do 2022-08-31

Najlepsze Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bydgoszcz

2022-08-03 do 2022-08-11

Porządne Gładzie Bydgoszcz

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: łazienka Powierzchnia prac: 21m² Informacje dodatkowe: mikrocement na ścianę Termin rozpoczęcia prac: termin do uzgodnienia...

 • Bydgoszcz

2022-07-21 do 2022-07-29

Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 37m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bydgoszcz

2022-06-22 do 2022-06-30

Kładzenie Gładzi Bydgoszcz

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Zależy mi na fachowej obsłudze oraz na czasie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Osielsko

2022-06-01 do 2022-06-01

Profesjonalne Położenie Gładzi Bydgoszcz

Bądź pewny, że Klienci zlecający położenie gładzi są sprawdzeni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od położenia gładzi. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Osielsko

2022-11-04 do 2022-11-12

Pierwszorzędne Położenie Gładzi

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi położenia gładzi na bardzo dobrym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest wiarygodny. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Jarużyn

2022-10-04 do 2022-10-12

Dam zlecenie na położenie gładzi, 400m², Zielonka

W dalszym ciągu jesteś w stanie odpowiedzieć na zlecenie Zlecającego jako specjalista od gładzi. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedstaw propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Zielonka

2022-11-20 do 2022-11-28

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 300m², Łochowo

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi kładzenia gładzi na bardzo wysokim poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Łochowo

2022-06-21 do 2022-06-29

Szukam firmy na położenie gładzi, 301-500m², Rynarzewo

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na ponadprzeciętnym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest sprawdzony. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Rynarzewo

2022-07-16 do 2022-07-24

Gładzie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od gładzi szukasz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o położenie gładzi, 185m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Kujawsko-pomorskie bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Rynarzewo

2022-07-04 do 2022-07-07

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi

Pragniesz znaleźć Klienta jako warty zaufania specjalista z zakresu najwyższej klasy położenia gładzi z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Dobrcz

2022-06-27 do 2022-07-05

Porządne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi na ok 80 M2 nowy dom Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Czarne błoto

2022-11-08 do 2022-11-16

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Świekatowo

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Świekatowo

2022-07-20 do 2022-07-28

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Klamry

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Klamry

2022-08-07 do 2022-08-15

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Świecie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Świecie

2022-06-21 do 2022-06-29

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 50m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Świecie

2022-09-20 do 2022-09-28

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, do 100m², Inowrocław

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na pierwszorzędne kładzenie gładzi w rejonie Inowrocławia i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Potrzebna ekipa na położenie gładzi, do 100m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej doświadczonej firmy. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Inowrocław

2022-06-14 do 2022-06-22

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Toruń

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Toruń

2022-11-02 do 2022-11-10

Solidne Kładzenie Gładzi

Klient napisał "Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m²". Zrealizuj zadanie solidnego kładzenia gładzi jako fachowiec w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania prac z Torunia i sąsiednich miast. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Toruń

2022-09-26 do 2022-10-04

Dam zlecenie na położenie gładzi, 220m², Toruń

Wybierz zapytanie dotyczące wyjątkowego położenia gładzi od sprawdzonych zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Toruń lub okolicy. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Toruń

2022-07-14 do 2022-07-22

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi