Ocieplenie pianą w Kartuzach

Porównaj oferty od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 389 406 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 159 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pianka PUR w przeciwieństwie do wełny i styropianu tworzy idealnie szczelną termoizolację wnikającą w nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Wykonanie ocieplenia poddasza z wykorzystaniem pianki PUR ciągle zyskuje na popularności. Ta stosunkowo nowa metoda zapewnia idealne wypełnienie wszelkich szczelin i uzyskanie wysokich parametrów termoizolacyjnych całego domu. Dzięki temu nie ma mowy o mostkach termicznych, które bardzo często powstają w wyniku nieumiejętnego stosowania innych materiałów termoizolacyjnych.

Cena ocieplenia pianką PUR nie jest wygórowana, a jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że cały proces zajmuje nie więcej niż kilka godzin, wyjdzie nam, że inne metody termoizolacji nie są warte swojej ceny.

Ocieplenie pianką PUR ma bardzo dobre opinie, a wyższy koszt bardzo szybko rekompensowany jest niższymi rachunkami za ogrzewanie w sezonie zimowym. Materiały takie jak styropian i wełna również zapewniają bardzo dobre parametry izolacyjne, ale mimo wszystko powinniśmy je zostawić do ocieplania elewacji i fundamentów, bo tam sprawdzają się zdecydowanie lepiej niż na poddaszu.

Koszty ocieplenia pianką PUR w dużej mierze zależne są od powierzchni poddasza oraz grubości powłoki, jaką zamierzamy umieścić między krokwiami dachu. Im grubsze ocieplenie, tym większa będzie cena ocieplenia pianką PUR. Nie ważne czy Śląsk czy Podlasie, ostateczny koszt zależy również od rodzaju wybranej piany. Zdecydowanie droższa jest piana zamkniętokomórkowa, która nie wchłania wilgoci, ale bardzo rzadko wykorzystywana jest na poddaszach domów jednorodzinnych. Zdecydowanie większą popularnością cieszy się materiał otwartokomórkowy i z powodzeniem można go wykorzystać na poddaszach użytkowych.

Zanim wybierzemy wykonawcę, warto dokładnie rozeznać rynek i poprosić kilka firm o przedstawienie oferty. Dopiero gdy dojdzie do nas wycena ocieplenia pianką PUR, możemy wybrać najkorzystniejszą ofertę i umówić się na termoizolację naszego poddasza. Zanim jednak do tego dojdzie, warto zadbać, by ocieplenie ścian zewnętrznych wykonane było ponad poziom murłat. Takie wykonanie elewacji sprawi, że bez trudu uzyskamy perfekcyjne połączenie ocieplenia dachu i ścian nośnych, co zapobiegnie powstawaniu mostków termicznych i przyczyni się do znacznego obniżenia rachunków za ogrzewanie w okresie zimowym. Warto pamiętać, że skuteczna termoizolacja to również przyjemniejsza temperatura w czasie wzmożonych upałów. Powinniśmy więc zrobić wszystko, by była ona wykonana zgodnie z najwyższymi standardami.

Ranking najlepszych specjalistów od ocieplenia i izolacji pianką pur w Kartuzach

Ocieplanie Pianką PUR Kartuzy

TERMO-KRAFT

36 opinii

Zleć zadanie profesjonalnego ocieplania pianką profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Kartuzy i przyległych powiatów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

IZOLBYD spółka cywilna - Fantastyczne Ocieplanie Pianką Kartuzy

Fantastyczne Ocieplanie Pianką Kartuzy

33 opinie

Od wielu lat pracownicy firmy IZOLBYD spółka cywilna oferują usługi z zakresu fantastycznego ocieplania pianką, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Firma JAREK Jarosław Okrój - Wyjątkowe Ocieplanie Pianką Kartuzy

Wyjątkowe Ocieplanie Pianką

34 opinie

Wiele długich lat pracownicy firmy Firma JAREK Jarosław Okrój realizują usługi z zakresu ocieplania pianką, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

SAIN Budownictwo - Doskonałe Ocieplenie Pianką Kartuzy

SAIN Budownictwo

27 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie ocieplenia pianką i zatrudnij SAIN Budownictwo. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Aby otrzymać ofertę skontaktuj się dziś - warto.

Pur-Tec Izolacje - Rewelacyjne Ocieplanie Budynków Pianką Kartuzy

Pur-Tec Izolacje

20 opinii

Jeśli szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Pur-Tec Izolacje są dla Ciebie idealni. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

"Remopian" Marcin Kulej - Pierwszorzędne Ocieplanie Pianką w Kartuzach

Pierwszorzędne Ocieplanie Pianką w Kartuzach

16 opinii

Pragniesz znaleźć dobrego specjalistę z zakresu pierwszorzędnego ocieplania pianką z Kartuz, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Remopian Marcin Kulej jest do Twojej dyspozycji. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

TEAMPUR - Rewelacyjne Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową Kartuzy

Rewelacyjne Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową Kartuzy

10 opinii

Firma TEAMPUR oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z Kartuz oraz przyległych powiatów. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

Dawid Gordziejczyk - Pierwszorzędne Ocieplenie Pianką Poliuretanową Kartuzy

Dawid Gordziejczyk

8 opinii

Wiele długich lat pracownicy Dawid Gordziejczyk realizują usługi z zakresu ocieplenia pianką poliuretanową, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

MSF BUDOWNICTWO Sp. z o.o. - Najlepsze Ocieplanie Pianką Kartuzy

Najlepsze Ocieplanie Pianką

8 opinii

Zatrudnij MSF BUDOWNICTWO Sp. z o.o. jeśli szukasz doświadczonych ludzi do najlepszego ocieplania pianką w miejscowości Kartuzy lub okolicy. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

TOMBUD - Pierwszorzędne Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową Kartuzy

TOMBUD

2 opinie

Osiągnij założone cele dzięki solidnemu doświadczeniu firmy TOMBUD, która świadczy usługi ocieplania pianką na bardzo dobrym poziomie. Ustal pasujący termin!

Najnowsze z 67 zleceń na ocieplanie pianką pur w Kartuzach

Fantastyczne Ocieplanie Pianką Kartuzy

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 251-300m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: firmy Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesię...

 • Stężyca

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 2 dni temu

Idealne Ocieplenie Pianką Kartuzy

Jako ekspert złóż doskonałą ofertę ocieplenia pianką. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Na pewno zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m²" jest stworzone dla Ciebie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Chwaszczyno

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 3 dni temu

Zapotrzebowanie na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 101-150m², Sulęczyno

Jeżeli jako profesjonalista od izolacji poddasza potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 101-150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Pomorskie bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Nie trać czasu i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Sulęczyno

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 4 dni temu

Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m², Kartuzy

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu...

 • Kartuzy

2023-01-16 do 2023-01-24

Doskonałe Ocieplanie Pianką PUR Kartuzy

To zapytanie o treści - Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z rejonu Pomorskiego i okolic. Przedłóż propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Chmielno

2023-01-15 do 2023-01-23

Najlepsze Ocieplenie Pianką Poliuretanową Kartuzy

Przyjmij zlecenie najlepszego ocieplenia pianką poliuretanową o treści "Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m²", jako fachowiec z miejscowości Pomorskie. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Pomorskiego nie masz sobie równych. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Sulęczyno

2023-01-12 do 2023-01-20

Perfekcyjne Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi ocieplenia pianką poliuretanową na bardzo dobrym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest rzetelny. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Kartuzy

2023-01-08 do 2023-01-16

Szukam firmy na ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m², Sierakowice

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu...

 • Sierakowice

2023-01-02 do 2023-01-10

Wysokiej Klasy Ocieplanie Pianką PUR

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: krotki...

 • Klukowa huta

2023-01-02 do 2023-01-10

Dam zlecenie na ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m², Żukowo

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu...

 • Żukowo

2022-12-30 do 2023-01-07

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 201-250m², Przyjaźń

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 201-250m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia p...

 • Przyjaźń

2022-12-30 do 2023-01-07

Profesjonalna Izolacja Poddasza Kartuzy

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w c...

 • Chwaszczyno

2022-12-25 do 2023-01-02

Zapytanie o ocieplenie, 101-150m², Żukowo

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza, izolacja fundamentów, ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Z...

 • Żukowo

2022-12-24 do 2023-01-01

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m², Sierakowice

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w c...

 • Sierakowice

2022-12-18 do 2022-12-26

Zapytanie o ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m², Brodnica Górna

Zrealizuj zlecenie wyjątkowego ocieplania pianką o treści "Zapytanie o ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m²", jako fachowiec z miejscowości Pomorskie. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Pomorskiego nie masz sobie równych. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Brodnica Górna

2022-12-01 do 2022-12-09

Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, 36m², Tokary

Perfekcyjne ocieplanie pianką PUR to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w tym fachu. Żeby poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Tokary

2022-11-29 do 2022-12-07

Potrzebna ekipa na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, budynek pow. ok. 1200m², Kartuzy

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Potrzebna ekipa na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, budynek pow. ok. 1200m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kartuzy

2022-11-29 do 2022-12-07

Solidna Izolacja Poddasza

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 40m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z Pomorskiego i z sąsiednich miast. Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Banino

2022-11-28 do 2022-12-06

Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m², Kartuzy

Pokaż temu Klientowi, że drugiego takiego sprzedawcy nie znajdzie na terenie Kartuz. Więc jeśli jesteś producentem idealnej pianki polietylenowej to niezwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m². Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kartuzy

2022-11-28 do 2022-12-06

Bezkonkurencyjne Ocieplenie Pianką

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m², wybranie bezkonkurencyjnego ocieplenia pianką może być niełatwe, ale Twoja firma będzie na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Kamienica Szlachecka

2022-11-26 do 2022-12-04

Zlecę ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Sławki

Wykonanie izolacji poddasza dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zlecę ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Sławki

2022-11-22 do 2022-11-30

Zapytanie o ocieplenie, do 100m², Kartuzy

Zdecydowanie o wyborze ocieplenia pianką nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel rad i znajdź dopasowane rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zapytanie o ocieplenie, do 100m². Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kartuzy

2022-11-04 do 2022-11-12

Najwyższej Klasy Ocieplanie Budynków Pianką

Poszukujesz zleceniodawcy jako fachowiec od najwyższej klasy ocieplania budynków pianką w rejonie Pomorskiego lub w rejonie powiatu? Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Kobysewo

2022-11-02 do 2022-11-10

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m², Żukowo

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w c...

 • Żukowo

2022-11-01 do 2022-11-09

Fantastyczne Ocieplanie Pianką PUR

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ci...

 • Kartuzy

2022-10-29 do 2022-11-06

Wyjątkowe Ocieplanie Pianką PUR

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: Domek letniskowy Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: prace w budynku o pow. ok. 25m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: ...

 • Gołubie

2022-10-27 do 2022-11-04

Staranna Izolacja Pianką

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: izolacja fundamentów, ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej ...

 • Żukowo

2022-10-27 do 2022-11-04

Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m², Chwaszczyno

Zleceniodawca szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m². To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Chwaszczyno

2022-10-25 do 2022-11-02

Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m², Otomino

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: moż...

 • Otomino

2022-10-24 do 2022-11-01

Pierwszorzędne Ocieplenie Pianką

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 201-250m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęc...

 • Przyjaźń

2022-10-23 do 2022-10-31

Szukam firmy na ocieplenie dachu pianką PUR, 70m², Somonino

Klienci często nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na pianka polietylenowa. Jako specjalista, pomóż znaleźć najlepsze rozwiązanie temu Zlecającemu zapytanie o treści - Szukam firmy na ocieplenie dachu pianką PUR, 70m². Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Somonino

2022-10-22 do 2022-10-30

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR

Najczęstsze pytania o ocieplaniu pianką PUR

Ile kosztuje ocieplanie pianką PUR?

Użycie pianki poliuretanowej do ocieplenia poddasza waha się od 44 do 76 zł za m2 (w zależności od województwa). Najtaniej jest na Podlasiu, najdrożej na Warmii i Mazurach. Cena ocieplenia poddasza pianką PUR zależy od grubości izolacji i rodzaju pianki (zamknięto- lub otwartokomórkowa).

Pamiętaj, że poszukiwania wykonawcy do izolacji metodą natryskową trzeba rozpocząć nawet pół roku wcześniej. Firmy z reguły za samą usługę ocieplania pianką poliuretanową oczekują zapłaty w wysokości 30 - 40 zł/m2.

Pianka PUR czy wełna – co lepsze?

Trudno jednoznacznie określić. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji, ocieplenie pianką poliuretanową będzie strzałem w dziesiątkę. Pianka aplikowana jest w ciągu 1-2 dni.

Pianka poliuretanowa jest też lekkim materiałem termoizolacyjnym, więc nie obciąża konstrukcji budynku.

Natomiast ocieplając wełną mineralną, zapewnisz sobie praktycznie całkowitą odporność na ogień oraz dobrą izolację akustyczną.

Ocieplenie wełną mineralną jest też tańszym rozwiązaniem, jednak izolacja natryskowa i tak mniej kosztuje niż przed laty, a dodatkowo eliminuje mostki termiczne. Poza tym sprawdza się w izolowaniu konstrukcji stalowych, np. hal.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR