Ocieplenie pianą w Wejherowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 450 646 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 183 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pianka PUR w przeciwieństwie do wełny i styropianu tworzy idealnie szczelną termoizolację wnikającą w nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Wykonanie ocieplenia poddasza z wykorzystaniem pianki PUR ciągle zyskuje na popularności. Ta stosunkowo nowa metoda zapewnia idealne wypełnienie wszelkich szczelin i uzyskanie wysokich parametrów termoizolacyjnych całego domu. Dzięki temu nie ma mowy o mostkach termicznych, które bardzo często powstają w wyniku nieumiejętnego stosowania innych materiałów termoizolacyjnych.

Cena ocieplenia pianką PUR nie jest wygórowana, a jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że cały proces zajmuje nie więcej niż kilka godzin, wyjdzie nam, że inne metody termoizolacji nie są warte swojej ceny.

Ocieplenie pianką PUR ma bardzo dobre opinie, a wyższy koszt bardzo szybko rekompensowany jest niższymi rachunkami za ogrzewanie w sezonie zimowym. Materiały takie jak styropian i wełna również zapewniają bardzo dobre parametry izolacyjne, ale mimo wszystko powinniśmy je zostawić do ocieplania elewacji i fundamentów, bo tam sprawdzają się zdecydowanie lepiej niż na poddaszu.

Koszty ocieplenia pianką PUR w dużej mierze zależne są od powierzchni poddasza oraz grubości powłoki, jaką zamierzamy umieścić między krokwiami dachu. Im grubsze ocieplenie, tym większa będzie cena ocieplenia pianką PUR. Nie ważne czy Śląsk czy Podlasie, ostateczny koszt zależy również od rodzaju wybranej piany. Zdecydowanie droższa jest piana zamkniętokomórkowa, która nie wchłania wilgoci, ale bardzo rzadko wykorzystywana jest na poddaszach domów jednorodzinnych. Zdecydowanie większą popularnością cieszy się materiał otwartokomórkowy i z powodzeniem można go wykorzystać na poddaszach użytkowych.

Zanim wybierzemy wykonawcę, warto dokładnie rozeznać rynek i poprosić kilka firm o przedstawienie oferty. Dopiero gdy dojdzie do nas wycena ocieplenia pianką PUR, możemy wybrać najkorzystniejszą ofertę i umówić się na termoizolację naszego poddasza. Zanim jednak do tego dojdzie, warto zadbać, by ocieplenie ścian zewnętrznych wykonane było ponad poziom murłat. Takie wykonanie elewacji sprawi, że bez trudu uzyskamy perfekcyjne połączenie ocieplenia dachu i ścian nośnych, co zapobiegnie powstawaniu mostków termicznych i przyczyni się do znacznego obniżenia rachunków za ogrzewanie w okresie zimowym. Warto pamiętać, że skuteczna termoizolacja to również przyjemniejsza temperatura w czasie wzmożonych upałów. Powinniśmy więc zrobić wszystko, by była ona wykonana zgodnie z najwyższymi standardami.

Ranking najlepszych specjalistów od ocieplenia i izolacji pianką pur w Wejherowie

Ocieplanie Pianką PUR Wejherowo

CELS Mariusz Butkiewicz

167 opinii

Zatrudnij specjalistów z CELS Mariusz Butkiewicz jeśli szukasz kompetentnych ludzi do fantastycznego ocieplania budynków pianką na terenie Wejherowa. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

TERMO-KRAFT - Perfekcyjne Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową Wejherowo

Perfekcyjne Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową Wejherowo

36 opinii

Już od kilku lat pracownicy firmy TERMO-KRAFT świadczą usługi z zakresu ocieplenia poddasza pianką poliuretanową, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Firma JAREK Jarosław Okrój - Profesjonalne Pianowanie Poddasza Wejherowo

Profesjonalne Pianowanie Poddasza

34 opinie

Firma Firma JAREK Jarosław Okrój oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z rejonu Wejherowa i z sąsiednich miast. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Materiały Budowlane Hurt - Detal Arkadiusz Gołombiewski - Pierwszorzędne Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową Wejherowo

Materiały Budowlane Hurt - Detal Arkadiusz Gołombiewski

24 opinie

Konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze zalety firmy, której specjalnością jest ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

SAIN Budownictwo - Świetna Pianka Polietylenowa Wejherowo

SAIN Budownictwo

27 opinii

Kiedy poszukujesz bezkonkurencyjnej oferty pianki polietylenowej na terenie Wejherowa, zatrudnij ekspertów w branży. SAIN Budownictwo wykorzysta swoje doświadczenie i złoży Ci dobrą propozycję. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Pur-Tec Izolacje - Wysokiej Klasy Ocieplanie Pianką w Wejherowie

Wysokiej Klasy Ocieplanie Pianką w Wejherowie

20 opinii

Kiedy poszukujesz bezkonkurencyjnej oferty pianki polietylenowej na terenie Wejherowa, zatrudnij ekspertów w branży. Pur-Tec Izolacje wykorzysta swoje doświadczenie i złoży Ci dobrą propozycję. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

MSF BUDOWNICTWO Sp. z o.o. - Fantastyczne Ocieplanie Pianką Wejherowo

Fantastyczne Ocieplanie Pianką Wejherowo

8 opinii

Od wielu lat pracownicy firmy MSF BUDOWNICTWO Sp. z o.o. oferują usługi z zakresu fantastycznego ocieplania pianką, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

AAT Izolacje - Markowa Pianka Polietylenowa Wejherowo

Markowa Pianka Polietylenowa

8 opinii

Klient, który poszukuje pianki polietylenowej musi koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i poznać ich niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

TOMBUD - Profesjonalne Ocieplenie Pianką Wejherowo

TOMBUD

2 opinie

Poszukujesz dobrej firmy od ocieplenia pianką? Powierz tę kwestię specjalistom z TOMBUD. Zarezerwuj termin!

EKO-DOM Maciej Skielnik - Pierwszorzędne Ocieplanie Pianką Wejherowo

Pierwszorzędne Ocieplanie Pianką

3 opinie

Osiągnij założone cele dzięki solidnemu doświadczeniu firmy EKO-DOM Maciej Skielnik, która świadczy usługi ocieplania pianką na bardzo dobrym poziomie. Ustal pasujący termin!

Najnowsze z 87 zleceń na ocieplanie pianką pur w Wejherowie

Świetna Izolacja Pianką Wejherowo

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: do ...

 • Strzebielino

2023-02-07 do 2023-02-15
dodano wczoraj o 21:18

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 251-300m², Koleczkowo

Ten Klient jest zdania, że perfekcyjna izolacja pianką to niełatwe zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 251-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Aby poznać Klienta skontaktuj się dziś - warto.

 • Koleczkowo

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 6 dni temu

Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Sasino

Profesjonalne ocieplanie pianką to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Sasino

2023-01-28 do 2023-02-05

Wysokiej Klasy Ocieplanie Pianką PUR Wejherowo

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 135m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac:...

 • Luzino

2023-01-26 do 2023-02-03

Ocieplenie Pianką Poliuretanową Wejherowo

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu...

 • Wejherowo

2023-01-24 do 2023-02-01

Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, 151-200m², Milwino

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu ocieplania budynków pianką realizuj zlecenie na ocieplanie budynków pianką. Poznaj szczegóły zapytania - Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, 151-200m². Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Milwino

2023-01-21 do 2023-01-29

Pierwszorzędne Ocieplanie Pianką PUR

Wykonaj usługę pierwszorzędnego ocieplania pianką PUR o treści "Dam zlecenie na ocieplenie dachu pianką PUR, 201-250m²", jako fachowiec z miejscowości Pomorskie. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Pomorskiego nie masz sobie równych. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Szemud

2023-01-20 do 2023-01-28

Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, 201-250m², Kielno

Przyjmij usługę wyjątkowego ocieplania budynków pianką o treści "Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, 201-250m²", jako fachowiec z miejscowości Pomorskie. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Pomorskiego jesteś jednym z najlepszych. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kielno

2023-01-19 do 2023-01-27

Świetne Ocieplenie Pianką Wejherowo

Jako profesjonalista przedstaw najlepszą ofertę ocieplenia pianką. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Bez wątpienia zlecenie o treści "Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Wejherowo

2023-01-19 do 2023-01-27

Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Rumia

Klient chce znaleźć dostawcę taniej pianki polietylenowej na terenie Pomorskiego. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Rumia

2023-01-12 do 2023-01-20

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m², Kochanowo

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Szukam...

 • Kochanowo

2023-01-12 do 2023-01-20

Pianka Polietylenowa Wejherowo

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 132m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Grubość mi...

 • Luzino

2023-01-11 do 2023-01-19

Zapytanie o ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Warszkowo

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: możl...

 • Warszkowo

2023-01-09 do 2023-01-17

Tanie Ocieplenie Pianką

Powiedz Klientowi, że lepszej oferty ocieplenia pianką szybko nie znajdzie w miejscowości Pomorskie i okolicy, więc jeżeli poszukuje taniego ocieplenia pianką to niezwłocznie powinien wybrać Twoją Firmę. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Szemud

2023-01-06 do 2023-01-14

Dam zlecenie na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 36m², Gniewino

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 36m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac...

 • Gniewino

2023-01-05 do 2023-01-13

Szukam firmy na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Wejherowo

Szukasz zlecenia jako warty zaufania fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Wejherowa. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Wejherowo

2022-12-26 do 2023-01-03

Solidna Izolacja Poddasza

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: ...

 • Koleczkowo

2022-12-25 do 2023-01-02

Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Wejherowo

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia p...

 • Wejherowo

2022-12-25 do 2023-01-02

Doskonałej Jakości Pianka Polietylenowa

Zleceniodawcy nagminnie mają trudności w odnalezieniu się w nadmiarze ofert na pianka polietylenowa. Jako fachowiec, zaproponuj najbardziej korzystne wyjście Zlecającemu zgłoszenie o treści - Dam zlecenie na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, do 100m². Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Wejherowo

2022-12-23 do 2022-12-31

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 60m², Zbychowo

Starasz się odnaleźć Klienta jako godny uwagi specjalista z zakresu rewelacyjnego ocieplania pianką z Pomorskiego. Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi - Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 60m². Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Zbychowo

2022-12-22 do 2022-12-30

Zapytanie o ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Rumia

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zapytanie o ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Umów się na rozmowę jeszcze dziś.

 • Rumia

2022-12-17 do 2022-12-25

Ocieplanie Pianką PUR

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w c...

 • Wejherowo

2022-12-13 do 2022-12-21

Szukam firmy na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, do 100m², Luzino

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: s...

 • Luzino

2022-12-09 do 2022-12-17

Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Będargowo

Szukasz pracy jako ekspert od wysokiej klasy ocieplania pianką w rejonie Pomorskiego lub w pobliskich miastach? Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Będargowo

2022-12-08 do 2022-12-16

Izolacja Poddasza

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 201-250m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciąg...

 • Kowalewo gmina Szemud

2022-12-06 do 2022-12-14

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 40m², Wejherowo

Wykonaj zadanie doskonałego ocieplania pianką o treści "Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 40m²", jako fachowiec z miejscowości Wejherowo. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Wejherowa jesteś jednym z najlepszych. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Wejherowo

2022-12-04 do 2022-12-12

Idealne Ocieplenie Pianką

Jako ekspert złóż doskonałą ofertę ocieplenia pianką. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Na pewno zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m²" jest stworzone dla Ciebie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Szemud

2022-12-04 do 2022-12-12

Ocieplenie Pianką

Wybranie ocieplenia pianką nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż radą i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Szukam firmy na ocieplenie dachu pianką PUR, 151-200m². Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Wejherowo

2022-12-04 do 2022-12-12

Fantastyczne Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Zrealizuj zlecenie dotyczące fantastycznego ocieplenia pianką poliuretanową od pewnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Wejherowa lub okolicy. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Wejherowo

2022-12-03 do 2022-12-11

Szukam firmy na ocieplenie posadzki pianką PUR, 151-200m², Orle

Daj znać Zlecającemu, że lepszej propozycji ocieplenia pianką prędko nie znajdzie na terenie Pomorskiego, więc jeżeli poszukuje odpowiedniego ocieplenia pianką to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Orle

2022-12-03 do 2022-12-11

Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m², Wejherowo

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na najwyższej klasy ocieplanie pianką w rejonie Wejherowa i szukasz najlepszych zleceń to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m²", jest gotowy zlecić Ci pracę jako fachowej firmie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wejherowo

2022-11-26 do 2022-12-04

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR

Najczęstsze pytania o ocieplaniu pianką PUR

Ile kosztuje ocieplanie pianką PUR?

Użycie pianki poliuretanowej do ocieplenia poddasza waha się od 44 do 76 zł za m2 (w zależności od województwa). Najtaniej jest na Podlasiu, najdrożej na Warmii i Mazurach. Cena ocieplenia poddasza pianką PUR zależy od grubości izolacji i rodzaju pianki (zamknięto- lub otwartokomórkowa).

Pamiętaj, że poszukiwania wykonawcy do izolacji metodą natryskową trzeba rozpocząć nawet pół roku wcześniej. Firmy z reguły za samą usługę ocieplania pianką poliuretanową oczekują zapłaty w wysokości 30 - 40 zł/m2.

Pianka PUR czy wełna – co lepsze?

Trudno jednoznacznie określić. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji, ocieplenie pianką poliuretanową będzie strzałem w dziesiątkę. Pianka aplikowana jest w ciągu 1-2 dni.

Pianka poliuretanowa jest też lekkim materiałem termoizolacyjnym, więc nie obciąża konstrukcji budynku.

Natomiast ocieplając wełną mineralną, zapewnisz sobie praktycznie całkowitą odporność na ogień oraz dobrą izolację akustyczną.

Ocieplenie wełną mineralną jest też tańszym rozwiązaniem, jednak izolacja natryskowa i tak mniej kosztuje niż przed laty, a dodatkowo eliminuje mostki termiczne. Poza tym sprawdza się w izolowaniu konstrukcji stalowych, np. hal.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR