Ocieplenie pianą w Kościerzynie

Porównaj oferty od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 389 106 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 151 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pianka PUR w przeciwieństwie do wełny i styropianu tworzy idealnie szczelną termoizolację wnikającą w nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Wykonanie ocieplenia poddasza z wykorzystaniem pianki PUR ciągle zyskuje na popularności. Ta stosunkowo nowa metoda zapewnia idealne wypełnienie wszelkich szczelin i uzyskanie wysokich parametrów termoizolacyjnych całego domu. Dzięki temu nie ma mowy o mostkach termicznych, które bardzo często powstają w wyniku nieumiejętnego stosowania innych materiałów termoizolacyjnych.

Cena ocieplenia pianką PUR nie jest wygórowana, a jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że cały proces zajmuje nie więcej niż kilka godzin, wyjdzie nam, że inne metody termoizolacji nie są warte swojej ceny.

Ocieplenie pianką PUR ma bardzo dobre opinie, a wyższy koszt bardzo szybko rekompensowany jest niższymi rachunkami za ogrzewanie w sezonie zimowym. Materiały takie jak styropian i wełna również zapewniają bardzo dobre parametry izolacyjne, ale mimo wszystko powinniśmy je zostawić do ocieplania elewacji i fundamentów, bo tam sprawdzają się zdecydowanie lepiej niż na poddaszu.

Koszty ocieplenia pianką PUR w dużej mierze zależne są od powierzchni poddasza oraz grubości powłoki, jaką zamierzamy umieścić między krokwiami dachu. Im grubsze ocieplenie, tym większa będzie cena ocieplenia pianką PUR. Nie ważne czy Śląsk czy Podlasie, ostateczny koszt zależy również od rodzaju wybranej piany. Zdecydowanie droższa jest piana zamkniętokomórkowa, która nie wchłania wilgoci, ale bardzo rzadko wykorzystywana jest na poddaszach domów jednorodzinnych. Zdecydowanie większą popularnością cieszy się materiał otwartokomórkowy i z powodzeniem można go wykorzystać na poddaszach użytkowych.

Zanim wybierzemy wykonawcę, warto dokładnie rozeznać rynek i poprosić kilka firm o przedstawienie oferty. Dopiero gdy dojdzie do nas wycena ocieplenia pianką PUR, możemy wybrać najkorzystniejszą ofertę i umówić się na termoizolację naszego poddasza. Zanim jednak do tego dojdzie, warto zadbać, by ocieplenie ścian zewnętrznych wykonane było ponad poziom murłat. Takie wykonanie elewacji sprawi, że bez trudu uzyskamy perfekcyjne połączenie ocieplenia dachu i ścian nośnych, co zapobiegnie powstawaniu mostków termicznych i przyczyni się do znacznego obniżenia rachunków za ogrzewanie w okresie zimowym. Warto pamiętać, że skuteczna termoizolacja to również przyjemniejsza temperatura w czasie wzmożonych upałów. Powinniśmy więc zrobić wszystko, by była ona wykonana zgodnie z najwyższymi standardami.

Ranking najlepszych specjalistów od ocieplenia i izolacji pianką pur w Kościerzynie

Ocieplanie Pianką PUR Kościerzyna

Firma JAREK Jarosław Okrój

34 opinie

Dokonaj najlepszego wyboru i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii ocieplania budynków pianką z Kościerzyny. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

Materiały Budowlane Hurt - Detal Arkadiusz Gołombiewski - Wysokiej Klasy Pianka Polietylenowa Kościerzyna

Materiały Budowlane Hurt - Detal Arkadiusz Gołombiewski

24 opinie

Ten, kto planuje kupno wysokiej klasy pianki polietylenowej powinien już dziś zgłosić się do Materiały Budowlane Hurt - Detal Arkadiusz Gołombiewski i zobaczyć ich niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

SAIN Budownictwo - Doskonałe Ocieplanie Pianką Kościerzyna

Doskonałe Ocieplanie Pianką

27 opinii

Właśnie wybierasz wartego zaufania partnera do realizacji swoich planów? SAIN Budownictwo z Kościerzyny będzie najszybszą drogą. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Pur-Tec Izolacje - Doskonałe Ocieplenie Pianką Poliuretanową Kościerzyna

Doskonałe Ocieplenie Pianką Poliuretanową Kościerzyna

20 opinii

Uniknij problemów i powierz twoje zadanie specjalistom od ocieplenia pianką poliuretanową z miejscowości Kościerzyna. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

MSF BUDOWNICTWO Sp. z o.o. - Pierwszorzędna Izolacja Poddasza w Kościerzynie

Pierwszorzędna Izolacja Poddasza w Kościerzynie

8 opinii

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od izolacji poddasza? Powierz tę kwestię specjalistom z MSF BUDOWNICTWO Sp. z o.o.. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Adam Wawrzyniak - Perfekcyjne Ocieplanie Pianką Kościerzyna

Adam Wawrzyniak

7 opinii

Zaoszczędź sobie kłopotów i zleć prace tym fachowcom od ocieplania pianką z Kościerzyny. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

TOMBUD - Solidna Izolacja Pianką Kościerzyna

Solidna Izolacja Pianką

2 opinie

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie izolacji pianką i zatrudnij TOMBUD. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Świeca Invest Usługi Ogólno Budowlane - Znakomita Pianka Polietylenowa Kościerzyna

Znakomita Pianka Polietylenowa Kościerzyna

1 opinia

Drugiego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz w miejscowości Kościerzyna i okolicy, dlatego jeśli szukasz znakomitej pianki polietylenowej to niezwłocznie poznaj Świeca Invest Usługi Ogólno Budowlane. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Firma Usługowa Filip Rajmer - Pierwszorzędna Izolacja Pianką Kościerzyna

Firma Usługowa Filip Rajmer

3 opinie

Nadal poszukujesz dobrej firmy od izolacji pianką? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Firma Usługowa Filip Rajmer. Aby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Biuro Obsługi Inwestycji de Janauis BP - Wyjątkowe Ocieplanie Pianką Kościerzyna

Biuro Obsługi Inwestycji de Janauis BP

111 opinii

Bez oporów zleć usługę wyjątkowego ocieplania pianką specjalistom z firmy Biuro Obsługi Inwestycji de Janauis BP. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Kościerzyna i pobliskich powiatów. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 37 zleceń na ocieplanie pianką pur w Kościerzynie

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m², Borsk

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: powierzchn...

 • Borsk

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano wczoraj o 16:18

Dam zlecenie na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Stara Kiszewa

Ten Zleceniodawca nadal potrzebuje profesjonalistów od izolacji pianką. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

 • Stara Kiszewa

2023-01-07 do 2023-01-15

Dam zlecenie na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, do 100m², Stara Kiszewa

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac...

 • Stara Kiszewa

2022-12-28 do 2023-01-05

Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu, ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 101-150m², Stara Kiszewa

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Ter...

 • Stara Kiszewa

2022-12-20 do 2022-12-28

Najlepsze Ocieplanie Pianką Kościerzyna

Wykonaj zlecenie najlepszego ocieplania pianką o treści "Dam zlecenie na ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m²", jako profesjonalista z miejscowości Pomorskie. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Pomorskiego jesteś jednym z najlepszych. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Liniewko kościerskie

2022-12-19 do 2022-12-27

Zlecę ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Kościerzyna

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin roz...

 • Kościerzyna

2022-12-18 do 2022-12-26

Zapytanie o ocieplenie, do 100m², Borsk

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na najwyższej klasy ocieplenie pianką poliuretanową w i świadczysz usługi z najwyższej półki to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o ocieplenie, do 100m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako kompetentnej firmie. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Borsk

2022-12-06 do 2022-12-14

Doskonałej Jakości Pianka Polietylenowa Kościerzyna

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 70m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnie...

 • Wdzydze tucholskie

2022-11-27 do 2022-12-05

Potrzebna ekipa na ocieplenie poddasza pianką PUR, 50m², Kościerzyna

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 50m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Mam...

 • Kościerzyna

2022-11-26 do 2022-12-04

Dam zlecenie na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Kościerzyna

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Kościerzyna

2022-11-18 do 2022-11-26

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Kościerzyna

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozp...

 • Kościerzyna

2022-11-13 do 2022-11-21

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Kościerzyna

Klient, który potrzebuje pianki polietylenowej napisał - Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m². Winien on zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i poznać Twoje świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Kościerzyna

2022-11-13 do 2022-11-21

Porządna Izolacja Pianką Kościerzyna

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ci...

 • Kościerzyna

2022-11-05 do 2022-11-13

Ocieplenie Pianką Kościerzyna

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia pr...

 • Dziemiany

2022-11-03 do 2022-11-11

Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Skorzewo

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w c...

 • Skorzewo

2022-10-16 do 2022-10-24

Szukam firmy na ocieplenie dachu, ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 251-300m², Kościerska Huta

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 251-300m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Term...

 • Kościerska huta

2022-10-12 do 2022-10-20

Ocieplanie Pianką

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na najwyższej klasy ocieplanie pianką w i szukasz najlepszych zleceń to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, 401-500m²", jest gotowy skorzystać z Twoich usług jako fachowej firmie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Grabowska huta

2022-10-10 do 2022-10-18

Zlecę ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, do 100m², Gostomko

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: D...

 • Gostomko

2022-10-10 do 2022-10-18

Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Nowa Karczma

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi ocieplania pianką PUR na bardzo wysokim poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest wiarygodny. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Nowa Karczma

2022-10-04 do 2022-10-12

Znakomita Izolacja Poddasza Kościerzyna

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 251-300m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Te...

 • Kościerzyna

2022-10-02 do 2022-10-10

Opłacalna Pianka Polietylenowa

Praca do wykonania od Klienta, który stoi przed koniecznością zakupu pianki polietylenowej i nie podjął decyzji o wyborze odpowiedniego dostawcy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Grabówko

2022-09-30 do 2022-10-08

Dam zlecenie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Kościerzyna

Zleceniodawcy nagminnie czują się zagubieni w bogactwie ofert na pianka polietylenowa. Jako specjalista, doradź najbardziej korzystne rozwiązanie Klientowi zgłoszenie o treści - Dam zlecenie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m². Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kościerzyna

2022-09-15 do 2022-09-23

Dam zlecenie na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Nowa Karczma

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Dam zlecenie na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², znalezienie opłacalnego ocieplenia pianką może być skomplikowane, jednak Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Nowa Karczma

2022-09-09 do 2022-09-17

Porządna Izolacja Poddasza

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia pr...

 • Nowa Karczma

2022-09-08 do 2022-09-16

Potrzebna ekipa na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Kościerzyna

Wykonaj zadanie najlepszego ocieplania budynków pianką o treści "Potrzebna ekipa na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m²", jako specjalista z miejscowości Kościerzyna. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Kościerzyny jesteś w ścisłej czołówce. Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Kościerzyna

2022-09-07 do 2022-09-15

Dam zlecenie na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 201-250m², Kościerzyna

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 201-250m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin roz...

 • Kościerzyna

2022-09-06 do 2022-09-14

Ocieplanie Budynków Pianką

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 25m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Dobudowana wer...

 • Nowy Barkoczyn

2022-08-30 do 2022-09-07

Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi ocieplenia pianką poliuretanową na bardzo dobrym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest sprawdzony. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Kościerzyna

2022-08-29 do 2022-09-06

Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na najwyższej klasy ocieplenie pianką poliuretanową w i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 60m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako profesjonalnej firmie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Sobącz

2022-08-27 do 2022-09-04

Pianka Polietylenowa

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Zlecę o...

 • Grzybowo

2022-08-26 do 2022-09-03

Szukam firmy na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 201-250m², Wielki Klincz

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 201-250m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin roz...

 • Wielki Klincz

2022-08-25 do 2022-09-02

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR

Najczęstsze pytania o ocieplaniu pianką PUR

Ile kosztuje ocieplanie pianką PUR?

Użycie pianki poliuretanowej do ocieplenia poddasza waha się od 44 do 76 zł za m2 (w zależności od województwa). Najtaniej jest na Podlasiu, najdrożej na Warmii i Mazurach. Cena ocieplenia poddasza pianką PUR zależy od grubości izolacji i rodzaju pianki (zamknięto- lub otwartokomórkowa).

Pamiętaj, że poszukiwania wykonawcy do izolacji metodą natryskową trzeba rozpocząć nawet pół roku wcześniej. Firmy z reguły za samą usługę ocieplania pianką poliuretanową oczekują zapłaty w wysokości 30 - 40 zł/m2.

Pianka PUR czy wełna – co lepsze?

Trudno jednoznacznie określić. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji, ocieplenie pianką poliuretanową będzie strzałem w dziesiątkę. Pianka aplikowana jest w ciągu 1-2 dni.

Pianka poliuretanowa jest też lekkim materiałem termoizolacyjnym, więc nie obciąża konstrukcji budynku.

Natomiast ocieplając wełną mineralną, zapewnisz sobie praktycznie całkowitą odporność na ogień oraz dobrą izolację akustyczną.

Ocieplenie wełną mineralną jest też tańszym rozwiązaniem, jednak izolacja natryskowa i tak mniej kosztuje niż przed laty, a dodatkowo eliminuje mostki termiczne. Poza tym sprawdza się w izolowaniu konstrukcji stalowych, np. hal.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR