Murowanie ścian w Kole

Porównaj oferty od Specjalistów od Murowania Ścian z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 441 683 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 721 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Murowanie ścian, choć może wydawać się banalnie proste, niestety do takich nie należy. Budowa domu czy naprawa spękanych ścian to nie tapetowanie czy malowanie, tylko poważne przedsięwzięcie, które wymaga wiedzy i umiejętności. Te z kolei zdobywa się nawet przez lata. W wyborze odpowiedniego fachowca pomoże ci nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Przejrzysz tutaj najlepsze oferty. Przeczytaj również nasz artykuł, w którym rozwiewamy wątpliwości m.in. co do tego jak kształtują się ceny usług murarskich.

Murowanie ścian to zadanie dla profesjonalistów. Brak wiedzy oraz znajomości podstawowych technik może skutkować poważnymi konsekwencjami. Murowanie ścian działowych przebiega bowiem nieco inaczej niż murowanie ścian fundamentowych czy murowanie ścian nośnych. Warto skorzystać z pomocy kogoś, kto zna się na różnych rodzajach ścian, potrafi zastosować odpowiednie techniki murowania oraz odpowiednio dobrać materiały.

Źle postawiona ściana murowana nie tylko stanowi zagrożenie dla użytkowników budynku, ale i odbije się na rachunkach. Szczeliny i pęknięcia nie tylko osłabiają wytrzymałość konstrukcji, ale i wpływają negatywnie na ocieplenie wnętrza budynku. Szczególnie widoczne stanie się to zimą, kiedy chłód będzie przebijał przez mury do wewnątrz.

Dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonej ekipy budowlanej, która wykona dla ciebie murowanie ścian. Dzięki temu nacieszysz się dobrze wykonaną i solidną ścianą. To niezwykle ważne nawet przy budowie niewielkiej ścianki. To właśnie m.in. od konstrukcji ścian zależy to, czy dach nie zawali nam się na głowę.

Jeżeli planujesz zająć się murowaniem ściany, zajmij się kwestiami takimi jak dobór zaprawy murarskiej. Zadecyduj również o tym, ile warstw będzie miała wymurowana ściana oraz jakie tynki maszynowe wybrać. Resztę natomiast pozostaw fachowcom, których znajdziesz z pomocą naszego serwisu. Skorzystaj z niej i znajdź najlepsze firmy budowlane w swojej okolicy!

Ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian w Kole

Murowanie ścian Koło

Pierwszorzędna Ściana w Kole

4 opinie

Chcesz znaleźć rzetelnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Usługi budowlane COMPANY Paweł Szymański jest na to skuteczną metodą. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Zakład ogólnobudowlany - Profesjonalne Stawianie Ścian Koło

Profesjonalne Stawianie Ścian Koło

1 opinia

Zakład ogólnobudowlany świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Koła i okolic. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Mariabud - Pierwszorzędne Murowanie z Klinkieru Koło

Pierwszorzędne Murowanie z Klinkieru

1 opinia

Właśnie wybierasz wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Mariabud będzie najszybszą drogą. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów.

Dalmex - Wykwalifikowany Murarz Ścian Koło

Dalmex

2 opinie

Dalmex świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Koła i okolic. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Firma budowlana Karol Bąk - Solidne Budowanie Ścian Koło

Solidne Budowanie Ścian

5 opinii

Gdy szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Firma budowlana Karol Bąk są dla Ciebie stworzeni. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

BRAT-BUD - Najlepszy Mur z Cegły Koło

Najlepszy Mur z Cegły Koło

1 opinia

Poszukujesz profesjonalistów od muru z cegły? Powierz tę kwestię specjalistom z BRAT-BUD. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Firma budowlana matik mateusz kacprzak - Odpowiednia Budowa Ściany Koło

Firma budowlana matik mateusz kacprzak

1 opinia

Pracownicy Firma budowlana matik mateusz kacprzak przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę budowy ściany. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zadzwoń!

M-Bud Murakowski Marcin - Rewelacyjne Murowanie Ścian Koło

M-Bud Murakowski Marcin

1 opinia

Zrealizuj swoje założenia dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy M-Bud Murakowski Marcin, która świadczy usługi murowania ścian na bardzo dobrym poziomie. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Ark89 - Rewelacyjne Murowanie z Klinkieru Koło

Ark89

1 opinia

Wybierz firmę Ark89 jeśli poszukujesz właściwych ludzi do rewelacyjnego murowania z klinkieru w miejscowości Koło lub sąsiednim mieście. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

marcin borucki - Fantastyczne Budowanie Ścian Koło

marcin borucki

Powierz usługę fantastycznego budowania ścian specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Koła i przyległych miast. Zarezerwuj termin już teraz!

Najnowsze z 31 zleceń na murowanie ścian w Kole

Zapotrzebowanie na prace murarskie, tynkarskie, do 35m², Rożek Krzymowski

Należąc do murarzy ścian z tak bogatym dorobkiem zawodowym realizujesz prace na terenie miejscowości Wielkopolskie i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zlecenia. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Rożek krzymowski

2023-01-03 do 2023-01-11

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 550m², Kuny

Należąc do murarzy ścian z tak dużym dorobkiem zawodowym pracujesz na terenie miejscowości Wielkopolskie i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym kandydatem do tego zapytania. Żeby poznać Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Kuny

2022-08-22 do 2022-08-30

Budowa Ściany Koło

Technologia: tradycyjna murowana z Suporek Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony:...

 • Ostrowy

2022-10-05 do 2022-10-13

Najlepsze Murowanie Ścian Koło

Zakres prac: murowanie Dodatkowo: Porotherm, sama robocizna Powierzchnia: 3000m2 Termin realizacji: możliwy od zaraz...

 • Uniejów

2022-10-07 do 2022-10-15

Zlecenie na murowanie, 3000m2, Uniejów

Zakres prac: murowanie Dodatkowo: Porotherm, sama robocizna Powierzchnia: 3000m2 Termin realizacji: możliwy od zaraz...

 • Uniejów

2022-09-19 do 2022-09-27

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, do 100m², Konin

To zlecenie o treści - Potrzebna ekipa, murowanie ścian, do 100m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Konin oraz przyległych powiatów. Zaprezentuj dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Konin

2022-08-22 do 2022-08-23

Dam zlecenie brygadom murarskim, 700m2, Konin

Zakres zlecenia: murowanie - 12cm Powierzchnia: 700m2 Dostawca materiałów: sama robocizna Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Konin

2022-09-14 do 2022-09-22

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 1000m², Konin

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 1000m² Informacje dodatkowe: Murowanie ścian hali z silki Termin rozpoczęcia prac: mo...

 • Konin

2022-08-22 do 2022-08-30

Murowanie Ścian

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na solidne murowanie ścian w rejonie Konina i szukasz najlepszych zleceń to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o murowanie ścian, 301-400m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej fachowej firmy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Konin

2022-09-01 do 2022-09-09

Murowanie Ścian

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 1000m² Informacje dodatkowe: Biała silka Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Konin

2022-08-01 do 2022-08-09

Murarz Ścian Koło

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Konin

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, do 100m², Turek

To zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na murowanie ścian, do 100m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Turka i z sąsiednich miast. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Turek

2022-09-21 do 2022-09-29

Murowanie ścian, do 100m², Wola Podłężna

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Wstawienie belki, rozbiórka ściany, wstawienie dwóch okien,...

 • Wola podłężna

2022-08-01 do 2022-08-09

Murowanie ścian, 1500m², Lubień Kujawski

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek biurowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 1500m² Informacje dodatkowe: wszystkie informacje udzielam tel. 667•••••••• Termin rozp...

 • Lubień Kujawski

2022-07-28 do 2022-08-05

Profesjonalna Ściana Koło

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek biurowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 3000m² Informacje dodatkowe: Murowanie ścian z bloczków silikatowych gr. 24 i 18 cm. Prac...

 • Lubień Kujawski

2022-08-02 do 2022-08-10

Świetna Ściana Murowana Koło

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie P...

 • Połajewek

2022-11-15 do 2022-11-23

Profesjonalna Ściana

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Projekt: ...

 • Byszewo

2022-09-20 do 2022-09-28

Dobry Murarz Ścian

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Podstawienie bramy z cegly Termin rozpoczęcia prac: mo...

 • Malanów

2022-08-10 do 2022-08-18

Stawianie Ścian

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-24...

 • Kleczew

2022-10-10 do 2022-10-18

Opłacalna Budowa Ściany

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł budowy ściany, mimo iż szuka od niezliczonych dni, zgłosił nam zapytanie o treści - Zlecę prace murarskie, tynkarskie, do 35m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Klienta. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Kleczew

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 4 dni temu

Potrzebuję firmy do murowania ścian, 350m2, Kleczew

Zakres zlecenia: murowanie ścian osłonowych z Porothermu Powierzchnia: 350m2 Dodatkowo: sama robocizna Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kleczew

2022-10-07 do 2022-10-15

Fantastyczne Murowanie Ścian

Jeśli pracujesz od lat i świadczysz usługi z zakresu murowania ścian wykonaj zlecenie, które ma treść - Zapytanie o murowanie, 350m2 i zostało złożone przez sprawdzonego Konsumenta. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kleczew

2022-09-28 do 2022-10-06

Rewelacyjna Ściana

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na murowanie ścian, 70m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie ściany wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Poddębice

2022-07-31 do 2022-07-31

Sumienny Murarz Ścian

Solidne budowanie ścian to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w fachu murarza ścian. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Węglew

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecę murowanie ścian, 2500m², Kutno

Dla Klienta, który pisze - Zlecę murowanie ścian, 2500m², dotarcie do dobrej budowy ściany może być niełatwe, ale Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Już nie trać czasu i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Kutno

2023-01-11 do 2023-01-19

Zlecenie na murowanie ścian, 101-200m², Kutno

Wykonaj zlecenie doskonałego stawiania ścian o treści "Zlecenie na murowanie ścian, 101-200m²", jako specjalista z miejscowości Kutno. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Kutna jesteś w ścisłej czołówce. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kutno

2022-09-02 do 2022-09-10

Dam zlecenie na murowanie ścian, 750m², Kutno

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 750m² Informacje dodatkowe: Murowanie ścian osłonowych, około 750 m2 Termin rozpoczęc...

 • Kutno

2022-08-26 do 2022-09-03

Idealna Budowa Ściany

Spowoduj, że budowa ściany nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany doradca z branży budowy ściany sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zapytanie o murowanie ścian, 2200m². Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kowal

2023-01-27 do 2023-02-04

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 52m², Giewartów

Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 52m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę murarza ścian do realizacji usług z zakresu murowania ścian. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Giewartów

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecenie na murowanie ścian, 101-200m², Ozorków

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę taniej budowy ściany gwarantując przy tym dobrą obsługę, a na życzenie również usługi dodatkowe, bez wątpienia przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który napisał - Zlecenie na murowanie ścian, 101-200m². Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Ozorków

2022-11-19 do 2022-11-27

Najwyższej Klasy Stawianie Ścian

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: - wyburzenie ściany o wymiarach : 836 x 430 - ...

 • Włocławek

2023-01-20 do 2023-01-28

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Najczęstsze pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje naprawa pęknięć ścian murowanych?

Zastanawiasz się nad tym, ile kosztuje murowanie pękniętej ściany? Cena naprawy pęknięcia w ścianie wynika z kilku czynników. Cena za m2 usługi jest przede wszystkim uzależniona od liczby warstw, jakie ma ściana. W przypadku ściany trzywarstwowej zapłaci się o kilkadziesiąt złotych więcej niż za ścianę dwu czy jednowarstwową.

Na koszty murowania ściany wpływa również to, czy ekipa budowlana ma zakupić materiały. Jeżeli zrobisz to ty, cena usługi będzie niższa. Niezmiernie ważna jest również wielkość i głębokość pęknięcia. Im szkoda będzie większa, tym droższa będzie również jej naprawa. Z kolei w przypadku głębszych pęknięć może okazać się, że konieczne będzie ich poszerzenie, zagruntowanie i wypełnienie zaprawą naprawczą. Potrzebne może być także wtopienie pasa siatki zbrojącej.

Na co zwrócić uwagę, wybierając firmę zajmującą się murowaniem ścian?

Szukając fachowca, zwróć uwagę na jego doświadczenie. Warto także sprawdzić opinie jego byłych klientów. Są one bardzo cennym źródłem informacji – podobnie jak i rankingi internetowe czy wyszukiwarki, dzięki którym można znaleźć specjalistę w swoim mieście. Koniecznie wejdź na nasz ranking najlepszych specjalistów. Nie należy natomiast oszczędzać na specjalistach – wiedza i doświadczenie często idą w parze ze stawkami, które rosną wraz ze stażem pracy.

Jaką porą roku najlepiej zdecydować się na murowanie ścian?

Murowanie ścian najlepiej zaplanować, kiedy na zewnątrz zrobi się cieplej. Przypada to więc na okres od wiosny do jesieni. Oczywiście można to również wykonać zimą, aczkolwiek należy pamiętać o tym, by wybrać specjalnie przeznaczone do takich warunków atmosferycznych preparaty. Optymalne warunki do wiązania się zaprawy murarskiej to temperatury od +5°C do +25°C.

Jakich materiałów używa się do murowania ścian?

Do budowy ścian murowanych domów jednorodzinnych wykorzystuje się najczęściej bloczki z betonu komórkowego oraz pustaki – ceramiczne lub silikatowe - czyli pustaki z bloków wapienno-piaskowych. Znacznie rzadziej do murowania ścian wykorzystuje się bloczki keramzytobetonowe. Materiały zawsze kupuj w sprawdzonych i zaufanych sklepach. Powinny one na opakowaniu posiadać znak CE, który oznacza, że wyrób spełnia wymogi Unii Europejskiej.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Murowania Ścian