Malowanie elewacji w Jastrzębiu Zdroju

Porównaj oferty od Specjalistów od Malowania Elewacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 448 102 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 049 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elewacja jest zewnętrzną powierzchnią ścian budynku, pełniącą funkcję reprezentatywną. Oddziałują na nią czynniki zewnętrzne, które przez upływ czasu sprawiają, że fasada może wymagać ponownego malowania. Malowanie elewacji polega na położeniu nowej powłoki farby na poprzednią warstwę, zniszczoną przez czynniki atmosferyczne. Z naszego artykułu dowiesz się, z jakich etapów składa się ten proces, a także poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie malowania elewacji. Jeśli poszukujesz specjalisty – sprawdź nasz ranking uwzględniający najlepszych fachowców w tej dziedzinie.

Przed rozpoczęciem ewentualnego malowania elewacji, należy sprawdzić dokładnie jej stan. Należy szczegółowo obejrzeć uprzednio wykonaną elewację i ocieplenia – dzięki temu można oszacować potencjalne prace przy fasadzie. Jeżeli elewacja jest w dobrym stanie, musimy ją wyczyścić (przez lata elewacja na pewno uległa zabrudzeniu). Najlepiej użyć do tego celu papieru ściernego lub szpachelki. Musimy jednak uważać, aby nie zniszczyć tynku, ponieważ w przeciwnym razie niezbędne może okazać się również ponowne tynkowanie elewacji. Jeżeli odkryjemy pewne uszkodzenia – należy usunąć starą elewację, wyczyścić ściany i naprawić je. Może też okazać się, że niezbędne będzie wykonanie nowego ocieplenia elewacji.

Po wykryciu wszelkich niedoskonałości oraz ich naprawieniu, należy przystąpić do umycia elewacji poprzez użycie odpowiedniego płynu. W celu wykonania czynności, jaką jest mycie elewacji, można wykorzystać myjkę ciśnieniową. Kolejnym etapem jest wybór odpowiedniej farby do wykończenia elewacji oraz dobranie jej koloru. Należy postępować zgodnie z zaleceniami producenta.

Przed podjęciem decyzji o malowaniu, trzeba wziąć pod uwagę gruntowanie elewacji zewnętrznej. Może okazać się to konieczne w sytuacji, gdy do naprawy elewacji użyto masy szpachlowej. Gdy gruntowanie będziemy mieć za sobą, następne co musimy zrobić, to podjąć decyzję o wyborze metody malowania elewacji. Tę czynność można wykonać na kilka sposobów. Mamy trzy techniki do wyboru: natryskowo, za pomocą pistoletu do malowania elewacji, wałkiem albo pędzlem. Jeżeli zdecydowaliśmy się na konkretną metodę – pozostaje nam tylko zabezpieczyć otoczenie i przystąpić do malowania powierzchni.

Na koszt malowania elewacji składa się bardzo wiele czynników. Zależny jest on w dużej mierze od tego, czy będziemy dokonywać malowania samodzielnie, czy skorzystamy z usług firmy malarskiej. Ekipy specjalizujące się w malowaniu elewacji ogłaszają się na wielu stronach branżowych bądź portalach ogłoszeniowych.

Ranking najlepszych malarzy elewacji w Jastrzębiu Zdroju

Malowanie elewacji Jastrzębie-Zdrój

Termodocieplenia.pl

58 opinii

Powierz zadanie malowania domów specjalistom z miejscowości Jastrzębie-Zdrój. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Jastrzębia Zdroju są w ścisłej czołówce. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

SKAM-BUD - Najlepsze Malowanie Elewacji Jastrzębie-Zdrój

Najlepsze Malowanie Elewacji Jastrzębie-Zdrój

36 opinii

Po prostu zleć usługę malowania elewacji ekspertom z miejscowości Jastrzębie-Zdrój. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Jastrzębia Zdroju są w ścisłej czołówce. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

DOCIEPLENIA.SLASK - Porządna Fasada Domu Jastrzębie-Zdrój

DOCIEPLENIA.SLASK

26 opinii

Uwierz ekspertom w dziedzinie fasady domu i zatrudnij DOCIEPLENIA.SLASK. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Już nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Express Team - Wyjątkowe Malowanie Elewacji Jastrzębie-Zdrój

Express Team

8 opinii

Konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to główne zalety firmy Express Team, której specjalnością jest malowanie elewacji. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Gruszka usługi remontowo budowlane - Doskonałe Malowanie Elewacji w Jastrzębiu Zdroju

Doskonałe Malowanie Elewacji w Jastrzębiu Zdroju

19 opinii

Dokonaj najlepszego wyboru i zleć twoje zadanie specjalistom od malowania elewacji. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

PAMAR - Fenomenalny Malarz Elewacji Jastrzębie-Zdrój

PAMAR

3 opinie

Wyjątkowe malowanie elewacji to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w fachu malarza elewacji. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Bartosz Kudosz - Solidne Malowanie Domów Jastrzębie-Zdrój

Solidne Malowanie Domów Jastrzębie-Zdrój

2 opinie

Chesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu solidnego malowania domów z Jastrzębia Zdroju do realizacji zaplanowanych działań? Firma Bartosz Kudosz jest gotowa Ci pomóc. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Firma Remontowo-Budowlana Hiruk Arkadiusz - Rewelacyjny Malarz Elewacji Jastrzębie-Zdrój

Firma Remontowo-Budowlana Hiruk Arkadiusz

16 opinii

Uniknij problemów i powierz twoje zadanie tym fachowcom od malowania elewacji z Jastrzębia Zdroju. Jeszcze dziś zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

OK DOM Sp. Z o.o. - Rewelacyjne Malowanie Elewacji Jastrzębie-Zdrój

Rewelacyjne Malowanie Elewacji

8 opinii

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi malowania elewacji na wysokim poziomie. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

P.P.H.U "M.M. DEPO" - Profesjonalne Malowanie Elewacji Jastrzębie-Zdrój

P.P.H.U "M.M. DEPO"

6 opinii

Jeżeli szukasz profesjonalnego malowania elewacji i poszukujesz najlepszych rozwiązań to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom P.P.H.U M.M. DEPO. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Najnowsze z 30 zleceń na malowanie elewacji w Jastrzębiu Zdroju

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 201-250m², Jastrzębie-Zdrój

Klient, który planuje zakup starannej usługi malowania elewacji winien koniecznie zgłosić się do Twojej firmy i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Jastrzębie-Zdrój

2023-01-24 do 2023-02-01

Wybitny Malarz Elewacji Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj budynku: budynek biurowy Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Informacje dodatko...

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-10-05 do 2022-10-17

Najlepsza Renowacja Elewacji Jastrzębie-Zdrój

To zlecenie o treści - Zapytanie o malowanie elewacji domu, 151-200m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z rejonu Jastrzębia Zdroju i z sąsiednich miast. Zaprezentuj dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej.

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-09-07 do 2022-09-15

Malowanie Elewacji Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-09-07 do 2022-09-15

Doskonałej Jakości Fasada Domu Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Gołkowice

2023-01-17 do 2023-01-25

Rewelacyjna Renowacja Elewacji

Ten Zleceniodawca poszukuje dobrej firmy od renowacji elewacji. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o malowanie elewacji domu, do 100m², chcąc doświadczonych specjalistów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Zebrzydowice

2022-11-22 do 2022-11-30

Zapytanie o malowanie elewacji budynku, do 100m², Krzyżowice

Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Stan obiektu: nowo wybudowany budynek Powierzchnia prac: do 100m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca...

 • Krzyżowice

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapytanie o malowanie elewacji domu, 101-150m², Pruchna

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Pruchna

2022-10-30 do 2022-11-07

Malowanie elewacji domu, 151-200m², Jankowice Rybnickie

Ten Klient napisał "Malowanie elewacji domu, 151-200m²". Przyjmij usługę rewelacyjnego malowania domów jako fachowiec w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia prac z Śląskiego i okolicznych powiatów. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Jankowice Rybnickie

2022-11-25 do 2022-12-03

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 301-400m², Żory

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 301-400m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Żory

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 200m², Żory

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 200m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie renowacji elewacji daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Zaprezentuj propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Żory

2022-10-16 do 2022-10-24

Profesjonalna Renowacja Elewacji

Ten Zlecający poszukuje specjalisty od renowacji elewacji. Napisał zlecenie o treści - Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 201-250m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Umów się na rozmowę jak najszybciej.

 • Żory

2022-07-27 do 2022-08-04

Malowanie elewacji domu, 251-300m², Wodzisław Śląski

Zleceniodawca, który planuje kupno usługi malowania elewacji winien już teraz zgłosić się do Twojej firmy i poznać atrakcyjne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Wodzisław Śląski

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapytanie o malowanie elewacji domu, 101-150m², Czyżowice

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informac...

 • Czyżowice

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapytanie o malowanie elewacji domu, 301-400m², Radlin

Skontaktuj się z Klientem jako najwyższej klasy malarz elewacji z wieloletnim doświadczeniem z zakresu najwyższej klasy usług malowania elewacji. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to standard. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Radlin

2022-07-22 do 2022-07-30

Solidne Usługi Malowania Elewacji Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informa...

 • Rudziczka

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapytanie o malowanie elewacji domu, 251-300m², Rudziczka

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Rudziczka

2022-08-20 do 2022-08-28

Zapytanie o malowanie elewacji budynku, 400m², Rybnik

Jeżeli nadal jako ekspert od renowacji elewacji potrzebujesz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie o malowanie elewacji budynku, 400m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Rybnika na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Rybnik

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 7 dni temu

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 401-500m², Rybnik

Rodzaj budynku: domu szeregowego Stan obiektu: nowo wybudowany budynek Powierzchnia prac: 401-500m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Informacje dodatkowe: ...

 • Rybnik

2022-12-05 do 2022-12-13

Dobry Malarz Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informacje d...

 • Rybnik

2022-11-13 do 2022-11-21

Pierwszorzędna Renowacja Elewacji

Rodzaj budynku: domu szeregowego Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: do 100m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpocz...

 • Rybnik

2022-11-19 do 2022-11-27

Dobry Malarz Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Rybnik

2023-01-10 do 2023-01-18

Solidny Malarz Elewacji

Rodzaj budynku: domu szeregowego Stan obiektu: nowo wybudowany budynek Powierzchnia prac: 401-500m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Informacje dodatkowe: ...

 • Rybnik

2023-01-27 do 2023-02-04

Zapytanie o malowanie elewacji domu, 151-200m², Pszów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Pszów

2022-10-18 do 2022-10-26

Najlepsze Malowanie Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Rudyszwałd

2022-09-11 do 2022-09-14

Zapytanie o malowanie elewacji, 35m², Skoczów

To zapytanie o treści - Zapytanie o malowanie elewacji, 35m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z rejonu Śląskiego i z sąsiednich miast. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Skoczów

2022-10-18 do 2022-10-26

Nieprzeciętny Malarz Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin r...

 • Cieszyn

2022-08-19 do 2022-08-27

Świetna Renowacja Elewacji

Ten Klient jest zdania, że świetna renowacja elewacji to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zapytanie o malowanie elewacji domu, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Łańce

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o malowanie elewacji domu, do 100m², Czerwionka-Leszczyny

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi malowania domów na wysokim poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest sprawdzony. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Czerwionka-Leszczyny

2022-10-03 do 2022-10-11

Profesjonalna Fasada Domu

Zrealizowanie fasady domu dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, do 100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Górki małe

2022-09-13 do 2022-09-21

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Malowania Elewacji

Najczęstsze pytania o malowaniu elewacji

Co ile lat należy odmalowywać elewację?

Z racji, że elewacja narażona jest na wiele negatywnych czynników atmosferycznych – niezbędne jest jej regularne odświeżanie. Co ile lat należy odmalować elewację? Jest to zależne, między innymi, od położenia danego budynku. Może zdarzyć się, że dom położony jest przy ruchliwej ulicy – nieruchomość wówczas jest bardziej narażona na degradację właściwości powłoki. Środki ochrony zastosowane w materiałach z czasem się wypłukują. Z reguły przyjmuje się, że należy odnawiać naszą elewację, mniej więcej co 10 lat.

Ile kosztuje odświeżenie elewacji?

Jest to w przeważającej mierze uzależnione od metrażu naszego domu. Zasadniczo możemy przyjąć, że kosztmalowania elewacji to około 35 złotych za metr kwadratowy. Przy założeniu, że nieruchomość liczy około 200 metrów kwadratowych – należy spodziewać się wydatku rzędu 7 tysięcy złotych za wykonanie usługi. Na cenęmalowania elewacji wpływa też sposób wykonania usługi – kwota może się różnić w zależności od wykonywanej techniki pracy (natrysk, wałek lub pędzel). Kluczowym czynnikiem jest także wysokość danego budynku. Na cenę także wpływa miejsce wykonania danej usługi – taniej za usługę zapłacimy w mniejszych miejscowościach.

Jakiego specjalistę należy zatrudnić do pomalowania elewacji?

Malowaniem elewacji zajmują się wyspecjalizowane firmy malarskie. Warto skupić się na poszukiwaniu specjalistów poprzez portale ogłoszeniowe i rankingowe. W tym celu koniecznie sprawdź nasz ranking Najlepszych Specjalistów. Jeżeli zdecydowaliśmy się na zatrudnienie fachowców do pomalowania elewacji, należy podjąć kilka działań w celu zminimalizowania wyboru nietrafionego fachowca.

Na wybór idealnego specjalisty składają się: cena, jakość, terminowość, a także doświadczenie osoby, której zlecimy wykonanie usługi. Warto koniecznie zwracać uwagę na opinie, komentarze i liczbę gwiazdek, jaką posiada dany fachowiec. Jest to najlepsza wskazówka, co do tego, czy warto zatrudnić daną firmę do wykonania danej usługi.

Jakie farby najbardziej nadają się do malowania elewacji?

Należy zwrócić także na odporność danej farby na działanie czynników atmosferycznych. Należy wybierać te, które są odporne na długotrwałe działanie promieni ultrafioletowych, a także charakteryzujące się odpornością na wilgoć i nie wchłaniają zabrudzeń. Obecnie najbardziej popularne są farby na bazie żywic silikonowych oraz akrylowych. Cechują się dobrą jakością koloru oraz stosunkowo sporą paletą dostępnych barw. Farba silikonowa ma właściwości samozmywalne ze względu na zastosowaną powłokę. Farba akrylowa jest nieco mniej odporna na zabrudzenia, lecz pozwala „oddychać” ścianom.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Malowania Elewacji