Rzeczoznawca budowlany w Wejherowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 168 922 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 999 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych kosztorysantów budowlanego w Wejherowie

Rzeczoznawca budowlany Wejherowo

QALUX sp. z o.o.

22 opinie

Jeżeli wciąż szukasz ekspertów od kosztorysu powykonawczego to wykorzystaj kompetencje QALUX sp. z o.o.. Wejherowo i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

IRIDIUM-SUPERVISION Kucharczyk Arkadiusz - Idealna Ocena Stanu Technicznego Budynku Wejherowo

IRIDIUM-SUPERVISION Kucharczyk Arkadiusz

19 opinii

Ocena stanu technicznego budynku i niuanse z tym powiązane już nie będą dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli skorzystasz z oferty IRIDIUM-SUPERVISION Kucharczyk Arkadiusz. Wykwalifikowani konsultanci z dziedziny oceny stanu technicznego budynku pomogą Ci stworzyć najlepsze rozwiązanie. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Marek Stańczyk OBSŁUGA INWESTYCJI - Profesjonalny Kosztorysant Budowlany Wejherowo

Profesjonalny Kosztorysant Budowlany Wejherowo

11 opinii

Planujesz wybrać godnego zaufania specjalistę do realizacji swoich planów? Marek Stańczyk OBSŁUGA INWESTYCJI jest na to najlepszym rozwiązaniem. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Consulting Jan Śliwiński - Rewelacyjne Ekspertyzy Budowlane Wejherowo

Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Consulting Jan Śliwiński

4 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz ekspertów od ekspertyz budowlanych to wykorzystaj kompetencje Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Consulting Jan Śliwiński. Wejherowo i okolice to główny obszar ich działania. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

ZU-P EXTEND - Doświadczony Rzeczoznawca Budowlany Wejherowo

ZU-P EXTEND

4 opinie

Chcesz znaleźć rzeczoznawców budowlanych od najlepszego kosztorysowania w miejscowości Wejherowo lub w rejonie powiatu? Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

QS Inżynieria Tomasz Gawor - Solidny Przegląd Budowlany Wejherowo

QS Inżynieria Tomasz Gawor

1 opinia

Przegląd budowlany to życiowa pasja ekipy z firmy QS Inżynieria Tomasz Gawor - nie mają sobie równych w branży. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Kierownik Budowy/Inspektor Nadzoru Krystian Lindstaedt - Idealny Przegląd Techniczny Budynku Wejherowo

Idealny Przegląd Techniczny Budynku Wejherowo

10 opinii

Lepszej propozycji przeglądu technicznego budynku nie znajdziesz w miejscowości Wejherowo i okolicy, więc jeśli poszukujesz idealnego przeglądu technicznego budynku to koniecznie poznaj Kierownik BudowyInspektor Nadzoru Krystian Lindstaedt. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

M.B.Vario - Nieprzeciętny Rzeczoznawca Budowlany Wejherowo

M.B.Vario

7 opinii

Nieprzeciętny rzeczoznawca budowlany oferuje swoje usługi w miejscowości Wejherowo oraz w przyległych miastach. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

B-INVEST - Doskonałe Przeglądy Budynków Wejherowo

B-INVEST

3 opinie

Firma B-INVEST świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z Wejherowa oraz przyległych powiatów. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

STAS-BUD Szymon Stąsiek - Najwyższej Klasy Ocena Stanu Technicznego Budynku w Wejherowie

Najwyższej Klasy Ocena Stanu Technicznego Budynku w Wejherowie

2 opinie

Ocena stanu technicznego budynku i niuanse z tego wynikające skończą być dla Ciebie trudnością, jeśli skorzystasz z oferty STAS-BUD Szymon Stąsiek. Doświadczeni eksperci z zakresu oceny stanu technicznego budynku pomogą Ci wybrać skrojone na miarę rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 271 zleceń na kosztorysy budowlane w Wejherowie

Zapotrzebowanie na audytu energetyczny całego obiektu, 201-300m², Kębłowo

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na audytu energetyczny całego obiektu, 201-300m², znalezienie świetnej ekspertyzy budowlanej jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Kębłowo

2022-12-08 do 2022-12-16
dodano wczoraj o 18:56

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 101-200m², Kochanowo

Doprowadź do tego, że ekspertyza budowlana nie będzie dla Zleceniodawcy zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z branży ekspertyzy budowlanej sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 101-200m². Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Kochanowo

2022-12-04 do 2022-12-12
dodano 5 dni temu

Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, 101-200m², Wejherowo

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, 101-200m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z rejonu Wejherowa i z sąsiednich miast. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Wejherowo

2022-12-02 do 2022-12-10
dodano 7 dni temu

Korzystna Opinia Budowlana Wejherowo

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: Gładzie Powód: roszczenie przeciwko wykonawcy Powierzchnia: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wejherowo

2022-12-02 do 2022-12-10
dodano 7 dni temu

Najwyższej Klasy Kosztorysant Budowlany Wejherowo

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: Ekspertyza wytrzymałości barierki balkonowej Powód: montaż instalacji fotowoltaicznej na balustradzie balkonu. Waga instalacji 50 kg. Powierzchnia: nie dotyczy Rodzaj budynku: mieszka...

 • Wejherowo

2022-11-28 do 2022-12-06

Zlecę kosztorys, ekspertyzę, Wejherowo

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Pokaż wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Wejherowo

2022-11-21 do 2022-11-29

Szukam ekipy na ekspertyzę całego obiektu, 80m², Gniewino

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: zakup Powierzchnia: 80m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gniewino

2022-11-21 do 2022-11-29

Kosztorysant Budowlany

Ten Zlecający szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapotrzebowanie na ekspertyzę dachu, 301-500m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Wejherowo

2022-11-21 do 2022-11-29

Dobra Opinia Budowlana

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: Wykończenia mieszkania Powód: Ocena po skończeniu „pod klucz” Powierzchnia: 74m² Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: Mieszkanie w stanie deweloperskim oddane do wyk...

 • Rumia

2022-11-20 do 2022-11-28

Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 101-200m², Wejherowo

Szukana usługa: Operat szacunkowy do kredytu hipotetycznego Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Wykończenie domu jednorodzinnego do stanu mieszkalnego Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe info...

 • Wejherowo

2022-11-19 do 2022-11-27

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 700m², Rumia

Zdecydowanie o wyborze ekspertyzy budowlanej nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista posłuż radą i dobierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 700m². Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Rumia

2022-11-14 do 2022-11-14

Kosztorysant Budowlany

Szukana usługa: audyt energetyczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Koniec budowy domu Powierzchnia: 140m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Chciałbym uzyskać audyt dotyczący świadectwa energetyczne...

 • Dobrzewino

2022-11-11 do 2022-11-19

Zapotrzebowanie na ekspertyzę całego obiektu, 101-200m², Kamień

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: zniszczenia po budowie drogi Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kamień

2022-11-09 do 2022-11-17

Świetna Ekspertyza Budowlana Wejherowo

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę świetnej ekspertyzy budowlanej gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a dla chętnych także usługi dodatkowe, niewątpliwie zainteresujesz tego Zleceniodawcy, który napisał - Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 112m². Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Rumia

2022-11-09 do 2022-11-09

Dobra Opinia Budowlana

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na audytu energetyczny całego obiektu, 101-200m², znalezienie dobrej opinii budowlanej może być skomplikowane, ale Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Ustal pasujący termin od razu!

 • Luzino

2022-11-05 do 2022-11-13

Opinia Budowlana

Pokaż Zleceniodawcy, że lepszej oferty opinii budowlanej nie znajdzie na terenie Pomorskiego, więc jeżeli poszukuje taniej opinii budowlanej to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Reda

2022-10-27 do 2022-11-04

Zlecę przegląd techniczny dachu, 80m², Kielno

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: dachu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 80m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: wymiana pokrycia dachowego Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesię...

 • Kielno

2022-10-25 do 2022-11-02

Szukam ekipy na ekspertyzę całego obiektu, 65m², Rumia

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Wilgoć w mieszkaniu na poziomie 75% , mieszkanie na pierwszym piętrze , budynek wybudowany w 1999 r. . Złe wykonanie prac budowlano izolacyjnych przez wykonawcę . ...

 • Rumia

2022-10-21 do 2022-10-29

Szukam ekipy na kosztorysowanie instalacji, 900m², Choczewo

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: instalacji Powód: ubezpieczyciel Powierzchnia: 900m² Rodzaj budynku: budynek handlowo-usługowy Dodatkowe informacje: Potrzebuję kosztorys na instalacje wod-kan wewn. Termin roz...

 • Choczewo

2022-10-07 do 2022-10-15

Doskonała Ekspertyza Techniczna Wejherowo

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję ekspertyzy technicznej powinien trafić na Twoją Ofertę, która nie ma sobie równych. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zapytanie o audytu energetyczny całego obiektu, 101-200m². Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Reda

2022-09-26 do 2022-10-04

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 39m², Wejherowo

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł ekspertyzy technicznej, chociaż poszukuje od wielu dni, zgłosił nam ogłoszenie o treści - Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 39m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zlecającego. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Wejherowo

2022-09-21 do 2022-09-29

Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 8m², Rumia

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: łazienka remont Powód: prace remontowe Powierzchnia: 8m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Sprawa dotyczy remontu łazienki 8m2 Wykonawca przeprowadzał pracę i w...

 • Rumia

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapytanie o przegląd techniczny całego obiektu, 120m², Donimierz

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Przygotowanie do rozprawy sadowej Powierzchnia: 120m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Donimierz

2022-09-13 do 2022-09-21

Rzeczoznawca Budowlany Wejherowo

Klient szuka najlepszego rzeczoznawcy budowlanego dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 101-200m². Jeśli świadczysz szeroki zakres usług w korzystnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Wejherowo

2022-09-07 do 2022-09-15

Najwyższej Klasy Kosztorysant Budowlany

Klient szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 50m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Rumia

2022-08-23 do 2022-08-31

Świetna Ekspertyza Techniczna

Szukana usługa: audyt energetyczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: zakup Powierzchnia: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: dobranie odpowiedniej mocy pompy ciepła Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Luzino

2022-08-22 do 2022-08-30

Zlecę przegląd techniczny całego obiektu, do 100m², Wejherowo

Oferujesz solidną propozycję dotyczącą ekspertyzy technicznej? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Wejherowo

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 101-200m², Kębłowo

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: Cześć domu Powód: zakup Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kębłowo

2022-08-15 do 2022-08-23

Najwyższej Klasy Ekspertyza Budowlana

Szukana usługa: audyt energetyczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: dofinansowanie Powierzchnia: 149m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zelewo

2022-08-08 do 2022-08-16

Szukam ekipy na ekspertyzę dachu, 101-200m², Orle

Pokaż Zlecającemu, że lepszej oferty opinii budowlanej szybko nie znajdzie na terenie Pomorskiego, więc jeśli poszukuje pierwszorzędnej opinii budowlanej to bez wahania powinien poznać Twoją Firmę. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Orle

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapytanie o ekspertyzę całego obiektu, 201-300m², Rumia

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Prosze wykonac ekspertyze budowlana. Termin rozpoczęcia prac: d...

 • Rumia

2022-07-27 do 2022-08-04

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz