Rzeczoznawca budowlany w Pruszczu Gdańskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 136 911 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 423 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Rzeczoznawca budowlany Pruszcz Gdański - ranking najlepszych firm

Rzeczoznawca budowlany Pruszcz Gdański

Doskonały Kosztorysant Budowlany w Pruszczu Gdańskim

22 opinie

Kosztorysowanie to najważniejszy temat dla ekipy z firmy QALUX sp. z o.o. - nie mają sobie równych w fachu kosztorysanta budowlanego. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Kompleksowa Obsługa Inwestycji Jarosław - Znakomita Ekspertyza Techniczna Pruszcz Gdański

Znakomita Ekspertyza Techniczna

15 opinii

Kompleksowa Obsługa Inwestycji Jarosław oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z rejonu Pruszcza Gdańskiego i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

Marek Stańczyk OBSŁUGA INWESTYCJI - Świetny Rzeczoznawca Budowlany Pruszcz Gdański

Marek Stańczyk OBSŁUGA INWESTYCJI

11 opinii

Marek Stańczyk OBSŁUGA INWESTYCJI zatrudnia świetnych rzeczoznawców budowlanych - wyjątkowe kompetencje i rzetelność to ich ważne zalety. Skontaktuj się z nimi od razu, aby otrzymać ofertę.

Małyszko Nieruchomości - Perfekcyjna Ekspertyza Techniczna Pruszcz Gdański

Perfekcyjna Ekspertyza Techniczna Pruszcz Gdański

1 opinia

Jeszcze poszukujesz specjalisty od ekspertyzy technicznej? Powierz tę kwestię specjalistom z Małyszko Nieruchomości. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Kompleksowy Nadzor Budowlany Marcin Ziółkowski - Doskonały Przegląd Budowlany Pruszcz Gdański

Doskonały Przegląd Budowlany Pruszcz Gdański

4 opinie

Utalentowani pracownicy firmy Kompleksowy Nadzor Budowlany Marcin Ziółkowski spełnią Państwa oczekiwania w temacie przeglądu budowlanego. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Biuro Rzeczoznawcze Pachucki - Rewelacyjny Kosztorys Powykonawczy Pruszcz Gdański

Biuro Rzeczoznawcze Pachucki

3 opinie

Jeżeli poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Biuro Rzeczoznawcze Pachucki perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Hematyt Marek Fydrych - Wykwalifikowany Rzeczoznawca Budowlany Pruszcz Gdański

Hematyt Marek Fydrych

6 opinii

Perfekcyjny przegląd budowlany to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są zawodowcami w fachu rzeczoznawcy budowlanego. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Ekoinvest 3miasto Zarządzanie Inwestycjami Radosław Ryński - Korzystny Przegląd Techniczny Budynku Pruszcz Gdański

Ekoinvest 3miasto Zarządzanie Inwestycjami Radosław Ryński

2 opinie

W dalszym ciągu nie znalazłeś przeglądu technicznego budynku, mimo że szukasz od wielu dni? Ekoinvest 3miasto Zarządzanie Inwestycjami Radosław Ryński może być Twoim wybawieniem. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Ekoinvest 3miasto -Izolacje Fundamentów - Utalentowany Rzeczoznawca Budowlany Pruszcz Gdański

Ekoinvest 3miasto -Izolacje Fundamentów

2 opinie

Nie znajdziesz innych tak utalentowanych rzeczoznawców budowlanych z tak dużym doświadczeniem zawodowym, działających na terenie miejscowości Pruszcz Gdański i w całym powiecie. Zarezerwuj termin już teraz!

P.W. Otwarte Aleksander Kleczewski - Porządne Przeglądy Budynków Pruszcz Gdański

P.W. Otwarte Aleksander Kleczewski

1 opinia

Jeszcze szukasz specjalisty od przeglądów budynków? Trafiłeś w dobre miejsce - P.W. Otwarte Aleksander Kleczewski jest do Twoich usług. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

27 Zleceń - Rzeczoznawca Budowlany Pruszcz Gdański

Ekspertyza Budowlana Pruszcz Gdański

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: przegląd okresowy Powierzchnia: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Lębork

2022-11-05 do 2022-11-13

Dam zlecenie na audytu energetyczny całego obiektu, 700m², Cedry Wielkie

Ten Klient poszukuje świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Dam zlecenie na audytu energetyczny całego obiektu, 700m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Cedry Wielkie

2022-11-02 do 2022-11-10

Rzeczoznawca budowlany - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 25 409 Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Znakomity Kosztorysant Budowlany Pruszcz Gdański

Zlecający szuka świetnej współpracy, pisząc - Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, do 100m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Pruszcz Gdański

2022-10-21 do 2022-10-29

Najwyższej Klasy Kosztorysant Budowlany

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: Obiektu bez instalacji elektrycznej, kominowej i gazowej Powód: przegląd okresowy Powierzchnia: 126m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 mi...

 • Kolbudy

2022-09-07 do 2022-09-15

Dam zlecenie na kosztorysowanie całego obiektu, 301-500m², Pruszcz Gdański

Ten Klient szuka świetnej współpracy, pisząc - Dam zlecenie na kosztorysowanie całego obiektu, 301-500m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Pruszcz Gdański

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę, Kolbudy

Szukana usługa: opinię techniczną Usługa dotyczy: montaż drzwi zewnętrznych. Powód: moim zdaniem wadliwy montaż Powierzchnia: nie dotyczy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: miejsce - kolbudy Termin rozpo...

 • Kolbudy

2022-08-14 do 2022-08-22

Odpowiednia Opinia Budowlana Pruszcz Gdański

Szukana usługa: audyt energetyczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: zakup Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Rokitnica

2022-08-09 do 2022-08-17

Doskonała Ekspertyza Budowlana

Ten Klient, który wciąż nie znalazł ekspertyzy budowlanej, mimo iż próbuje znaleźć od kilku tygodni, napisał nam zapytanie o treści - Szukamy wykonawcówopracowanie operatu wodno-prawnego. To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zleceniodawcy. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Pruszcz Gdański

2022-08-01 do 2022-08-09

Rewelacyjna Ekspertyza Techniczna Pruszcz Gdański

Jesteś w stanie zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą ekspertyzy technicznej? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego wymagań. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Pszczółki

2022-07-28 do 2022-08-05

Dam zlecenie na ekspertyzę dachu, 250m², Różyny

Spowoduj, że ekspertyza budowlana nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny znawca z branży ekspertyzy budowlanej stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na ekspertyzę dachu, 250m². Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Różyny

2022-07-19 do 2022-07-27

Szukam ekipy na ekspertyzę całego obiektu, 101-200m², Pruszcz Gdański

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom szeregowy Dodatkowe informacje: WEwnatrz budynku smierdzi stechlizna i na scianie sa oznaki grzyba ...

 • Pruszcz Gdański

2022-07-15 do 2022-07-23

Zapytanie o audytu energetyczny całego obiektu, 101-200m², Wiślinka

Udowodnij Zlecającemu, że równie dobrej propozycji ekspertyzy budowlanej prędko nie znajdzie na terenie Pomorskiego, więc jeżeli poszukuje najwyższej klasy ekspertyzy budowlanej to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Wiślinka

2022-07-13 do 2022-07-18

Rewelacyjna Ekspertyza Budowlana

Daj znać Klientowi, że takiej propozycji ekspertyzy budowlanej prędko nie znajdzie na terenie Pomorskiego, więc jeśli szuka rewelacyjnej ekspertyzy budowlanej to bez zbędnej zwłoki powinien poznać Twoją Firmę. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Koszwały

2022-07-08 do 2022-07-16

Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę, Skowarcz

Jako utalentowany rzeczoznawca budowlany proponujesz swoje usługi na terenie Pomorskiego i w pobliskich powiatach? Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Skowarcz

2022-07-05 do 2022-07-13

Dam zlecenie na ekspertyzę instalacji, 50m², Pruszcz Gdański

Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Dam zlecenie na ekspertyzę instalacji, 50m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Pruszcz Gdański

2022-06-27 do 2022-07-05

Zapotrzebowanie na ekspertyzę dachu, 201-300m², Lublewo Gdańskie

Jako rewelacyjny rzeczoznawca budowlany proponujesz swoje doświadczenie w miejscowości Pomorskie i w pobliskich powiatach? Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Lublewo gdańskie

2022-05-31 do 2022-06-08

Zapytanie o przegląd techniczny całego obiektu, 990m², Pruszcz Gdański

Będąc w gronie kosztorysantów budowlanych z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz na terenie miejscowości Pruszcz Gdański i w całym powiecie? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego ogłoszenia. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - warto.

 • Pruszcz Gdański

2022-05-27 do 2022-06-04

Zapytanie o ekspertyzę całego obiektu, 101-200m², Przyjaźń

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Odbioru Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Termin w piątek, godzina 16:15,Przyjaźń,Ul.Słoneczna20 Termin rozpoczęc...

 • Przyjaźń

2022-07-17 do 2022-07-25

Najwyższej Klasy Kosztorysant Budowlany

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 64m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gdańsk

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 301-500m², Gdańsk

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: Regały magazynowe Powód: przegląd okresowy Powierzchnia: 301-500m² Rodzaj budynku: budynek biurowy Dodatkowe informacje: Regały magazynowe półkowe w dwóch budynkach w jednej...

 • Gdańsk

2022-08-08 do 2022-08-16

Dam zlecenie na przegląd techniczny całego obiektu, do 100m², Gdańsk

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gdańsk

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapotrzebowanie na kosztorysowanie całego obiektu, 115m², Gdańsk

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł ekspertyzy budowlanej, mimo iż poszukuje od kilku tygodni, wysłał nam zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na kosztorysowanie całego obiektu, 115m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zlecającego. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Gdańsk

2022-09-18 do 2022-09-26

Szukam ekipy na przegląd techniczny całego obiektu, 101-200m², Gdańsk

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Legalizacja powykonawcza budynku Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Zależy mi na ekspertyzie technicznej b...

 • Gdańsk

2022-10-05 do 2022-10-13

Rzeczoznawca Budowlany Pruszcz Gdański

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: kontrola wykonania ścian GK, wod-kan, ogrzewanie podłogowe, CWU, elektryka Powód: prace remontowe Powierzchnia: 190m² Rodzaj budynku: budynek biurowy Dodatkowe informacje: Z uwagi n...

 • Gdańsk

2022-09-22 do 2022-09-30

Szukam ekipy na kosztorysowanie instalacji, 1800m², Gdańsk

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: instalacji Powód: zakup Powierzchnia: 1800m² Rodzaj budynku: Budynek Pomocy Społecznej dla niepełnosprawnych Dodatkowe informacje: wykonanie kosztorysu na podstawie gotowego pro...

 • Gdańsk

2022-07-12 do 2022-07-20

Zapotrzebowanie na ekspertyzę całego obiektu, 3000m², Gdańsk

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 3000m² Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gdańsk

2022-10-25 do 2022-10-25

Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, 64m², Gdańsk

Szukana usługa: Wykonczenie mieszkania Usługa dotyczy: Wykonczenie mieszkania Powód: prace remontowe Powierzchnia: 64m² Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: Wykonawca bez podania przyczyny zakończył pracę i nie ch...

 • Gdańsk

2022-05-19 do 2022-05-27

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz
Udostępnij znajomemu