Geodeta w Pińczowie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 453 859 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 348 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Pińczowie

Geodeta Pińczów

Usługi geodezyjne Ryszard Sota

Z chwilą, gdy będziesz szukać solidnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji Twoich wymagań z dziedziny ewidencji gruntów. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Art-Meb Tomasz Woźniak - Sumienna Firma Geodezyjna Pińczów

Sumienna Firma Geodezyjna

Chcesz powierzyć prace, a jeszcze nie znalazłeś firmy geodezyjnej? Art-Meb Tomasz Woźniak to doskonały wybór. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Łukasz Pawłowski - Świetna Ewidencja Gruntów w Pińczowie

Świetna Ewidencja Gruntów w Pińczowie

Wykonanie ewidencji gruntów będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Łukasz Pawłowski ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

P.P.H.U. TIGMA Tadeusz Majchrowski - Tanie Usługi Geodezyjne Pińczów

P.P.H.U. TIGMA Tadeusz Majchrowski

Stworzona z pasji do geodezji firma świadczy tanie usługi geodezyjne na terenie Pińczowa, jak również pobliskich miast i powiatów. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

F.H.U INSTALLAR - Pierwszorzędna Ewidencja Gruntów Pińczów

F.H.U INSTALLAR

Nadal szukasz specjalisty od ewidencji gruntów? Trafiłeś w dobre miejsce - F.H.U INSTALLAR jest do Twoich usług. Wybierz ich numer i poznaj ofertę.

REM-BUD Usługi Remontowo Budowlane - Znakomita Ewidencja Gruntów Pińczów

REM-BUD Usługi Remontowo Budowlane

Potrzebujesz dobrej firmy od ewidencji gruntów? Powierz tę kwestię specjalistom z REM-BUD Usługi Remontowo Budowlane. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Mar-go - Doskonałej Jakości Ewidencja Gruntów Pińczów

Mar-go

Wciąż potrzebujesz specjalisty od ewidencji gruntów? Wykorzystaj doświadczenie Mar-go. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

KAVIT - Fachowe Usługi Geodezyjne Pińczów

Fachowe Usługi Geodezyjne Pińczów

Firma geodezyjna KAVIT to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie geodezji. Swoje fachowe usługi geodezyjne oferują wszystkim mieszkańcom w okolicy Pińczowa. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Usługi Remontowo Budowlane - Dobra Firma Geodezyjna Pińczów

Usługi Remontowo Budowlane

Sprawdź doświadczoną kadrę Usługi Remontowo Budowlane. Ta znana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży na terenie Pińczowa za drobiazgowe realizowanie usług geodezyjnych. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

FIRMA JANBUD KAMIL KĘDZIERSKI - Perfekcyjna Firma Geodezyjna Pińczów

Perfekcyjna Firma Geodezyjna Pińczów

Ta perfekcyjna firma geodezyjna z miejscowości Pińczów to prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Najnowsze z 24 zleceń na geodetów w Pińczowie

Szukam geodety, 1001-1500m², Pińczów

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Pińczów

2023-01-08 do 2023-01-16

Perfekcyjna Geodezja Pińczów

Jeśli Geodezja nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Twojej firmy. Polegając na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Pińczów

2022-11-28 do 2022-12-06

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Zawarża

Jako dobry geodeta proponujesz swoje usługi na terenie Świętokrzyskiego i w pobliskich powiatach? Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Zawarża

2022-10-19 do 2022-10-27

Usługi Geodezyjne Pińczów

Cel usług geodezyjnych: ustalenie granic działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Uników

2022-09-29 do 2022-10-07

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m², Pińczów

Cel usług geodezyjnych: Odnalezienie lasu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Pińczów

2022-09-29 do 2022-10-07

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Pińczów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzeba podzielenia działki na diw poło...

 • Pińczów

2022-09-19 do 2022-09-27

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 1.87ha, Pińczów

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1.87ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pińczów

2022-08-22 do 2022-08-30

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 3000m², Włoszczowice

Wpraw w zachwyt tego Zleceniodawcę fachowym działaniem w rejonie Świętokrzyskiego. Jako znana firma geodezyjna podejmij się zlecenia o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 3000m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko i z dokładnością. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Włoszczowice

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Grudzyny

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Grudzyny

2022-11-16 do 2022-11-24

Staranne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Busko-Zdrój

2023-01-09 do 2023-01-17

Szukam geodety, podział działki, 5000m², Busko-Zdrój

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Busko-Zdrój

2022-10-05 do 2022-10-13

Geodezja

Próbujesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Złóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Busko-Zdrój

2023-01-15 do 2023-01-23

Szukam geodety, poniżej 500m², Raków

Cel usług geodezyjnych: Odbiór budowy, budowa domu Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyko...

 • Raków

2022-10-11 do 2022-10-19

Pierwszorzędny Geodeta Pińczów

Jako pierwszorzędny geodeta oferujesz swoje doświadczenie na terenie Świętokrzyskiego i w okolicznych miastach? Pokaż dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej.

 • Smyków

2022-10-07 do 2022-10-15

Dobre Prace Geodezyjne Pińczów

Oferujesz dobrą propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Raków

2022-11-15 do 2022-11-23

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, podział działki, 1501-3000m², Swoszowice

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Swoszowice

2023-02-07 do 2023-02-15
dodano wczoraj o 09:51

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 501-1000m², Jędrzejów

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Granica z sąsiadem z pod...

 • Jędrzejów

2022-09-19 do 2022-09-27

Szukam geodety, 1001-1500m², Jędrzejów

Usługi geodezyjne w wykonaniu Twojej firmy to autentyczny majstersztyk? Jako najlepszy partner do współpracy skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które brzmi - Szukam geodety, 1001-1500m². Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Jędrzejów

2022-08-03 do 2022-08-11

Dobry Geodeta

Cel usług geodezyjnych: dwie dzialki budowlane oznaczono w ewidencji gruntu jako pole. Powierzchnia działki: 800ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: O...

 • Jędrzejów

2022-12-12 do 2022-12-20

Potrzebuję geodety, podział działki, 501-1000m², Jędrzejów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Jędrzejów

2022-12-27 do 2023-01-04

Usługa geodezyjna, podział działki, poniżej 500m², Jędrzejów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Jędrzejów

2022-08-11 do 2022-08-19

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Jędrzejów

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Jędrzejów

2022-08-31 do 2022-09-08

Prace Geodezyjne

Zleceniodawca poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Jędrzejów

2022-11-16 do 2022-11-24

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1501-3000m², Balice

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie mapy do celów projektowych do ...

 • Balice

2023-02-07 do 2023-02-15
dodano wczoraj o 18:54

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów