Dachy w Brzesku

Porównaj oferty od Dekarzy i Cieśli z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 415 532 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest jednym z najważniejszych oraz najbardziej kosztownych elementów podczas budowy domu. Przed rozpoczęciem montażu pokrycia dachowego należy dowiedzieć się więcej na jego temat, oraz zadbać o indywidualny projekt. Obecnie istnieje wiele rodzajów dachów do domów jednorodzinnych – począwszy od klasycznych dwuspadowych konstrukcji, kończąc na zaawansowanych naczółkowych modelach. Różni je nie tylko koszt budowy, ale także przeznaczenie i dopasowanie do określonych typów domów. Dowiedz się z naszego artykułu jak wyglądają elementy i rodzaje dachów, a także jakie są najważniejsze aspekty budowy dachów. Chcesz znaleźć fachowców w tej dziedzinie? Sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Dach jest bardzo skomplikowaną konstrukcją, która składa się z wielu elementów. Aby skutecznie zabezpieczał nasz dom przed czynnikami zewnętrznymi, należy wykonać każdy z nich w odpowiedni sposób. Sama budowa dachu w domu jednorodzinnym zamyka się w kilku etapach, jednak wszystkie prace powinien poprzedzać profesjonalny projekt, w którym zawarte będą informacje, takie jak kształt konstrukcji dachu, kąt nachylenia, lokalizacja okien, a także informacje o rozmieszczeniu krokwi. Podstawowe etapy budowy dachu to: ukończenie murów domu przed budową dachu, zbudowanie więźby dachowej, zamontowanie okien dachowych oraz innych elementów i montaż pokrycia dachu.

Przed rozpoczęciem prac montażu bądź wymiany pokrycia dachowego, często sami musimy zadbać o odpowiednie materiały do budowy dachu. Pokrycie zewnętrzne stanowi najczęściej dachówka lub blachodachówka, a zapotrzebowanie na nią otrzymamy razem z projektem budowy. Podczas montażu bądź naprawy dachu, większość potrzebnych elementów wykonana jest z drewna i możemy zamówić je w tartaku, lub wybrać modele prefabrykowane. Głównymi elementami więźby dachowej są:

 • Krokwie – jest to główny element konstrukcyjny dachu, na którym opiera się całe pokrycie dachu. Najczęściej stanowią je grube i wytrzymałe belki.
 • Łaty – długie listwy najczęściej posiadające wymiary 50 × 40 mm, które montuje się prostopadle do krokwi. To właśnie na nich opiera się całe pokrycie dachowe.
 • Murłata – ważny element nośny dachu, do którego montowane są wszystkie krokwie. Jest to element, na którym spoczywa ciężar całej konstrukcji dachu.
 • Kontrłaty – wąskie deski montowane prostopadle do łat w celu zapewnienia wentylacji oraz ewentualnego spływu wody pod pokryciem dachowym.

Ukończoną więźbę dachową należy pokryć specjalną folią, która odpowiada za szczelność całej konstrukcji oraz zabezpiecza drewniane elementy dachu przed wilgocią. Stanowi ona ważny element chroniący przed czynnikami atmosferycznymi, a także umożliwiający mycie dachów. Folie dachowe dzielimy na dwa rodzaje:

 • Folie wysokoprzepuszczalne - charakteryzuje je przepuszczalność od 700 do 5000 gramów pary wodnej na m2 podczas 24 godzin oraz brak konieczności odstępu od materiału ocieplającego.
 • Folie niskoprzepuszczalne - charakteryzuje je mała przepuszczalność pary wodnej na poziomie 100 gramów na 1 m2 w ciągu 24 godzin. Ten rodzaj folii wymaga odstępu 3 - 4 cm od warstwy ocieplającej.

Ranking najlepszych cieśli w Brzesku

Dachy Brzesko

EW-DAR

2 opinie

Jeśli wciąż poszukujesz dobrej firmy od dachów to skorzystaj z kwalifikacji EW-DAR. Brzesko i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - sprawdź!

Maciej Strąg MAS-BUD - Znakomita Konstrukcja Dachu Brzesko

Maciej Strąg MAS-BUD

1 opinia

Przygotowanie konstrukcji dachu będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Maciej Strąg MAS-BUD ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Dach-Bud - Dobry Cieśla Brzesko

Dach-Bud

1 opinia

Zacznij działać z Dach-Bud jeśli szukasz dobrych cieśli oferujących swoje usługi w miejscowości Brzesko oraz w okolicy. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

HAB-KRIS - Pierwszorzędne Dachy Brzesko

HAB-KRIS

3 opinie

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie dachów i zatrudnij HAB-KRIS. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Skontaktuj się z nimi już teraz i poznaj ofertę.

Oliwia Pawełek - Świetne Dachy Brzesko

Oliwia Pawełek

1 opinia

Jeszcze poszukujesz specjalisty od dachów? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Oliwia Pawełek. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Firma Remontowo-Budowlana "DOM-System" - Doskonałej Jakości Konstrukcja Dachu Brzesko

Firma Remontowo-Budowlana "DOM-System"

7 opinii

Firma Firma Remontowo-Budowlana DOM-System oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Brzeska i okolic. Skontaktuj się i dowiedz się więcej.

Cargo-Bud spółka z o.o. - Porządne Dachy Brzesko

Porządne Dachy Brzesko

1 opinia

Cargo-Bud spółka z o.o. oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Brzeska i okolic. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

brak firmy - Najlepsza Budowa Dachu w Brzesku

Najlepsza Budowa Dachu w Brzesku

2 opinie

Potrzebujesz specjalistów od najlepszej budowy dachu w rejonie Brzeska lub w przyległych powiatach? Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

F.R.B. REM & MONT - Znakomite Usługi Dekarskie Brzesko

Znakomite Usługi Dekarskie

1 opinia

Usługi dekarskie na najwyższym poziomie to ich pasja, dlatego są zawsze w gotowości do pracy. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Firma Remontowo-Budowlana "PRECIOSO" - Staranne Przebudowy Dachu Brzesko

Staranne Przebudowy Dachu Brzesko

1 opinia

Z chwilą, gdy będziesz szukać starannej usługi dekarskiej w dobrej cenie to firma Firma Remontowo-Budowlana PRECIOSO jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z dziedziny przebudów dachu. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

Najnowsze z 31 zleceń na budowę dachu w Brzesku

Doskonałej Jakości Dachy Brzesko

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Doda...

 • Perła

2023-01-23 do 2023-01-31

Profesjonalne Wykonanie Dachu Brzesko

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna D...

 • Czchów

2023-01-22 do 2023-01-30

Szukam ekipy na kompleksową budowę dachu, 151-200m², Maszkienice

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: gont bitumiczny, blach...

 • Maszkienice

2023-01-18 do 2023-01-26

Doskonałe Dachy

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Szukam ekipy na kompleksową budowę dachu, 151-200m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie dachów daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Brzesko

2023-01-12 do 2023-01-20

Najlepsze Dachy

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, 151-200m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie dachów daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Brzesko

2022-12-08 do 2022-12-16

GW zleci wykonanie dachu, 835m2, Gnojnik

Zakres zlecenia: wykonanie konstrukcji dachu wraz z pokryciem Powierzchnia: 835m2 Rodzaj dachu: dach dwuspadowy Zakres prac: - konstrukcja dachu, - montaż pokrycia dachowego, - montaż okien dachowych. Rodzaj pokryci...

 • Gnojnik

2022-11-18 do 2022-11-26

Najwyższej Klasy Budowanie Dachu Brzesko

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na najwyższej klasy budowanie dachu w rejonie Małopolskiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę kompleksową budowę dachu, budynek pow. ok. 100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Perła

2022-10-26 do 2022-11-03

Wykonanie dachu, 835m2, Gnojnik

Zakres zlecenia: wykonanie konstrukcji dachu wraz z pokryciem Powierzchnia: 835m2 Rodzaj dachu: dach dwuspadowy Zakres prac: - konstrukcja dachu, - montaż pokrycia dachowego, - montaż okien dachowych. Rodzaj pokryci...

 • Gnojnik

2022-10-10 do 2022-10-18

Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, 201-300m², Wola Dębińska

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: Druspadowy z jedną dużą jaskółką Rodzaj pokrycia dachowego: ...

 • Wola dębińska

2022-08-30 do 2022-09-07

Usługi Dekarskie Brzesko

Jeśli usługi dekarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to zapytanie jest dla Twojej firmy. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Brzesko

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapytanie o kompleksową budowę dachu, 201-300m², Nowy Wiśnicz

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna D...

 • Nowy Wiśnicz

2022-08-08 do 2022-08-16

Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, 322m², Leksandrowa

Pracując w branży usług ciesielskich od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Małopolskie, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Leksandrowa

2022-09-17 do 2022-09-25

Zlecę kompleksową budowę dachu, 151-200m², Nowy Wiśnicz

Podjęcie decyzji o wyborze budowy dachu nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec daj wskazówki i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecę kompleksową budowę dachu, 151-200m². Żeby uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - warto.

 • Nowy Wiśnicz

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 5 godzin temu

Zapytanie o kompleksową budowę dachu, 201-300m², Bochnia

To zapytanie o treści - Zapytanie o kompleksową budowę dachu, 201-300m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Bochnia oraz przyległych powiatów. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Bochnia

2022-07-30 do 2022-08-07

Zapytanie o kompleksową budowę dachu, 151-200m², Bochnia

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Dodatk...

 • Bochnia

2022-09-07 do 2022-09-15

Bezkonkurencyjna Budowa Dachu Brzesko

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 800m² Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia ...

 • bochnia i okolice

2022-09-16 do 2022-09-24

Pierwszorzędne Wykonanie Dachu

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna M...

 • Królówka

2022-11-08 do 2022-11-16

Wykwalifikowani Cieśle

Klient szuka wykwalifikowanego cieśli i pisze - Dam zlecenie na kompleksową budowę dachu, budynek pow. ok. 120m². Jeśli świadczysz bogaty zakres usług dekarskich w dobrych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kopytówka

2022-07-26 do 2022-08-03

Usługi Dekarskie

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 50m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały...

 • Radłów

2022-08-13 do 2022-08-21

Wykonanie Dachu

Próbujesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Małopolskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Pleśna

2023-01-09 do 2023-01-17

Profesjonalne Wykonanie Dachu

Chcesz przyjąć zlecenie na wykonanie dachu, a nie masz Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Zapytanie o kompleksową budowę dachu, do 150m² to wspaniały wybór. Jeśli chcesz poznać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Jelna

2022-10-28 do 2022-11-05

Zlecę kompleksową budowę dachu, 301-500m², Trzciana

Zdecydowanie o wyborze budowy dachu nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista poradź i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zlecę kompleksową budowę dachu, 301-500m². Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Trzciana

2022-12-02 do 2022-12-10

Zapotrzebowanie na prace na dachu, do 150m², Trzciana

Zleceniodawca, który potrzebuje usługi ciesielskiej musi koniecznie zgłosić się do specjalisty takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz oferowaną jakość. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Trzciana

2022-08-10 do 2022-08-18

Dam zlecenie na prace na dachu, 10m², Tarnów,

Jeżeli jeszcze jako profesjonalista od dachów poszukujesz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na prace na dachu, 10m², Tarnów. Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z pewnością dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Tarnów,

2022-10-24 do 2022-11-01

Szukam ekipy na kompleksową budowę dachu, 85m², Jadowniki Mokre

Udowodnij Zlecającemu, że takiej propozycji budowy dachu szybko nie znajdzie na terenie Małopolskiego, więc jeżeli poszukuje taniej budowy dachu to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Jadowniki Mokre

2022-10-14 do 2022-10-17

Dachy

Wciąż jesteś w stanie odpowiedzieć na zapytanie Klienta jako profesjonalista od dachów. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przedłóż dobrą propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Niedomice

2022-09-27 do 2022-10-05

Zapytanie o kompleksową budowę dachu, 201-300m², Tarnów

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna D...

 • Tarnów

2022-09-06 do 2022-09-14

Fantastyczne Wykonanie Dachu

Zakres zlecenia: Naprawa i uszczelnienie rynien Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: kopertowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Dodatkowe prace: montaż rynien Materiały...

 • Tarnów

2023-01-03 do 2023-01-11

Znakomite Dachy

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka cementowa Ma...

 • Tarnów

2022-10-20 do 2022-10-28

Dachy

Zakres zlecenia: Poprawki i wymiana cvzesci Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: kopertowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Dodatkowe prace: obróbki blacharskie dachu Materia...

 • Tarnów

2022-10-17 do 2022-10-25

Dam zlecenie na kompleksową budowę dachu, 201-300m², Tarnów

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna D...

 • Tarnów

2022-12-06 do 2022-12-14

Otrzymaj zlecenia dla Dekarzy i Cieśli

Najczęstsze pytania o budowie dachów

Jakie są rodzaje dachów i jakie mają właściwości?

Jest kilka rodzajów dachów. Dzielą się one na:

 • Dach dwuspadowy - jest to klasyczny i bardzo popularny dach w przypadku domów jednorodzinnych. Stanowią go dwie połacie, którym można nadawać różne kąty nachylenia. Budowa dachu dwuspadowego doskonale chroni całą konstrukcję budynku przed działaniem czynników zewnętrznych, a idealnym pokryciem są dachówki w formacie XXL.
 • Dach czterospadowy (namiotowy lub kopertowy) - popularny typ dachu doskonale podkreślający kwadratową bryłę budynków. Posiada cztery połacie zbiegające się w jednym, umieszczonym na środku budynku punkcie. Połacie posiadają kształt trapezów i świetnie nawiązują do klasycznych stylów budownictwa.
 • Dach mansardowy - konstrukcja wyróżniająca się eleganckim i subtelnym wyglądem. Dach ten charakteryzuje się podzielonymi połaciami o różnych kątach nachylenia, co umożliwia efektywne zagospodarowanie przestrzeni poddasza.
 • Dach pulpitowy - dach potocznie nazywany jednospadowym złożony z wyłącznie jednej połaci, wykonanej pod określonym kątem. Z technicznego punktu widzenia jest to model bardzo prosty, a tym samym tanim w budowie. Budowa dachu jednospadowego dobrze sprawdzi się w długich oraz wąskich konstrukcjach.
 • Dach płaski - dach o nachyleniu wynoszącym do kilku stopni. Bardzo praktyczne i tanie rozwiązanie umożliwiające stworzenie na nim przestrzeni użytkowej. Budowa domuz płaskim dachem mocno zyskuje na popularności.

Jaki jest koszt wykonania poszczególnych rodzajów dachu?

Koszt budowy dachu zależny jest w głównej mierze od zaawansowania technicznego danego rozwiązania, a także jego wielkości. Najtańsze w budowie są konstrukcje płaskie oraz pulpitowe, a za nowoczesne bardziej kreatywne rozwiązania będziemy zmuszeni zapłacić więcej.

Jakie są etapy budowy dachu?

Zanim rozpoczniemy prace związane ze wznoszeniem dachu, warto poznać etapy budowy. Na początku, należy ukończyć oraz przygotować mury domu. Kolejnym krokiem jest wykonanie całej konstrukcji więźby dachowej wraz z zamontowaniem okien dachowych i innych wybranych elementów. Ostatnim etapem jest montaż pokrycia dachowego, najczęściej w postaci dachówki.

Gdzie znaleźć odpowiednią firmę zajmującą się budową dachów?

Poszukiwania warto rozpocząć w Internecie, gdzie można znaleźć większość firm budowlanych, wraz z opiniami klientów na ich temat. Posiadając dostęp do takich danych, możemy w stosunkowo prosty sposób wybrać firmę świadczącą wysokiej jakości usługi. Wybierając firmę do budowy dachu, warto kierować się jej doświadczeniem na rynku oraz zadowoleniem poprzednich klientów z oferowanych usług. Wykonanie dachu na pewno warto powierzyć profesjonalistom z naszego rankingu najlepszych specjalistów.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Dekarzy i Cieśli