Układanie kostki brukowej w Białymstoku

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 147 786 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 987 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Układanie kostki brukowej Białystok - ranking najlepszych firm

Układanie kostki brukowej Białystok

Niezawodna Firma Układająca Kostkę Brukową

6 opinii

Firma układająca kostkę brukową oferująca swoje usługi brukarskie w miejscowości Białystok oraz w rejonie powiatu. Ustal pasujący termin już teraz!

Usługi remontowo-budowlane - Fantastyczne Układanie Bruku Białystok

Fantastyczne Układanie Bruku

5 opinii

Po prostu zleć zadanie układania bruku ekspertom firmy Usługi remontowo-budowlane z miejscowości Białystok. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Białegostoku są jednymi z najlepszych. Ustal pasujący termin!

P.H.U ANDERBUD - Wysokiej Klasy Układanie Bruku Białystok

Wysokiej Klasy Układanie Bruku

5 opinii

Firma brukarska P.H.U ANDERBUD zajmuje się usługami z zakresu układania bruku. Wyróżnia się doskonałymi opiniami Klientów. Ci brukarze nie mają sobie równych. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

LISOWSKI KAROL - Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej Białystok

Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej Białystok

4 opinie

Od lat pracownicy firmy LISOWSKI KAROL realizują usługi z zakresu wyjątkowego układania kostki brukowej, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usług brukarskich. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Profesjonalne Usługi Brukarskie Damian - Rewelacyjne Układanie Bruku Białystok

Rewelacyjne Układanie Bruku

2 opinie

Zatrudnij tę firmę jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do fantastycznego układania bruku w miejscowości Białystok lub okolicy. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Komdrog - Pierwszorzędny Brukarz w Białymstoku

Pierwszorzędny Brukarz w Białymstoku

2 opinie

Próbujesz dotrzeć do godnego uwagi specjalisty realizującego usługi brukarskie? Ten brukarz jest liderem wśród firm układających kostkę brukową. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Marsyl Marek Gamaradzki - Znakomity Brukarz Białystok

Znakomity Brukarz

2 opinie

Poszukujesz godnego uwagi fachowca świadczącego usługi brukarskie? Ten brukarz jest liderem wśród firm układających kostkę brukową z Białegostoku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Mtech - Perfekcyjne Układanie Bruku Białystok

Perfekcyjne Układanie Bruku Białystok

1 opinia

Firma Mtech to eksperci od brukarstwa i układania bruku, obsługujący Klientów z Białegostoku i sąsiednich miast. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Zakład usług budowlanych - Wybitny Brukarz Białystok

Wybitny Brukarz

1 opinia

Wybitny brukarz proponuje swoje usługi w miejscowości Białystok oraz w okolicznych miastach. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Brukton - Dobry Brukarz Białystok

Brukton

1 opinia

Usługi brukarskie w wykonaniu tej firmy to istny majstersztyk. To dobry brukarz. Ażeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

105 Zleceń - Układanie Kostki Brukowej Białystok

Wyjątkowe Usługi Brukarskie Białystok

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: około 800m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Zlecę ułożenie kostki. Możliwość stałek współ...

 • Białystok

2022-11-21 do 2022-11-29

Brukowanie Białystok

Praca do wykonania: schody zewnętrzne Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Białystok

2022-11-20 do 2022-11-28

Układanie kostki brukowej - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 44 373 Brukarzy najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Solidne Brukarstwo Białystok

Jako ekspert od brukarstwa i brukowania, obsługujący Klientów z Białegostoku i pobliskich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 800m²". Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Białystok

2022-11-18 do 2022-11-26

Bezkonkurencyjne Prace Brukarskie Białystok

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 650m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Zlecę ułożenie polbruku pod halę namiotową(300m) plus parking, prostokąt o powie...

 • Białystok

2022-11-16 do 2022-11-24

Brukowanie, około 15m², Białystok

Usługi brukarskie w Twoim wykonaniu to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako fantastyczny brukarz o treści - Brukowanie, około 15m². Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Białystok

2022-11-15 do 2022-11-23

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 101-150m², Białystok

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Białystok

2022-11-14 do 2022-11-22

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 151-200m², Białystok

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Białystok

2022-11-08 do 2022-11-16

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m², Białystok

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Białystok

2022-11-08 do 2022-11-16

Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Do wykonania schody znajdujące się w podwórku nieruchomości przy ul.•••••••••••••••...

 • Białystok

2022-11-03 do 2022-11-11

Dobra Firma Brukarska Białystok

Nie możesz znaleźć idealnego dla Twojej firmy zapytania? Jako rzetelny profesjonalista świadczący usługi brukarskie i brukarz pierwszej klasy wśród firm brukarskich poznaj treść zlecenia o treści "Brukowanie, 101-150m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Białystok

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, około 40m², Białystok

Chcesz wykonać zlecenie na układanie kostki brukowej, a nie masz Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, około 40m² to wspaniały wybór. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Białystok

2022-10-28 do 2022-10-30

Prace Brukarskie

Zakres zlecenia: układanie kostki i płyt granitowych Powierzchnia: - kostka 200m2, - płyty granitowe - 60m2. Oferty: bez materiałów Termin: możliwy od zaraz...

 • Białystok

2022-10-28 do 2022-11-05

Fantastyczne Brukowanie

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i realizujesz usługi z zakresu brukowania odpowiedz na zapytanie ofertowe, które ma treść - Zlecenie na brukowanie, 51-100m² i zostało napisane przez sprawdzonego Klienta. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Skrybicze

2022-10-26 do 2022-11-03

Najlepsze Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: Nieduży front/wjazd do szeregówki..podjazd pod garaż. Materiał można zostawić...

 • Białystok

2022-10-22 do 2022-10-30

Dobra Firma Brukarska

Dla Klienta znalezienie dobrej firmy brukarskiej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, samodzielnie jako prawdziwy fachowiec w kwestii brukarstwa działający na terenie Białegostoku, którzy znają się na swojej robocie. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Białystok

2022-10-18 do 2022-10-26

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Białystok

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Białystok

2022-10-17 do 2022-10-18

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m², Białystok

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: około 120m2 kostki 19m2 płyta novator soul 50x100x8 krawężnik najazdowy 11szt. obr...

 • Białystok

2022-10-14 do 2022-10-22

Do wykonania brukowanie kostką brukową, około 20m², Białystok

Wybranie prac brukarskich nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź i znajdź uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Do wykonania brukowanie kostką brukową, około 20m². Przedłóż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Białystok

2022-10-14 do 2022-10-22

Profesjonalne Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 10m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Rozszerzenie podjazdu czyli przebudowa chodnika (obniżenie, wyprofilowanie), obni...

 • Białystok

2022-10-14 do 2022-10-22

Firma Brukarska

Zakres zlecenia: układanie kostki Kostka: - betonowa, - przemysłowa, - Behaton gr. 8cm, - bez fazy. Powierzchnia (uśredniona): 400m2 Oferty: z materiałem lub bez Termin skorzystania z oferty: za ok. 2 miesiące ...

 • Białystok

2022-10-10 do 2022-10-18

Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: pomniku Przy Powierzchnia prac: około 5m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Białystok

2022-10-09 do 2022-10-17

Brukowanie kostką brukową, do 50m², Białystok

Klient szuka perfekcyjnego brukarza dla siebie i napisał - Brukowanie kostką brukową, do 50m². Jeśli oferujesz szeroki zakres usług w konkurencyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Białystok

2022-10-08 do 2022-10-16

Dobre Prace Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Białystok

2022-10-07 do 2022-10-15

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Białystok

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: 250-280 m2 ułożenie kostki 8 cm z krawężnikami, + studnia 3-4 kręgi z podłączeniem...

 • Białystok

2022-10-03 do 2022-10-11

Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, do 50m², Białystok

Jeśli bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne atuty jako fachowca od brukowania to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, do 50m². Aby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Białystok

2022-10-02 do 2022-10-10

Profesjonalne Brukowanie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Białystok

2022-09-27 do 2022-10-05

Solidne Układanie Kostki Brukowej

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i wykonujesz usługi z zakresu solidnego układania kostki brukowej wykonaj zlecenie, które ma treść - Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 51-100m² i zostało złożone przez rzetelnego Konsumenta. Przedłóż dopasowaną propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Białystok

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, około 25m², Białystok

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 25m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Podłoże jest z piuachu Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Białystok

2022-09-26 do 2022-10-04

Najlepsze Usługi Brukarskie

Szukane są najlepsze usługi brukarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Brukowanie kostką brukową, około 20m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z zakresu brukarstwa, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Białystok

2022-09-21 do 2022-09-29

Profesjonalne Brukowanie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: Klient prosi o poradę Dodatkowe informacje: Wykonanie podjazdu, opaski wokół domu oraz tarasu. Termin realizacji paździ...

 • Białystok

2022-09-20 do 2022-09-28

Potrzebuję firmy do brukowania płytą betonową, 151-200m², Białystok

Ten Zlecający szuka dobrej jakości wykonywanych usług, pisząc - Potrzebuję firmy do brukowania płytą betonową, 151-200m². To ogłoszenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Białystok

2022-09-20 do 2022-09-28

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy
Udostępnij znajomemu