Wyburzenia w Oświęcimiu

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 723 833 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
577 002 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Oświęcimiu

Wyburzenia Oświęcim

Usługi budowlane Fransbud Alan Kubiczek

4 opinie

Chcesz znaleźć wartego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Usługi budowlane Fransbud Alan Kubiczek będzie najszybszą drogą. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Solmar - Solidna Rozbiórka Budynków Oświęcim

Solidna Rozbiórka Budynków

2 opinie

Znalezienie solidnej firmy wyburzeniowej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci Solmar - to prawdziwi fachowcy w kwestii rozbiórki budynków działający na terenie Oświęcimia, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

KAM-SPRZĘT-BUD Kamil Koryczan - Znakomite Wyburzenia Oświęcim

Znakomite Wyburzenia

2 opinie

Szukasz specjalisty od wyburzeń? Skorzystaj z doświadczenia KAM-SPRZĘT-BUD Kamil Koryczan. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Profi-Bud-Pol - Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Oświęcim

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Oświęcim

1 opinia

Wyszukanie perfekcyjnej firmy wyburzeniowej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci Profi-Bud-Pol - to prawdziwi specjaliści w kwestii rozbiórki budynków działający na terenie Oświęcimia, którzy znają się na swojej robocie. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

Sebastian Witek - Pierwszorzędne Kruszenie Betonu Oświęcim

Pierwszorzędne Kruszenie Betonu Oświęcim

1 opinia

Zleć prace dotyczące kruszenia betonu fachowcom z miejscowości Oświęcim. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Oświęcimia nie mają sobie równych. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Anna Krawczyk P.U.H. Bartotex - Solidne Kruszenie Betonu Oświęcim

Solidne Kruszenie Betonu

11 opinii

Chesz znaleźć solidnego profesjonalistę z zakresu solidnego kruszenia betonu z Oświęcimia, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Anna Krawczyk P.U.H. Bartotex jest do Twojej dyspozycji. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Clean-Complex - Świetne Wyburzenia w Oświęcimiu

Świetne Wyburzenia w Oświęcimiu

4 opinie

Uwierz specjalistom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij Clean-Complex. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

JANBUD - Fenomenalna Firma Wyburzeniowa Oświęcim

JANBUD

6 opinii

Ta fenomenalna firma wyburzeniowa z Oświęcimia to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają duże doświadczenie. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Krystian Rozmus - Rewelacyjne Usuwanie Azbestu Oświęcim

Rewelacyjne Usuwanie Azbestu

4 opinie

Firma Krystian Rozmus świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Oświęcim i z sąsiednich miast. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

CHUDEX sp. z o.o. - Rewelacyjne Kucie Betonu Oświęcim

CHUDEX sp. z o.o.

6 opinii

Zleć zadanie rewelacyjnego kucia betonu specjalistom z firmy CHUDEX sp. z o.o.. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Oświęcim i przyległych powiatów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 30 zleceń na wyburzenia w Oświęcimiu

Porządne Wyburzania Budynków Oświęcim

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako godny uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Małopolskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Polanka Wielka

2023-02-27 do 2023-03-07

Znakomite Wyburzania Budynków

Zrealizowanie wyburzań budynków z tego zlecenia będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, do 100m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Osiek

2023-02-17 do 2023-02-25

Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, do 100m², Osiek

Wciąż możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako profesjonalista od wyburzeń. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Osiek

2023-02-17 do 2023-02-25

Zlecę wyburzenie obiektu, 50m², Oświęcim

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 50m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Głównie drewno ,metalowa konstrukcja blacha Termin rozpoczęcia pra...

 • Oświęcim

2023-02-12 do 2023-02-20

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 101-200m², Oświęcim

Ten Zlecający w dalszym ciągu szuka profesjonalistów od wyburzeń. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 101-200m², chcąc trafić w dobre miejsce. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Oświęcim

2023-01-31 do 2023-02-08

Pierwszorzędne Wyburzenia Oświęcim

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Wykonanie otworu z podciągiem w scianie nośnej na szerokość 2 m i 3 m. Usłu...

 • Polanka Wielka

2023-01-18 do 2023-01-26

Znakomite Wyburzania Budynków

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Chełmek

2023-01-06 do 2023-01-14

Perfekcyjne Wyburzania Budynków

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: zlecę ro...

 • Oświęcim

2022-12-09 do 2022-12-09

Zapotrzebowanie na wyburzenie ścian, 510m², Oświęcim

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 510m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Do remontu jest czterokondygnacyjny budynek o powierzchni zabudowy ...

 • Oświęcim

2022-11-07 do 2022-11-15

Staranne Wyburzenia

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 40m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Altanka (garaż) na działce rekreacyjnej Termin rozpoczęcia prac: w...

 • Bieruń

2023-03-26 do 2023-04-03
dodano 4 dni temu

Wyburzenia

W dalszym ciągu możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako dobra firma od wyburzeń. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Chełm Śląski

2023-02-25 do 2023-03-05

Pierwszorzędna Firma Wyburzeniowa Oświęcim

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Chełm Śląski

2023-03-26 do 2023-04-03
dodano 4 dni temu

Świetne Wyburzenia, Rozbiórki Oświęcim

Przygotowanie wyburzeń, rozbiórek z tego zlecenia będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, 101-200m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zaproponuj termin już teraz!

 • Miedźna

2022-10-10 do 2022-10-18

Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 301-500m², Chrzanów

Jako ekspert z branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny rozbiórki budynków. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 301-500m². Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Chrzanów

2022-12-01 do 2022-12-09

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 301-500m², Chrzanów

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 301-500m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Chrzanów

2022-10-12 do 2022-10-20

Wyburzenia, Rozbiórki

Wciąż jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako profesjonalista od wyburzeń, rozbiórek. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Chrzanów

2022-09-29 do 2022-10-07

Rewelacyjne Rozbiórki Oświęcim

Jeżeli nadal jako ekspert od rozbiórek poszukujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 60m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z Chrzanowa bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Chrzanów

2023-02-20 do 2023-02-28

Zapytanie o wyburzenie obiektu, 90m², Imielin

Ten Zlecający nadal potrzebuje profesjonalistów od wyburzań budynków. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o wyburzenie obiektu, 90m², chcąc trafić w dobre miejsce. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Imielin

2023-01-31 do 2023-02-08

Perfekcyjne Wyburzania Budynków

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecę wyburzenie obiektu, 201-300m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie wyburzań budynków daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Imielin

2023-02-05 do 2023-02-13

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 90m², Imielin

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 90m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: 45 m2 na parterze dwa pomieszczenia gospodarcze i garaż piętro zam...

 • Imielin

2023-01-31 do 2023-02-08

Rozbiórki

Ten Klient myśli, że świetne rozbiórki to nieprosty temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecę wyburzenie ścian, 12m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Regulice

2023-02-09 do 2023-02-17

Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 301-500m², Witanowice

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Zakres prac dotyczy prac rozbiórkowych istniejących budynków. Z...

 • Witanowice

2022-09-30 do 2022-10-08

Zapotrzebowanie na kruszenie materiałów, 10m², Bestwinka

Rodzaj prac: kruszenie gruzu, betonu lub in. materiałów Rodzaj obiektu: Fundament ogrodzenia Powierzchnia obiektu: 10m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Do odebrania fundament z ogrodzenia. Chodzi o beton...

 • Bestwinka

2023-01-13 do 2023-01-21

Potrzebna ekipa na rozbiórkę stropodachu, 201-300m², Wadowice

Rodzaj prac: rozbiórka stropodachu Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Zlecę wykonanie rozbiórki dachu dwuspadowego ...

 • Wadowice

2022-10-03 do 2022-10-11

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 101-200m², Lędziny

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Lędziny

2023-01-19 do 2023-01-26

Zlecę wyburzenie ścian, do 100m², Lędziny

Ten Klient jest zdania, że świetne wyburzenia, rozbiórki to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zlecę wyburzenie ścian, do 100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Lędziny

2022-09-19 do 2022-09-27

Profesjonalne Wyburzania Budynków

Zleceniodawca szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę prace rozbiórkowe, do 100m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Trzebinia

2022-09-28 do 2022-10-06

Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m², Trzebinia

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Trzebinia

2023-03-03 do 2023-03-11

Solidne Rozbiórki

Zrealizowanie rozbiórek dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Potrzebna ekipa na kruszenie materiałów, 70m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Jaworzno

2023-03-10 do 2023-03-11

Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 301-500m², Jaworzno

Przygotowanie wyburzeń dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 301-500m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Jaworzno

2022-11-02 do 2022-11-10

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek