Wyburzenia w Opatowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 453 318 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 312 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Opatowie

Wyburzenia Opatów

PAT-BUD

2 opinie

PAT-BUD świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Opatowa oraz przyległych powiatów. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

HRV Budownictwo - Fantastyczne Usuwanie Azbestu w Opatowie

Fantastyczne Usuwanie Azbestu w Opatowie

Osiągnij założone cele dzięki doskonałemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi usuwania azbestu na bardzo wysokim poziomie. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

EL-MA riw - Pierwszorzędne Rozbiórki Opatów

Pierwszorzędne Rozbiórki

Na wypadek jeśli potrzebujesz profesjonalistów od rozbiórek to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry EL-MA riw. Opatów i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

GREG-BUD-EU - Solidne Kruszenie Betonu Opatów

GREG-BUD-EU

Konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne zalety firmy GREG-BUD-EU, której specjalnością jest kruszenie betonu. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

HRV Construction - Najlepsze Wyburzenia, Rozbiórki Opatów

Najlepsze Wyburzenia, Rozbiórki

HRV Construction oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Opatowa i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Usługi Remontowo-Budowlane - Rewelacyjne Wyburzanie Ścian Opatów

Rewelacyjne Wyburzanie Ścian Opatów

Wybierz tych specjalistów jeśli szukasz doświadczonych ludzi do rewelacyjnego wyburzania ścian na terenie Opatowa lub okolicy. Aby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

TomDom - Profesjonalne Wyburzanie Ścian Opatów

Profesjonalne Wyburzanie Ścian

Powierz usługę wyburzania ścian specjalistom firmy TomDom z miejscowości Opatów. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. Na terenie Opatowa nie mają sobie równych. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

PPUH Kam Pol Kamiński Paweł - Staranne Wyburzenia Opatów

Staranne Wyburzenia

Zrealizowanie wyburzeń będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. PPUH Kam Pol Kamiński Paweł ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę.

Marbud - Znakomite Wyburzenia Opatów

Znakomite Wyburzenia Opatów

Gdy szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Marbud są dla Ciebie idealni. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Firma Usługowa Wojciech Żelazowski - Świetne Wyburzanie Budynków Opatów

Świetne Wyburzanie Budynków

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz ekspertów od wyburzania budynków to skorzystaj z doświadczenia Firma Usługowa Wojciech Żelazowski. Opatów i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Najnowsze z 26 zleceń na wyburzenia w Opatowie

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków Opatów

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: Peron Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Dzień dobry , nasza firma jest wykonawca peronów na linii kolejowej nr 25 w wojewódz...

 • Jasice

2022-12-19 do 2022-12-27

Profesjonalne Wyburzania Budynków Opatów

Zleceniodawca szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, 750m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Jasice

2022-12-07 do 2022-12-15

Zapotrzebowanie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 301-500m², Opatów

Wykonanie wyburzań budynków dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 301-500m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Opatów

2022-11-07 do 2022-11-15

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 70m², Stodoły-Kolonie

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 70m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Drewniany dom z dwoma murowanymi ścianami Termin rozpoczęcia prac: do uzgodn...

 • Stodoły-Kolonie

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 1200m², Ćmielów

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży rozbiórki budynków możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w rejonie Świętokrzyskiego, który wysłał zapytanie o treści "Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 1200m²". Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Ćmielów

2022-12-07 do 2022-12-15

Rewelacyjne Rozbiórki Opatów

Jeżeli nadal jako ekspert od rozbiórek poszukujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie o rozbiórkę obiektu, do 100m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z Świętokrzyskiego bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Ćmielów

2022-10-24 do 2022-11-01

Znakomite Wyburzania Budynków

Rodzaj prac: Rozbiórka peronu Rodzaj obiektu: peron Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Dzień dobry , nasza firma jest wykonawca peronów na linii kolejowej nr 25 w województw...

 • Ćmielów

2022-12-13 do 2022-12-21

Perfekcyjne Wyburzenia Opatów

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 50m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynek drewniany murowany parterowy wymiary 5/10 dach dachówka cementowa Te...

 • Podszkodzie

2022-08-28 do 2022-09-05

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Ostrowiec Świętokrzyski

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z Ostrowca Świętokrzyskiego oraz przyległych powiatów. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-09-10 do 2022-09-18

Wyburzania Budynków

Oczaruj tego Klienta fachowym działaniem w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia "Zapotrzebowanie na usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, 101-200m²" i udowodnij, że realizacja wyburzań budynków zostanie zakończona szybko. Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecę rozbiórkę obiektu, 60m², Ostrowiec Świętokrzyski

Składający zapytanie napisał "Zlecę rozbiórkę obiektu, 60m²". Jako solidna firma wyburzeniowa, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Zleceniodawcy przekonają się o doskonałej obsłudze. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, 700m², Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: Peron Powierzchnia obiektu: 700m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Dzień dobry , nasza firma jest wykonawca peronów na linii kolejowej nr 25 w województwie ...

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-11-09 do 2022-11-17

Najlepsza Firma Wyburzeniowa Opatów

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 50m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Szczytniki

2022-09-07 do 2022-09-15

Zlecę prace rozbiórkowe, 10m², Dwikozy

Rodzaj prac: częściowa rozbiórka wolnostojącej ściany Rodzaj obiektu: ściana po rozebranym budynku Powierzchnia obiektu: 10m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: jest to ściana po rozebranym budynku która st...

 • Dwikozy

2022-11-16 do 2022-11-24

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: nastawnia kolejowa Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: 2 budynki nastawni kolejowych przy stacji Dwikozy Termin rozpoczęcia pr...

 • Dwikozy

2023-02-07 do 2023-02-15
dodano wczoraj o 10:06

Solidne Wyburzenia, Rozbiórki

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Sandomierz

2022-11-21 do 2022-11-29

Potrzebna ekipa na rozbiórkę fundamentu, 101-200m², Sandomierz

Rodzaj prac: rozbiórka fundamentu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: fundamenty po stodole 12x12m z piaskowca Termin rozpoczęci...

 • Sandomierz

2022-08-06 do 2022-08-14

Dam zlecenie na rozbiórkę obiektu, do 100m², Sandomierz

Próbujesz znaleźć Klienta jako sprawdzony profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Sandomierza. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaproponuj termin od razu!

 • Sandomierz

2023-01-23 do 2023-01-31

Perfekcyjne Wyburzenia

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 150m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Sandomierz

2022-12-21 do 2022-12-29

Zlecę rozbiórkę obiektu, do 100m², Bogoria

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Budynek mieszkalny 5x11m. Ściany z piaskowca na wapnie. Powała drewniana. ...

 • Bogoria

2022-11-13 do 2022-11-14

Solidne Wyburzenia

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 120m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Przedmieście bliższe

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 8 dni temu

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Tarnobrzeg

2022-08-08 do 2022-08-16

Zlecę prace rozbiórkowe, 60m², Tarnobrzeg

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na ogłoszenie Zlecającego jako dobra firma od wyburzań budynków. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Tarnobrzeg

2023-01-20 do 2023-01-28

Zlecę rozbiórkę obiektu, 101-200m², Zaleszany

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Zaleszany

2022-12-27 do 2022-12-27

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 116m², Dąbrowa Rzeczycka

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 116m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Witam Posiadam do wyburzenia budynek budynek murowany, częściowo podpiwniczo...

 • Dąbrowa rzeczycka

2022-07-24 do 2022-08-01

Zlecę rozbiórkę obiektu, 101-200m², Staszów

Ten Klient uważa, że perfekcyjne wyburzenia, rozbiórki to nieproste zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Zlecę rozbiórkę obiektu, 101-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Staszów

2022-09-21 do 2022-09-29

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek