Wyburzenia w Gostyniu

Porównaj oferty od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 415 532 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzeniarozbiórki są bardzo skomplikowanymi procesami, który czasami jest nawet trudniejszy, aniżeli sama budowa danego budynku. Jak dokonuje się rozbiórek budynków, jakie materiały wykorzystuje się do tego procesu? Jaki jest przeciętny koszt wyburzenia domu? Tego dowiesz się po przeczytaniu naszego artykułu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczących rozbiórek budynków. Chcesz wybrać najlepszą firmę do wykonania danej usługi? Sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia.

Wyburzenia budynków są procesami skomplikowanymi, stosowanymi, gdy: nieruchomość jest złej kondycji, koszt remontu jest współmierny do postawienia nowego budynku, a także, gdy dalsze korzystanie z niego powoduje zagrożenie zdrowia i życia. Należy zasadniczo wyróżnić trzy metody wyburzenia budynków:

 • metoda ręczna – sposób ten stosowany jest w przypadku niemożliwości użycia ciężkiego sprzętu budowlanego. Jest to preferowana metoda w przypadkach występowania danych zagrożeń, jak: bardzo zły stan techniczny budynku, czy sąsiedztwo zabytkowej infrastruktury,
 • metoda mechaniczna – w tym przypadku wykorzystuje się ciężki sprzęt budowlany. Sposób ten bazuje na grawitacji, bowiem rozbiórka odbywa się na wysokościach – od szczytu budynku do gruntu.
 • metoda z wykorzystaniem materiałów wybuchowych – nazywana także minerską. Wykorzystywany jest w rozbiórce wysokich budynków. Jest to sposób, w którym umieszcza się materiały wybuchowe na główne podpory budynku.

W przypadku, gdy planujemy wyburzenie domu, musimy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Upewniamy się, żeby rozbiórka nie uszkodziła instalacji oraz systemów, takich jak studnia głębinowa. Przed rozpoczęciem prac należy odłączyć wszystkie urządzenia instalacyjne, a także oznakować teren. Samą rozbiórkę zaczyna się od dachu, następnie stopniowo schodzi się coraz niżej, aż do gruntu. Po rozebraniu pokrycia należy wymontować okna i drzwi, a następnie ściany działowe i nośne. Nie możemy podkopywać ścian ani ich podcinać. Podczas demontażu podłogi, parkiety i panele trzeba zerwać. Pod koniec piwnica jest rozbierana, po czym wykonujemy roboty ziemne – wyrównujemy oraz utwardzamy cały teren.

Czasami zdarza się, że wcale nie mamy tak destrukcyjnych planów i chcemy po prostu przeprowadzić remont, lecz przeszkadza nam ściana nośna. Czy wyburzenie ściany nośnej jest możliwe? Tak, lecz musimy poprosić najpierw o zgodę ze strony architekta.

W przypadku prac związanych z wyburzaniem i rozbiórkami, możemy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Specjaliści wykonają zadanie kompleksowo przy użyciu takich narzędzi jak: koparka do wyburzeń, dźwig, spychacz, czy kula wyburzeniowa. Firma taka przeprowadzi również niezbędne kosztorysy i ekspertyzy związane z realizacją danego zlecenia.

Ranking najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Gostyniu

Wyburzenia Gostyń

Wyjątkowe Kucie Betonu Gostyń

1 opinia

Firma AD-PAZ Adam Pazoła oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z miejscowości Gostyń oraz przyległych powiatów. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Karolina Szafraniak - Perfekcyjna Rozbiórka Budynków w Gostyniu

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków w Gostyniu

1 opinia

Znalezienie perfekcyjnej firmy wyburzeniowej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się Karolina Szafraniak - to prawdziwi fachowcy w kwestii rozbiórki budynków działający w rejonie Gostynia, którzy znają się na swojej pracy. Ustal pasujący termin już teraz!

Patryk Krasiński PUH "JOB HOUSE" - Fenomenalna Firma Wyburzeniowa Gostyń

Fenomenalna Firma Wyburzeniowa

1 opinia

Gdy szukasz dobrej współpracy to specjaliści z Patryk Krasiński PUH JOB HOUSE są dla Ciebie idealni. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

MAT KOP - Najlepsze Wyburzenia Gostyń

MAT KOP

1 opinia

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? MAT KOP jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Zakład Ogolnobudowlany Wojciech Juskowiak - Pierwszorzędne Wyburzenia, Rozbiórki Gostyń

Zakład Ogolnobudowlany Wojciech Juskowiak

2 opinie

Według Ciebie pierwszorzędne wyburzenia, rozbiórki to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z Zakład Ogolnobudowlany Wojciech Juskowiak dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi - Ogólnobudowlane Sebastian Buliński - Staranne Wyburzenia, Rozbiórki Gostyń

Usługi - Ogólnobudowlane Sebastian Buliński

1 opinia

Zrealizowanie wyburzeń, rozbiórek będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Usługi - Ogólnobudowlane Sebastian Buliński ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

DREAM BUILDER - Profesjonalne Wyburzanie Budynków Gostyń

Profesjonalne Wyburzanie Budynków Gostyń

1 opinia

Zaufaj specjalistom w dziedzinie wyburzania budynków i zatrudnij DREAM BUILDER. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Firma ogólnobudowlana "HAUS" - Solidne Wyburzenia Gostyń

Firma ogólnobudowlana "HAUS"

7 opinii

Uwierz fachowcom w dziedzinie wyburzeń i zatrudnij Firma ogólnobudowlana HAUS. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

SOLID-HAUS - Najlepsze Rozbiórki Gostyń

Najlepsze Rozbiórki

1 opinia

Zrealizowanie rozbiórek będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. SOLID-HAUS ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

FHU ELEKTRO-SPINER Wiktor Frąckowiak - Niezawodna Firma Wyburzeniowa Gostyń

FHU ELEKTRO-SPINER Wiktor Frąckowiak

13 opinii

Namierzenie niezawodnej firmy wyburzeniowej nie jest proste, dlatego polecamy Ci FHU ELEKTRO-SPINER Wiktor Frąckowiak - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii rozbiórki budynków działający na terenie Gostynia, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Mają ofertę dla każdego.

Najnowsze z 27 zleceń na wyburzenia w Gostyniu

Zapytanie o usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, do 100m², Gostyń

Olśnij Zlecającego profesjonalnym działaniem na terenie Gostynia. Jako uznana firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia "Zapytanie o usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, do 100m²" i pokaż, że realizacja wyburzeń zostanie zakończona dokładnie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Gostyń

2023-01-23 do 2023-01-31

Staranne Wyburzenia Gostyń

Rodzaj prac: Rozbiórka bariery drogowej Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 120m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Rozbiórka bariery w hali magazynowej od zaraz, 120 mb...

 • Gostyń

2022-09-22 do 2022-09-23

Zlecę prace rozbiórkowe, do 100m², Łódź

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od wyburzeń, rozbiórek potrzebujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę prace rozbiórkowe, do 100m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Łodzi na pewno uzasadnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Łódź

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, 30m², Garzyn

Na wypadek jeśli wciąż jako dobra firma od rozbiórek poszukujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na rozbiórkę obiektu, 30m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca na pewno udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Garzyn

2022-10-17 do 2022-10-25

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m², Jutrosin

Wpraw w zachwyt tego Zleceniodawcę sprawnym działaniem w okolicach Wielkopolskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma wyburzeniowa wykonaj zlecenie o treści "Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, do 100m²" i dowiedź, że realizacja wyburzeń zostanie zakończona błyskawicznie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Jutrosin

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapytanie o wyburzenie ścian, 20m², Śrem

Oferując usługi z zakresu rozbiórki budynków od wielu lat, szczególnie na obszarze Śremu, ale także okolicznych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Śrem

2022-11-10 do 2022-11-18

Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, 30m², Śrem

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 30m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Wyburzenie komina, ok 5,5m wysokości, wyburzenie przyległej ściany 6x2,3m, skuc...

 • Śrem

2022-07-18 do 2022-07-26

Doskonałej Jakości Wyburzania Budynków Gostyń

Zlecający napisał zlecenie o treści "Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 50m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie wyburzań budynków daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Osieczna

2022-10-31 do 2022-11-08

Zlecę rozbiórkę obiektu, do 100m², Rawicz

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Rawicz

2022-08-29 do 2022-09-06

Potrzebna ekipa na wyburzenie ścian, 15m², Rawicz

Rodzaj prac: wyburzenie ścian Rodzaj obiektu: Mur graniczny Powierzchnia obiektu: 15m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Rawicz

2022-10-19 do 2022-10-27

Wyburzenia

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: obiekt handlowy lub usługowy Powierzchnia obiektu: 1800m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: odzysk części materiału Termin rozpoczęcia prac: 2023-01-02...

 • Rawicz

2022-10-13 do 2022-10-21

Zlecę wyburzenie obiektu, 101-200m², Rawicz

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: 9mx9 pietro Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Rawicz

2023-01-06 do 2023-01-14

Doskonałe Wyburzenia

Rodzaj prac: rozbiórka kilku budynków w różnych lokalizacjach na terenie jednej gminy Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny, stodoła, budynki nieczynnego zakładu Powierzchnia obiektu: 2000m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodat...

 • Rawicz

2022-10-13 do 2022-10-21

Zapytanie o wyburzenie ścian, 301-500m², Krotoszyn

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Zapytanie o wyburzenie ścian, 301-500m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Krotoszyn

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 1630m², Jarocin

Dla Klienta wyszukanie godnej zaufania firmy wyburzeniowej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, samodzielnie jako prawdziwy specjalista działający na terenie Jarocina, którzy znają się na swojej pracy. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Jarocin

2022-07-22 do 2022-07-30

Rewelacyjne Wyburzenia

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Jarocin

2022-08-05 do 2022-08-13

Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 120m², Jarocin

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży rozbiórki budynków możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w rejonie Jarocina, który wysłał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na wyburzenie obiektu, 120m²". Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Jarocin

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 101-200m², Jarocin

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 101-200m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Stodoła, ściany częściowo betonowe, w większej części drewno b...

 • Jarocin

2023-01-15 do 2023-01-23

Doskonałe Wyburzania Budynków

Ten Klient potrzebuje dobrej firmy od wyburzań budynków. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 1000m², chcąc doświadczonych specjalistów. Przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Jarocin

2022-08-03 do 2022-08-11

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 83m², Jarocin

Dla Klienta wybranie rzetelnej firmy wyburzeniowej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, niezależnie jako prawdziwy fachowiec w kwestii rozbiórki budynków działający w rejonie Jarocina, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - warto.

 • Jarocin

2022-10-04 do 2022-10-12

Profesjonalne Wyburzenia, Rozbiórki Gostyń

Na wypadek jeśli nadal jako ekspert od wyburzeń, rozbiórek potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Potrzebna ekipa na wyburzenie obiektu, do 100m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Leszno z pewnością dasz dowód Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Leszno

2022-12-04 do 2022-12-12

Rozbiórka Budynków Gostyń

Rodzaj prac: usunięcie eternitu lub azbestu z dachu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Leszno

2022-08-26 do 2022-09-03

Świetne Wyburzenia, Rozbiórki

Rodzaj prac: rozbiórka fundamentu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: 2023-01-25...

 • Leszno

2023-01-23 do 2023-01-31

Wyburzania Budynków

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako ekspert od wyburzań budynków potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 97m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Milicza na pewno pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Milicz

2023-01-18 do 2023-01-26

Dam zlecenie na wyburzenie obiektu, 201-300m², Kościan

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: 201-300m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kościan

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 101-200m², Świniary

Ten Zleceniodawca wciąż poszukuje dobrej firmy od wyburzeń, rozbiórek. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o rozbiórkę obiektu, 101-200m², chcąc trafić w dobre miejsce. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Świniary

2022-09-19 do 2022-09-27

Doskonałe Rozbiórki Gostyń

Rodzaj prac: utylizacja asfaltu Rodzaj obiektu: droga Powierzchnia obiektu: 90m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: utylizacja 91m3 asfaltu Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Góra

2022-11-03 do 2022-11-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Zobacz specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w dużych miastach

Najczęstsze pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy trzeba posiadać pozwolenie na wyburzenie budynku?

Tak, w większości wykonywanych prac związanych z rozbiórkami, potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia na wyburzenie budynku. Istnieją jednak przypadki, w których zezwolenie nie będzie wymagane. W pozostałych przypadkach należy zgłosić wyburzanie budynku. W jakich sytuacjach wystarczy poinformować starostwo powiatowe lub urząd miasta? Zdarza się tak w przypadku, gdy:

 • budynek nie przekracza wysokości 8 metrów,
 • nie jest wpisany do rejestru zabytków oraz nie jest objęty ochroną konserwatora,
 • jego odległość od granicy działki jest nie mniejsza niż połowa jego wysokości.

Należy pamiętać, że pewne obiekty można wyburzyć bez zgody. Do nich można zaliczyć: wiaty śmietnikowe, ogrodzenia, czy wiaty.

Jaki jest koszt wyburzenia i rozbiórki?

Koszt wyburzenia domu jest zależny od wybranej metody. W przypadku ręcznej metody rozbiórki, koszt ten będzie znacząco mniejszy. Dużą rolę odgrywa też materiał, z którego wykonany był dany budynek. Jeżeli mamy do czynienia z ciężkimi żelbetowymi ścianami, jedyną metodą wyburzenia będzie użycie maszyn, co przekłada się na ostateczną cenę. Do końcowego rachunku musimy także doliczyć koszt wywozu gruzu.

Uśredniony koszt rozbiórki lub wyburzeniadomu oscyluje wokół kwoty 50 złotych za metr sześcienny wyburzanego bądź rozbieranego materiału. Do tych kosztów należy doliczyć także wywóz z placu budowy nagromadzonego gruzu. Usługa ta oscyluje w granicach 50 złotych za metr sześcienny.

Przyjmując założenie, że wyburzany dom liczy 100 metrów kwadratowych, średni koszt rozbiórki wyniósłby około 20 tysięcy złotych. Na wydatki te składają się przede wszystkim: opłaty za wyburzenie budynku, koszt usunięcia materiałów z placu rozbiórki, a także opłatę za ich składowanie.

Gdzie szukać specjalistów zajmujących się wyburzaniem i rozbiórką?

Poszukiwanie specjalistów najłatwiej oprzeć o Internet, w którym możemy odwiedzić portale branżowe i ogłoszeniowe. Na nich znajdziemy oferty oraz cenniki firm budowlanych, które zajmują się usługami rozbiórkowymi. Koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych firm realizujących wyburzenia. Przed zatrudnieniem profesjonalistów warto zapoznać się z opiniami wystawionymi przez poprzednich klientów, a także z poprzednimi realizacjami. Dzięki temu będziemy pewni, że usługa zostanie wykonana należycie.

Jakie maszyny potrzebne są do przeprowadzenia rozbiórki?

Do najczęściej używanych maszyn wykorzystywanych dowyburzeń należą: koparki, dźwigi, spychacze oraz kule. Często zdarza się, że buldożery wyposażone są w specjalny osprzęt, którego zadaniem jest kucie i kruszenie materiałów. Do nich można zaliczyć można szczęki i nożyce.

Podczas maszynowej rozbiórki, na jej terenie nie ma pracowników. Strefa przeprowadzanego wyburzenia musi być oddzielona. Niezbędne jest spełnienie procedur, które zapewniają bezpieczeństwo budowlańców.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek