Instalacje sanitarne w Lidzbarku Warmińskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 126 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Lidzbarku Warmińskim

Instalacje sanitarne Lidzbark Warmiński

Doskonałe Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków

8 opinii

Poszukujesz specjalisty od przydomowych oczyszczalni ścieków? Skorzystaj z doświadczenia F.U. DANEEX Daniel Grzywacz. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

NUEVA TERRAIN POLSKA SP. Z O.O. - Znakomite Przyłącza Wodociągowe Lidzbark Warmiński

Znakomite Przyłącza Wodociągowe Lidzbark Warmiński

1 opinia

Jeżeli w dalszym ciągu szukasz dobrej firmy od przyłączy wodociągowych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom NUEVA TERRAIN POLSKA SP. Z O.O.. Lidzbark Warmiński i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Eko- instalacje Ariel Gębski - Profesjonalna Instalacja Sanitarna Lidzbark Warmiński

Eko- instalacje Ariel Gębski

1 opinia

Osoby z Eko- instalacje Ariel Gębski to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od instalacji sanitarnej. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

URBAN - Perfekcyjna Instalacja Sanitarna Lidzbark Warmiński

Perfekcyjna Instalacja Sanitarna

5 opinii

Ten specjalista działa w rejonie Lidzbarku Warmińskiego i świadczy liczne usługi z zakresu perfekcyjnej instalacji sanitarnej. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ZBIGNIEW LIPIAK - Profesjonalne Przyłącza Wodociągowe w Lidzbarku Warmińskim

Profesjonalne Przyłącza Wodociągowe w Lidzbarku Warmińskim

2 opinie

Planujesz wybrać godnego zaufania partnera do realizacji swoich planów? USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ZBIGNIEW LIPIAK z Lidzbarku Warmińskiego jest na to najlepszym rozwiązaniem. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Kominki-Market.pl - Solidna Instalacja Sanitarna Lidzbark Warmiński

Kominki-Market.pl

1 opinia

Firma Kominki-Market.pl to wybitni specjaliści od instalacji sanitarnej, obsługujący Klientów z Lidzbarku Warmińskiego i pobliskich powiatów. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

INSTAL MB - Fantastyczny Monter Instalacji Sanitarnych Lidzbark Warmiński

INSTAL MB

Fantastyczny monter instalacji sanitarnych proponuje swoje doświadczenie w miejscowości Lidzbark Warmiński i w rejonie powiatu. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

KrossBud Piotr Jurczak - Doskonałej Jakości Przyłącza Wodociągowe Lidzbark Warmiński

Doskonałej Jakości Przyłącza Wodociągowe Lidzbark Warmiński

Monter instalacji sanitarnych z właściwym doświadczeniem w kwestii instalacji sanitarnej śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Blan-Art - Wysokiej Klasy Monter Instalacji Sanitarnych Lidzbark Warmiński

Blan-Art

Chcesz znaleźć wartego zaufania partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Blan-Art z Lidzbarku Warmińskiego jest na to najlepszym rozwiązaniem. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

TJ Budownictwo - Pierwszorzędny Monter Instalacji Sanitarnych Lidzbark Warmiński

TJ Budownictwo

Firma TJ Budownictwo oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z rejonu Lidzbarku Warmińskiego i okolic. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Najnowsze z 30 zleceń na instlacje sanitarne w Lidzbarku Warmińskim

Solidna Instalacja Wodno-kanalizacyjna Lidzbark Warmiński

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: Wymiana sedesu z wiszącego na stojący Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynk...

 • Lidzbark Warmiński

2022-11-18 do 2022-11-26

Firma do wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków, instalacji w bud. 50m², wod.-kan., Dobre Miasto

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 50m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą mate...

 • Dobre Miasto

2023-01-21 do 2023-01-29

Monterzy Instalacji Sanitarnych Lidzbark Warmiński

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: n...

 • Dywity

2022-09-07 do 2022-09-15

Porządne Instalacje Wod-kan Lidzbark Warmiński

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 15mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodz...

 • Dywity

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 5 dni temu

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 15mb) Z...

 • Dywity

2022-10-01 do 2022-10-09

Ekipa do wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków, instalacji w bud. 70m², wod.-kan., Bartoszyce

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 70m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą mate...

 • Bartoszyce

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 8 dni temu

Zrobienie instalacji w bud. 100m², wod.-kan., Jonkowo

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 100m²) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlece...

 • Jonkowo

2022-08-21 do 2022-08-29

Rewelacyjna Instalacja Sanitarna Lidzbark Warmiński

Wykonanie instalacji sanitarnej dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zlecę prace wod.-kan.. Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Jonkowo

2022-09-30 do 2022-10-08

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 160m², woda, Jonkowo

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od instalacji wodno-kanalizacyjnej poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Ekipa do wykonania instalacji w bud. 160m², woda. Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Warmińsko-mazurskiego bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Jonkowo

2022-09-27 do 2022-10-05

Świetna Instalacja Sanitarna

Ten Klient myśli, że świetna instalacja sanitarna to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Ekipa do wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków, kanalizacja". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako monter instalacji sanitarnych pomożesz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Pupki

2022-12-23 do 2022-12-31

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 15mb, wod.-kan., Łupstych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 15mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom typu bliź...

 • Łupstych

2022-09-28 do 2022-10-06

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Warkały

2023-01-19 do 2023-01-27

Zlecę prace wod.-kan., Wójtowo

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: Z drogi do budynku Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: Domek letniskowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo...

 • Wójtowo

2022-08-01 do 2022-08-10

Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: Wykonanie przyłaczy kanalizacyjnych do istniejących studni kilku posesji wraz ze studniami rewizyjnymi, wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 150...

 • Barczewo

2022-11-15 do 2022-11-23

Solidne Instalacje Wod-kan

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: instalacja wodno-kanalizacyjna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wójtowo

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 6 dni temu

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 100m², przyłącza o dł. 50mb, woda, Morąg

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od instalacji wod-kan potrzebujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 100m², przyłącza o dł. 50mb, woda. Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Warmińsko-mazurskiego na pewno udowodnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Morąg

2023-01-15 do 2023-01-23

Staranne Instalacje Wod-kan

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Warmińsko-mazurskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Morąg

2022-08-03 do 2022-08-11

Zlecę prace wod.-kan., Olsztyn

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wymiana rury Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym ...

 • Olsztyn

2022-09-05 do 2022-09-13

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 20mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy ...

 • Olsztyn

2022-09-06 do 2022-09-14

Profesjonalna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Zrealizowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Wykonanie prac wod.-kan.. Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Olsztyn

2022-11-29 do 2022-12-07

Świetne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: kanalizacja sanitarna 8m, instalacja przepompowni ścieków, wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 18mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia ...

 • Olsztyn

2023-01-23 do 2023-01-31

Wykonanie prac wod.-kan., Olsztyn

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: Montaż wodomierzy na 100 działkach w Rodzinnych Ogrodach Działkowych w Olsztynie ul.••••••••••• Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj o...

 • Olsztyn

2022-09-14 do 2022-09-22

Firma do wykonania instalacji w bud. 100m², wod.-kan., Olsztyn

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 100m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom typu bliźnia...

 • Olsztyn

2022-07-21 do 2022-07-29

Zrobienie instalacji w bud. 2500m², wod.-kan., Olsztyn

Ten Klient uważa, że staranne instalacje wod-kan to nieproste zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zrobienie instalacji w bud. 2500m², wod.-kan.". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec doradzisz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Przedłóż dobrą propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Olsztyn

2022-09-27 do 2022-10-05

Wykonanie prac wod.-kan., Olsztyn

W dalszym ciągu możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako dobra firma od instalacji wod-kan. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Olsztyn

2022-10-22 do 2022-10-30

Profesjonalna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Olsztyna. Przyczyń się do realizacji jego celów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Olsztyn

2022-08-26 do 2022-09-03

Zrobienie instalacji w bud. 15m², wod.-kan., Olsztyn

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 15m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakieg...

 • Olsztyn

2022-08-19 do 2022-08-27

Rewelacyjne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 272mb) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Obiekt, jakiego do...

 • Olsztyn

2022-09-06 do 2022-09-14

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 20m², wod.-kan., Olsztyn

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 20m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak...

 • Olsztyn

2022-09-13 do 2022-09-21

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 27m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny...

 • Olsztyn

2022-09-14 do 2022-09-22

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych