2025-08-26 do
2025-09-03
dodano 2 godziny temu
Przeznaczenie wody ze studni: Budowa domu jednorodzinnego, a później na użytek domowy, domowe
Miejsce budowy studni: działka, pole
Głębokość studni: do uzgodnienia w rozmowie
Posiadana dokumentacja: Klient nie posiada i potrzebuje porady
Informacje dodatkowe: Dzień dobry,
Z mężem planujemy budowę domu jednorodzinnego w Międzyświeciu, woj. Śląskie (ul. Jeżynowa, działka nr 69/60). Chciałabym zaopatrzyć działkę w studnię jeszcze przed rozpoczęciem robót budowlanych. Nie planujemy na razie podłączania się do wodociągów, więc w pierwszej kolejności miałaby ona zasilić budowę, a później dom. Docelowo chciałabym żeby woda ze studni była pitna. Aktualnie jesteśmy na etapie projektowania i nie znamy jeszcze dokładnego położenia domu na działce, jednak mamy pojęcie gdzie mniej więcej by stał.
Nie posiadamy analizy hydrologicznej. Widziałam, że co niektóre firmy oferują takie usługi i również chcielibyśmy z tego skorzystać żeby znaleźć najkorzystniejsze miejsce na studnię. Wykonywaliśmy za to badanie geotechniczne.
Czy mogłabym uzyskać od Państwa wycenę wykonania studni głębinowej? Czy cena byłaby stała za metr bieżący odwiertu czy zależałaby od jakichś czynników?
Pozdrawiam,
A•••• Dutkiewicz
Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy