Posadzki anhydrytowe w Tczewie

Porównaj oferty od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 390 004 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 188 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posadzki anhydrytowe są rozwiązaniem, które pokochało wielu właścicieli domów i mieszkań. Spowodowane jest to ze względu na szybkie i mocne przewodnictwo cieplne. Dzięki temu anhydryt jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym. Posadzki anhydrytowe wybierane są ze względu na swoją lekkość, która dodaje pomieszczeniu szyku oraz nie odbiera w stopniu znacznym przestrzeni. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące posadzek anhydrytowych. Jeśli poszukujesz odpowiedniego fachowca – sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów!

Posadzka anhydrytowa jest tworzona poprzez wykorzystanie zaprawy na bazie spoiwa anhydrytowego, do którego dodane zostały środki upłynniające oraz substancje wypełniające. Zaprawa znajduje się w ciekłym stanie skupienia, co pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni podłogi. Po dokonaniu wylewki i upływie piątego dnia, należy przeprowadzić wygrzewanie posadzki anhydrytowej. Jest to proces, podczas którego posadzka zostaje wpierw nagrzana, a potem schłodzona. Wygrzewanie pozwala na dłuższe zachowanie odpowiednich właściwości.

Posadzki anhydrytoweopiniach są zachwalane ze względu na łatwość utrzymania ciepłoty pomieszczenia (również w zimie, gdy jest to jedna z najważniejszych rzeczy), niezwykłą gładkość oraz trwałość podłoża. Specjaliści cenią sobie tego typu posadzki ze względu na łatwość ich wykonania, bowiem zaprawa praktycznie sama się poziomuje. Dla klientów oznacza to możliwość redukcji kosztów związanych z ewentualnymi poprawkami.

Mimo gładkości cechującą wylewkę anhydrytową, zdarza się, że konieczne jest szlifowanie posadzki. Dzieje się tak, gdy właściciele zdecydują się na panele, na przykład winylowe. Szlifowanie posadzki anhydrytowej pozwala na uzyskanie największego stopnia przylegania między wylewką a wyższymi warstwami podłogi, co zapobiega powstawaniu nieestetycznych nierówności oraz odchodzeniu wybranej podłogi od posadzki. Przed szlifowaniem należy koniecznie oczyścić posadzkę. Dobór narzędzi jest kluczowy w toku szlifowania, ponieważ nie powinno się używać papieru ściernego o gradacji niższej niż 40 (w przypadku, gdy używamy polerki jednotalerzowej). Możliwe jest również zastosowanie szlifu z frezami. Po szlifowaniu konieczne jest ponowne uprzątnięcie posadzki oraz rewizja, której celem jest weryfikacja efektów. Szlifowanie zazwyczaj trzeba powtórzyć kilkukrotnie aby otrzymać pożądany efekt.

Wykonywaniem posadzek zajmuje się posadzkarz, czyli specjalista od posadzek. Osoba taka może wykonać zarówno posadzkę anhydrytową, żywiczną, jastrychową bądź betonową, którą najczęściej stosuje się do wykonania posadzek przemysłowych.

Ranking najlepszych specjalistów od posadzek anhydrytowych w Tczewie

Posadzki anhydrytowe Tczew

Doskonała Wylewka Anhydrytowa Tczew

63 opinie

PCP Budowa zapewnia bogatą ofertę doskonałej wylewki anhydrytowej gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla zainteresowanych też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

SZYMBUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wyjątkowe Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Tczew

Wyjątkowe Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Tczew

2 opinie

Wykonanie posadzki anhydrytowej to najważniejszy temat dla ekipy z firmy SZYMBUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - są prawdziwymi ekspertami w branży. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zadzwoń!

WEKAR - Dobry Anhydryt Tczew

WEKAR

6 opinii

Szukając anhydrytu natkniesz się na producentów, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to WEKAR przebije ich wszystkich. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Flak-Bud Krzysztof Flak - Wysokiej Klasy Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Tczew

Flak-Bud Krzysztof Flak

1 opinia

Wciąż nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy anhydrytu, chociaż szukasz go od kilku tygodni? Flak-Bud Krzysztof Flak może zakończyć Twój problem. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Profit - Tania Wylewka Anhydrytowa Tczew

Profit

1 opinia

Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to specjaliści z Profit są dla Ciebie idealni. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

P.U.H. EFFECT INVESTING - Dobry Jastrych Anhydrytowy Tczew

P.U.H. EFFECT INVESTING

1 opinia

Klient, który planuje zakup jastrychu anhydrytowego musi już teraz zgłosić się do P.U.H. EFFECT INVESTING i zobaczyć ich świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Pol-Tynk Podjacki Krzysztof - Dobra Anhydrytowa Wylewka w Tczewie

Dobra Anhydrytowa Wylewka w Tczewie

1 opinia

Skoro planujesz nabycie dobrego jastrychu anhydrytowego to ta firma na pewno zadowoli Cię bez dwóch zdań. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Kro-Pol Szymon Krocz - Doskonałej Jakości Posadzki Anhydrytowe Tczew

Kro-Pol Szymon Krocz

3 opinie

W dalszym ciągu szukasz dobrej firmy od posadzek anhydrytowych? Trafiłeś w dobre miejsce - Kro-Pol Szymon Krocz jest do Twoich usług. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Zarezerwuj termin!

Zakład Ogólnobudowlany - Pierwszorzędna Wylewka Anhydrytowa Tczew

Zakład Ogólnobudowlany

1 opinia

Wciąż nie znalazłeś wylewki anhydrytowej, mimo że szukasz od wielu dni? Zakład Ogólnobudowlany może ma szansę zakończyc Twój problem. Już teraz skontaktuj się z nimi.

EDIL-BUD - Porządne Posadzki Anhydrytowe Tczew

EDIL-BUD

Chcąc dotrzeć do anhydrytu trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale EDIL-BUD jest najwyższej próby. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Najnowsze z 26 zleceń na posadzki anhydytowe w Tczewie

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 187m², Starogard Gdański

Spraw, że anhydrytowa wylewka nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony specjalista z zakresu anhydrytowej wylewki stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 187m². Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Starogard Gdański

2022-11-13 do 2022-11-21

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 95m², Starogard Gdański

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 95m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Starogard Gdański

2022-09-21 do 2022-09-29

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 201-300m², Pszczółki

Klient, który pisze zapytanie o treści "Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 201-300m²", szuka taniego anhydrytu. Powinien natknąć się na Twoją ofertę, która przebije wszystkie inne. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Pszczółki

2022-10-29 do 2022-11-06

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m², Różyny

Zdecydowanie o wyborze wylewki anhydrytowej nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista posłuż radą i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m². Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Różyny

2022-09-13 do 2022-09-21

Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m², Malbork

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: 2022-07-21...

 • Malbork

2022-07-20 do 2022-07-28

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 55m², Malbork

Spraw, że wylewka anhydrytowa nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany pracownik z dziedziny wylewki anhydrytowej stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 55m². Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Malbork

2022-10-06 do 2022-10-14

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 104m², Malbork

Zleceniodawca, który szuka anhydrytu pisze - Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 104m². Musi on już dziś zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Malbork

2022-10-25 do 2022-11-02

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 55m², Malbork

Ten Klient szukając anhydrytowej wylewki powinien znaleźć Twoją Firmę, która przebije je wszystkie. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 55m². Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Malbork

2022-10-24 do 2022-10-24

Odpowiednia Wylewka Anhydrytowa Tczew

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowy Staw

2022-09-08 do 2022-09-16

Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Tczew

Jeśli atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze walory jako fachowca od wykonania posadzki anhydrytowej to wykonaj zlecenie - Wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m². Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Lubichowo

2022-12-30 do 2023-01-07

Wyjątkowe Wykonanie Posadzki Anhydrytowej

Wykonaj zlecenie wyjątkowego wykonania posadzki anhydrytowej o treści "Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 101-200m²", jako profesjonalista z miejscowości Pomorskie. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Pomorskiego jesteś w ścisłej czołówce. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Ryjewo

2022-07-19 do 2022-07-27

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, do 100m², Ryjewo

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ryjewo

2023-01-03 do 2023-01-11

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 160m², Pruszcz Gdański

Zleceniodawca, który pisze zgłoszenie o treści "Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 160m²", chce dotrzeć do doskonałej jakości anhydrytu. Powinien natknąć się na ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Pruszcz Gdański

2022-12-13 do 2022-12-21

Znakomita Wylewka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 20m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pruszcz Gdański

2022-09-30 do 2022-10-08

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m², Bobrowiec

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: 2022-07-20...

 • Bobrowiec

2022-07-16 do 2022-07-24

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 530m², Wiślina

Klient wprowadził zapytanie "Wykonanie posadzki anhydrytowej, 530m²". Zrealizuj zadanie doskonałego wykonania posadzki anhydrytowej jako specjalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do wykonania prac z okolic Pomorskiego i pobliskich miast. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Wiślina

2023-01-19 do 2023-01-27
dodano 8 dni temu

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m², Bielkówko

Ten Zleceniodawca potrzebuje dobrej firmy od posadzki anhydrytowej. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Bielkówko

2022-10-18 do 2022-10-26

Znakomity Anhydryt Tczew

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 101-200m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Nowa Karczma

2023-01-16 do 2023-01-24

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 201-300m², Otomin

Zleceniodawca szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 201-300m². To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Otomin

2022-08-09 do 2022-08-17

Najwyższej Klasy Anhydrytowa Wylewka Tczew

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł anhydrytowej wylewki, pomimo że szuka od kilku tygodni, wysłał nam ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 220m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Klienta. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Borkowo

2022-10-11 do 2022-10-19

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 370m², Kowale

Klienci bezustannie nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na anhydryt. Jako profesjonalista, pomóż znaleźć najbardziej korzystne wyjście temu Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 370m². Przedłóż ofertę temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej.

 • Kowale

2023-01-11 do 2023-01-19

Wyjątkowe Wykonanie Posadzki Anhydrytowej

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Drewnica

2022-10-27 do 2022-11-04

Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m², Kwidzyn

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty zaufania profesjonalista z zakresu rewelacyjnego wykonania posadzki anhydrytowej z Kwidzyna? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Jeśli chcesz poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Kwidzyn

2022-09-23 do 2022-10-01

Rewelacyjna Wylewka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 127m² Dodatkowe informacje: Ogrzewanie podłogowe w łazienkach posadzki cementowe Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

 • Połęczyno

2022-12-30 do 2023-01-07

Najwyższej Klasy Wykonanie Posadzki Anhydrytowej

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 250m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Gdańsk

2022-07-22 do 2022-07-30

Pierwszorzędna Posadzka Anhydrytowa Tczew

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Dodatkowe informacje: Około 300m2+, ogrzewanie podłogowe, Gdańsk, Borkowo Łostowickie. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Gdańsk

2022-12-21 do 2022-12-29

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych

Najczęstsze pytania o posadzkach anhydrytowych

Czym charakteryzują się posadzki anhydrytowe?

Posadzka anhydrytowa jest jedyna w swoim rodzaju – jej niezwykłe właściwości sprawiają że inwestorzy zakochują się w niej. Pierwszą z korzyści wynikających z użytych do wykonania wylewki materiałów jest jej wysokie przewodnictwo cieplne. Dzięki tej zalecie posadzka nie tylko nagrzewa się łatwiej – proces ten zachodzi również szybciej niż w przypadku klasycznych posadzek z cementu. Pozwala to na maksymalne korzystanie z ogrzewania podłogowego. Jej cienkość umożliwia zastosowanie tego rodzaju posadzki w niemal każdym pomieszczeniu. Idąca z nią w parze mała masa pozwala na korzystanie z niej na poddaszach. Dobrze wykonana wylewka anhydrytowa cechuje się gładkością i wysoką estetyką, którą właściciel może cieszyć się przez lata.

Jaka jest cena wylewki anhydrytowej?

Średnia cenaposadzkianhydrytowej przeliczana na metr sześcienny waha się w granicach od 25 do 35 złotych. Należy jednak pamiętać, że cena końcowa uzależniona jest od:

 • wielkości obszaru, który ma zostać pokryty posadzką;
 • lokalizacji przeprowadzanej wylewki;
 • pożądanej końcowej grubości posadzki;
 • cennika usługodawcy.

Wykwalifikowany specjalista może zażądać nieco większego nakładu pieniężnego, jednak należy pamiętać, że jego doświadczenie wpłynie na jakość wykonania posadzki. Nie należy zbytnio oszczędzać na wylewce anhydrytowej – jest przecież inwestycją na długie lata.

Wylewka anhydrytowa i betonowa – którą wybrać?

Wielu klientów zastanawia się, która z wylewek jest lepszym rozwiązaniem – anhydrytowa czy betonowa. Wylewki anhydrytowe są zalecane przede wszystkim w wypadku dużych pokoi, a także w przypadku zapobiegnięciu dylatacji w pomieszczeniu. Należy pamiętać, że wylewka anhydrytowa jest cieńsza. Dlatego jeżeli zależy Ci na grubszym podłożu – lepszy będzie cement. Anhydryt szybciej i mocniej reaguje na zmiany temperatury, przez co jest idealny do pomieszczeń zaopatrzonych w ogrzewanie podłogowe. Wylewka anhydrytowa zajmuje zazwyczaj mniej czasu niż betonowa - dlatego jeśli potrzebujesz przeprowadzić wylewkę szybko, warto jest zainwestować właśnie w nią.

Jaki specjalista wykonuje posadzki anhydrytowe?

Na specjalistę zajmującego się posadzkami najczęściej mówi się posadzkarz, jednak należy wiedzieć, że częściej spotkasz się z określeniem specjalista od posadzek. Jeśli poszukujesz osoby, która w profesjonalny sposób wykona posadzkę anhydrytową – upewnij się, że posiada ona doświadczenie. Warto także sprawdzić portale ogłoszeniowe, a także nasz ranking z najlepszymi specjalistami wykonującymi wylewki anhydrytowe. Dzięki takiej weryfikacji możesz mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane w sposób zadowalający.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych