Posadzki anhydrytowe w Ostrowie Wielkopolskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 570 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posadzki anhydrytowe są rozwiązaniem, które pokochało wielu właścicieli domów i mieszkań. Spowodowane jest to ze względu na szybkie i mocne przewodnictwo cieplne. Dzięki temu anhydryt jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym. Posadzki anhydrytowe wybierane są ze względu na swoją lekkość, która dodaje pomieszczeniu szyku oraz nie odbiera w stopniu znacznym przestrzeni. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące posadzek anhydrytowych. Jeśli poszukujesz odpowiedniego fachowca – sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów!

Posadzka anhydrytowa jest tworzona poprzez wykorzystanie zaprawy na bazie spoiwa anhydrytowego, do którego dodane zostały środki upłynniające oraz substancje wypełniające. Zaprawa znajduje się w ciekłym stanie skupienia, co pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni podłogi. Po dokonaniu wylewki i upływie piątego dnia, należy przeprowadzić wygrzewanie posadzki anhydrytowej. Jest to proces, podczas którego posadzka zostaje wpierw nagrzana, a potem schłodzona. Wygrzewanie pozwala na dłuższe zachowanie odpowiednich właściwości.

Posadzki anhydrytoweopiniach są zachwalane ze względu na łatwość utrzymania ciepłoty pomieszczenia (również w zimie, gdy jest to jedna z najważniejszych rzeczy), niezwykłą gładkość oraz trwałość podłoża. Specjaliści cenią sobie tego typu posadzki ze względu na łatwość ich wykonania, bowiem zaprawa praktycznie sama się poziomuje. Dla klientów oznacza to możliwość redukcji kosztów związanych z ewentualnymi poprawkami.

Mimo gładkości cechującą wylewkę anhydrytową, zdarza się, że konieczne jest szlifowanie posadzki. Dzieje się tak, gdy właściciele zdecydują się na panele, na przykład winylowe. Szlifowanie posadzki anhydrytowej pozwala na uzyskanie największego stopnia przylegania między wylewką a wyższymi warstwami podłogi, co zapobiega powstawaniu nieestetycznych nierówności oraz odchodzeniu wybranej podłogi od posadzki. Przed szlifowaniem należy koniecznie oczyścić posadzkę. Dobór narzędzi jest kluczowy w toku szlifowania, ponieważ nie powinno się używać papieru ściernego o gradacji niższej niż 40 (w przypadku, gdy używamy polerki jednotalerzowej). Możliwe jest również zastosowanie szlifu z frezami. Po szlifowaniu konieczne jest ponowne uprzątnięcie posadzki oraz rewizja, której celem jest weryfikacja efektów. Szlifowanie zazwyczaj trzeba powtórzyć kilkukrotnie aby otrzymać pożądany efekt.

Wykonywaniem posadzek zajmuje się posadzkarz, czyli specjalista od posadzek. Osoba taka może wykonać zarówno posadzkę anhydrytową, żywiczną, jastrychową bądź betonową, którą najczęściej stosuje się do wykonania posadzek przemysłowych.

Ranking najlepszych specjalistów od posadzek anhydrytowych w Ostrowie Wielkopolskim

Posadzki anhydrytowe Ostrów Wielkopolski

P.H."TEMPO" Sp.j. W.Fiszera

34 opinie

Jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy anhydrytu, mimo iż szukasz go od sam nie wiesz jak dawna? P.H.TEMPO Sp.j. W.Fiszera może być Twoim rozwiązaniem. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

P.P.U.H. PREBET-BUD Sp.J. Piec Radosław - Doskonały Anhydryt Ostrów Wielkopolski

P.P.U.H. PREBET-BUD Sp.J. Piec Radosław

2 opinie

Klient, który planuje zakup doskonałego anhydrytu powinien koniecznie zgłosić się do do dostawcy P.P.U.H. PREBET-BUD Sp.J. Piec Radosław i zobaczyć ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PPHU PAZAW - Pierwszorzędny Anhydryt Ostrów Wielkopolski

Pierwszorzędny Anhydryt Ostrów Wielkopolski

1 opinia

Każdy, kto poszukuje anhydrytu winien niezwłocznie zgłosić się do PPHU PAZAW i zobaczyć na własne oczy ich niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę.

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE WŁODZIMIERZ KULESZA - Opłacalna Wylewka Anhydrytowa Ostrów Wielkopolski

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE WŁODZIMIERZ KULESZA

1 opinia

Wylewka anhydrytowa i implikacje z tego wynikające skończą być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli wybierzesz ofertę USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE WŁODZIMIERZ KULESZA. Wykwalifikowani konsultanci z dziedziny wylewki anhydrytowej pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

PHU "ERKOM"Roman Więcław - Wysokiej Jakości Jastrych Anhydrytowy w Ostrowie Wielkopolskim

Wysokiej Jakości Jastrych Anhydrytowy w Ostrowie Wielkopolskim

Kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, dlatego jeśli poszukujesz wysokiej jakości jastrychu anhydrytowego to bez wahania poznaj PHU ERKOMRoman Więcław. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

WABUD - Porządne Posadzki Anhydrytowe Ostrów Wielkopolski

WABUD

Uwierz specjalistom w dziedzinie posadzek anhydrytowych i zatrudnij WABUD. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Z.P.H.U INNOVARE - Staranne Posadzki Anhydrytowe Ostrów Wielkopolski

Staranne Posadzki Anhydrytowe

Zaufaj ekspertom w dziedzinie posadzek anhydrytowych i zatrudnij Z.P.H.U INNOVARE. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

DOMAR Budownictwio Architektura - Dobra Wylewka Anhydrytowa Ostrów Wielkopolski

DOMAR Budownictwio Architektura

Firma DOMAR Budownictwio Architektura świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z rejonu Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

GOLMAT Budownictwo - Bezkonkurencyjna Wylewka Anhydrytowa Ostrów Wielkopolski

Bezkonkurencyjna Wylewka Anhydrytowa Ostrów Wielkopolski

Szukając wylewki anhydrytowej trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale GOLMAT Budownictwo przebije je wszystkie. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

TOMPA-BUD TOMASZ PARADYSZ - Rewelacyjne Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Ostrów Wielkopolski

TOMPA-BUD TOMASZ PARADYSZ

Wybierz specjalistów z TOMPA-BUD TOMASZ PARADYSZ jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do rewelacyjnego wykonania posadzki anhydrytowej na terenie Ostrowa Wielkopolskiego lub okolicy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Najnowsze z 26 zleceń na posadzki anhydytowe w Ostrowie Wielkopolskim

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 136m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 136m² Dodatkowe informacje: Wylewka gr. 6 cm - 69,92 m2 Wylewka gr. 4 cm - 65,78 m2 Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ostrów Wielkopolski

2023-01-02 do 2023-01-10

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 46m², Ostrów Wielkopolski

Klient wprowadził zapytanie "Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 46m²". Zrealizuj usługę solidnego wykonania posadzki anhydrytowej jako ekspert w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z okolic Ostrowa Wielkopolskiego i przyległych powiatów. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Ostrów Wielkopolski

2022-11-16 do 2022-11-24

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-19 do 2022-10-27

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 82m², Wysocko Małe

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 82m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wysocko małe

2022-07-16 do 2022-07-24

Anhydryt Ostrów Wielkopolski

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Rozdrażew

2022-11-23 do 2022-12-01

Opłacalny Anhydryt

Zlecający, który planuje zakup opłacalnego anhydrytu napisał - Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 201-300m². Musi on dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje dobre ceny oraz najwyższą jakość towaru. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Krotoszyn

2023-01-08 do 2023-01-16

Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Ostrów Wielkopolski

Klient wprowadził zapytanie "Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 56m²". Przyjmij zlecenie solidnego wykonania posadzki anhydrytowej jako ekspert w tej branży. Zadeklaruj gotowość do realizacji zleceń z Krotoszyna i pobliskich powiatów. Ofertę prześlij po kontakcie.

 • Krotoszyn

2022-08-08 do 2022-08-16

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m², Krotoszyn

Szukasz Zlecającego jako warty zaufania specjalista z zakresu solidnego wykonania posadzki anhydrytowej z Krotoszyna? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Krotoszyn

2022-12-22 do 2022-12-30

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 140m², Krotoszyn

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 140m² Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

 • Krotoszyn

2023-01-15 do 2023-01-23

Posadzka Anhydrytowa Ostrów Wielkopolski

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Krotoszyn

2023-01-03 do 2023-01-11

Staranna Posadzka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kalisz

2022-09-16 do 2022-09-24

Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m², Pleszew

Przyjmij zlecenie pierwszorzędnego wykonania posadzki anhydrytowej o treści "Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m²", jako ekspert z miejscowości Pleszew. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Pleszewa jesteś jednym z najlepszych. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Pleszew

2022-08-12 do 2022-08-20

Tania Anhydrytowa Wylewka Ostrów Wielkopolski

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Dębogóra-Koźmin Wielkopolski

2022-11-05 do 2022-11-13

Anhydryt

Zapytanie o treści - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Ostrzeszów i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Ostrzeszów

2022-12-16 do 2022-12-24

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m², Kotlin

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Dodatkowe informacje: Wykonanie do 29 lipca Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kotlin

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 14m², Jarocin

Spraw, że anhydrytowa wylewka nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z dziedziny anhydrytowej wylewki stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 14m². Już teraz skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Jarocin

2022-09-15 do 2022-09-23

Wysokiej Klasy Wykonanie Posadzki Anhydrytowej

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: szpital Powierzchnia prac: 1000m² Dodatkowe informacje: Powierzchnia do wylania posadzki około 1000m2. Powierzchnia może ulec zmianie. Jestem zainteresowany wyceną z materiałem. Miej...

 • Jarocin

2022-11-24 do 2022-11-29

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 101-200m², Szczytniki

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

 • Szczytniki

2022-12-22 do 2022-12-30

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 36m², Krzyżówki

Wykonanie posadzki anhydrytowej dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 36m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Krzyżówki

2022-09-09 do 2022-09-17

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 101-200m², Kępno

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-20...

 • Kępno

2022-07-17 do 2022-07-25

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 180m², Kępno

Jeżeli realizujesz zlecenia na najlepsze wykonanie posadzki anhydrytowej w rejonie Kępna i oczekujesz rzetelnego klienta to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 180m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Kępno

2022-09-05 do 2022-09-13

Pierwszorzędne Wykonanie Posadzki Anhydrytowej

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Grodziec

2022-09-28 do 2022-10-06

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 200m², Dziadowa Kłoda

Jesteś w stanie zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą anhydrytowej wylewki? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Dziadowa Kłoda

2022-12-10 do 2022-12-18

Doskonała Anhydrytowa Wylewka

To zlecenie o treści - Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, do 100m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z miejscowości Łódzkie oraz przyległych powiatów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Galewice

2022-12-22 do 2022-12-30

Doskonała Anhydrytowa Wylewka

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wieruszów

2022-07-26 do 2022-08-03

Najwyższej Klasy Wykonanie Posadzki Anhydrytowej

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako sprawdzony profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wieruszów

2023-01-21 do 2023-01-29

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych

Najczęstsze pytania o posadzkach anhydrytowych

Czym charakteryzują się posadzki anhydrytowe?

Posadzka anhydrytowa jest jedyna w swoim rodzaju – jej niezwykłe właściwości sprawiają że inwestorzy zakochują się w niej. Pierwszą z korzyści wynikających z użytych do wykonania wylewki materiałów jest jej wysokie przewodnictwo cieplne. Dzięki tej zalecie posadzka nie tylko nagrzewa się łatwiej – proces ten zachodzi również szybciej niż w przypadku klasycznych posadzek z cementu. Pozwala to na maksymalne korzystanie z ogrzewania podłogowego. Jej cienkość umożliwia zastosowanie tego rodzaju posadzki w niemal każdym pomieszczeniu. Idąca z nią w parze mała masa pozwala na korzystanie z niej na poddaszach. Dobrze wykonana wylewka anhydrytowa cechuje się gładkością i wysoką estetyką, którą właściciel może cieszyć się przez lata.

Jaka jest cena wylewki anhydrytowej?

Średnia cenaposadzkianhydrytowej przeliczana na metr sześcienny waha się w granicach od 25 do 35 złotych. Należy jednak pamiętać, że cena końcowa uzależniona jest od:

 • wielkości obszaru, który ma zostać pokryty posadzką;
 • lokalizacji przeprowadzanej wylewki;
 • pożądanej końcowej grubości posadzki;
 • cennika usługodawcy.

Wykwalifikowany specjalista może zażądać nieco większego nakładu pieniężnego, jednak należy pamiętać, że jego doświadczenie wpłynie na jakość wykonania posadzki. Nie należy zbytnio oszczędzać na wylewce anhydrytowej – jest przecież inwestycją na długie lata.

Wylewka anhydrytowa i betonowa – którą wybrać?

Wielu klientów zastanawia się, która z wylewek jest lepszym rozwiązaniem – anhydrytowa czy betonowa. Wylewki anhydrytowe są zalecane przede wszystkim w wypadku dużych pokoi, a także w przypadku zapobiegnięciu dylatacji w pomieszczeniu. Należy pamiętać, że wylewka anhydrytowa jest cieńsza. Dlatego jeżeli zależy Ci na grubszym podłożu – lepszy będzie cement. Anhydryt szybciej i mocniej reaguje na zmiany temperatury, przez co jest idealny do pomieszczeń zaopatrzonych w ogrzewanie podłogowe. Wylewka anhydrytowa zajmuje zazwyczaj mniej czasu niż betonowa - dlatego jeśli potrzebujesz przeprowadzić wylewkę szybko, warto jest zainwestować właśnie w nią.

Jaki specjalista wykonuje posadzki anhydrytowe?

Na specjalistę zajmującego się posadzkami najczęściej mówi się posadzkarz, jednak należy wiedzieć, że częściej spotkasz się z określeniem specjalista od posadzek. Jeśli poszukujesz osoby, która w profesjonalny sposób wykona posadzkę anhydrytową – upewnij się, że posiada ona doświadczenie. Warto także sprawdzić portale ogłoszeniowe, a także nasz ranking z najlepszymi specjalistami wykonującymi wylewki anhydrytowe. Dzięki takiej weryfikacji możesz mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane w sposób zadowalający.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych