Posadzki anhydrytowe w Łosicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 445 084 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 954 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posadzki anhydrytowe są rozwiązaniem, które pokochało wielu właścicieli domów i mieszkań. Spowodowane jest to ze względu na szybkie i mocne przewodnictwo cieplne. Dzięki temu anhydryt jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym. Posadzki anhydrytowe wybierane są ze względu na swoją lekkość, która dodaje pomieszczeniu szyku oraz nie odbiera w stopniu znacznym przestrzeni. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące posadzek anhydrytowych. Jeśli poszukujesz odpowiedniego fachowca – sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów!

Posadzka anhydrytowa jest tworzona poprzez wykorzystanie zaprawy na bazie spoiwa anhydrytowego, do którego dodane zostały środki upłynniające oraz substancje wypełniające. Zaprawa znajduje się w ciekłym stanie skupienia, co pozwala na uzyskanie gładkiej powierzchni podłogi. Po dokonaniu wylewki i upływie piątego dnia, należy przeprowadzić wygrzewanie posadzki anhydrytowej. Jest to proces, podczas którego posadzka zostaje wpierw nagrzana, a potem schłodzona. Wygrzewanie pozwala na dłuższe zachowanie odpowiednich właściwości.

Posadzki anhydrytoweopiniach są zachwalane ze względu na łatwość utrzymania ciepłoty pomieszczenia (również w zimie, gdy jest to jedna z najważniejszych rzeczy), niezwykłą gładkość oraz trwałość podłoża. Specjaliści cenią sobie tego typu posadzki ze względu na łatwość ich wykonania, bowiem zaprawa praktycznie sama się poziomuje. Dla klientów oznacza to możliwość redukcji kosztów związanych z ewentualnymi poprawkami.

Mimo gładkości cechującą wylewkę anhydrytową, zdarza się, że konieczne jest szlifowanie posadzki. Dzieje się tak, gdy właściciele zdecydują się na panele, na przykład winylowe. Szlifowanie posadzki anhydrytowej pozwala na uzyskanie największego stopnia przylegania między wylewką a wyższymi warstwami podłogi, co zapobiega powstawaniu nieestetycznych nierówności oraz odchodzeniu wybranej podłogi od posadzki. Przed szlifowaniem należy koniecznie oczyścić posadzkę. Dobór narzędzi jest kluczowy w toku szlifowania, ponieważ nie powinno się używać papieru ściernego o gradacji niższej niż 40 (w przypadku, gdy używamy polerki jednotalerzowej). Możliwe jest również zastosowanie szlifu z frezami. Po szlifowaniu konieczne jest ponowne uprzątnięcie posadzki oraz rewizja, której celem jest weryfikacja efektów. Szlifowanie zazwyczaj trzeba powtórzyć kilkukrotnie aby otrzymać pożądany efekt.

Wykonywaniem posadzek zajmuje się posadzkarz, czyli specjalista od posadzek. Osoba taka może wykonać zarówno posadzkę anhydrytową, żywiczną, jastrychową bądź betonową, którą najczęściej stosuje się do wykonania posadzek przemysłowych.

Ranking najlepszych specjalistów od posadzek anhydrytowych w Łosicach

Posadzki anhydrytowe Łosice

Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Gałecki

2 opinie

Szukasz dobrej firmy od posadzek anhydrytowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Gałecki. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj.

KAR-BUD - Ceniony Anhydryt Łosice

KAR-BUD

Takiego dostawcy prędko nie znajdziesz w miejscowości Łosice i okolicy, więc jeśli szukasz cenionego anhydrytu to od razu sprawdź KAR-BUD. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE Daniel Geresz - Rewelacyjne Posadzki Anhydrytowe Łosice

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE Daniel Geresz

Nadal szukasz dobrej firmy od posadzek anhydrytowych? Skorzystaj z kwalifikacji USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE Daniel Geresz. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

TECH-BUD PAWEŁ FEDCZUK - Staranne Posadzki Anhydrytowe Łosice

Staranne Posadzki Anhydrytowe Łosice

W dalszym ciągu szukasz dobrej firmy od posadzek anhydrytowych? Powierz tę kwestię specjalistom z TECH-BUD PAWEŁ FEDCZUK. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

KAR-BUD - Wyjątkowe Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Łosice

Wyjątkowe Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Łosice

Wykonanie posadzki anhydrytowej to najważniejszy temat dla ekipy z firmy KAR-BUD - są prawdziwymi ekspertami w branży. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zadzwoń!

CEZ-BUD Cezary Fedczuk - Doskonała Wylewka Anhydrytowa Łosice

CEZ-BUD Cezary Fedczuk

Nadal nie znalazłeś wylewki anhydrytowej, choć próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? CEZ-BUD Cezary Fedczuk może być Twoim rozwiązaniem. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Ogulno Budowlana - Doskonałej Jakości Posadzki Anhydrytowe w Łosicach

Doskonałej Jakości Posadzki Anhydrytowe w Łosicach

Myślisz, że doskonałej jakości posadzki anhydrytowe to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Ogulno Budowlana posłużą radą i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

ADBUD - Znakomity Anhydryt Łosice

ADBUD

Znalezienie znakomitego anhydrytu nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z ADBUD posłużą radą i dobiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Usługi remontowo-budowlane MARBUD - Dobry Anhydryt Łosice

Dobry Anhydryt

Dotarcie do dobrego anhydrytu jest trudniejsze niż może się wydawać, ale ten dostawca na sto procent pomoże Ci w znalezieniu adekwatnego towaru. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 29 zleceń na posadzki anhydytowe w Łosicach

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 67m², Bujaki

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł anhydrytowej wylewki, chociaż próbuje znaleźć od niezliczonych dni, napisał nam zapytanie o treści - Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 67m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zlecającego. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Bujaki

2023-01-17 do 2023-01-25

Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 301-500m², Biała Podlaska

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 301-500m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Biała Podlaska oraz przyległych powiatów. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Biała Podlaska

2022-11-16 do 2022-11-24

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 60m², Siedlce

Zdecydowanie o wyborze wylewki anhydrytowej nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista posłuż radą i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Wykonanie posadzki anhydrytowej, 60m². Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Siedlce

2022-11-28 do 2022-12-06

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 65m², Siedlce

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 65m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Siedlce

2023-01-22 do 2023-01-30

Anhydrytowa Wylewka Łosice

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę świetnej anhydrytowej wylewki gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, bez dwóch zdań zaciekawisz tego Zleceniodawcy, który pisze - Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 70m². Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Nowe opole

2023-01-04 do 2023-01-12

Najwyższej Klasy Wylewka Anhydrytowa Łosice

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę najwyższej klasy wylewki anhydrytowej gwarantując przy tym fachową obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, bez dwóch zdań zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 80m². Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Łuków

2022-10-05 do 2022-10-13

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 101-200m², Łuków

Chcesz znaleźć zlecenia jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Łuków

2023-01-06 do 2023-01-14

Rewelacyjna Posadzka Anhydrytowa Łosice

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-07-21...

 • Radzyń Podlaski

2022-10-18 do 2022-10-26

Profesjonalna Posadzka Anhydrytowa

Wykonanie posadzki anhydrytowej z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Szukam wykonawcy do posadzki anhydrytowej, 101-200m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Żeby poznać Klienta skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Kotuń

2023-01-04 do 2023-01-12

Rewelacyjna Anhydrytowa Wylewka

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 140m² Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

 • Węgrów

2023-01-24 do 2023-02-01

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 100m², Mrozy

Planujesz wykonać zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Wykonanie posadzki anhydrytowej, 100m² to dobry wybór. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Mrozy

2022-07-25 do 2022-08-02

Tania Wylewka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 100m² Dodatkowe informacje: Do zalania ogrzewanie podłogowe na poddaszu domu jednorodzinnego. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawc...

 • Mrozy

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 147m², Królowy Most

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 147m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Królowy most

2022-10-17 do 2022-10-25

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 70m², Wiśniew Gm. Jakubów Pow.minski

Zleceniodawca, który potrzebuje dobrego anhydrytu pisze - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 70m². Powinien on koniecznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje dobre ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Wiśniew gm. Jakubów pow.minski

2022-09-30 do 2022-10-08

Zlecę wykonanie posadzki anhydrytowej, 80m², Mińsk Mazowiecki

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 80m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-12-23 do 2022-12-31

Profesjonalna Posadzka Anhydrytowa

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako solidny specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-07-26 do 2022-08-03

Wykonanie posadzki anhydrytowej, 142m², Ostrów Mazowiecka

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 142m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ostrów Mazowiecka

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 5 dni temu

Wykonanie Posadzki Anhydrytowej Łosice

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 100m² Dodatkowe informacje: minimalna warstwa na ogrzewanie podłogowe Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

 • Lubartów

2023-01-10 do 2023-01-18

Posadzka Anhydrytowa

Wykonanie posadzki anhydrytowej dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Wykonanie posadzki anhydrytowej, 110m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Lubartów

2023-01-15 do 2023-01-23

Szukam firmy do posadzki anhydrytowej, 115m², Pomigacze

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 115m² Dodatkowe informacje: Proszę o wycenę wykonania wylewki anhydrytowej gr. 4-5cm na ogrzewaniu podłogowym w nowobudowanym budynku jednorodzin...

 • Pomigacze

2022-07-27 do 2022-08-04

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 84m², Niewodnica Korycka

Klient, który planuje zakup porządnego anhydrytu zgłosił zainteresowanie - Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 84m². Powinien on już dziś zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć Twoje świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Niewodnica korycka

2022-09-14 do 2022-09-22

Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 72m², Przyjmy K. Poręby

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 72m² Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

 • Przyjmy k. poręby

2022-09-09 do 2022-09-17

Dam zlecenie na wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m², Dębe Wielkie

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Powierzchnia prac: 201-300m² Dodatkowe informacje: Dom typu bliźniak, 2x120m2, stan surowy zamknięty, ocieplony. Termin rozpoczęcia prac: 2023-02-01...

 • Dębe Wielkie

2022-10-11 do 2022-10-14

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 125m², Dębe Wielkie

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 125m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Dębe Wielkie

2022-08-03 do 2022-08-11

Posadzka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 280m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Dębe Wielkie

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o wykonanie posadzki anhydrytowej, 201-300m², Zambrów

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

 • Zambrów

2023-01-18 do 2023-01-26

Poszukuję ekipy do wykonania posadzki anhydrytowej, 101-200m², Rafałówka

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Rafałówka

2023-01-09 do 2023-01-17

Wykonanie posadzki anhydrytowej, do 100m², Dęblin

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Dęblin

2022-07-25 do 2022-08-02

Korzystna Wylewka Anhydrytowa

Rodzaj posadzki: anhydrytowa Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Halinów

2022-11-21 do 2022-11-29

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych

Najczęstsze pytania o posadzkach anhydrytowych

Czym charakteryzują się posadzki anhydrytowe?

Posadzka anhydrytowa jest jedyna w swoim rodzaju – jej niezwykłe właściwości sprawiają że inwestorzy zakochują się w niej. Pierwszą z korzyści wynikających z użytych do wykonania wylewki materiałów jest jej wysokie przewodnictwo cieplne. Dzięki tej zalecie posadzka nie tylko nagrzewa się łatwiej – proces ten zachodzi również szybciej niż w przypadku klasycznych posadzek z cementu. Pozwala to na maksymalne korzystanie z ogrzewania podłogowego. Jej cienkość umożliwia zastosowanie tego rodzaju posadzki w niemal każdym pomieszczeniu. Idąca z nią w parze mała masa pozwala na korzystanie z niej na poddaszach. Dobrze wykonana wylewka anhydrytowa cechuje się gładkością i wysoką estetyką, którą właściciel może cieszyć się przez lata.

Jaka jest cena wylewki anhydrytowej?

Średnia cenaposadzkianhydrytowej przeliczana na metr sześcienny waha się w granicach od 25 do 35 złotych. Należy jednak pamiętać, że cena końcowa uzależniona jest od:

 • wielkości obszaru, który ma zostać pokryty posadzką;
 • lokalizacji przeprowadzanej wylewki;
 • pożądanej końcowej grubości posadzki;
 • cennika usługodawcy.

Wykwalifikowany specjalista może zażądać nieco większego nakładu pieniężnego, jednak należy pamiętać, że jego doświadczenie wpłynie na jakość wykonania posadzki. Nie należy zbytnio oszczędzać na wylewce anhydrytowej – jest przecież inwestycją na długie lata.

Wylewka anhydrytowa i betonowa – którą wybrać?

Wielu klientów zastanawia się, która z wylewek jest lepszym rozwiązaniem – anhydrytowa czy betonowa. Wylewki anhydrytowe są zalecane przede wszystkim w wypadku dużych pokoi, a także w przypadku zapobiegnięciu dylatacji w pomieszczeniu. Należy pamiętać, że wylewka anhydrytowa jest cieńsza. Dlatego jeżeli zależy Ci na grubszym podłożu – lepszy będzie cement. Anhydryt szybciej i mocniej reaguje na zmiany temperatury, przez co jest idealny do pomieszczeń zaopatrzonych w ogrzewanie podłogowe. Wylewka anhydrytowa zajmuje zazwyczaj mniej czasu niż betonowa - dlatego jeśli potrzebujesz przeprowadzić wylewkę szybko, warto jest zainwestować właśnie w nią.

Jaki specjalista wykonuje posadzki anhydrytowe?

Na specjalistę zajmującego się posadzkami najczęściej mówi się posadzkarz, jednak należy wiedzieć, że częściej spotkasz się z określeniem specjalista od posadzek. Jeśli poszukujesz osoby, która w profesjonalny sposób wykona posadzkę anhydrytową – upewnij się, że posiada ona doświadczenie. Warto także sprawdzić portale ogłoszeniowe, a także nasz ranking z najlepszymi specjalistami wykonującymi wylewki anhydrytowe. Dzięki takiej weryfikacji możesz mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane w sposób zadowalający.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Posadzek Anhydrytowych