Gładzie w Żywcu

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 456 159 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 472 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Żywcu

Gładzie Żywiec

RYŚ BUD

2 opinie

Pragniesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę z zakresu pierwszorzędnego kładzenia gładzi z Żywca do realizacji zaplanowanych działań? Firma RYŚ BUD jest do Twojej dyspozycji. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

GOLD-BUD Dawid Staszewski - Rewelacyjne Położenie Gładzi Żywiec

GOLD-BUD Dawid Staszewski

70 opinii

Dokonaj najlepszego wyboru i zleć swoje zadanie tym zawodowcom w kwestii położenia gładzi z Żywca. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

SOLIDOM - FIRMA REMONTOWO BUDOWLANE <<OCIEPLENIA>> - Najlepsze Gładzie Gipsowe Żywiec

Najlepsze Gładzie Gipsowe

7 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij SOLIDOM - FIRMA REMONTOWO BUDOWLANE OCIEPLENIA. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

F.H.U "WOJBUD" Justyna Gibas i Daniel Wojciech s.c. - Fantastyczne Gładzenie Ścian Żywiec

F.H.U "WOJBUD" Justyna Gibas i Daniel Wojciech s.c.

9 opinii

Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne zalety firmy F.H.U WOJBUD Justyna Gibas i Daniel Wojciech s.c., której specjalnością jest gładzenie ścian. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ''ADMAKS'' Adam Filip - Perfekcyjne Kładzenie Gładzi w Żywcu

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi w Żywcu

34 opinie

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze cechy firmy, której specjalnością jest kładzenie gładzi. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Tomasz Socha SOBUD - Porządne Gładzie Na Mokro Żywiec

Tomasz Socha SOBUD

17 opinii

Nadal potrzebujesz profesjonalistów od gładzi na mokro? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Tomasz Socha SOBUD. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

GOŁ-BUD - Doskonałe Położenie Gładzi Żywiec

Doskonałe Położenie Gładzi Żywiec

3 opinie

Pragniesz znaleźć dobrego fachowca z zakresu doskonałego położenia gładzi, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma GOŁ-BUD jest Twoim rozwiązaniem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

PET-BUD - Perfekcyjne Gładzie Żywiec

Perfekcyjne Gładzie

5 opinii

Gładzie w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Raf-Mar Usługi Budowlane - Porządne Gładzie Gipsowe Żywiec

Porządne Gładzie Gipsowe Żywiec

7 opinii

Jeśli w dalszym ciągu szukasz ekspertów od gładzi gipsowych to wykorzystaj kompetencje Raf-Mar Usługi Budowlane. Żywiec i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

Usługi Transportowo-Budowlane Arkadiusz Biegun - Profesjonalne Gładzie Gipsowe Żywiec

Usługi Transportowo-Budowlane Arkadiusz Biegun

1 opinia

Zaufaj specjalistom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Usługi Transportowo-Budowlane Arkadiusz Biegun. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 30 zleceń na kładzenie gładzi w Żywcu

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian Żywiec

Bądź pewny, że Zleceniodawcy zlecający gładzenie ścian są dobrej jakości. Skontaktuj się z nim jako profesjonalista od gładzenia ścian. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Żywiec

2023-01-19 do 2023-01-27

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 2500m², Żywiec

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 2500m² Informacje dodatkowe: proszę o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Żywiec

2023-01-16 do 2023-01-24

Kładzenie Gładzi Żywiec

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Żywiec

2022-12-30 do 2023-01-07

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Żabnica

Wykonaj zadanie pierwszorzędnego gładzenia ścian o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m²", jako specjalista z miejscowości Śląskie. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Śląskiego jesteś w ścisłej czołówce. Złóż ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Żabnica

2022-08-05 do 2022-08-13

Dam zlecenie na położenie gładzi, 301-500m², Porąbka

Masz zamiar przyjąć zlecenie na gładzenie ścian, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Dam zlecenie na położenie gładzi, 301-500m² to doskonały pomysł. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Porąbka

2023-01-30 do 2023-02-07

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia prac: 1001-2000m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kozy

2022-11-15 do 2022-11-16

Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Jednokrotne gładzenie ścian. Dwukrotne gładzenie sufitów wszystko do szlifowania Termin rozpoczęcia prac: m...

 • Bielsko-Biała

2022-12-25 do 2023-01-02

Staranne Gładzie Żywiec

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: witam interesuję mnie położenie gładzi w małym domku parterowym. 4 pokoje kuchnia, korytarz. ściany aktualni...

 • Bielsko-Biała

2022-08-02 do 2022-08-10

Położenie gładzi, do 100m², Bielsko-Biała

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na wysokim poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest wiarygodny. Już nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Bielsko-Biała

2022-09-05 do 2022-09-13

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 23m², Bielsko-Biała

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 23m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bielsko-Biała

2022-11-06 do 2022-11-14

Położenie gładzi, 101-300m², Bielsko-Biała

Bądź pewny, że Klienci zlecający kładzenie gładzi są wiarygodni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od kładzenia gładzi. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Bielsko-Biała

2022-09-05 do 2022-09-13

Najlepsze Gładzenie Ścian

Chcesz znaleźć Klienta jako warty uwagi profesjonalista z zakresu najlepszego gładzenia ścian z Bielska-Białej? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

 • Bielsko-Biała

2022-10-21 do 2022-10-29

Perfekcyjne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 130m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Andrychów

2022-11-28 do 2022-12-06

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Kęty

Jeżeli jako ekspert od gładzi szukasz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca na pewno pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Kęty

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 140m², Wieprz

Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 140m²". Wykonaj usługę pierwszorzędnego gładzenia ścian jako fachowiec w tej branży. Zadeklaruj gotowość do podjęcia działalności z Małopolskiego i okolicznych powiatów. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Wieprz

2022-11-30 do 2022-11-30

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Skawica

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Skawica

2022-09-12 do 2022-09-20

Wyjątkowe Gładzenie Ścian

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i świadczysz usługi z zakresu gładzenia ścian odpowiedz na zapytanie ofertowe, które ma treść - Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m² i zostało napisane przez pewnego Konsumenta. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Czechowice-Dziedzice

2022-11-20 do 2022-11-28

Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m², Czechowice-Dziedzice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi i szlifowanie w mieszkaniu w stanie deweloperskim. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Czechowice-Dziedzice

2022-12-23 do 2023-01-04

Zapytanie o położenie gładzi, 201-300m², Stryszów

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zapytanie o położenie gładzi, 201-300m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie gładzi wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Stryszów

2022-12-06 do 2022-12-14

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Chybie

2022-11-10 do 2022-11-18

Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Brzeszcze

2022-11-18 do 2022-11-26

Położenie gładzi, 31m², Cieszyn

Zapytanie o treści - Położenie gładzi, 31m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Cieszyna i okolic. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Cieszyn

2022-11-17 do 2022-11-24

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Cieszyn

2022-11-17 do 2022-11-25

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Żywiec

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wisła Wielka

2022-10-05 do 2022-10-13

Solidne Kładzenie Gładzi

Zaoszczędź sobie kłopotów i wybierz zlecenie na solidne kładzenie gładzi z miejscowościOświęcim. Zapraszamy do zadawania pytań.

 • Oświęcim

2022-12-15 do 2022-12-23

Szukam firmy na położenie gładzi, 15m², Pogwizdów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 15m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Pogwizdów

2023-01-20 do 2023-01-21

Dam zlecenie na szlifowanie ścian, sufitów, 301-500m², Bojszowy

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Witam szukam ekipy która wykona szlifowanie i poprawki do gladzi polozonej na 2x. Metraz ok 300-40...

 • Bojszowy

2022-10-01 do 2022-10-03

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Informacje dodatkowe: Witam dam zlecenie położenia gładzi wraz z szlifowaniem 2 domy prywatne wybudowanie od siebie ok 15 min dro...

 • Leńcze

2023-02-04 do 2023-02-06

Szukam firmy na szpachlowanie, 101-300m², Libiąż

Starasz się odnaleźć zlecenia jako solidny partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Małopolskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Libiąż

2023-01-24 do 2023-02-01

Szukam firmy na położenie gładzi, 60m², Radziszów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 60m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Radziszów

2022-11-15 do 2022-11-16

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi