Gładzie w Wadowicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 389 904 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 184 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Wadowicach

Gładzie Wadowice

Perfekcyjne Gładzie

1 opinia

Gładzie w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Remontowo-Budowlana "Nice House" - Profesjonalne Gładzie Wadowice

Profesjonalne Gładzie

10 opinii

Gładzie to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Elektron & Jel-Bud - Najlepsze Gładzie Gipsowe Wadowice

Najlepsze Gładzie Gipsowe

2 opinie

Jeśli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Elektron Jel-Bud perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Smart-Point - Porządne Gładzie Szpachlowe Wadowice

Porządne Gładzie Szpachlowe Wadowice

10 opinii

Jeśli poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Smart-Point są dla Ciebie stworzeni. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się!

F.H.U. PROFCERAM Artur Jamróz - Znakomite Gładzie Gipsowe Wadowice

F.H.U. PROFCERAM Artur Jamróz

3 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij F.H.U. PROFCERAM Artur Jamróz. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

KAR-BUD Firma Remontowo-Budowlana - Rewelacyjne Położenie Gładzi Wadowice

Rewelacyjne Położenie Gładzi Wadowice

1 opinia

Myślisz, że znakomite gładzie gipsowe to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Modegres- Remonty i wykończenia - Porządne Gładzie Na Mokro Wadowice

Modegres- Remonty i wykończenia

1 opinia

Chcesz znaleźć sprawdzonego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Modegres- Remonty i wykończenia z Wadowic będzie najszybszą drogą. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

TARBUD - Najwyższej Klasy Położenie Gładzi w Wadowicach

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi w Wadowicach

1 opinia

Powierz zadanie najwyższej klasy położenia gładzi ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Wadowic i okolicznych miast. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Transbra - Wyjątkowe Gładzenie Ścian Wadowice

Transbra

7 opinii

Powierz usługę gładzenia ścian specjalistom firmy Transbra z miejscowości Wadowice. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. W okolicy Wadowic są w ścisłej czołówce. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

AMT roboty budowlane, instalacje - Perfekcyjne Gładzie Bezpyłowe Wadowice

AMT roboty budowlane, instalacje

6 opinii

Firma AMT roboty budowlane instalacje oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Wadowic oraz przyległych powiatów. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 27 zleceń na kładzenie gładzi w Wadowicach

Doskonałe Kładzenie Gładzi Wadowice

Kładzenie gładzi to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w branży. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Stryszów

2022-12-06 do 2022-12-14

Doskonałe Położenie Gładzi Wadowice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 140m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-05-04...

 • Wieprz

2022-11-30 do 2022-11-30

Najlepsze Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 130m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Andrychów

2022-11-28 do 2022-12-06

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 20m², Wieprz

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 20m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wieprz

2022-07-16 do 2022-07-24

Fantastyczne Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 60m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Radziszów

2022-11-15 do 2022-11-16

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Skawica

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Skawica

2022-09-12 do 2022-09-20

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Kęty

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kęty

2022-09-05 do 2022-09-13

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Rzeszotary

Chcesz znaleźć zlecenia jako godny zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Rzeszotary

2022-08-22 do 2022-08-30

Kładzenie Gładzi

Jeśli pracujesz od lat i świadczysz usługi z zakresu kładzenia gładzi wykonaj zlecenie, które brzmi - Położenie gładzi, do 100m² i zostało napisane przez rzetelnego Konsumenta. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Pisary

2022-08-27 do 2022-09-04

Staranne Gładzie Wadowice

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Oświęcim

2022-12-15 do 2022-12-23

Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 50m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Oświęcim

2022-07-21 do 2022-07-29

Położenie gładzi, 1001-2000m², Kozy

Chcesz wykonać zlecenie na położenie gładzi, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Położenie gładzi, 1001-2000m² to rewelacyjny wybór. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Kozy

2022-11-15 do 2022-11-16

Szukam firmy na szpachlowanie, 101-300m², Libiąż

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Libiąż

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 3 dni temu

Szlifowanie ścian, sufitów, 101-300m², Chrzanów

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Szlifowanie ścian, sufitów, 101-300m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Chrzanów

2022-08-21 do 2022-08-21

Profesjonalne Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Chrzanów

2022-11-27 do 2022-12-05

Zlecenie na położenie gładzi, od 200m2, Kraków i okolice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Powierzchnia: od 200m2 Dostawca materiałów: bez materiału Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz Typ obiektu: obiekty prywatne, obiekty przemysłowe, obiekty ogólnobudowlane ...

 • Kraków

2022-10-19 do 2022-10-27

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian Wadowice

Zakres zlecenia: położenie gładzi / szpachlowanie Powierzchnia: od 60m2 Dostawca materiałów: bez materiału Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz Typ obiektu: różne - mieszkania, domy, obiekty przemysłowe ...

 • Kraków

2022-08-08 do 2022-08-16

Dam zlecenie na szpachlowanie, do 100m², Kraków

Wykonaj zadanie doskonałego położenia gładzi o treści "Dam zlecenie na szpachlowanie, do 100m²", jako ekspert z miejscowości Kraków. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Krakowa jesteś jednym z najlepszych. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Kraków

2022-08-11 do 2022-08-19

Perfekcyjne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 17m² Termin rozpoczęcia prac: 2022-09-12...

 • Kraków

2022-09-05 do 2022-09-13

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Zrealizuj usługę rewelacyjnego kładzenia gładzi o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m²", jako ekspert z miejscowości Kraków. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Krakowa nie masz sobie równych. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Kraków

2022-10-16 do 2022-10-24

Zapytanie o położenie gładzi, 190m², Kraków

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 190m² Informacje dodatkowe: Do wykonania: 1. Starcie farby i usunięcie luźnego tynku (1/3 powierzchni) 2. Odpylenie i zagruntowanie (Betonkontakt) ...

 • Kraków

2022-10-17 do 2022-10-25

Fantastyczne Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Do położenia około 80m2 gładzi w tym sufity Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kraków

2022-12-23 do 2022-12-31

Zapytanie o położenie gładzi, 20m², Kraków

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na ponadprzeciętnym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest wiarygodny. Przedłóż ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

 • Kraków

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Kraków

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m²". Wykonaj zadanie wysokiej klasy położenia gładzi jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z Krakowa i pobliskich powiatów. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Kraków

2023-01-15 do 2023-01-23

Położenie Gładzi

Planujesz wykonać zlecenie na położenie gładzi, a nie masz Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Zapotrzebowanie na szpachlowanie, do 100m² to rewelacyjny pomysł. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Kraków

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano wczoraj o 10:46

Gładzenie Ścian

Jeśli dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne cechy jako fachowca od gładzenia ścian to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Szukam firmy na położenie gładzi, 40m². Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Kraków

2022-09-27 do 2022-10-05

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, do 100m², Kraków

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Kraków

2023-01-22 do 2023-01-30
dodano 5 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi