Gładzie w Proszowicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Położenia Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 257 389 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 247 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Proszowicach

Gładzie Proszowice

Porządne Gładzie Gipsowe

5 opinii

Uważasz, że porządne gładzie gipsowe to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z FU INTER GK posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

"TYMEX" Tymoteusz Gałek - Znakomite Gładzie Szpachlowe Proszowice

Znakomite Gładzie Szpachlowe

1 opinia

Chcesz znaleźć godnego uwagi partnera do realizacji swoich planów? TYMEX Tymoteusz Gałek jest na to skuteczną metodą. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Interdeco - Świetne Gładzie Bezpyłowe Proszowice

Interdeco

2 opinie

Potrzebujesz profesjonalistów od gładzi bezpyłowych? Wykorzystaj kompetencje Interdeco. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Usługi budowlane i elewacyjne - Najlepsze Gładzenie Ścian Proszowice

Usługi budowlane i elewacyjne

1 opinia

Jeśli w dalszym ciągu szukasz ekspertów od gładzi gipsowych to wykorzystaj kompetencje Usługi budowlane i elewacyjne. Proszowice i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

Dawid Wilk TYNK-TECH - Doskonałe Gładzie Na Mokro Proszowice

Dawid Wilk TYNK-TECH

2 opinie

Dawid Wilk TYNK-TECH świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Proszowice oraz przyległych powiatów. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

FU Inter Gips - Doskonałe Położenie Gładzi Proszowice

FU Inter Gips

1 opinia

Wybierz FU Inter Gips jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do doskonałego położenia gładzi na terenie Proszowic lub okolicy. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Gerbud - Doskonałej Jakości Gładzie Gipsowe Proszowice

Gerbud

1 opinia

Poszukujesz specjalisty od gładzi gipsowych? Zaufaj doświadczeniu Gerbud. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Marcin Wojtusik - Rewelacyjne Gładzie Gipsowe Proszowice

Rewelacyjne Gładzie Gipsowe Proszowice

1 opinia

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz profesjonalistów od gładzi gipsowych to skorzystaj z doświadczenia Marcin Wojtusik. Proszowice i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

Tynk-bud - Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Proszowice

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Proszowice

1 opinia

Powierz zadanie położenia gładzi profesjonalistom firmy Tynk-bud z miejscowości Proszowice. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Proszowic są w ścisłej czołówce. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

Firma Usługowo handlowa REMDREW - Solidne Gładzie Gipsowe w Proszowicach

Solidne Gładzie Gipsowe w Proszowicach

2 opinie

Jeżeli szukasz dobrej firmy od gładzi gipsowych to trafiłeś w dobre miejsce - Firma Usługowo handlowa REMDREW jest do Twoich usług. Proszowice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Najnowsze z 30 zleceń na kładzenie gładzi w Proszowicach

Solidne Położenie Gładzi Proszowice

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 21-50m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Tropiszów

2024-01-23 do 2024-01-23

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi Proszowice

Wybierz prace dotyczące najwyższej klasy kładzenia gładzi od pewnych zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Małopolskiego lub okolicy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Baranówka

2023-12-18 do 2023-12-26

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Słomniki

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Słomniki

2023-08-31 do 2023-09-08

Kładzenie Gładzi

Potrzebujesz klienta jako ekspert od perfekcyjnego kładzenia gładzi w rejonie Małopolskiego lub w pobliskich powiatach? Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Kłaj

2024-01-24 do 2024-02-01

Zapytanie o położenia gładzi, 301-500m², Michałowice

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Michałowice

2024-01-02 do 2024-01-10

Gładzie Proszowice

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od gładzi szukasz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Położenie gładzi, 301-500m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Małopolskie bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Brzegi

2023-08-28 do 2023-08-28

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaproponuj termin już teraz!

 • Węgrzce

2023-09-11 do 2023-09-19

Solidne Gładzenie Ścian Proszowice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Tynkowanie gipsowe maszynowe Termin rozpoczęcia prac: 2023-11-20...

 • Bochnia

2023-09-24 do 2023-09-24

Szukam firmy do położenia gładzi, 6m², Wieliczka

Miejsce położenia gładzi: ściany Stan ścian: do remontu Powierzchnia prac: 6m² Rodzaj prac: szlifowanie + szpachlowanie Informacje dodatkowe: Poszukuję osoby z dobrą "żyrafą" + odkurzaczem do wyszlifowania tynku na dwóch ścian...

 • Wieliczka

2024-01-15 do 2024-01-21

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

Chcesz znaleźć zlecenia jako godny zaufania specjalista z zakresu profesjonalnego kładzenia gładzi z Wieliczki? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Umów się na konkretny termin już teraz!

 • Wieliczka

2023-10-30 do 2023-11-07

Rewelacyjne Gładzenie Ścian

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 178m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Pokaż bezkonkurencyjną propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Wieliczka

2023-12-27 do 2024-01-03

Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Trojanowice

2023-09-07 do 2023-09-15

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi zrealizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Zapoznaj się ze zleceniem - Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 50m². Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Brzesko

2023-08-19 do 2023-08-27

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Brzesko

Jeśli tylko wykonujesz zlecenia na profesjonalne kładzenie gładzi w rejonie Brzeska i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Brzesko

2023-11-03 do 2023-11-11

Dam zlecenie na położenie gładzi, 301-500m², Brzesko

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 301-500m² Rodzaj prac: szpachlowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Brzesko

2024-02-06 do 2024-02-07

Dam zlecenie na położenie gładzi, 130m², Kraków

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 130m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kraków

2023-09-23 do 2023-10-01

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 135m², Kraków

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na pierwszorzędne położenie gładzi w rejonie Krakowa i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 135m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej niezawodnej firmy. Przedłóż dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Kraków

2024-01-19 do 2024-01-27

Pierwszorzędne Gładzenie Ścian

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu gładzenia ścian zrealizuj zlecenie na gładzenie ścian. Zapoznaj się ze zleceniem - Zapytanie o położenia gładzi, 21-50m². Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Kraków

2024-02-01 do 2024-02-01

Wyjątkowe Położenie Gładzi

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 3000m² Rodzaj prac: szpachlowanie Informacje dodatkowe: Witam mam do szpachlowania ścia...

 • Kraków

2024-01-04 do 2024-01-12

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Kraków

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kraków

2023-09-20 do 2023-09-20

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Kraków

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z Krakowa i z sąsiednich miast. Przedstaw dobrą ofertę dla tego Klienta - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Kraków

2023-10-11 do 2023-10-19

Najlepsze Gładzie

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 108m² Rodzaj prac: szlifowanie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kraków

2023-12-28 do 2024-01-05

Potrzebna ekipa na położenia gładzi, 101-200m², Kraków

Kładzenie gładzi to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Kraków

2023-12-27 do 2024-01-04

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-200m², Kraków

Planujesz przyjąć zlecenie na położenie gładzi, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-200m² to rewelacyjny wybór. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kraków

2023-12-28 do 2024-01-05

Zapytanie o położenia gładzi, 101-200m², Kraków

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: malowanie Informacje dodatkowe: Stan deweloperski tynki gipsowe maszynowe Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kraków

2024-01-13 do 2024-01-21

Wysokiej Klasy Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj prac: malowanie Informacje dodatkowe: 40 m2 sufit, 100 m2 ściany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kraków

2024-02-01 do 2024-02-09

Wyjątkowe Położenie Gładzi

Miejsce położenia gładzi: sufity, ściany Stan ścian: surowe Powierzchnia prac: 2500m² Rodzaj prac: malowanie Informacje dodatkowe: Zlecę szpachlowanie malowanie klatki schodowe. . nowe budownictwo. Początek prac 2 połowa luteg...

 • Kraków

2024-01-19 do 2024-01-27

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m², Kraków

Masz zamiar przyjąć zlecenie na gładzenie ścian, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 51-100m² to wspaniały pomysł. Już teraz skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Kraków

2024-01-25 do 2024-02-02

Szukam firmy do położenia gładzi, 51-100m², Kraków

Zlecający napisał zlecenie o treści "Szukam firmy do położenia gładzi, 51-100m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie gładzi daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kraków

2024-02-06 do 2024-02-06

Wyjątkowe Położenie Gładzi

Poszukujesz klienta jako fachowiec od wyjątkowego położenia gładzi w miejscowości Kraków lub w rejonie powiatu? Żeby poznać Klienta skontaktuj się już teraz - warto.

 • Kraków

2024-02-16 do 2024-02-24
dodano 5 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Położenia Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Położenia Gładzi