Gładzie w Środzie Śląskiej

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 706 404 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
576 390 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Środzie Śląskiej

Gładzie Środa Śląska

Perfekcyjne Położenie Gładzi

2 opinie

Powierz prace dotyczące położenia gładzi profesjonalistom z miejscowości Środa Śląska. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Środy Śląskiej są w ścisłej czołówce. Skontaktuj się, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

Wosbud - Staranne Gładzie Gipsowe Środa Śląska

Wosbud

2 opinie

Przygotowanie gładzi gipsowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Wosbud ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

B.R.T Grzegorz Kalinowski - Doskonałej Jakości Gładzie Na Mokro Środa Śląska

Doskonałej Jakości Gładzie Na Mokro

1 opinia

Potrzebujesz profesjonalistów od gładzi na mokro? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom B.R.T Grzegorz Kalinowski. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

FIRMA BUDOWLANO - REMONTOWA - Rewelacyjne Gładzie Gipsowe w Środzie Śląskiej

Rewelacyjne Gładzie Gipsowe w Środzie Śląskiej

5 opinii

Przygotowanie gładzi gipsowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. FIRMA BUDOWLANO - REMONTOWA ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Ażeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Bart-rem - Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe Środa Śląska

Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe Środa Śląska

3 opinie

Wykonanie gładzi bezpyłowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. Bart-rem ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Krzysztof Markiewicz - Rewelacyjne Położenie Gładzi Środa Śląska

Rewelacyjne Położenie Gładzi Środa Śląska

3 opinie

Powierz prace dotyczące położenia gładzi profesjonalistom firmy Krzysztof Markiewicz z miejscowości Środa Śląska. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Środy Śląskiej nie mają sobie równych. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

SOPLIŃSKI GROUP - Pierwszorzędne Gładzenie Ścian Środa Śląska

SOPLIŃSKI GROUP

15 opinii

Od wielu lat pracownicy firmy SOPLIŃSKI GROUP realizują usługi z zakresu gładzenia ścian, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Projectdom Paulina Gwoździowska - Solidne Gładzie Na Mokro Środa Śląska

Projectdom Paulina Gwoździowska

7 opinii

Jeżeli wciąż poszukujesz profesjonalistów od gładzi na mokro to zaufaj doświadczeniu Projectdom Paulina Gwoździowska. Środa Śląska i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

Firma Usługowa Masadabud Radosław Pilarski - Perfekcyjne Gładzie Bezpyłowe Środa Śląska

Firma Usługowa Masadabud Radosław Pilarski

30 opinii

Firma Firma Usługowa Masadabud Radosław Pilarski oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Środy Śląskiej oraz przyległych powiatów. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Rajkowski Budownictwo - Pierwszorzędne Gładzie Bezpyłowe Środa Śląska

Pierwszorzędne Gładzie Bezpyłowe

12 opinii

Przygotowanie gładzi bezpyłowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Rajkowski Budownictwo ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Najnowsze z 30 zleceń na kładzenie gładzi w Środzie Śląskiej

Położenie gładzi, 101-300m², Bukówek

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Bukówek

2023-01-31 do 2023-02-08

Położenie Gładzi Środa Śląska

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-01-02...

 • Smolec

2022-11-09 do 2022-11-17

Solidne Gładzie Środa Śląska

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od gładzi szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebna ekipa na położenie gładzi, do 100m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Wołowa bez wątpienia pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

 • Wołów

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Domasław

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: budynek deweloperski, poszukiwana ekipa na gładzie Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Domasław

2022-10-24 do 2022-11-01

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 25m², Wrocław

Przyjmij usługę solidnego kładzenia gładzi o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 25m²", jako specjalista z miejscowości Wrocław. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Wrocławia jesteś jednym z najlepszych. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Wrocław

2022-10-07 do 2022-10-15

Położenie Gładzi

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i realizujesz usługi z zakresu solidnego położenia gładzi zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 48m² i zostało napisane przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Wrocław

2022-11-25 do 2022-12-03

Dam zlecenie na położenie gładzi, 60m², Wrocław

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 60m² Informacje dodatkowe: Połżenie gładzi na suficie i na ścianach. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Wrocław

2022-11-25 do 2022-12-03

Gładzie

W dalszym ciągu masz możliwość odpowiedzieć na zlecenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Wrocław

2023-02-03 do 2023-02-03

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 186m², Wrocław

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 186m² Informacje dodatkowe: Położenie 2 warstw gładzi w mieszkaniu 64m2 - łącznie ścian i sufitów do położenia gładzi jest 186 m2. Termin rozpoczę...

 • Wrocław

2023-03-05 do 2023-03-07

Fantastyczne Położenie Gładzi

Masz zamiar wykonać zlecenie na położenie gładzi, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m² to wspaniały wybór. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

 • Wrocław

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Wrocław

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wrocław

2022-12-20 do 2022-12-28

Perfekcyjne Gładzenie Ścian Środa Śląska

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu gładzenia ścian odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Położenie gładzi, do 100m² i zostało złożone przez sprawdzonego Konsumenta. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Wrocław

2023-01-12 do 2023-01-16

Dam zlecenie na położenie gładzi, 301-500m², Wrocław

W dalszym ciągu jesteś w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako specjalista od gładzi. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Wrocław

2023-02-20 do 2023-02-20

Szukam ekipy do poprawki malarskiej i położenia gładzi, 16m², Wrocław

Zakres zlecenia: poprawienie malowania w narożniku, położenie gładzi Dodatkowe prace: prace kompleksowe Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 16m² Informacje dodatkowe od Klienta: - na ścianie jest położna fa...

 • Wrocław

2023-02-10 do 2023-02-18

Zlecam wykonanie jednokrotnej warstwy gładzi na sufitach, 2000m2, Wrocław

Zleceniodawca napisał "Zlecam wykonanie jednokrotnej warstwy gładzi na sufitach, 2000m2". Wykonaj usługę wysokiej klasy położenia gładzi jako fachowiec w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia prac z okolic Wrocławia i sąsiednich miast. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Wrocław

2023-03-23 do 2023-03-31
dodano 4 dni temu

Dam zlecenie na położenie gładzi, 8m², Wrocław

Ten Zleceniodawca szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Dam zlecenie na położenie gładzi, 8m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Wrocław

2022-12-07 do 2022-12-07

Solidne Gładzenie Ścian

Nie trać energii i przyjmij zlecenie na solidne gładzenie ścian w Wrocławiu. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Wrocław

2022-10-21 do 2022-10-29

Dam zlecenie na gładzie na sufitach i na ścianach agregatem, 30.000m2, Wrocław

Zakres zlecenia: gładzie na sufitach i na ścianach agregatem Powierzchnia: 30 000m2 (15 000m2 ściany z bloczku ortha) Informacje dodatkowe: - 10zł/m2, - tylko kontakt telefoniczny. Termin skorzystania z oferty: począ...

 • Wrocław

2022-10-26 do 2022-11-03

Zlecenie na gładzie, pow. ok. 30 000m2, Wrocław

Chcesz znaleźć Klienta jako dobry profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Wrocławia. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Wrocław

2022-11-10 do 2022-11-18

Pierwszorzędne Położenie Gładzi

Bądź pewny, że Klienci zlecający położenie gładzi są rzetelni. Wyślij ofertę jako specjalista od położenia gładzi. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Wrocław

2022-11-07 do 2022-11-15

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Wrocław

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Wrocław

2022-12-14 do 2022-12-22

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Wrocław

2023-01-09 do 2023-01-09

Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, do 100m², Wrocław

To zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, do 100m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z rejonu Wrocławia i okolic. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Wrocław

2023-02-03 do 2023-02-03

Rewelacyjne Gładzenie Ścian

Klient wprowadził zapytanie "Zlecenie na gładzie gipsowe na sufitach filigranowych, 20.000m2". Zrealizuj zlecenie rewelacyjnego gładzenia ścian jako ekspert w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z Wrocławia i przyległych powiatów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Wrocław

2023-02-22 do 2023-03-02

Zapytanie o położenie gładzi, 21m², Wrocław

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 21m² Informacje dodatkowe: cementowa; cementowo- wapienna Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Wrocław

2023-02-07 do 2023-02-13

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 501-1000m², Wrocław

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako dobra firma od gładzi potrzebujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 501-1000m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Wrocławia z pewnością udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wrocław

2023-03-19 do 2023-03-27

Wyjątkowe Położenie Gładzi

Zlecający szuka dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Dam zlecenie na położenie gładzi, 60m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Wrocław

2022-10-12 do 2022-10-20

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 501-1000m², Wrocław

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 501-1000m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Wrocław

2022-12-09 do 2022-12-09

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Wrocław

Zdecyduj się na prace dotyczące pierwszorzędnego gładzenia ścian od sprawdzonych Klientów zainteresowanych daniem pracy na terenie Wrocławia lub okolicy. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Wrocław

2022-10-18 do 2022-10-26

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 68m², Wrocław

Zrealizuj prace dotyczące wyjątkowego gładzenia ścian od wiarygodnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Wrocław lub sąsiednim mieście. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie.

 • Wrocław

2023-01-09 do 2023-01-09

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi