Gładzie w Raciborzu

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 111 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 547 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Raciborzu

Gładzie Racibórz

Znakomite Gładzie Gipsowe Racibórz

5 opinii

Zaufaj ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Malowanie dachow elewacji mieszkań i nie tylko. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Zachęcamy do zadawania pytań.

Spec Karton- Dawid Remien - Rewelacyjne Gładzie Szpachlowe Racibórz

Spec Karton- Dawid Remien

5 opinii

Gdy poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Spec Karton- Dawid Remien są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

BENTECH Beniamin Howdziej - Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Racibórz

BENTECH Beniamin Howdziej

1 opinia

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry BENTECH Beniamin Howdziej. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

GEX-BUD - Profesjonalne Gładzie Gipsowe Racibórz

GEX-BUD

7 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij GEX-BUD. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

F.R.U. s.c.Pro-Gips Sebastian Otawa, Roman Tkocz - Perfekcyjne Gładzie Racibórz

Perfekcyjne Gładzie Racibórz

2 opinie

Osoby z F.R.U. s.c.Pro-Gips Sebastian Otawa Roman Tkocz to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny gładzi. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Gold Putz Mateusz Złoty - Znakomite Gładzie Bezpyłowe Racibórz

Gold Putz Mateusz Złoty

1 opinia

Firma Gold Putz Mateusz Złoty świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z Raciborza i okolic. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

SeviBud - Rewelacyjne Gładzie Na Mokro Racibórz

Rewelacyjne Gładzie Na Mokro

2 opinie

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od gładzi na mokro? Wykorzystaj doświadczenie SeviBud. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

Remall - Profesjonalne Gładzie Na Mokro Racibórz

Remall

2 opinie

Uważasz, że znakomite gładzie gipsowe to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Usługi Budowlane - Pierwszorzędne Kładzenie Gładzi Racibórz

Usługi Budowlane

4 opinie

Pragniesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę z zakresu pierwszorzędnego kładzenia gładzi z Raciborza do realizacji zaplanowanych działań? Firma Usługi Budowlane jest do Twojej dyspozycji. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Zaklad Remontowo Budowlany - Świetne Gładzie Bezpyłowe w Raciborzu

Świetne Gładzie Bezpyłowe w Raciborzu

2 opinie

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Zaklad Remontowo Budowlany z Raciborza będzie najszybszą drogą. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Najnowsze z 26 zleceń na kładzenie gładzi w Raciborzu

Zapytanie o położenie gładzi, 130m², Racibórz

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 130m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Racibórz

2023-01-05 do 2023-01-13

Zapytanie o położenie gładzi, 12m², Rydułtowy

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 12m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Rydułtowy

2022-09-15 do 2022-09-23

Gładzie Racibórz

Klient szuka świetnej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Rydułtowy

2022-09-03 do 2022-09-11

Doskonałe Gładzenie Ścian Racibórz

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 25m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wodzisław Śląski

2023-01-20 do 2023-01-28

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Rybnik

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi na nowe tynki gipsowe, szlifowanie. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Rybnik

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 2 dni temu

Najlepsze Położenie Gładzi Racibórz

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 40m² Informacje dodatkowe: Glads na suficie Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Rybnik

2022-11-13 do 2022-11-21

Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m², Głubczyce

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Utopienie siatki i wyprowadzenie ścian na listwach. Pod malowanie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Głubczyce

2022-09-26 do 2022-10-04

Rewelacyjne Gładzie

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Położenie flizeliny i wygladzenie sufitu Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Branice

2022-10-15 do 2022-10-23

Szukam firmy na położenie gładzi, 301-500m², Jastrzębie-Zdrój

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i realizujesz usługi z zakresu profesjonalnego gładzenia ścian odpowiedz na zapytanie ofertowe, które ma treść - Szukam firmy na położenie gładzi, 301-500m² i zostało złożone przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-09-27 do 2022-10-05

Solidne Gładzenie Ścian

Potrzebujesz zleceniodawcy jako specjalista od solidnego gładzenia ścian w miejscowości Jastrzębie-Zdrój lub na terenie Jastrzębia Zdroju? Wybierz numer i prześlij ofertę.

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-12-11 do 2022-12-19

Położenie Gładzi

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako godny uwagi profesjonalista z zakresu profesjonalnego położenia gładzi? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Czerwionka-Leszczyny

2022-10-26 do 2022-10-26

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, do 100m², Bełk

Zlecający szuka dobrej współpracy, pisząc - Potrzebna ekipa na położenie gładzi, do 100m². To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Bełk

2022-08-12 do 2022-08-20

Najlepsze Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Informacje dodatkowe: Poproszę o wycenę z materiałem i szlifowaniem. Gładź na tynk maszynowy + płyty GK. Proszę o wycenę przy zał...

 • Nieborowice

2023-01-16 do 2023-01-24

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 50m², Żory

Jeśli tylko interesuje Cię zlecenie na profesjonalne kładzenie gładzi w rejonie Żor i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 50m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej profesjonalnej firmy. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Żory

2023-01-02 do 2023-01-02

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Gliwice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Gliwice

2022-08-12 do 2022-08-20

Kładzenie Gładzi Racibórz

Ten Klient wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m²". Przyjmij usługę najlepszego kładzenia gładzi jako specjalista w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania prac z Gliwic i okolicznych powiatów. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

 • Gliwice

2022-09-22 do 2022-09-30

Położenie gładzi, 101-300m², Gliwice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gliwice

2022-12-19 do 2022-12-24

Perfekcyjne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 30m² Informacje dodatkowe: nie znam sie na rodzajach , fachowiec wie jakie polozyc Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Gliwice

2022-07-13 do 2022-07-21

Doskonałe Gładzie

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako dobra firma od gładzi. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Gliwice

2022-07-13 do 2022-07-21

Szukam firmy na położenie gładzi, 15m², Pogwizdów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 15m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Pogwizdów

2023-01-20 do 2023-01-21

Doskonałe Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Pyskowice

2022-11-14 do 2022-11-22

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Mikołów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Mikołów

2022-08-23 do 2022-08-23

Najlepsze Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gogolin

2022-09-17 do 2022-09-25

Położenie gładzi, 40m², Strzelce Opolskie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 40m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Strzelce Opolskie

2022-11-10 do 2022-11-18

Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wisła Wielka

2022-10-05 do 2022-10-13

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Jeżeli realizujesz zlecenia na rewelacyjne kładzenie gładzi w rejonie Krapkowic i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Krapkowice

2022-08-09 do 2022-08-17

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi