Gładzie w Kłobucku

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 120 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 550 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Kłobucku

Gładzie Kłobuck

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

5 opinii

Atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest kładzenie gładzi. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

PRO-CONSTRUCTOR - Doskonałe Gładzie Gipsowe Kłobuck

PRO-CONSTRUCTOR

3 opinie

Uwierz fachowcom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij PRO-CONSTRUCTOR. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

Krzysztof Błaszczyk - Rewelacyjne Gładzie Gipsowe Kłobuck

Krzysztof Błaszczyk

1 opinia

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Krzysztof Błaszczyk. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Dawid Roman "RomArt" - Świetne Gładzie Gipsowe Kłobuck

Świetne Gładzie Gipsowe Kłobuck

1 opinia

Uwierz fachowcom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Dawid Roman RomArt. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Zakład Murarski Ryszard Mrozek - Doskonałe Gładzie Bezpyłowe Kłobuck

Zakład Murarski Ryszard Mrozek

1 opinia

Właśnie wybierasz dobrego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Zakład Murarski Ryszard Mrozek jest na to skuteczną metodą. Mają propozycję dla każdego.

Krzysztof Tomczyk - Wyjątkowe Gładzenie Ścian Kłobuck

Wyjątkowe Gładzenie Ścian Kłobuck

3 opinie

Uniknij problemów i zleć swoje zadanie tym fachowcom od gładzenia ścian z miejscowości Kłobuck. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Zano - Staranne Gładzie Bezpyłowe w Kłobucku

Staranne Gładzie Bezpyłowe w Kłobucku

2 opinie

Zaufaj specjalistom w dziedzinie gładzi bezpyłowych i zatrudnij Zano. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

EL-REMO - Fantastyczne Gładzenie Ścian Kłobuck

EL-REMO

1 opinia

Powierz zadanie fantastycznego gładzenia ścian ekspertom z firmy EL-REMO. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Kłobucka i przyległych powiatów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Dominik Gotszling- Usługi Budowlane - Solidne Położenie Gładzi Kłobuck

Dominik Gotszling- Usługi Budowlane

2 opinie

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Wykorzystaj kompetencje Dominik Gotszling- Usługi Budowlane. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

BUDMAX Construction - Najlepsze Gładzie Szpachlowe Kłobuck

BUDMAX Construction

1 opinia

Potrzebujesz profesjonalistów od gładzi szpachlowych? Wykorzystaj kompetencje BUDMAX Construction. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Najnowsze z 25 zleceń na kładzenie gładzi w Kłobucku

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Kłobuck

Planujesz wykonać zlecenie na położenie gładzi, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Zapytanie o położenie gładzi, do 100m² to wspaniały pomysł. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Kłobuck

2023-01-25 do 2023-01-25

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Popów

Zrealizuj usługę profesjonalnego gładzenia ścian o treści "Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m²", jako ekspert z miejscowości Śląskie. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Śląskiego jesteś jednym z najlepszych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Popów

2022-12-12 do 2022-12-20

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Rywaczki

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Rywaczki

2022-12-06 do 2022-12-14

Doskonałe Gładzie Kłobuck

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako dobra firma od gładzi. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Częstochowa

2022-08-05 do 2022-08-13

Solidne Gładzenie Ścian Kłobuck

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 20m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Częstochowa

2022-10-28 do 2022-11-05

Gładzenie Ścian

Próbujesz znaleźć zlecenia jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Częstochowa

2023-01-15 do 2023-01-23

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 501-1000m², Dylów Rządowy

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Informacje dodatkowe: Gladz bezpylowa na mokro Termin rozpoczęcia prac: 2023-04-17...

 • Dylów rządowy

2022-10-05 do 2022-10-13

Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 20m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kochanowice

2022-11-08 do 2022-11-16

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi Kłobuck

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi realizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Poznaj szczegóły zapytania - Zlecę położenie gładzi, 301-500m². Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Malinowice

2022-11-10 do 2022-11-18

Najlepsze Gładzie

Jeszcze możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Wielowieś

2023-01-09 do 2023-01-17

Perfekcyjne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Tarnowskie Góry

2023-01-07 do 2023-01-15

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Tarnowskie Góry

2022-08-25 do 2022-09-02

Świetne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi finiszowej na tynku gipsowym. Ściany są idealnie proste. Termin rozpoczęcia pra...

 • Ossy

2022-12-19 do 2022-12-27

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Zbrosławice

Na wypadek jeśli nadal jako dobra firma od gładzi szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z Śląskiego z pewnością udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Żeby otrzymać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Zbrosławice

2022-09-13 do 2022-09-21

Położenie Gładzi Kłobuck

Jeśli atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze walory jako eksperta od położenia gładzi to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m². Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie.

 • Karchowice

2022-11-19 do 2022-11-27

Szukam firmy na szpachlowanie, do 100m², Radzionków

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Zwykła i już Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Radzionków

2023-01-16 do 2023-01-24

Położenie gładzi, 40m², Strzelce Opolskie

Zrealizowanie gładzi dla tego Klienta będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Położenie gładzi, 40m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Strzelce Opolskie

2022-11-10 do 2022-11-18

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Bełchatów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bełchatów

2022-10-10 do 2022-10-18

Rewelacyjne Położenie Gładzi

Klient napisał "Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m²". Zrealizuj zlecenie rewelacyjnego położenia gładzi jako specjalista w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania działalności z okolic Bełchatowa i okolicznych powiatów. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Bełchatów

2022-11-18 do 2022-11-26

Położenie gładzi, 30m², Jełowa

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Położenie gładzi, 30m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie gładzi wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Pokaż propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Jełowa

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 3 dni temu

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Pyskowice

To zlecenie o treści - Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Śląskiego i z sąsiednich miast. Już nie trać czasu i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Pyskowice

2022-11-14 do 2022-11-22

Szukam firmy na położenie gładzi, 350m², Wieruszów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 350m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wieruszów

2023-01-19 do 2023-01-19

Potrzebna ekipa na szpachlowanie, 28m², Wojkowice Kościelne

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 28m² Informacje dodatkowe: Usługa polegająca na przygotowaniu otworów okiennych pod montaż stolarki okiennej . Zarzucenie na pustak z porotherm...

 • Wojkowice Kościelne

2022-07-13 do 2022-07-21

Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m², Rogoźnik

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Rogoźnik

2022-08-18 do 2022-08-26

Szukam firmy na położenie gładzi, 160m², Bytom

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 160m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bytom

2022-07-16 do 2022-07-24

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi