Gładzie w Kępnie

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 412 166 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Kępnie

Gładzie Kępno

Uslugi Remontowo-Instalacyjne Jakub Staniszewski

2 opinie

Oferuje usługi z zakresu gładzi od lat, głównie na obszarze miejscowości Kępno, ale także przyległych miast. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

PAT-BUD - Świetne Gładzie Gipsowe Kępno

PAT-BUD

1 opinia

Gdy poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z PAT-BUD perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ustal pasujący termin!

KULEX - Fantastyczne Położenie Gładzi Kępno

KULEX

10 opinii

Pragniesz znaleźć sprawdzonego fachowca z zakresu fantastycznego położenia gładzi z Kępna, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma KULEX jest do Twojej dyspozycji. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

Lukasz Rabiega - Profesjonalne Kładzenie Gładzi Kępno

Lukasz Rabiega

2 opinie

Zleć usługę kładzenia gładzi fachowcom firmy Lukasz Rabiega z miejscowości Kępno. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Kępna są w ścisłej czołówce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Fach-Rem - Najlepsze Gładzie Gipsowe Kępno

Najlepsze Gładzie Gipsowe Kępno

1 opinia

Wykonanie gładzi gipsowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Fach-Rem ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zarezerwuj termin już teraz!

Firma Budowlana Mariola Subalska - Staranne Gładzie Na Mokro w Kępnie

Firma Budowlana Mariola Subalska

9 opinii

Potrzebujesz dobrej firmy od gładzi na mokro? Wykorzystaj kompetencje Firma Budowlana Mariola Subalska. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

KWW-REMART Remigiusz Zagrodnik - Solidne Gładzie Gipsowe Kępno

KWW-REMART Remigiusz Zagrodnik

9 opinii

Firma KWW-REMART Remigiusz Zagrodnik świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Kępna oraz przyległych powiatów. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Wrobel - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Kępno

Perfekcyjne Gładzie Gipsowe

3 opinie

Zrealizowanie gładzi gipsowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Wrobel ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

FPUH Mariusz Musialski - Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian Kępno

FPUH Mariusz Musialski

1 opinia

Chesz znaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu najwyższej klasy gładzenia ścian z Kępna, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma FPUH Mariusz Musialski jest gotowa Ci pomóc. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

BUDAG Grzegorz Walczak - Solidne Gładzenie Ścian Kępno

Solidne Gładzenie Ścian Kępno

5 opinii

Jeżeli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z BUDAG Grzegorz Walczak są dla Ciebie stworzeni. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Najnowsze z 26 zleceń na kładzenie gładzi w Kępnie

Szukam firmy na położenie gładzi, 501-1000m², Kępno

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kępno

2022-08-14 do 2022-08-22

Pierwszorzędne Gładzenie Ścian Kępno

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 350m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wieruszów

2023-01-19 do 2023-01-19

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Torzeniec

Ten Klient jest zdania, że najlepsze gładzie to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Torzeniec

2022-10-20 do 2022-10-28

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 301-500m², Ostrzeszów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Ostrzeszów

2022-11-05 do 2022-11-13

Doskonałe Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Ostrzeszów

2022-11-06 do 2022-11-14

Położenie gładzi, do 100m², Oleśnica

Wykonaj usługę doskonałego gładzenia ścian o treści "Położenie gładzi, do 100m²", jako specjalista z miejscowości Oleśnica. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Oleśnicy nie masz sobie równych. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Oleśnica

2022-07-19 do 2022-07-27

Położenie gładzi, 30m², Jełowa

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi zrealizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Poznaj szczegóły zapytania - Położenie gładzi, 30m². Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Jełowa

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 5 dni temu

Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, 160m², Jelcz-Laskowice

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 160m² Informacje dodatkowe: Gładź szpachlowa stabil Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Jelcz-Laskowice

2022-12-10 do 2022-12-10

Doskonałe Kładzenie Gładzi Kępno

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Jelcz-Laskowice

2022-10-11 do 2022-10-19

Zapotrzebowanie na szpachlowanie, do 100m², Gorzyce Wielkie

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Szpachlowanie plus malowanie na biało całego poddasza Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Gorzyce wielkie

2022-09-27 do 2022-10-05

Rewelacyjne Położenie Gładzi Kępno

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Szczodre

2022-11-15 do 2022-11-23

Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m², Chachalnia

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Ściany + sufity pokryte tynkiem gipsowym Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Chachalnia

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 2 dni temu

Doskonałe Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 50m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • kolorze mały

2022-10-25 do 2022-11-02

Dam zlecenie na szlifowanie ścian, sufitów, 30m², Opole

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 30m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Opole

2022-07-27 do 2022-08-04

Zapytanie o położenie gładzi, 550m², Opole

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 550m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Opole

2022-08-19 do 2022-08-27

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Opole

Zrealizuj usługę fantastycznego położenia gładzi o treści "Zapytanie o położenie gładzi, do 100m²", jako profesjonalista z miejscowości Opole. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Opola jesteś w ścisłej czołówce. Przedstaw ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Opole

2022-10-06 do 2022-10-14

Wysokiej Klasy Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 1001-2000m² Informacje dodatkowe: Sztywna lub Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Opole

2022-09-28 do 2022-10-06

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Opole

Szukasz Zlecającego jako warty zaufania fachowiec z zakresu pierwszorzędnego położenia gładzi z Opola? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Opole

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 7 dni temu

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Opole

Jeśli realizujesz zlecenia na fantastyczne kładzenie gładzi w rejonie Opola i świadczysz usługi z najwyższej półki to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o położenie gładzi, do 100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej fachowej firmy. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Opole

2023-01-14 do 2023-01-22

Zapotrzebowanie na szpachlowanie, 58m², Opole

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 58m² Informacje dodatkowe: Po kładzeniu instalacji elektrycznej Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Opole

2022-11-30 do 2022-12-08

Doskonałe Kładzenie Gładzi

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi zrealizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Dowiedz się jakie potrzeby ma Klient, który pisze - Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m². Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Opole

2023-01-03 do 2023-01-11

Szukam firmy na szlifowanie ścian, sufitów, 11m², Opole

Potrzebujesz zleceniodawcy jako ekspert od wysokiej klasy gładzenia ścian w rejonie Opola lub w pobliskim rejonie? Zaprezentuj wyjątkową ofertę temu Klientowi - zadzwoń niezwłocznie.

 • Opole

2022-09-03 do 2022-09-11

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 30m², Trzebnica

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 30m² Informacje dodatkowe: Jak najmniej pyłowo Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Trzebnica

2022-10-03 do 2022-10-11

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

Nie trać czasu i przyjmij zapytanie o wysokiej klasy kładzenie gładzi z Trzebnicy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Trzebnica

2022-12-19 do 2022-12-20

Najlepsze Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 25m² Informacje dodatkowe: położenia gładzi na ścianach w łazience, tam gdzie nie będzie kafelków ok 25 metrów, stan deweloperski, glazurnik mówion...

 • Trzebnica

2022-10-02 do 2022-10-10

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 20m², Krotoszyn

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 20m² Informacje dodatkowe: Bezpyłowa gotowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Krotoszyn

2022-07-19 do 2022-07-27

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi