Gładzie w Katowicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 458 362 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 576 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Katowicach

Gładzie Katowice

Detalis

117 opinii

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne walory firmy, której specjalnością jest gładzenie ścian. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Łukasz Wojcieszek - Profesjonalne Gładzie Szpachlowe w Katowicach

Profesjonalne Gładzie Szpachlowe w Katowicach

12 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz ekspertów od gładzi szpachlowych to skorzystaj z kwalifikacji USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Łukasz Wojcieszek. Katowice i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ustal pasujący termin!

Madera - Porządne Gładzie Bezpyłowe Katowice

Porządne Gładzie Bezpyłowe

8 opinii

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od gładzi bezpyłowych? Zaufaj doświadczeniu Madera. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie.

DawPro - Znakomite Gładzie Bezpyłowe Katowice

Znakomite Gładzie Bezpyłowe Katowice

4 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz ekspertów od gładzi bezpyłowych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia DawPro. Katowice i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

BUD-MAL 2 Szylak Łukasz - Porządne Gładzie Gipsowe Katowice

BUD-MAL 2 Szylak Łukasz

1 opinia

Właśnie wybierasz dobrego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? BUD-MAL 2 Szylak Łukasz z Katowic będzie najszybszą drogą. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Krzysztof Bukarz BUMAL - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Katowice

Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Katowice

1 opinia

Wciąż szukasz dobrej firmy od gładzi gipsowych? Skorzystaj z kwalifikacji Krzysztof Bukarz BUMAL. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Decorsbud - Rewelacyjne Gładzie Szpachlowe Katowice

Decorsbud

1 opinia

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Decorsbud będzie najszybszą drogą. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

WISZ INVEST - Najlepsze Gładzie Bezpyłowe Katowice

WISZ INVEST

1 opinia

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od gładzi bezpyłowych? Powierz tę kwestię specjalistom z WISZ INVEST. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Fresh Paint Sp. Z o.o. - Najlepsze Położenie Gładzi Katowice

Fresh Paint Sp. Z o.o.

1 opinia

Najlepsze położenie gładzi to specjalność ekipy z firmy Fresh Paint Sp. Z o.o. - nie mają sobie równych w branży. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Remontowe Rewolucje Piotra i Pawła Piotr Wartalski - Profesjonalne Położenie Gładzi Katowice

Remontowe Rewolucje Piotra i Pawła Piotr Wartalski

16 opinii

Pragniesz znaleźć solidnego fachowca z zakresu profesjonalnego położenia gładzi, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Remontowe Rewolucje Piotra i Pawła Piotr Wartalski jest gotowa Ci pomóc. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Najnowsze z 28 zleceń na kładzenie gładzi w Katowicach

Doskonałe Kładzenie Gładzi Katowice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 60m² Informacje dodatkowe: stan deweloperski Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Katowice

2023-01-20 do 2023-01-28

Zapytanie o szpachlowanie, 300m², Katowice

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 300m² Informacje dodatkowe: Gładż malowanie Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Katowice

2022-12-15 do 2022-12-23

Gładzie Katowice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 10m² Informacje dodatkowe: Gładź gipsowa. Do położenia we wnęce na szafę i potem przetrzeć papierem ściernym Termin rozpoczęcia prac: możliwy od z...

 • Katowice

2022-12-09 do 2022-12-17

Zapotrzebowanie na szpachlowanie, 1001-2000m², Katowice

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia prac: 1001-2000m² Termin rozpoczęcia prac: 2022-12-01...

 • Katowice

2022-11-16 do 2022-11-24

Świetne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Katowice

2022-11-12 do 2022-11-20

Położenie Gładzi Katowice

Zleceniodawca poszukuje dobrej współpracy i pisze - Położenie gładzi, 101-300m². To ogłoszenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Katowice

2022-10-18 do 2022-10-26

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 250m², Katowice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 250m² Informacje dodatkowe: Zlecę położenie gładzi 250 m2 w mieszkaniu w Katowicach. Stan deweloperski. Wysoki standard usługi. Proszę o kontakt te...

 • Katowice

2022-09-21 do 2022-09-29

Gładzenie Ścian Katowice

Potrzebujesz klienta jako specjalista od pierwszorzędnego gładzenia ścian w rejonie Katowic lub w pobliskim rejonie? Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Katowice

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Katowice

Zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Katowice i okolic. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Katowice

2022-09-08 do 2022-09-16

Rewelacyjne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Potrzebuje zagipsować dziurę w ścianie Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Katowice

2022-08-23 do 2022-08-31

Gładzenie Ścian

Poszukujesz pracy jako fachowiec od wyjątkowego gładzenia ścian w rejonie Mikołowa lub w pobliskim rejonie? Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Mikołów

2022-08-16 do 2022-08-24

Położenie gładzi, do 100m², Katowice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Knauf ... Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Katowice

2022-08-02 do 2022-08-10

Szukam firmy na położenie gładzi, 280m², Siemianowice Śląskie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 280m² Informacje dodatkowe: Na sufitach jest tynk gipsowy(okolo 75m2), na ścianach jest tynk cementowo wapienny. Chodzi mi o z...

 • Siemianowice Śląskie

2023-01-04 do 2023-01-04

Perfekcyjne Gładzie

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od gładzi. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Siemianowice Śląskie

2022-10-29 do 2022-11-06

Solidne Gładzie

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od gładzi szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na położenie gładzi, 280m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Mysłowic bez wątpienia pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

 • Mysłowice

2023-01-28 do 2023-02-05

Fantastyczne Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Mysłowice

2022-08-11 do 2022-08-11

Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 40m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Tychy

2022-08-01 do 2022-08-09

Zapytanie o szpachlowanie, 25m², Tychy

Ten Klient jest zdania, że najlepsze gładzie to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zapytanie o szpachlowanie, 25m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Tychy

2022-11-16 do 2022-11-24

Zlecę położenie gładzi, 60m², Tychy

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na bardzo wysokim poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest sprawdzony. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Tychy

2022-10-16 do 2022-10-24

Położenie Gładzi

To zlecenie o treści - Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Tychy i okolic. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

 • Tychy

2022-10-04 do 2022-10-12

Doskonałe Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 30m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Tychy

2023-01-24 do 2023-02-01

Zapytanie o położenie gładzi, 15m², Świętochłowice

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi zrealizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Poznaj szczegóły zapytania - Zapytanie o położenie gładzi, 15m². Przedzwoń teraz i wyślij ofertę.

 • Świętochłowice

2022-10-09 do 2022-10-17

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Ruda Śląska

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Ruda Śląska

2022-11-11 do 2022-11-14

Położenie gładzi, do 100m², Ruda Śląska

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ruda Śląska

2022-12-03 do 2022-12-03

Dam zlecenie na położenie gładzi, 20m², Ruda Śląska

Chcesz znaleźć zlecenia jako solidny profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Ruda Śląska

2022-11-16 do 2022-11-24

Świetne Gładzie

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Zakres prac: - położenie gładzi, - malowanie. Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój, przedpokój Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m2 Zakres prac do ...

 • Ruda Śląska

2022-10-07 do 2022-10-15

Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m², Ruda Śląska

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Ruda Śląska

2023-01-18 do 2023-01-23

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Mikołów

Wybierz zlecenie dotyczące najlepszego położenia gładzi od pewnych zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Mikołowa lub okolicy. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Mikołów

2022-08-23 do 2022-08-23

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi