Gładzie w Chorzowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 120 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 550 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Chorzowie

Gładzie Chorzów

Solutionis Marek Skałbania

24 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie gładzi na mokro i zatrudnij Solutionis Marek Skałbania. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

RemPRO - Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian Chorzów

Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian

27 opinii

Starasz się odnaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu najwyższej klasy gładzenia ścian, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma RemPRO jest do Twojej dyspozycji. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Wal-Wat Investment Sp. z o.o. - Najlepsze Gładzie Bezpyłowe Chorzów

Najlepsze Gładzie Bezpyłowe Chorzów

5 opinii

Wal-Wat Investment Sp. z o.o. świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Chorzów i z sąsiednich miast. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Fast Tech Sp. z o.o. - Doskonałe Gładzie Chorzów

Fast Tech Sp. z o.o.

1 opinia

Fast Tech Sp. z o.o. oferuje usługi z zakresu gładzi od kilku lat, przede wszystkich na obszarze Chorzowa, ale także okolicznych powiatów. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Sebastian - Staranne Gładzie Na Mokro Chorzów

Staranne Gładzie Na Mokro

1 opinia

Uważasz, że staranne gładzie na mokro to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z Sebastian poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Piotr Dudkiewicz P.U.B MASTER - Znakomite Gładzie Na Mokro Chorzów

Znakomite Gładzie Na Mokro Chorzów

1 opinia

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od gładzi na mokro to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Piotr Dudkiewicz P.U.B MASTER. Chorzów to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Krystian Hiza - Perfekcyjne Gładzie w Chorzowie

Perfekcyjne Gładzie w Chorzowie

18 opinii

Pracownicy Krystian Hiza to specjaliści w swoim fachu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży gładzi. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Wyburzenia Silesia - Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Chorzów

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi

2 opinie

Szukasz ekspertów od najwyższej klasy położenia gładzi w miejscowości Chorzów lub w pobliskim rejonie? Zarezerwuj termin!

PBGM Sp. z o.o. - Staranne Gładzie Gipsowe Chorzów

Staranne Gładzie Gipsowe

4 opinie

Wciąż szukasz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z PBGM Sp. z o.o.. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Weiss Bau Sp. z o.o. - Doskonałe Gładzie Gipsowe Chorzów

Weiss Bau Sp. z o.o.

2 opinie

Weiss Bau Sp. z o.o. świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Chorzowa oraz przyległych powiatów. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Najnowsze z 29 zleceń na kładzenie gładzi w Chorzowie

Pierwszorzędne Gładzie Chorzów

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od gładzi. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Świętochłowice

2022-10-09 do 2022-10-17

Szukam firmy na położenie gładzi, 280m², Siemianowice Śląskie

Kładzenie gładzi to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Siemianowice Śląskie

2023-01-04 do 2023-01-04

Gładzenie Ścian Chorzów

Szukasz Klienta jako dobry profesjonalista z zakresu pierwszorzędnego gładzenia ścian z Siemianowic Śląskich? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Ofertę prześlij po kontakcie.

 • Siemianowice Śląskie

2022-10-29 do 2022-11-06

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Ruda Śląska

Pragniesz znaleźć zlecenia jako dobry specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Rudy Śląskiej. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Ruda Śląska

2022-11-11 do 2022-11-14

Położenie gładzi, do 100m², Ruda Śląska

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi kładzenia gładzi na najwyższym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest wiarygodny. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Ruda Śląska

2022-12-03 do 2022-12-03

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Chorzów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 20m² Informacje dodatkowe: Stiuk wenecki Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Ruda Śląska

2022-11-16 do 2022-11-24

Gładzie

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Zakres prac: - położenie gładzi, - malowanie. Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój, przedpokój Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m2 Zakres prac do ...

 • Ruda Śląska

2022-10-07 do 2022-10-15

Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m², Ruda Śląska

Pragniesz znaleźć Klienta jako warty zaufania specjalista z zakresu najwyższej klasy położenia gładzi z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Ruda Śląska

2023-01-18 do 2023-01-23

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaproponuj termin już teraz!

 • Katowice

2022-12-09 do 2022-12-17

Znakomite Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 60m² Informacje dodatkowe: stan deweloperski Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Katowice

2023-01-20 do 2023-01-28

Najlepsze Gładzie

Jeszcze możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Katowice

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapotrzebowanie na szpachlowanie, 1001-2000m², Katowice

Wykonaj zadanie perfekcyjnego gładzenia ścian o treści "Zapotrzebowanie na szpachlowanie, 1001-2000m²", jako profesjonalista z miejscowości Katowice. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Katowic jesteś w ścisłej czołówce. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Katowice

2022-11-16 do 2022-11-24

Doskonałe Położenie Gładzi Chorzów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 240m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Katowice

2022-07-17 do 2022-07-25

Dam zlecenie na położenie gładzi, 150m², Katowice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia prac: 150m² Informacje dodatkowe: Wykonanie gładzi ahlgregatem Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Katowice

2022-07-18 do 2022-07-26

Szpachlowanie, do 100m², Katowice

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Potrzebuje zagipsować dziurę w ścianie Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Katowice

2022-08-23 do 2022-08-31

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

Chcesz znaleźć zlecenia jako godny zaufania specjalista z zakresu profesjonalnego kładzenia gładzi z Katowic? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Umów się na konkretny termin już teraz!

 • Katowice

2022-09-09 do 2022-09-17

Położenie gładzi, 101-300m², Katowice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Katowice

2022-10-18 do 2022-10-26

Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m², Katowice

Zlecenie o treści - Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Katowic i z sąsiednich miast. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Katowice

2022-11-12 do 2022-11-20

Zapytanie o szpachlowanie, 300m², Katowice

Ten Zleceniodawca szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o szpachlowanie, 300m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Katowice

2022-12-15 do 2022-12-23

Perfekcyjne Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Gipsowanie Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Katowice

2022-07-17 do 2022-07-25

Położenie gładzi, do 100m², Katowice

Pragniesz znaleźć Klienta jako solidny fachowiec z zakresu fantastycznego gładzenia ścian z Katowic? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Katowice

2022-08-02 do 2022-08-10

Świetne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 250m² Informacje dodatkowe: Zlecę położenie gładzi 250 m2 w mieszkaniu w Katowicach. Stan deweloperski. Wysoki standard usługi. Proszę o kontakt te...

 • Katowice

2022-09-21 do 2022-09-29

Szukam firmy na położenie gładzi, 160m², Bytom

Masz zamiar przyjąć zlecenie na gładzenie ścian, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Szukam firmy na położenie gładzi, 160m² to doskonały pomysł. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Bytom

2022-07-16 do 2022-07-24

Szukam firmy na położenie gładzi, 100m², Bytom

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bytom

2022-08-26 do 2022-09-03

Rewelacyjne Gładzenie Ścian

Chcesz znaleźć Zlecającego jako godny zaufania fachowiec z zakresu rewelacyjnego gładzenia ścian z Bytomia? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Bytom

2022-10-20 do 2022-10-28

Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, 150m², Bytom

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 150m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bytom

2022-08-31 do 2022-09-08

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Bytom

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bytom

2022-09-12 do 2022-09-20

Rewelacyjne Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia prac: 16m² Informacje dodatkowe: Gładź na wysokości 2,5 do 3,15. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bytom

2022-08-12 do 2022-08-20

Szukam firmy na położenie gładzi, 50m², Bytom

Ten Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Szukam firmy na położenie gładzi, 50m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Bytom

2022-08-24 do 2022-09-01

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi