Gładzie w Bielsku-Białej

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 171 104 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
553 093 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Bielsku-Białej

Gładzie Bielsko-Biała

Profesjonalne Gładzie Szpachlowe

29 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz ekspertów od gładzi szpachlowych to skorzystaj z kwalifikacji MAWO Marcin Worek. Bielsko-Biała i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ustal pasujący termin!

FHU Mariusz Surmiak - Pierwszorzędne Gładzie Bezpyłowe w Bielsku-Białej

Pierwszorzędne Gładzie Bezpyłowe w Bielsku-Białej

20 opinii

Przygotowanie gładzi bezpyłowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. FHU Mariusz Surmiak ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Dominik Gips - Najlepsze Gładzie Gipsowe Bielsko-Biała

Najlepsze Gładzie Gipsowe

5 opinii

Jeszcze szukasz dobrej firmy od gładzi gipsowych? Zaufaj doświadczeniu Dominik Gips. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

Glazbud Piotr Pietrzak - Najlepsze Gładzie Bezpyłowe Bielsko-Biała

Najlepsze Gładzie Bezpyłowe

4 opinie

Chcesz znaleźć dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Glazbud Piotr Pietrzak z Bielska-Białej jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Business Services Urszula Nowak - Doskonałe Kładzenie Gładzi Bielsko-Biała

Doskonałe Kładzenie Gładzi Bielsko-Biała

3 opinie

Zleć zadanie kładzenia gładzi profesjonalistom firmy Business Services Urszula Nowak z miejscowości Bielsko-Biała. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Bielska-Białej nie mają sobie równych. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Wykończenia wnętrz Krzyś-Art Krzysztof Włodarczyk - Porządne Gładzie Na Mokro Bielsko-Biała

Wykończenia wnętrz Krzyś-Art Krzysztof Włodarczyk

3 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie gładzi na mokro i zatrudnij Wykończenia wnętrz Krzyś-Art Krzysztof Włodarczyk. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

MULTICOLOR - Doskonałej Jakości Gładzie Bezpyłowe Bielsko-Biała

MULTICOLOR

9 opinii

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od gładzi bezpyłowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom MULTICOLOR. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

SOLIDMAR - Perfekcyjne Gładzie Bielsko-Biała

SOLIDMAR

1 opinia

Ten specjalista działa na obszarze Bielska-Białej i świadczy różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnego gładzi. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Stempmal Sebastian Hutyra - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Bielsko-Biała

Perfekcyjne Gładzie Gipsowe

1 opinia

Zrealizowanie gładzi gipsowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Stempmal Sebastian Hutyra ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Radek Legal - Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Bielsko-Biała

Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Bielsko-Biała

2 opinie

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z kwalifikacji Radek Legal. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Najnowsze z 982 zleceń na kładzenie gładzi w Bielsku-Białej

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 23m², Bielsko-Biała

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 23m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bielsko-Biała

2022-11-06 do 2022-11-14

Perfekcyjne Gładzenie Ścian Bielsko-Biała

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bielsko-Biała

2022-10-21 do 2022-10-29

Położenie gładzi, 101-300m², Bielsko-Biała

Szukasz zlecenia jako ekspert od perfekcyjnego gładzenia ścian w rejonie Bielska-Białej lub w okolicznych miastach? Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Bielsko-Biała

2022-09-05 do 2022-09-13

Najlepsze Położenie Gładzi Bielsko-Biała

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu najlepszego położenia gładzi wykonaj zlecenie, które ma treść - Położenie gładzi, do 100m² i zostało złożone przez pewnego Zleceniodawcę. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Bielsko-Biała

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Bielsko-Biała

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: witam interesuję mnie położenie gładzi w małym domku parterowym. 4 pokoje kuchnia, korytarz. ściany aktualni...

 • Bielsko-Biała

2022-08-02 do 2022-08-10

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Bielsko-Biała

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bielsko-Biała

2022-07-11 do 2022-07-19

Profesjonalne Kładzenie Gładzi Bielsko-Biała

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: 2022-08-22...

 • Bielsko-Biała

2022-06-28 do 2022-07-06

Staranne Gładzie Bielsko-Biała

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: położenie gładzi w korytarzu oraz poprawki gładzi w salonie Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bielsko-Biała

2022-05-29 do 2022-06-06

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Zrealizuj usługę rewelacyjnego kładzenia gładzi o treści "Położenie gładzi, 1001-2000m²", jako ekspert z miejscowości Śląskie. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Śląskiego nie masz sobie równych. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Kozy

2022-11-15 do 2022-11-16

Pierwszorzędne Gładzenie Ścian

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu gładzenia ścian wykonaj zlecenie na gładzenie ścian. Poznaj szczegóły zapytania - Położenie gładzi, 101-300m². Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Buczkowice

2022-07-05 do 2022-07-13

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Czechowice-Dziedzice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi w mieszkaniu ok 47m2 po pow. podłogi Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Czechowice-Dziedzice

2022-11-20 do 2022-11-28

Wyjątkowe Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kęty

2022-09-05 do 2022-09-13

Solidne Gładzenie Ścian

Potrzebujesz zleceniodawcy jako specjalista od solidnego gładzenia ścian w miejscowości Śląskie lub na terenie Śląskiego? Wybierz numer i prześlij ofertę.

 • Chybie

2022-11-10 do 2022-11-18

Szukam firmy na położenie gładzi, 501-1000m², Wisła Wielka

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wisła Wielka

2022-10-05 do 2022-10-13

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Brzeszcze

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Brzeszcze

2022-11-18 do 2022-11-26

Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 130m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Andrychów

2022-11-28 do 2022-12-06

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 140m², Wieprz

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od gładzi. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wieprz

2022-11-30 do 2022-11-30

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 20m², Wieprz

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 20m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wieprz

2022-07-16 do 2022-07-24

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Żabnica

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Żabnica

2022-08-05 do 2022-08-13

Profesjonalne Gładzie

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Witam szukam ekipy która wykona szlifowanie i poprawki do gladzi polozonej na 2x. Metraz ok 300-40...

 • Bojszowy

2022-10-01 do 2022-10-03

Dam zlecenie na położenie gładzi, 50m², Oświęcim

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i świadczysz usługi z zakresu kładzenia gładzi zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Dam zlecenie na położenie gładzi, 50m² i zostało złożone przez sprawdzonego Klienta. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Oświęcim

2022-07-21 do 2022-07-29

Gładzenie Ścian

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na doskonałe gładzenie ścian w rejonie Cieszyna i oczekujesz rzetelnego klienta to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Położenie gładzi, 31m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Jeśli chcesz uzyskać dokładne informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Cieszyn

2022-11-17 do 2022-11-24

Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m², Cieszyn

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi zrealizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Poznaj szczegóły zapytania - Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m². Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Cieszyn

2022-11-17 do 2022-11-25

Fantastyczne Kładzenie Gładzi

Starasz się odnaleźć Klienta jako sprawdzony profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Już teraz skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Gorzów

2022-07-23 do 2022-07-31

Szukam firmy na położenie gładzi, 301-500m², Jastrzębie-Zdrój

Bądź pewny, że Klienci zlecający kładzenie gładzi są pewni. Skontaktuj się z nim jako specjalista od kładzenia gładzi. Zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-09-27 do 2022-10-05

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Żory

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Żory

2022-06-27 do 2022-07-05

Solidne Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 40m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Tychy

2022-08-01 do 2022-08-09

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi