Wentylacja i rekuperacja w Chrzanowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 733 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 187 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawnie działająca wentylacja to jeden z kluczowych elementów wpływających na komfort przebywania w pomieszczeniu. Zanim jednak zdecydujesz się na jej instalację, warto wcześniej zorientować się w temacie, sprawdzić jakie rodzaje wentylacji masz do dyspozycji i ile kosztuje montaż wentylacji. Jeśli brakuje Ci specjalistycznej wiedzy, najlepiej skontaktować się z firmą, która specjalizuje się w tej dziedzinie. Taką frimę na pewno znajdziesz w naszym rankingu specjalistów od wentylacji i rekuperacji. Jej pracownicy z pewnością rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i pomogą wybrać wentylację, która pod każdym względem będzie odpowiadała Twoim potrzebom.

Według najczęściej stosowanej klasyfikacji wyróżniamy pięć najpopularniejszych typów wentylacji:

 • wentylację naturalną (grawitacyjną),
 • wentylację mechaniczną (również z odzyskiem ciepła),
 • wentylację wyporową,
 • wentylację mieszającą,
 • wentylację hybrydową (połączenie wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej).

Nie da się ukryć, że dla większości inwestorów zastanawiających się nad wyborem optymalnego rodzaju wentylacji dla swoich potrzeb, kluczowe znaczenie ma cena urządzenia. Przede wszystkim warto uświadomić sobie, że gdy w grę wchodzi montaż wentylacji cennik jest uzależniony od wielu różnych czynników, o których często nawet nie myślimy. Dobór wentylacji powinien być poprzedzony gruntowną analizą. Istotne jest na przykład umiejscowienie instalacji - montaż wentylacji w suficie podwieszanym będzie z pewnością bardziej kosztowny niż zamontowanie jednostki bezpośrednio na ścianie. Jeśli konieczny będzie montaż rury spiro do wentylacji, to również może generować dodatkowe koszty. Dobrze jest zatem poprosić firmę, z którą będziemy współpracować o przygotowanie wstępnego kosztorysu, aby nie zaskoczyły nas koszty.

Mimo kosztów związanych z profesjonalną instalacją wentylacji samodzielny montaż wentylacji mechanicznej nie zawsze okazuje się lepszym rozwiązaniem. Jeśli brakuje nam specjalistycznej wiedzy w tym zakresie, może się okazać, że nieświadomie popełnimy błędy, które będą rzutowały na efektywność pracy wentylacji, a tym samym na jakość powietrza w pomieszczeniu. W tym przypadku mimo wszystko warto powierzyć montaż systemów wentylacji pomieszczeń. Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny jest prawidłowy montaż instalacji grzewczej. Przykładamy dużą wagę również do tego, by montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej był wykonany starannie. Nie zawsze jednak uświadamiamy sobie, że sprawnie działająca wentylacja jest równie istotna jak pozostałe typy instalacji.

Ranking najlepszych monterów wentylacji w Chrzanowie

Wentylacja i rekuperacja Chrzanów

Tania Wentylacja Mechaniczna

170 opinii

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty wentylacji mechanicznej w rejonie Chrzanowa, skorzystaj z pomocy fachowców w branży. ART FIRE Nowicki kominki Sp. z o.o. wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci świetną propozycję. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

ECOFAN instal - Profesjonalne Systemy Wentylacyjne Chrzanów

ECOFAN instal

112 opinii

Ten specjalista działa w rejonie powiatu i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu profesjonalnego systemów wentylacyjnych. Ustal pasujący termin od razu!

SOLAR INDUSTRY - Porządny System Rekuperacji Chrzanów

SOLAR INDUSTRY

90 opinii

Nie możesz odnaleźć się w zawiłościach ofert na system rekuperacji? Profesjonalna kadra z SOLAR INDUSTRY doradzą Ci najlepsze wyjście. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Aero Andrzej Truszkowski - Dobra Wentylacja Mechaniczna Chrzanów

Aero Andrzej Truszkowski

10 opinii

Znalezienie dobrej wentylacji mechanicznej jest trudniejsze niż może się wydawać, ale ten dostawca na 100% pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego towaru. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Ekowent - Sumienni Monterzy Wentylacji Chrzanów

Ekowent

9 opinii

Ten monter wentylacji posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą gotowym do współpracy - Ekowent to doskonały fachowiec dla Ciebie. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ekorekuperacja - Najlepszy Montaż Wentylacji Chrzanów

Najlepszy Montaż Wentylacji Chrzanów

7 opinii

Chcesz znaleźć ekspertów od najlepszego montażu wentylacji w rejonie Chrzanowa lub w okolicznych miastach? Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Eco - Klima Went - Świetna Wentylacja Domu Chrzanów

Eco - Klima Went

12 opinii

Wciąż szukasz profesjonalistów od wentylacji domu? Skorzystaj z kwalifikacji Eco - Klima Went. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zadzwoń!

Optivent - Rewelacyjny Serwis Wentylacji Chrzanów

Rewelacyjny Serwis Wentylacji

4 opinie

Zaoszczędź pieniądze i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii serwisu wentylacji. Już nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Handel Usługi A&K Sp. z o.o. - Profesjonalna Rekuperacja Chrzanów

Profesjonalna Rekuperacja Chrzanów

118 opinii

Firma Handel Usługi AK Sp. z o.o. to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie rekuperacji. Swoje usługi oferują w okolicy Chrzanowa. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

REJMAN - Opłacalne Rekuperatory w Chrzanowie

REJMAN

18 opinii

Jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy rekuperatorów, mimo że poszukujesz go od niezliczonych dni? REJMAN może rozwiązać Twój problem. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

Najnowsze z 31 zleceń na montaż wentylacji, rekuperacji w Chrzanowie

Potrzebne zamontowanie rekuperacji, 201-300m², Chrzanów

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w temacie rekuperacji możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w pobliżu Chrzanowa, który wysłał zapytanie o treści "Potrzebne zamontowanie rekuperacji, 201-300m²". Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Chrzanów

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 4 dni temu

Zlecenie na prace związane z wentylacją, rekuperacją, 201-300m², Chrzanów

Zlecenie o treści - Zlecenie na prace związane z wentylacją, rekuperacją, 201-300m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Chrzanów i okolic. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Chrzanów

2023-01-05 do 2023-01-13

Perfekcyjna Rekuperacja Chrzanów

Jako ekspert od rekuperacji, świadczący usługi dla Klientów z Małopolskiego i okolicznych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na wentylację, rekuperację, 151-200m²". Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Płaza

2023-01-04 do 2023-01-12

Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, 151-200m², Chrzanów

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Chrzanów

2023-01-03 do 2023-01-03

Systemy Wentylacyjne Chrzanów

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-let...

 • Mętków

2023-01-02 do 2023-01-10

Szukam firmy do wykonania wentylacji, 51-100m², Myślachowice

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letn...

 • Myślachowice

2022-12-13 do 2022-12-21

Szukam firmy do wykonania wentylacji, 10m², Balin

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w temacie wentylacji możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu Małopolskiego, który wysłał zapytanie o treści "Szukam firmy do wykonania wentylacji, 10m²". Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Balin

2022-12-04 do 2022-12-12

Pierwszorzędna Rekuperacja

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: obiekt biurowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pomiesz...

 • Trzebinia

2022-11-22 do 2022-11-22

Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, 51-100m², Chrzanów

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Chrzanowa. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Chrzanów

2022-10-21 do 2022-10-29

Wykonanie rekuperacji, 51-100m², Chrzanów

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pomieszcze...

 • Chrzanów

2022-09-26 do 2022-10-04

Najwyższej Klasy Systemy Wentylacyjne

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Chrzanów

2022-09-20 do 2022-09-28

Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, 120m², Trzebinia

Zleceniodawca, który pisze zapytanie o treści "Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, 120m²", chce dotrzeć do wyśmienitych rekuperatorów. Powinien znaleźć Twoją ofertę, która nie ma konkurentów. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Trzebinia

2022-07-23 do 2022-07-31

Zapotrzebowanie na montaż rekuperacji, 101-150m², Podłęże

Kupno wysokiej klasy rekuperatorów dla Klientów nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź Klientowi i wybierz dostosowane do wymagań rozwiązanie. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie.

 • Podłęże

2022-10-21 do 2022-10-29

Zapotrzebowanie na wentylację, rekuperację, 192m², Piotrowice

Jeśli wentylacja to sfera działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Ten składający zapytanie zgłosił "Zapotrzebowanie na wentylację, rekuperację, 192m²". Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Piotrowice

2022-09-14 do 2022-09-22

Rewelacyjne Systemy Wentylacyjne

Powiedz Klientowi, że równie dobrej oferty systemów wentylacyjnych prędko nie znajdzie na terenie Małopolskiego, więc jeżeli poszukuje rewelacyjnych systemów wentylacyjnych to niezwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Krzeszowice

2023-01-22 do 2023-01-30

Pierwszorzędna Wentylacja Chrzanów

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pomi...

 • Nawojowa góra

2022-10-29 do 2022-11-06

Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, 101-150m², Stawy Monowskie

Spraw, że systemy wentylacyjne nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z zakresu systemów wentylacyjnych znajdź skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, 101-150m². Przedłóż wyjątkową ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Stawy monowskie

2022-10-02 do 2022-10-10

Wykonanie rekuperacji, wentylacji, 301-400m², Chełmek

Zakup doskonałych rekuperatorów dla Klientów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź Klientowi i wybierz uszyte na miarę rozwiązanie. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Chełmek

2022-10-27 do 2022-11-04

Zapotrzebowanie na wentylację, rekuperację, 101-150m², Chełmek

Zleceniodawca poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapotrzebowanie na wentylację, rekuperację, 101-150m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Chełmek

2022-08-25 do 2022-09-02

Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, 151-200m², Chełmek

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Chełmek

2022-12-03 do 2022-12-11

Zlecę wykonanie wentylacji, 201-300m², Chełmek

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letn...

 • Chełmek

2022-10-09 do 2022-10-17

Wykonanie rekuperacji, wentylacji, 301-400m², Chełmek

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji, wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: obiekt biurowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie je...

 • Chełmek

2023-01-16 do 2023-01-24

Perfekcyjna Rekuperacja

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowany...

 • Rybna

2022-08-20 do 2022-08-28

Rekuperatory Chrzanów

Ogłoszenie od Klienta, który stoi przed koniecznością zakupu rekuperatorów i nie ma jeszcze sprzedawcy. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Jaworzno

2022-11-17 do 2022-11-25

Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, 101-150m², Jaworzno

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, 101-150m², dotarcie do bezkonkurencyjnych systemów wentylacyjnych jest niełatwe, ale Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Jaworzno

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 2 dni temu

Z Górnej Półki Rekuperatory

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowany...

 • Jaworzno

2022-11-04 do 2022-11-12

Zapotrzebowanie na montaż wentylacji, 6m², Jaworzno

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letn...

 • Jaworzno

2022-11-17 do 2022-11-25

Zlecenie na prace związane z wentylacją, rekuperacją, 30m², Jaworzno

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów wentylacyjnych, mimo iż próbuje znaleźć od dawna, napisał nam zapytanie o treści - Zlecenie na prace związane z wentylacją, rekuperacją, 30m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zleceniodawcy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Jaworzno

2022-10-27 do 2022-11-04

Zamontowanie rekuperacji, 101-150m², Polanka Wielka

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowany...

 • Polanka Wielka

2022-07-28 do 2022-08-05

Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, 51-100m², Oświęcim

Jako Firma z rejonu Oświęcimia i specjalista w oferowaniu dobrych rekuperatorów w dobrej cenie każdemu odbiorcy i zapewniający liczne formy realizacji płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie brzmiące "Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, 51-100m²". Powinno Cię zainteresować. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Oświęcim

2022-12-04 do 2022-12-12

Opłacalne Systemy Wentylacyjne

Zapytanie o treści - Zlecenie na prace związane z wentylacją, rekuperacją, 151-200m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Oświęcim i z sąsiednich miast. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Oświęcim

2023-01-15 do 2023-01-23

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji

Najczęstsze pytania o wentylacji i rekuperacji

Co to takiego rekuperacja?

Rekuperacja to system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Instalacja rekuperacji świetnie się sprawdzi w mieszkaniach alergików i osób uczulonych na kurz i roztocza, ale nie tylko…

Jak działa rekuperacja:

 • Zmniejsza straty ciepła wywołane przez wentylację (wbudowane wymienniki ciepła odbierają wyższą temperaturę ze zużytego powietrza i podgrzewają nią powietrze nawiewane z zewnątrz).
 • Filtruje powietrze, dzięki czemu do mieszkania nie dostaje się smog.
 • Bogatsza wersja rekuperacji – z jonizatorami – ochrania mieszkańców nieruchomości przed wnikaniem zanieczyszczeń do ich organizmów.

Po co robi się rekuperację?

Po co robi się rekuperację? Przede wszystkim wykonuje się ją zamiast wentylacji grawitacyjnej. Obecnie stanowi ona niezbędny element każdego domu energooszczędnego czy pasywnego.

Jakie są zalety montażu rekuperatora:

 • dostęp do czystego powietrza, pozbawionego smogu i alergenów;
 • obniżenie zapotrzebowania energetycznego domu na energię pierwotną (EP), aż do 95 kWh/(m2*rok);
 • oszczędności wynikające z rezygnacji z budowy kominów do wentylacji grawitacyjnej, kratek/wentylatorków w łazience, a nawet nawiewników/rozszczelnień w oknach (można też postawić na stałe szklenia).

Czy rekuperacja jest zdrowa?

Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją jest korzystnym rozwiązaniem nie tylko dla Twojego portfela, ale także dla zdrowia.

Rekuperator odpowiada za usuwanie zużytego, nieświeżego i niezdrowego powietrza z zewnątrz, dając w zamian świeże, czyste powietrze. Poza tym wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła chroni też przed zanieczyszczeniami generowanymi w środku domu. Taki system wentylacyjny doceniają zwłaszcza astmatycy i alergicy.

Rekuperacja ma pozytywny wpływ na:

 • sen,
 • samopoczucie,
 • koncentrację,
 • dotlenienie organizmu,
 • komfort cieplny (stabilna temperatura),
 • brak problemów z wilgotnością.

Ile kosztuje montaż rekuperacji?

Ile kosztuje montaż rekuperacji? Poznaj składowe ceny kompleksowego wykonania rekuperacji:

 • projekt rekuperacji 200 - 600 zł;
 • montaż rekuperacji 16 000 - 34 000 zł;
 • zakup rekuperatora 8000 - 24 000 zł;
 • zakup elementów systemu wentylacyjnego;
 • koszty eksploatacyjne (koszt zużycia energii elektrycznej 200 - 350 zł);
 • wymiana filtrów co około 3 miesiące (150 - 250 zł w skali roku);
 • coroczny serwis rekuperacji 200 - 450 zł.

Ostateczny koszt wykonania rekuperacji zależy od:

 • powierzchni budynku;
 • układu i liczby pomieszczeń;
 • długości instalacji;
 • rodzaju i parametrów technicznych rekuperatora (w tym mocy centrali wentylacyjnej);
 • standardu instalacji (czy zastosowano jakieś ekstra dodatki).

Koszty kompleksowego montażu rekuperacji są dość wysokie, jednak możesz je obniżyć, korzystając z programu "Czyste Powietrze" oraz wprowadzając pewne zmiany już na etapie projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji