Malowanie elewacji w Lęborku

Porównaj oferty od Specjalistów od Malowania Elewacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 387 690 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 076 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elewacja jest zewnętrzną powierzchnią ścian budynku, pełniącą funkcję reprezentatywną. Oddziałują na nią czynniki zewnętrzne, które przez upływ czasu sprawiają, że fasada może wymagać ponownego malowania. Malowanie elewacji polega na położeniu nowej powłoki farby na poprzednią warstwę, zniszczoną przez czynniki atmosferyczne. Z naszego artykułu dowiesz się, z jakich etapów składa się ten proces, a także poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie malowania elewacji. Jeśli poszukujesz specjalisty – sprawdź nasz ranking uwzględniający najlepszych fachowców w tej dziedzinie.

Przed rozpoczęciem ewentualnego malowania elewacji, należy sprawdzić dokładnie jej stan. Należy szczegółowo obejrzeć uprzednio wykonaną elewację i ocieplenia – dzięki temu można oszacować potencjalne prace przy fasadzie. Jeżeli elewacja jest w dobrym stanie, musimy ją wyczyścić (przez lata elewacja na pewno uległa zabrudzeniu). Najlepiej użyć do tego celu papieru ściernego lub szpachelki. Musimy jednak uważać, aby nie zniszczyć tynku, ponieważ w przeciwnym razie niezbędne może okazać się również ponowne tynkowanie elewacji. Jeżeli odkryjemy pewne uszkodzenia – należy usunąć starą elewację, wyczyścić ściany i naprawić je. Może też okazać się, że niezbędne będzie wykonanie nowego ocieplenia elewacji.

Po wykryciu wszelkich niedoskonałości oraz ich naprawieniu, należy przystąpić do umycia elewacji poprzez użycie odpowiedniego płynu. W celu wykonania czynności, jaką jest mycie elewacji, można wykorzystać myjkę ciśnieniową. Kolejnym etapem jest wybór odpowiedniej farby do wykończenia elewacji oraz dobranie jej koloru. Należy postępować zgodnie z zaleceniami producenta.

Przed podjęciem decyzji o malowaniu, trzeba wziąć pod uwagę gruntowanie elewacji zewnętrznej. Może okazać się to konieczne w sytuacji, gdy do naprawy elewacji użyto masy szpachlowej. Gdy gruntowanie będziemy mieć za sobą, następne co musimy zrobić, to podjąć decyzję o wyborze metody malowania elewacji. Tę czynność można wykonać na kilka sposobów. Mamy trzy techniki do wyboru: natryskowo, za pomocą pistoletu do malowania elewacji, wałkiem albo pędzlem. Jeżeli zdecydowaliśmy się na konkretną metodę – pozostaje nam tylko zabezpieczyć otoczenie i przystąpić do malowania powierzchni.

Na koszt malowania elewacji składa się bardzo wiele czynników. Zależny jest on w dużej mierze od tego, czy będziemy dokonywać malowania samodzielnie, czy skorzystamy z usług firmy malarskiej. Ekipy specjalizujące się w malowaniu elewacji ogłaszają się na wielu stronach branżowych bądź portalach ogłoszeniowych.

Ranking najlepszych malarzy elewacji w Lęborku

Malowanie elewacji Lębork

Najlepszy Malarz Elewacji

16 opinii

Chcesz znaleźć wartego uwagi specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? DPinvest jest na to skuteczną metodą. Nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

MK-BUD-usługi remontowo budowlane kompleksowe wykończenia wnętrz - Najwyższej Klasy Malowanie Elewacji Lębork

Najwyższej Klasy Malowanie Elewacji Lębork

9 opinii

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze cechy firmy, której specjalnością jest malowanie elewacji. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Karol Rutkowski - Solidne Malowanie Elewacji Lębork

Karol Rutkowski

1 opinia

Oddaj sprawę we właściwe ręce i zleć prace tym zawodowcom w kwestii malowania elewacji z Lęborka. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

KoBud - Porządna Farba Do Elewacji w Lęborku

Porządna Farba Do Elewacji w Lęborku

1 opinia

Ten, kto poszukuje porządnej farby do elewacji musi zgłosić się do KoBud i zobaczyć na własne oczy ich niskie ceny oraz najwyższą jakość towaru. Żeby otrzymać wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

Usługi remontowo-budowlane Robert Kotłowski - Wyjątkowe Malowanie Elewacji Lębork

Usługi remontowo-budowlane Robert Kotłowski

2 opinie

Zaoszczędź pieniądze i powierz prace specjalistom od malowania elewacji z miejscowości Lębork. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

MAR-BUD - Porządna Fasada Domu Lębork

MAR-BUD

3 opinie

Uwierz ekspertom w dziedzinie fasady domu i zatrudnij MAR-BUD. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Już nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Design Beton - Profesjonalna Renowacja Elewacji Lębork

Profesjonalna Renowacja Elewacji

5 opinii

Jeśli w dalszym ciągu szukasz ekspertów od renowacji elewacji to wykorzystaj kompetencje Design Beton. Lębork i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

R.G Invest s.c - Znakomita Fasada Domu Lębork

Znakomita Fasada Domu

5 opinii

Jesteś zdania, że znakomita fasada domu to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z R.G Invest s.c doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

DAN-DOM - Świetna Renowacja Elewacji Lębork

Świetna Renowacja Elewacji Lębork

1 opinia

Zaoszczędź pieniądze i powierz prace specjalistom od malowania elewacji z miejscowości Lębork. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Usługi Budowlane Lica Marcin - Rewelacyjna Fasada Domu Lębork

Usługi Budowlane Lica Marcin

6 opinii

Poszukujesz dobrej firmy od fasady domu? Wykorzystaj doświadczenie Usługi Budowlane Lica Marcin. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

Najnowsze z 28 zleceń na malowanie elewacji w Lęborku

Usługi Malowania Elewacji Lębork

Skontaktuj się z Klientem jako wysokiej klasy malarz elewacji z imponującym doświadczeniem w kwestii fachowych usług malowania elewacji. W Twojej firmie bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Nie czekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Łeba

2022-08-23 do 2022-08-31

Solidny Malarz Elewacji Lębork

Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 3 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Ter...

 • Lębork

2022-07-29 do 2022-08-06

Usługi Malowania Elewacji

Klient, który planuje zakup usługi malowania elewacji musi koniecznie zgłosić się do malarza elewacji takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Lębork Woj. Pomorskie

2022-07-29 do 2022-08-06

Najwyższej Klasy Malarz Elewacji

Jako najwyższej klasy malarz elewacji z olbrzymim doświadczeniem i specjalista stale gotowy do współpracy odpowiedz na zapytanie. Ten Klient napisał "Zlecę malowanie budynku, 151-200m²". Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Lębork

2022-07-29 do 2022-08-06

Rzetelne Usługi Malowania Elewacji

Szukasz Zlecającego jako godny zaufania profesjonalista od rzetelnych usług malowania elewacji? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Wybierz numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Luzino

2022-10-30 do 2022-11-07

Zlecę malowanie domu, 201-250m², Luzino

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Luzino

2022-10-30 do 2022-11-07

Malowanie Elewacji Lębork

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 3 - 5-letni Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczę...

 • Rokity

2022-07-20 do 2022-07-20

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 151-200m², Wejherowo

Ten Klient napisał "Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 151-200m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia malarza elewacji do realizacji usług z zakresu malowania domów. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił i Twoja firma jest słuszną decyzją. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś.

 • Wejherowo

2022-12-19 do 2022-12-27

Doskonała Renowacja Elewacji Lębork

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Wejherowo

2022-08-14 do 2022-08-22

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 251-300m², Wejherowo

Szukasz zlecenia do wykonania jako dobry specjalista z zakresu solidnego malowania domów z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Umów się na rozmowę od razu.

 • Wejherowo

2022-10-12 do 2022-10-20

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, do 100m², Kartuzy

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: do 100m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa...

 • Kartuzy

2022-07-15 do 2022-07-23

Malowanie elewacji budynku, 401-500m², Kartuzy

Poszukiwane są wyjątkowe usługi malowania elewacji w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Malowanie elewacji budynku, 401-500m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednie kwalifikacje do sprostania oczekiwaniom Klientów z zakresu malowania domów, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Kartuzy

2022-08-20 do 2022-08-28

Wyjątkowe Malowanie Domów Lębork

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na wyjątkowe malowanie domów w rejonie Kartuz i świadczysz usługi z najwyższej półki to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Potrzebna firma do malowania elewacji budynku, 401-500m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej niezawodnej firmy. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Kartuzy

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapytanie o malowanie elewacji domu, 251-300m², Grzybno

Przygotowanie fasady domu dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapytanie o malowanie elewacji domu, 251-300m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Grzybno

2022-11-17 do 2022-11-17

Zlecę malowanie domu, 101-150m², Łężyce

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Łężyce

2022-07-17 do 2022-07-25

Najlepsza Renowacja Elewacji

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapytanie o malowanie elewacji domu, 251-300m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Mrzezino

2023-01-09 do 2023-01-17

Zlecę malowanie domu, 101-150m², Rekowo Górne

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informa...

 • Rekowo górne

2022-11-29 do 2022-12-07

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 151-200m², Mrzezino

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatn...

 • Mrzezino

2022-08-25 do 2022-09-02

Fasada Domu

Rodzaj budynku: domu typu bliźniak Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: do 100m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informa...

 • Rumia

2022-08-25 do 2022-09-02

Zlecę malowanie domu, 201-250m², Słupsk

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informa...

 • Słupsk

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecę malowanie domu, 301-400m², Słupsk

Klient, który planuje zakup starannej usługi malowania elewacji winien koniecznie zgłosić się do Twojej firmy i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Słupsk

2022-11-20 do 2022-11-28

Zlecę malowanie domu, 201-250m², Słupsk

Klient szuka świetnego malarza elewacji i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zlecę malowanie domu, 201-250m². Jeśli wykonujesz całe spektrum usług malowania elewacji w dobrych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Słupsk

2022-09-09 do 2022-09-17

Świetna Fasada Domu

Szukane są świetne usługi malowania elewacji w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 151-200m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednią kadrę do realizacji wymagań Klienta z zakresu fasady domu, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Puck

2022-08-02 do 2022-08-10

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 101-150m², Puck

Chcesz znaleźć Zlecającego jako warty uwagi fachowiec od fantastycznych usług malowania elewacji z Pucka? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Puck

2022-10-11 do 2022-10-19

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 151-200m², Żukowo

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Żukowo

2022-10-18 do 2022-10-26

Tanie Usługi Malowania Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Żukowo

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 101-150m², Żukowo

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 3 - 5-letni Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęc...

 • Żukowo

2022-08-30 do 2022-09-07

Malowanie elewacji domu, 67m², Gdynia

Jeżeli wykonujesz zlecenia na najlepsze malowanie elewacji w rejonie Gdyni i oczekujesz rzetelnego klienta to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Malowanie elewacji domu, 67m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Gdynia

2022-09-10 do 2022-09-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Malowania Elewacji

Najczęstsze pytania o malowaniu elewacji

Co ile lat należy odmalowywać elewację?

Z racji, że elewacja narażona jest na wiele negatywnych czynników atmosferycznych – niezbędne jest jej regularne odświeżanie. Co ile lat należy odmalować elewację? Jest to zależne, między innymi, od położenia danego budynku. Może zdarzyć się, że dom położony jest przy ruchliwej ulicy – nieruchomość wówczas jest bardziej narażona na degradację właściwości powłoki. Środki ochrony zastosowane w materiałach z czasem się wypłukują. Z reguły przyjmuje się, że należy odnawiać naszą elewację, mniej więcej co 10 lat.

Ile kosztuje odświeżenie elewacji?

Jest to w przeważającej mierze uzależnione od metrażu naszego domu. Zasadniczo możemy przyjąć, że kosztmalowania elewacji to około 35 złotych za metr kwadratowy. Przy założeniu, że nieruchomość liczy około 200 metrów kwadratowych – należy spodziewać się wydatku rzędu 7 tysięcy złotych za wykonanie usługi. Na cenęmalowania elewacji wpływa też sposób wykonania usługi – kwota może się różnić w zależności od wykonywanej techniki pracy (natrysk, wałek lub pędzel). Kluczowym czynnikiem jest także wysokość danego budynku. Na cenę także wpływa miejsce wykonania danej usługi – taniej za usługę zapłacimy w mniejszych miejscowościach.

Jakiego specjalistę należy zatrudnić do pomalowania elewacji?

Malowaniem elewacji zajmują się wyspecjalizowane firmy malarskie. Warto skupić się na poszukiwaniu specjalistów poprzez portale ogłoszeniowe i rankingowe. W tym celu koniecznie sprawdź nasz ranking Najlepszych Specjalistów. Jeżeli zdecydowaliśmy się na zatrudnienie fachowców do pomalowania elewacji, należy podjąć kilka działań w celu zminimalizowania wyboru nietrafionego fachowca.

Na wybór idealnego specjalisty składają się: cena, jakość, terminowość, a także doświadczenie osoby, której zlecimy wykonanie usługi. Warto koniecznie zwracać uwagę na opinie, komentarze i liczbę gwiazdek, jaką posiada dany fachowiec. Jest to najlepsza wskazówka, co do tego, czy warto zatrudnić daną firmę do wykonania danej usługi.

Jakie farby najbardziej nadają się do malowania elewacji?

Należy zwrócić także na odporność danej farby na działanie czynników atmosferycznych. Należy wybierać te, które są odporne na długotrwałe działanie promieni ultrafioletowych, a także charakteryzujące się odpornością na wilgoć i nie wchłaniają zabrudzeń. Obecnie najbardziej popularne są farby na bazie żywic silikonowych oraz akrylowych. Cechują się dobrą jakością koloru oraz stosunkowo sporą paletą dostępnych barw. Farba silikonowa ma właściwości samozmywalne ze względu na zastosowaną powłokę. Farba akrylowa jest nieco mniej odporna na zabrudzenia, lecz pozwala „oddychać” ścianom.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Malowania Elewacji