Malowanie elewacji w Chrzanowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Malowania Elewacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 082 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 398 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elewacja jest zewnętrzną powierzchnią ścian budynku, pełniącą funkcję reprezentatywną. Oddziałują na nią czynniki zewnętrzne, które przez upływ czasu sprawiają, że fasada może wymagać ponownego malowania. Malowanie elewacji polega na położeniu nowej powłoki farby na poprzednią warstwę, zniszczoną przez czynniki atmosferyczne. Z naszego artykułu dowiesz się, z jakich etapów składa się ten proces, a także poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie malowania elewacji. Jeśli poszukujesz specjalisty – sprawdź nasz ranking uwzględniający najlepszych fachowców w tej dziedzinie.

Przed rozpoczęciem ewentualnego malowania elewacji, należy sprawdzić dokładnie jej stan. Należy szczegółowo obejrzeć uprzednio wykonaną elewację i ocieplenia – dzięki temu można oszacować potencjalne prace przy fasadzie. Jeżeli elewacja jest w dobrym stanie, musimy ją wyczyścić (przez lata elewacja na pewno uległa zabrudzeniu). Najlepiej użyć do tego celu papieru ściernego lub szpachelki. Musimy jednak uważać, aby nie zniszczyć tynku, ponieważ w przeciwnym razie niezbędne może okazać się również ponowne tynkowanie elewacji. Jeżeli odkryjemy pewne uszkodzenia – należy usunąć starą elewację, wyczyścić ściany i naprawić je. Może też okazać się, że niezbędne będzie wykonanie nowego ocieplenia elewacji.

Po wykryciu wszelkich niedoskonałości oraz ich naprawieniu, należy przystąpić do umycia elewacji poprzez użycie odpowiedniego płynu. W celu wykonania czynności, jaką jest mycie elewacji, można wykorzystać myjkę ciśnieniową. Kolejnym etapem jest wybór odpowiedniej farby do wykończenia elewacji oraz dobranie jej koloru. Należy postępować zgodnie z zaleceniami producenta.

Przed podjęciem decyzji o malowaniu, trzeba wziąć pod uwagę gruntowanie elewacji zewnętrznej. Może okazać się to konieczne w sytuacji, gdy do naprawy elewacji użyto masy szpachlowej. Gdy gruntowanie będziemy mieć za sobą, następne co musimy zrobić, to podjąć decyzję o wyborze metody malowania elewacji. Tę czynność można wykonać na kilka sposobów. Mamy trzy techniki do wyboru: natryskowo, za pomocą pistoletu do malowania elewacji, wałkiem albo pędzlem. Jeżeli zdecydowaliśmy się na konkretną metodę – pozostaje nam tylko zabezpieczyć otoczenie i przystąpić do malowania powierzchni.

Na koszt malowania elewacji składa się bardzo wiele czynników. Zależny jest on w dużej mierze od tego, czy będziemy dokonywać malowania samodzielnie, czy skorzystamy z usług firmy malarskiej. Ekipy specjalizujące się w malowaniu elewacji ogłaszają się na wielu stronach branżowych bądź portalach ogłoszeniowych.

Ranking najlepszych malarzy elewacji w Chrzanowie

Malowanie elewacji Chrzanów

BUDMAX

4 opinie

Wiele długich lat pracownicy BUDMAX wykonują usługi z zakresu malowania elewacji, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Climbtech Prace Wysokościowe - Pierwszorzędne Malowanie Elewacji Chrzanów

Pierwszorzędne Malowanie Elewacji

2 opinie

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to główne walory firmy, której specjalnością jest malowanie elewacji. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

M-Bud - Porządna Farba Do Elewacji Chrzanów

Porządna Farba Do Elewacji

4 opinie

Szukasz specjalistów od wyjątkowego malowania elewacji w miejscowości Chrzanów lub w rejonie powiatu? Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Prezes bud - Najwyższej Klasy Malarz Elewacji Chrzanów

Najwyższej Klasy Malarz Elewacji Chrzanów

1 opinia

Ten najwyższej klasy malarz elewacji posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą gotowym do współpracy przy nowym zleceniu - Prezes bud to doskonały wybór dla Ciebie. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Malowanie natryskowe - Dobra Farba Do Elewacji Chrzanów

Malowanie natryskowe

4 opinie

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty farby do elewacji w miejscowości Chrzanów, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. Malowanie natryskowe wykorzysta kompetencje swoich pracowników i przedstawi Ci zacną propozycję. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Eko-Par - Najwyższej Klasy Farba Do Elewacji Chrzanów

Eko-Par

14 opinii

Klient, który potrzebuje farby do elewacji powinien zgłosić się do do dostawcy Eko-Par i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Skontaktuj się z nimi od razu i poznaj ofertę.

Dekormal - Porządna Fasada Domu Chrzanów

Porządna Fasada Domu Chrzanów

10 opinii

Uważasz, że porządna fasada domu to nieproste zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Progresbud Andrzej Włodarczyk - Najwyższej Klasy Malowanie Elewacji w Chrzanowie

Najwyższej Klasy Malowanie Elewacji w Chrzanowie

15 opinii

Zaoszczędź pieniądze i powierz prace specjalistom od malowania elewacji z miejscowości Chrzanów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Grzegorz Sacha - Rewelacyjna Fasada Domu Chrzanów

Rewelacyjna Fasada Domu

9 opinii

Firma Grzegorz Sacha oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Chrzanów i okolic. Żeby poznać wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Usługi budowlane Tomasz Stasiak T&S - Profesjonalne Malowanie Domów Chrzanów

Usługi budowlane Tomasz Stasiak T&S

2 opinie

Bez oporów zleć zadanie profesjonalnego malowania domów ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Chrzanów i sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Najnowsze z 31 zleceń na malowanie elewacji w Chrzanowie

Renowacja Elewacji Chrzanów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Babice

2023-01-02 do 2023-01-10

Rewelacyjny Malarz Elewacji Chrzanów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informacje d...

 • Mętków Małopolskie

2022-11-13 do 2022-11-15

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 201-250m², Trzebinia

Klient napisał "Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 201-250m²". Odpowiedz na potrzebę pierwszorzędnego malarza elewacji z zakresu malowania domów. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił i Twoja firma to dobry pomysł. Wybierz numer i dowiedz się więcej.

 • Trzebinia

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapytanie o malowanie elewacji domu, 151-200m², Tenczynek

Ten Klient myśli, że pierwszorzędna fasada domu to nieproste zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zapytanie o malowanie elewacji domu, 151-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako malarz elewacji dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej.

 • Tenczynek

2022-09-22 do 2022-09-30

Kompetentny Malarz Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: nowo wybudowany budynek Powierzchnia prac: 300m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informacje dodat...

 • Krzeszowice

2023-01-25 do 2023-02-02

Świetna Fasada Domu Chrzanów

Szukane są świetne usługi malowania elewacji w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapytanie o malowanie elewacji domu, 151-200m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednią kadrę do realizacji wymagań Klienta z zakresu fasady domu, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Jaworzno

2022-11-28 do 2022-12-06

Świetna Fasada Domu

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Termin rozpoczęci...

 • Jaworzno

2023-01-02 do 2023-01-10

Fasada Domu

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin r...

 • Jaworzno

2022-08-31 do 2022-09-08

Rewelacyjne Malowanie Domów Chrzanów

Poszukujesz zlecenia jako fachowiec od rewelacyjnego malowania domów w miejscowości Małopolskie lub w pobliskim rejonie? Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Filipowice

2022-09-23 do 2022-09-24

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 201-250m², Oświęcim

Zleceniodawca napisał "Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 201-250m²". Odpowiedz na potrzebę malarza elewacji do realizacji usług z zakresu malowania elewacji. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy jest słuszną decyzją. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Oświęcim

2022-12-31 do 2023-01-02

Perfekcyjne Malowanie Domów

Rodzaj budynku: podwaliny żelbetowe Stan obiektu: nowo wybudowany budynek Powierzchnia prac: 301-400m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma Informacje dodatkow...

 • Oświęcim

2022-10-05 do 2022-10-13

Malowanie elewacji domu, 12m², Oświęcim

Jeżeli wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy malowanie elewacji w rejonie Oświęcimia i świadczysz usługi z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Malowanie elewacji domu, 12m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Oświęcim

2022-11-01 do 2022-11-09

Wykwalifikowany Malarz Elewacji

Należąc do malarzy elewacji z tak bogatym doświadczeniem działasz na terenie miejscowości Oświęcim i w całym powiecie? Jesteś idealnym kandydatem do tego zlecenia. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - warto.

 • Oświęcim

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 4 dni temu

Malowanie elewacji domu, 401-500m², Chełm Śląski

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 401-500m² Liczba kondygnacji: 3 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Chełm Śląski

2022-12-26 do 2023-01-03

Znakomite Usługi Malowania Elewacji Chrzanów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 3 - 5-letni Powierzchnia prac: 401-500m² Liczba kondygnacji: 3 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informacje doda...

 • Poręba wielka

2022-09-15 do 2022-09-23

Profesjonalne Malowanie Elewacji

Rodzaj budynku: DREWNIANY dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatn...

 • Rudawa

2023-01-03 do 2023-01-11

Utalentowany Malarz Elewacji

Klient szuka utalentowanego malarza elewacji i wysłał zapytanie o treści - Malowanie elewacji domu, do 100m². Jeśli realizujesz wszechstronne spektrum usług malowania elewacji w konkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Niegoszowice

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecę malowanie domu, 101-150m², Rudawa

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Rudawa

2023-01-03 do 2023-01-03

Zlecę malowanie domu, 151-200m², Rudawa

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Rudawa

2022-08-13 do 2022-08-21

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 251-300m², Imielin

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Imielin

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o malowanie elewacji domu, 301-400m², Olkusz

Klient napisał "Zapytanie o malowanie elewacji domu, 301-400m²". Przyjmij usługę perfekcyjnego malowania domów jako specjalista w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z okolic Olkusza i przyległych miast. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Olkusz

2022-07-28 do 2022-08-05

Zlecę malowanie budynku, do 100m², Olkusz

Rodzaj budynku: budynek biurowy Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: do 100m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczę...

 • Olkusz

2022-07-22 do 2022-07-30

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, do 100m², Olkusz

Przyjmij zadanie najwyższej klasy malowania elewacji o treści "Potrzebna firma do malowania elewacji domu, do 100m²", jako profesjonalista z miejscowości Olkusz. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Olkusza jesteś jednym z najlepszych. Nie czekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Olkusz

2022-09-27 do 2022-10-05

Malowanie Domów

Zrealizuj usługę najlepszego malowania domów o treści "Potrzebna firma do malowania elewacji, do 100m²", jako specjalista z miejscowości Małopolskie. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Małopolskiego jesteś jednym z najlepszych. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Czułów

2023-01-03 do 2023-01-11

Solidne Malowanie Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Piekary

2022-12-13 do 2022-12-21

Dobre Usługi Malowania Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 3 - 5-letni Powierzchnia prac: 401-500m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia p...

 • Ujazd

2022-09-29 do 2022-10-07

Malowanie elewacji domu, 201-250m², Ujazd

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin r...

 • Ujazd

2022-08-22 do 2022-08-30

Rewelacyjne Usługi Malowania Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Więckowice

2022-12-07 do 2022-12-15

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 301-400m², Mysłowice

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 301-400m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informa...

 • Mysłowice

2022-08-09 do 2022-08-17

Wysokiej Klasy Malowanie Elewacji

Nie marnuj energii i przyjmij zlecenie na wysokiej klasy malowanie elewacji z Śląskiego. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Wola

2022-10-26 do 2022-11-03

Świetna Renowacja Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informa...

 • Klucze

2022-07-29 do 2022-08-06

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Malowania Elewacji

Najczęstsze pytania o malowaniu elewacji

Co ile lat należy odmalowywać elewację?

Z racji, że elewacja narażona jest na wiele negatywnych czynników atmosferycznych – niezbędne jest jej regularne odświeżanie. Co ile lat należy odmalować elewację? Jest to zależne, między innymi, od położenia danego budynku. Może zdarzyć się, że dom położony jest przy ruchliwej ulicy – nieruchomość wówczas jest bardziej narażona na degradację właściwości powłoki. Środki ochrony zastosowane w materiałach z czasem się wypłukują. Z reguły przyjmuje się, że należy odnawiać naszą elewację, mniej więcej co 10 lat.

Ile kosztuje odświeżenie elewacji?

Jest to w przeważającej mierze uzależnione od metrażu naszego domu. Zasadniczo możemy przyjąć, że kosztmalowania elewacji to około 35 złotych za metr kwadratowy. Przy założeniu, że nieruchomość liczy około 200 metrów kwadratowych – należy spodziewać się wydatku rzędu 7 tysięcy złotych za wykonanie usługi. Na cenęmalowania elewacji wpływa też sposób wykonania usługi – kwota może się różnić w zależności od wykonywanej techniki pracy (natrysk, wałek lub pędzel). Kluczowym czynnikiem jest także wysokość danego budynku. Na cenę także wpływa miejsce wykonania danej usługi – taniej za usługę zapłacimy w mniejszych miejscowościach.

Jakiego specjalistę należy zatrudnić do pomalowania elewacji?

Malowaniem elewacji zajmują się wyspecjalizowane firmy malarskie. Warto skupić się na poszukiwaniu specjalistów poprzez portale ogłoszeniowe i rankingowe. W tym celu koniecznie sprawdź nasz ranking Najlepszych Specjalistów. Jeżeli zdecydowaliśmy się na zatrudnienie fachowców do pomalowania elewacji, należy podjąć kilka działań w celu zminimalizowania wyboru nietrafionego fachowca.

Na wybór idealnego specjalisty składają się: cena, jakość, terminowość, a także doświadczenie osoby, której zlecimy wykonanie usługi. Warto koniecznie zwracać uwagę na opinie, komentarze i liczbę gwiazdek, jaką posiada dany fachowiec. Jest to najlepsza wskazówka, co do tego, czy warto zatrudnić daną firmę do wykonania danej usługi.

Jakie farby najbardziej nadają się do malowania elewacji?

Należy zwrócić także na odporność danej farby na działanie czynników atmosferycznych. Należy wybierać te, które są odporne na długotrwałe działanie promieni ultrafioletowych, a także charakteryzujące się odpornością na wilgoć i nie wchłaniają zabrudzeń. Obecnie najbardziej popularne są farby na bazie żywic silikonowych oraz akrylowych. Cechują się dobrą jakością koloru oraz stosunkowo sporą paletą dostępnych barw. Farba silikonowa ma właściwości samozmywalne ze względu na zastosowaną powłokę. Farba akrylowa jest nieco mniej odporna na zabrudzenia, lecz pozwala „oddychać” ścianom.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Malowania Elewacji