Rzeczoznawca budowlany w Miechowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 154 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 550 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych kosztorysantów budowlanych w Miechowie

Rzeczoznawca budowlany Miechów

Najlepsze Kosztorysowanie Miechów

1 opinia

Zleć usługę kosztorysowania profesjonalistom firmy MAX-TYNK z miejscowości Miechów. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Miechowa są w ścisłej czołówce. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Tatinyhouse - Solidny Kosztorys Powykonawczy Miechów

Tatinyhouse

Wciąż poszukujesz specjalisty od kosztorysu powykonawczego? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Tatinyhouse. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA - Opłacalne Operat Szacunkowy Miechów

Opłacalne Operat Szacunkowy

Jeszcze nie znalazłeś operatu szacunkowego, chociaż próbujesz znaleźć od dawna? FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA może zakończyć Twój problem. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA 'REM-BUD' SLOWINSKI PAWEL - Dobry Rzeczoznawca Budowlany Miechów

Dobry Rzeczoznawca Budowlany Miechów

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA REM-BUD SLOWINSKI PAWEL zatrudnia dobrych rzeczoznawców budowlanych - nieprzeciętne zaangażowanie i kadra to ich atuty. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

GK-Bud Krzysztof gach - Solidna Ekspertyza Techniczna Miechów

GK-Bud Krzysztof gach

Zrealizowanie ekspertyzy technicznej będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. GK-Bud Krzysztof gach ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

F.H.U.ECO-WALDEK - Najlepszy Kosztorysant Budowlany Miechów

F.H.U.ECO-WALDEK

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze najlepszego kosztorysanta budowlanego dla siebie, to zerknij na firmę F.H.U.ECO-WALDEK. Oferuje całe spektrum usług w dobrych cenach. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Usługi Remontowo Budowlane Tomasz Głownia - Rewelacyjny Rzeczoznawca Budowlany Miechów

Usługi Remontowo Budowlane Tomasz Głownia

Usługi Remontowo Budowlane Tomasz Głownia zatrudnia rewelacyjnych rzeczoznawców budowlanych - wyjątkowe zaangażowanie i dokładność to ich mocne punkty. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Firma Remontowo Usługowa Dariusz Dudziński - Wysokiej Klasy Kosztorysowanie Miechów

Firma Remontowo Usługowa Dariusz Dudziński

Pragniesz znaleźć solidnego fachowca z zakresu wysokiej klasy kosztorysowania, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Firma Remontowo Usługowa Dariusz Dudziński jest do Twojej dyspozycji. Przedzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Max-Gryf Firma Remontowo-Budowlana - Staranna Ekspertyza Techniczna Miechów

Staranna Ekspertyza Techniczna

Przygotowanie ekspertyzy technicznej będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Max-Gryf Firma Remontowo-Budowlana ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Firma Remontowo-Budowlano-Usługowa ,,REMBUDPOL'' Grzegorz Bałazy - Doskonałe Operat Szacunkowy w Miechowie

Doskonałe Operat Szacunkowy w Miechowie

Wciąż poszukujesz specjalisty od kosztorysu powykonawczego? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Firma Remontowo-Budowlano-Usługowa REMBUDPOL Grzegorz Bałazy. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najnowsze z 24 zleceń na kosztorysy budowlane w Miechowie

Zapotrzebowanie na ekspertyzę całego obiektu, 49m², Miechów

Jako firma zatrudniająca fantastycznych rzeczoznawców budowlanych i charakteryzująca się wyjątkowym doświadczeniem, zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na ekspertyzę całego obiektu, 49m² jest idealne do Ciebie. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Miechów

2023-01-19 do 2023-01-27

Szukam ekipy na audytu energetyczny całego obiektu, 101-200m², Kozłów

Jako dobry kosztorysant budowlany z olbrzymim doświadczeniem i specjalista stale przygotowany do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający zgłosił potrzebę "Szukam ekipy na audytu energetyczny całego obiektu, 101-200m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Kozłów

2022-11-08 do 2022-11-16

Zapytanie o przegląd techniczny całego obiektu, 201-300m², Miechów

To zlecenie o treści - Zapytanie o przegląd techniczny całego obiektu, 201-300m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Miechów oraz przyległych powiatów. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Miechów

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapytanie o ekspertyzę całego obiektu, 301-500m², Klimontów

Pragniesz znaleźć zlecenia jako solidny profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Świętokrzyskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Klimontów

2022-12-05 do 2022-12-13

Nieprzeciętny Rzeczoznawca Budowlany Miechów

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: Elewacja fundament Powód: Znieszczenie poprzez zaniedbanie działki sąsiada Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Słomniki

2022-08-16 do 2022-08-24

Ekspertyza Techniczna Miechów

Chcesz znaleźć zlecenia jako solidny fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Małopolskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

 • Brończyce

2022-12-07 do 2022-12-15

Zapytanie o kosztorysowanie całego obiektu, 15m², Sieciechowice

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o kosztorysowanie całego obiektu, 15m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Sieciechowice

2022-10-17 do 2022-10-25

Rewelacyjna Ekspertyza Techniczna

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: przegląd okresowy Powierzchnia: 201-300m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Działoszyce

2022-11-15 do 2022-11-23

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, do 100m², Ściborzyce

Szukana usługa: potwierdzenie wad mieszkania Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: zakup Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: poszukuję rzeczoznawcy budowlanego który wyda opinie na temat st...

 • Ściborzyce

2023-01-19 do 2023-01-27

Nieprzeciętny Kosztorysant Budowlany Miechów

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Budowa pod sprzedaż Powierzchnia: 144m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Zależy mi przede wszystkim na przygotowaniu "opisu standard...

 • Smardzowice

2022-12-12 do 2022-12-20

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 800m², Górka Stogniowska

Zapytanie o treści - Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 800m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Małopolskiego i okolic. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Górka stogniowska

2022-08-29 do 2022-09-06

Opłacalna Opinia Budowlana Miechów

Szukana usługa: Wycena zniszczonego dachu przez firmę,zerwane rynny ,zerwany ocynk ,zacieki na elewacji Usługa dotyczy: Zabrudzone farbą chodniki przy domu,cieknące rynny w wyniku uderzeń drabiny,setki wgnieceń na dachu od drabin...

 • Proszowice

2022-11-20 do 2022-11-28

Odpowiednia Opinia Budowlana

Szukana usługa: Zbyszek Usługa dotyczy: dachu Powód: Konstrukcja dachu nie zgodna z projektem Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Złe wykonane PiS ucie dachu , naruszona konstrukcja ...

 • Wielmoża

2022-07-28 do 2022-08-05

Profesjonalny Rzeczoznawca Budowlany

Będąc w gronie rzeczoznawców budowlanych z tak bogatym dorobkiem zawodowym pracujesz w miejscowości Małopolskie i w całym powiecie? Jesteś świetnym specjalistą do tego ogłoszenia. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Kocmyrzów

2023-01-14 do 2023-01-22

Kosztorysant Budowlany

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 201-300m² Rodzaj budynku: gospodarczy Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kocmyrzów

2023-01-22 do 2023-01-30
dodano 7 dni temu

Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, Zielonki

Dla Zlecającego, który napisał - Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, wybranie pierwszorzędnej ekspertyzy technicznej może być niełatwe, ale Twoja firma będzie na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Zielonki

2022-11-18 do 2022-11-26

Korzystna Ekspertyza Techniczna

Zdecydowanie o wyborze ekspertyzy technicznej nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj wskazówki i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecę kosztorysowanie całego obiektu, 201-300m². Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Zielonki

2022-10-21 do 2022-10-29

Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę, do 100m², Pilica

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: Wnętrza domu Powód: Zalanie Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pilica

2022-10-17 do 2022-10-25

Szukam ekipy na przegląd techniczny instalacji, Kazimierza Wielka

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Przedłóż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Kazimierza Wielka

2022-12-25 do 2023-01-02

Kosztorysant Budowlany

Szukana usługa: audyt energetyczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: Wymagany programie Czyste powietrze Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Witam. Potrzebuję audytu Energetyczne...

 • Imielno

2023-01-19 do 2023-01-27

Szukam ekipy na ekspertyzę elewacji, do 100m², Pińczów

Doprowadź do tego, że ekspertyza techniczna nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny specjalista z zakresu ekspertyzy technicznej znajdź skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Szukam ekipy na ekspertyzę elewacji, do 100m². Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Pińczów

2022-10-07 do 2022-10-15

Zlecę kosztorys, ekspertyzę, Olkusz

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecę kosztorys, ekspertyzę, wybranie idealnej opinii budowlanej może być niełatwe, ale pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Przedłóż dobrą propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Olkusz

2023-01-05 do 2023-01-13

Kosztorysant Budowlany

Klient szuka znakomitego kosztorysanta budowlanego dla siebie i pisze - Zlecę przegląd techniczny całego obiektu, 7m². Jeśli wykonujesz całe spektrum usług w korzystnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Olkusz

2022-09-13 do 2022-09-21

Najwyższej Klasy Ekspertyza Budowlana Miechów

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: Wiadrochlonu Powód: Mapka Powierzchnia: 4m² Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Dodatkowe informacje: Mam ganek bez zezwolenia i urząd budowlany domaga się ekspertyzy ganku 4 m pro...

 • Olkusz

2022-10-02 do 2022-10-10

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz