Rzeczoznawca budowlany w Aleksandrowie Kujawskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 825 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 195 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych kosztorysantów budowlanych w Aleksandrowie Kujawskim

Rzeczoznawca budowlany Aleksandrów Kujawski

Znakomity Przegląd Techniczny Budynku Aleksandrów Kujawski

5 opinii

Dotarcie do znakomitego przeglądu technicznego budynku może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale AGRI-CON Łukasz Makowski na 100% pomoże Ci w znalezieniu najlepszego produktu. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Transport-usługi remontowo budowlane i ogrodnicze - Opłacalne Operat Szacunkowy Aleksandrów Kujawski

Opłacalne Operat Szacunkowy Aleksandrów Kujawski

1 opinia

Lepszej oferty operatu szacunkowego prędko nie znajdziesz na terenie Aleksandrowa Kujawskiego, więc jeżeli szukasz opłacalnego operatu szacunkowego to bezzwłocznie poznaj Transport-usługi remontowo budowlane i ogrodnicze. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

P.H.U. CERTUS - Porządne Przeglądy Budynków Aleksandrów Kujawski

P.H.U. CERTUS

Uważasz, że porządne przeglądy budynków to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z P.H.U. CERTUS posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

BUDOWNICTWO FILIPIAK Patryk Filipiak - Doskonały Przegląd Budowlany Aleksandrów Kujawski

Doskonały Przegląd Budowlany

Utalentowani pracownicy firmy BUDOWNICTWO FILIPIAK Patryk Filipiak spełnią Państwa oczekiwania w temacie przeglądu budowlanego. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Prowena Paulina Warachim - Doskonały Kosztorysant Budowlany w Aleksandrowie Kujawskim

Doskonały Kosztorysant Budowlany w Aleksandrowie Kujawskim

Kosztorysowanie to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Prowena Paulina Warachim - nie mają sobie równych w fachu kosztorysanta budowlanego. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

P.H.U MALKOR - Bezkonkurencyjne Operat Szacunkowy Aleksandrów Kujawski

P.H.U MALKOR

Wciąż nie znalazłeś operatu szacunkowego, choć próbujesz znaleźć od kilku tygodni? P.H.U MALKOR może Ci pomóc. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Marcin Mendel - Świetny Rzeczoznawca Budowlany Aleksandrów Kujawski

Świetny Rzeczoznawca Budowlany

Ten rzeczoznawca budowlany działa w rejonie miejscowości Aleksandrów Kujawski i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego przeglądu budowlanego. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Inteligentne Domy - Idealny Przegląd Techniczny Budynku Aleksandrów Kujawski

Inteligentne Domy

Inteligentne Domy zapewnia bogatą ofertę idealnego przeglądu technicznego budynku gwarantując przy tym solidną obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

H S M Polska sp zoo - Tanie Operat Szacunkowy Aleksandrów Kujawski

H S M Polska sp zoo

Szukający operatu szacunkowego winien już dziś zgłosić się do H S M Polska sp zoo i zobaczyć świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Już teraz określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Z.h.u met-bud - Korzystne Operat Szacunkowy Aleksandrów Kujawski

Korzystne Operat Szacunkowy

Takiej oferty operatu szacunkowego prędko nie znajdziesz w miejscowości Aleksandrów Kujawski i okolicy, więc jeżeli poszukujesz korzystnego operatu szacunkowego to bez zbędnej zwłoki sprawdź Z.h.u met-bud. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Najnowsze z 26 zleceń na kosztorysy budowlane w Aleksandrowie Kujawskim

Idealna Opinia Budowlana Aleksandrów Kujawski

Spowoduj, że opinia budowlana nie będzie dla Zleceniodawcy tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany specjalista z zakresu opinii budowlanej sporządź idealną ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na kosztorysowanie całego obiektu, do 100m². Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Aleksandrów Kujawski

2023-01-24 do 2023-02-01

Korzystna Ekspertyza Techniczna Aleksandrów Kujawski

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: wycena nakładu budowlanego Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Aleksandrów Kujawski

2022-12-29 do 2023-01-06

Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 101-200m², Aleksandrów Kujawski

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę najwyższej klasy ekspertyzy technicznej gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla zainteresowanych także usługi dodatkowe, niewątpliwie zaciekawisz tego Klienta, który napisał - Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 101-200m². Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Aleksandrów Kujawski

2022-08-05 do 2022-08-13

Korzystna Ekspertyza Budowlana Aleksandrów Kujawski

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: Rynien,drzwi garażowych Powód: Kosztorys szkody do pzu Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: Budynek gospodarczy Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

 • Zakrzewo

2022-07-23 do 2022-07-31

Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 101-200m², Czernikowo

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: Strop międzykondygnacyjny Powód: prace remontowe Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Dodatkowe informacje: Dzień dobry zakupiłam dom z początku lat 80 tych w Cz...

 • Czernikowo

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, do 100m², Czernikowo

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: Strop międzykondygnacyjny Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Dodatkowe informacje: Sprawdzenie stanu technicznego stropu miedzykondygnacy...

 • Czernikowo

2022-07-27 do 2022-08-04

Korzystna Ekspertyza Budowlana

Dla Zlecającego, który pisze - Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, do 100m², znalezienie korzystnej ekspertyzy budowlanej może być skomplikowane, jednak Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Czernikowo

2022-07-26 do 2022-08-03

Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę, Czernikowo

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę doskonałej opinii budowlanej gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, niewątpliwie zainteresujesz tego Zleceniodawcy, który pisze - Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Czernikowo

2022-12-30 do 2023-01-07

Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę, 46m², Toruń

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: Mieszkanie Powód: Wyliczenia odszkodowania Powierzchnia: 46m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Toruń

2022-10-31 do 2022-11-08

Tania Opinia Budowlana

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: przegląd okresowy Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: mieszkanie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Toruń

2022-11-30 do 2022-12-08

Opinia Budowlana

Jako ekspert przedstaw doskonałą ofertę opinii budowlanej. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim dużym doświadczeniu. Niewątpliwie zlecenie o treści "Zapytanie o kosztorysowanie całego obiektu, do 100m²" jest idealne dla Ciebie. Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Toruń

2022-09-19 do 2022-09-27

Korzystna Ekspertyza Techniczna

Ten Klient szukając ekspertyzy technicznej powinien namierzyć Twoją Ofertę, która nie ma konkurentów. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Szukam ekipy na przegląd techniczny całego obiektu, do 100m². Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się - warto.

 • Toruń

2023-01-10 do 2023-01-18

Szukam ekipy na przegląd techniczny dachu, 301-500m², Toruń

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: dachu Powód: Sprawdzenie czy jest wykonane ze sztuką Powierzchnia: 301-500m² Rodzaj budynku: Obora Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Toruń

2022-08-19 do 2022-08-27

Zlecę kosztorysowanie całego obiektu, 800m², Toruń

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 800m² Rodzaj budynku: budynek handlowo-usługowy Dodatkowe informacje: Poszukuje kosztorysanta do sprawdzenia kosztów i złożen...

 • Toruń

2022-10-17 do 2022-10-25

Zapotrzebowanie na ekspertyzę instalacji, Toruń

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: instalacji Powód: prace remontowe Powierzchnia: nie dotyczy Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: Ekspertyza źle wykonanej instalacji hydraulicznej Termin rozpoczęcia pra...

 • Toruń

2022-12-29 do 2023-01-06

Rewelacyjna Ekspertyza Techniczna

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: przegląd okresowy Powierzchnia: 70m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Toruń

2023-01-14 do 2023-01-22

Pierwszorzędna Opinia Budowlana

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecę kosztorys, ekspertyzę, 301-500m², dotarcie do pierwszorzędnej opinii budowlanej może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Już nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Toruń

2022-08-17 do 2022-08-25

Opinia Budowlana

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: sprzedaż Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: budynek biurowy Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Toruń

2022-12-01 do 2022-12-09

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, Toruń

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: Okno HST Powód: ocena czy montaż został wykonany poprawnie Powierzchnia: nie dotyczy Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: Potrzebuje opinii rzeczoznawcy/eksperta z zakres...

 • Toruń

2022-10-04 do 2022-10-12

Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 48m², Toruń

Klient szuka doskonałego rzeczoznawcy budowlanego dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 48m². Jeśli wykonujesz szeroki zakres usług w konkurencyjnych cenach odpowiedz na to zapytanie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Toruń

2022-10-13 do 2022-10-21

Bezkonkurencyjna Opinia Budowlana

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: strop Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Toruń

2022-07-26 do 2022-08-03

Doświadczony Rzeczoznawca Budowlany Aleksandrów Kujawski

Jako firma zatrudniająca doświadczonych rzeczoznawców budowlanych i wyróżniająca się szczególnym zaangażowaniem, zapytanie o treści - Dam zlecenie na ekspertyzę elewacji, 201-300m² jest idealne do Ciebie. Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Toruń

2022-07-31 do 2022-08-08

Dobry Rzeczoznawca Budowlany

Szukana usługa: Ekspertyza techniczna budynku Usługa dotyczy: Scian zewnętrznych budynku Powód: Budowa wind Powierzchnia: nie dotyczy Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Toruń

2022-12-17 do 2022-12-25

Dam zlecenie na kosztorysowanie całego obiektu, 4m², Toruń

Dla Zlecającego, który pisze - Dam zlecenie na kosztorysowanie całego obiektu, 4m², wybranie taniej ekspertyzy technicznej jest niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Toruń

2022-11-24 do 2022-12-02

Najwyższej Klasy Ekspertyza Techniczna

Pokaż Zlecającemu, że równie dobrej propozycji ekspertyzy technicznej prędko nie znajdzie na terenie Torunia, więc jeżeli poszukuje najwyższej klasy ekspertyzy technicznej to bez zbędnej zwłoki powinien poznać Twoją Firmę. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Toruń

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecę ekspertyzę całego obiektu, 101-200m², Toruń

Szukana usługa: ekspertyza Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Toruń

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 7 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz