Klimatyzatory w Szczecinie

Porównaj oferty od Firm od Klimatyzacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 698 626 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
645 035 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Klimatyzacje stają się w Polsce coraz bardziej popularne – instaluje się ją w biurach, a także prywatnych domach i mieszkaniach. Odpowiednio dobrany model oraz prawidłowy montaż gwarantują efektywną pracę, a także oszczędność energii. Z naszego artykułu dowiesz się jakie funkcje posiadają klimatyzacje oraz na co zwrócić uwagę przy montażu klimatyzacji. Poszukując profesjonalistów od klimatyzacji domowych i nie tylko, koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych specjalistów.

Najważniejszą zaletą klimatyzacji jest możliwość dostosowania temperatury otoczenia do własnych potrzeb. Pozwala ona nie tylko na schłodzenie powietrza w upalne dni, ale również jego podgrzanie, kiedy za oknem panuje chłód. Wybierając odpowiedni klimatyzator, można to zrobić w sposób bardzo ekonomiczny. Domowe klimatyzatory posiadają wbudowane filtry, które oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń. Są zatem odpowiednie dla alergików oraz astmatyków – dzięki udogodnieniom ułatwiają im codzienne funkcjonowanie, zwłaszcza wiosną. Nowoczesne klimatyzatory są coraz częściej wyposażone w funkcję regulowania wilgotności powietrza. Działają one na zasadzie osuszacza – usuwają niebezpieczną dla zdrowia wilgoć z domu.

Klimatyzatory montowane są zarówno w nowo powstałych budynkach, jak i tych istniejących. W przypadku nowych domów, o montażu klimatyzacji warto pomyśleć już na etapie projektowania. Wówczas to należy oszacować, gdzie należy rozmieścić urządzenia oraz materiały instalacyjne. Umiejscowienie jednostek powinno pasować do wstępnych planów aranżacyjnych. Sam montaż powinien odbyć się przed podłączeniem instalacji elektrycznej, a po osadzeniu drzwi oraz okien, czyli po osiągnięciu stanu surowego zamkniętego. Niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu montowana jest jednostka wewnętrzna, nie powinna się ona znajdować tuż nad meblami. Dotyczy to zwłaszcza stołu, kanapy lub łóżka, gdyż bezpośredni nawiew nie jest korzystny dla naszego zdrowia.

Warto zadbać, aby jednostka wewnętrzna była umieszczona jak najbliżej okna. Jest to szczególnie istotne latem, kiedy zależy nam na efektywnym i ekonomicznym schłodzeniu pomieszczenia. Warunkiem prawidłowej pracy klimatyzacji jest jej regularne serwisowanie i odgrzybianie. Urządzenia te zapewniają stały dopływ świeżego powietrza, mimo zamkniętych okien. Nieprawidłowe podłączenie klimatyzacji może skutkować tym, że będzie ona mniej wydajna, zarówno w przypadku jednostki wewnętrznej, jak i przy zaworach zewnętrznego agregatu.

Przy budowie domu, obok klimatyzacji, warto zadbać o wybór odpowiedniego podwykonawcy do montażu instalacji grzewczej oraz z zakresu ocieplenia elewacji. Nawiązanie współpracy z profesjonalistą, który pomoże np. dobrać odpowiedni piec CO, znacznie zoptymalizuje koszt utrzymania budynku w przyszłości.


Ranking najlepszych dostawców klimatyzatorów w Szczecinie

Klimatyzatory Szczecin

Pierwszorzędna Klimatyzacja Szczecin

224 opinie

Właśnie wybierasz solidnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? ENERGON z Szczecina będzie najszybszą drogą. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Klimatech Marcin Puc - Najlepsza Instalacja Klimatyzacji Szczecin

Najlepsza Instalacja Klimatyzacji Szczecin

70 opinii

Zleć usługę najlepszej instalacji klimatyzacji specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Szczecina i pobliskich powiatów. Zatrudniając do pracy tę firmę klimatyzacyjną możesz być pewnym, że zostaną realizowane takie usługi jak dobranie miejsca montażu jednostki zewnętrznej, dobranie miejsca dla jednostki wewnętrznej.

Global Elite - Pierwszorzędna Instalacja Klimatyzacji Szczecin

Pierwszorzędna Instalacja Klimatyzacji

67 opinii

Właśnie wybierasz wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Global Elite z Szczecina będzie najszybszą drogą. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

K&K Energy - Idealna Klimatyzacja z Montażem Szczecin

K&K Energy

46 opinii

Jeżeli poszukujesz bezkonkurencyjnej oferty klimatyzacji z montażem w miejscowości Szczecin, zatrudnij fachowców w branży. KK Energy wykorzysta swoje doświadczenie i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Już nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Avanti AIR - Opłacalne Klimatyzatory w Szczecinie

Opłacalne Klimatyzatory w Szczecinie

39 opinii

Firma Avanti AIR oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Szczecina i z sąsiednich miast. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

ET Ewa Tyszko - Doskonały Montaż Klimatyzacji Szczecin

ET Ewa Tyszko

33 opinie

Zatrudnij tych specjalistów jeśli szukasz doświadczonych ludzi do doskonałego montażu klimatyzacji w miejscowości Szczecin lub okolicy. Angażując w swoje plany tego specjalistę od klimatyzacji musisz wiedzieć, że zostaną wykonane takie punkty jak dobranie miejsca dla jednostki zewnętrznej, dobranie miejsca montażu jednostki wewnętrznej, montaż klimatyzacji domowej.

Bezpieczny Dom 24 - Profesjonalna Klimatyzacja Szczecin

Profesjonalna Klimatyzacja

21 opinii

Bezpieczny Dom 24 oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z Szczecina i z sąsiednich miast. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Systema Solare - Doskonała Klimatyzacja Szczecin

Systema Solare

18 opinii

Firma Systema Solare świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z rejonu Szczecina i z sąsiednich miast. Nie czekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

"ClimaWell" Tomasz Zwierzewicz - Solidny Montaż Klimatyzacji Szczecin

"ClimaWell" Tomasz Zwierzewicz

12 opinii

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze cechy firmy, której specjalnością jest montaż klimatyzacji. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Klima Sytem - Rewelacyjna Instalacja Klimatyzacji Szczecin

Klima Sytem

9 opinii

Rewelacyjna instalacja klimatyzacji to życiowa pasja tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Najnowsze z 168 zleceń na klimatyzatory w Szczecinie

Zapotrzebowanie na serwis klimatyzacji w mieszkaniu, 1szt., Szczecin

Zleceniodawca szuka specjalistów od sprzedaży klimatyzatorów w miejscowości Szczecin lub w rejonie powiatu. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Szczecin

2024-05-23 do 2024-05-31
dodano 2 godziny temu

Z Górnej Półki Klimatyzatory Szczecin

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia: 21-40m² Rodzaj budynku: mieszkanie Typ klimatyzacji: ścienna Termin realizacji zamówienia: w ciągu miesiąca...

 • Szczecin

2024-05-22 do 2024-05-30
dodano wczoraj o 22:55

Zapotrzebowanie na klimatyzację domu, 41-70m², Szczecin

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia: 41-70m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Typ klimatyzacji: ścienna Termin realizacji zamówienia: w ciągu miesiąca...

 • Szczecin

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 2 dni temu

Korzystna Sprzedaż Klimatyzatorów Szczecin

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia: 41-70m² Rodzaj budynku: 4 rodzinny Typ klimatyzacji: rekomendowany przez Wykonawcę Termin realizacji zamówienia: w ciągu 6 miesięcy...

 • Szczecin

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 2 dni temu

Dam zlecenie na klimatyzację w biurze, 21-40m², Szczecin

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia: 21-40m² Rodzaj budynku: biuro Typ klimatyzacji: ścienna Termin realizacji zamówienia: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 2 dni temu

Zapotrzebowanie na klimatyzację w lokalu usługowym, 21-40m², Szczecin

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia: 21-40m² Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Typ klimatyzacji: ścienna Informacje dodatkowe: Dzień dobry, poszukuje osoby która zdemontuje z punktu A i zamontuje w punkcie B kli...

 • Szczecin

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 2 dni temu

Zlecę wykonanie klimatyzacji mieszkania, do 20m², Szczecin

Skoro chcesz znaleźć zlecenia jako dostawca rewelacyjnych klimatyzatorów, to z całą pewnością zapewnisz Klientowi poszukiwany produkt. Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Szczecin

2024-05-20 do 2024-05-28
dodano 3 dni temu

Zapytanie o klimatyzację mieszkania, 21-40m², Szczecin

Skoro chcesz znaleźć zlecenia jako dostawca rewelacyjnych klimatyzatorów, to z całą pewnością spełnisz oczekiwania tego Zleceniodawcy. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Szczecin

2024-05-20 do 2024-05-28
dodano 3 dni temu

Sprzedaż Klimatyzatorów

Jeżeli brakuje Ci czasu na szukanie zleceń jako ekspert od korzystnej sprzedaży klimatyzatorów, to już nie musisz zawracać sobie tym głowy. Przeczytaj ogłoszenie - Zapytanie o klimatyzację mieszkania, 71-100m² i dopasuj ofertę do zapotrzebowania Klienta. Pokaż wyjątkową ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Szczecin

2024-05-19 do 2024-05-27
dodano 4 dni temu

Zapotrzebowanie na klimatyzację, Szczecin

Zakres zlecenia: Klimatyzator Philips A+++ w kamienicy Termin realizacji zamówienia: w ciągu 3 miesięcy...

 • Szczecin

2024-05-19 do 2024-05-27
dodano 4 dni temu

Zapotrzebowanie na klimatyzację mieszkania, 21-40m², Szczecin

Ogłoszenie od Klienta, który planuje kupno klimatyzatorów i nie wybrał odpowiedniego dostawcy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Szczecin

2024-05-19 do 2024-05-27
dodano 4 dni temu

Zapytanie o klimatyzację mieszkania, 21-40m², Szczecin

Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o klimatyzację mieszkania, 21-40m²", chce dotrzeć do klimatyzatorów. Powinien znaleźć ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Szczecin

2024-05-18 do 2024-05-26
dodano 5 dni temu

Potrzebna firma do klimatyzacji mieszkania, 41-70m², Szczecin

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 3 Powierzchnia: 41-70m² Rodzaj budynku: mieszkanie Typ klimatyzacji: rekomendowany przez Wykonawcę Termin realizacji zamówienia: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2024-05-17 do 2024-05-25
dodano 6 dni temu

Znakomita Klimatyzacja Szczecin

Zapytanie o treści - Potrzebna firma do serwisu klimatyzacji w lokalu usługowym, 1szt. jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Szczecin oraz przyległych powiatów. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie.

 • Szczecin

2024-05-16 do 2024-05-24
dodano 7 dni temu

Znakomita Klimatyzacja

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia: 41-70m² Rodzaj budynku: mieszkanie Typ klimatyzacji: ścienna Termin realizacji zamówienia: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2024-05-16 do 2024-05-24
dodano 7 dni temu

Pierwszorzędne Klimatyzatory

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia: 41-70m² Rodzaj budynku: mieszkanie Typ klimatyzacji: rekomendowany przez Wykonawcę Termin realizacji zamówienia: w ciągu miesiąca...

 • Szczecin

2024-05-16 do 2024-05-24
dodano 7 dni temu

Zlecę wykonanie klimatyzacji w biurze, 41-70m², Szczecin

Klient szuka świetnych klimatyzerów na terenie Szczecina i zależy mu na odpowiedniej jakości. Skontaktuj się z nim w odpowiedzi na to zlecenie. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Szczecin

2024-05-15 do 2024-05-23
dodano 8 dni temu

Zapotrzebowanie na klimatyzację mieszkania, 21-40m², Szczecin

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia: 21-40m² Rodzaj budynku: mieszkanie Typ klimatyzacji: ścienna Informacje dodatkowe: Chciałbym zainstalowac klimatyzacje w mieszkaniu, jest to poddasze. Czy byłoby możliwe umów...

 • Szczecin

2024-05-14 do 2024-05-22

Potrzebna firma do serwisu klimatyzacji w domu, 1szt., Szczecin

Liczba klimatyzatorów: 1 Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Typ klimatyzacji: sufitowa Charakter zlecenia: jednorazowe Termin realizacji zamówienia: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2024-05-14 do 2024-05-22

Zlecę wykonanie klimatyzacji mieszkania, 21-40m², Szczecin

Podmiot, który pisze ogłoszenie o treści "Zlecę wykonanie klimatyzacji mieszkania, 21-40m²", poszukuje klimatyzerów. Powinien spotkać Twoją ofertę, która jest najwyższej próby. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Szczecin

2024-05-14 do 2024-05-22

Dobre Klimatyzery Szczecin

Zleceniodawcy bezustannie nie mogą odnaleźć się w nadmiarze ofert na klimatyzery. Jako ekspert, pomóż znaleźć najlepsze rozwiązanie Klientowi zapytanie o treści - Zlecę wykonanie klimatyzacji mieszkania, 21-40m². Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu!

 • Szczecin

2024-05-13 do 2024-05-21

Zapytanie o klimatyzację mieszkania, 21-40m², Szczecin

Znalezienie zleceń dla specjalistów od sprzedaży klimatyzatorów nigdy nie było tak łatwe. Zapoznaj się ze zleceniem - Zapytanie o klimatyzację mieszkania, 21-40m². Jako fachowa firma złóż satysfakcjonującą ofertę odpowiadającą potrzebom Klienta. Przedłóż dobrą propozycję temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Szczecin

2024-05-13 do 2024-05-21

Potrzebna firma do klimatyzacji mieszkania, 21-40m², Szczecin

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia: 21-40m² Rodzaj budynku: mieszkanie Typ klimatyzacji: rekomendowany przez Wykonawcę Termin realizacji zamówienia: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2024-05-13 do 2024-05-20

Opłacalna Sprzedaż Klimatyzatorów

Jako firma prowadząca sprzedaż klimatyzatorów na terenie Szczecina i w okolicznych miejscowościach, poznaj szczegóły zlecenia - Potrzebna firma od klimatyzacji, do 20m². Umożliw skorzystanie Zlecającemu z porady ekspertów z Twojej firmy i już dziś zaproponuj opłacalne klimatyzery w korzystnej cenie. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Szczecin

2024-05-12 do 2024-05-20

Potrzebna firma do klimatyzacji mieszkania, 41-70m², Szczecin

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 3 Powierzchnia: 41-70m² Rodzaj budynku: mieszkanie Typ klimatyzacji: rekomendowany przez Wykonawcę Termin realizacji zamówienia: możliwy od zaraz...

 • Szczecin

2024-05-11 do 2024-05-19

Zlecę wykonanie klimatyzacji domu, 130m², Szczecin

Zrealizowanie klimatyzacji dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Zlecę wykonanie klimatyzacji domu, 130m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Szczecin

2024-05-10 do 2024-05-18

Klimatyzatory

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Potrzebna firma od klimatyzacji, 21-40m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Szczecin

2024-05-09 do 2024-05-17

Zapytanie o klimatyzację domu, 71-100m², Szczecin

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od klimatyzacji potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o klimatyzację domu, 71-100m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Szczecina bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Już nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Szczecin

2024-05-09 do 2024-05-17

Zlecę wykonanie klimatyzacji mieszkania, 21-40m², Szczecin

Ten Klient szuka bezkonkurencyjnej oferty klimatyzerów na terenie Szczecina i napisał - Zlecę wykonanie klimatyzacji mieszkania, 21-40m². Jako ekspert w branży wykorzystaj swoich kreatywnych pracowników i przedstaw dobrą propozycję. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Szczecin

2024-05-09 do 2024-05-17

Opłacalna Sprzedaż Klimatyzatorów

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia: 41-70m² Rodzaj budynku: mieszkanie Typ klimatyzacji: ścienna Termin realizacji zamówienia: w ciągu 6 miesięcy...

 • Szczecin

2024-05-08 do 2024-05-16

Zlecę wykonanie klimatyzacji domu, 120m², Szczecin

Klient szuka dobrych klimatyzerów w okolicy miejscowości Szczecin i zależy mu na odpowiedniej jakości. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Szczecin

2024-05-06 do 2024-05-07

Otrzymaj zlecenia dla Firm od Klimatyzacji

Najczęstsze pytania o klimatyzacji

Jak często trzeba odgrzybiać klimatyzację?

O częstotliwości odgrzybiania klimatyzacji decyduje jej instalator. Przyjmuje się jednak, że należy ją wykonywać regularnie, najlepiej dwa razy w roku, w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. W przypadku miejsc, gdzie występuje duże zanieczyszczenie powietrza, należy to robić częściej. Serwisowanie warto wykonywać na przełomie marca i kwietnia oraz września i października. Początek wiosny charakteryzuje się dość niską wilgotnością powietrza. Przeprowadzenie prac w tym okresie pozwala na utrzymanie efektu przez dłuższy czas.

Od czego zależy całkowity koszt montażu klimatyzacji?

Klimatyzacja domowa lub biurowa zawiera w sobie głównie koszt jednostek zewnętrznej i wewnętrznej oraz pracy montera.

Z reguły, wydatek na jednostki waha się w granicach od 1500 do 3000 zł, w zależności od mocy. Najdroższe są te w systemie Multisplit, polegającym na obsłudze kilku jednostek wewnętrznych przez jedną zewnętrzną. Ich koszt oscyluje w granicach 4000 zł.

Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na koszt montażu klimatyzacji jest odległość jednostki wewnętrznej, zainstalowanej w pomieszczeniu, od zewnętrznej, która znajduje się na zewnątrz. Większa odległość skutkuje wyższym kosztem. Wszystko to za sprawą konieczności wykonania dodatkowych przejść przez ścianę. Wydłuża to czas pracy oraz znacznie ją utrudnia. Na dodatkowy koszt wpływają również takie czynniki jak korzystanie z rusztowania lub podnośnika, a także konieczność integracji z systemem wentylacyjnym.

Ostateczny wydatek może być większy, jeśli instalacja wymaga kucia ścian, a następnie maskowania nieestetycznych elementów.

W jakim pomieszczeniu warto zamontować klimatyzację?

Najlepszym rozwiązaniem jest montaż klimatyzacji w całym domu. Nie zawsze jednak jest to możliwe np. ze względów finansowych. W takiej sytuacji warto zainstalować klimatyzatory w pomieszczeniach, w których spędzamy najwięcej czasu. Klimatyzacja pokojowa powinna być zamontowana w najbardziej zacienionym miejscu na ścianie i jak najwyżej. Wpłynie to pozytywnie na jej efektywność oraz zmniejszy zużycie energii. Może to być zatem salon lub sypialnia. Warto nadmienić, że pokoje po południowej i zachodniej stronie mieszkania wymagają większego chłodzenia niż te po północnej i wschodniej.

Jak znaleźć odpowiednią firmę do montażu klimatyzacji?

Warto zapoznać się z ofertą kilku firm z okolicy i poprosić o indywidualną wycenę. Należy wybierać firmy, które oferują pełne wsparcie serwisowe i gwarancyjne. Ważne jest również doświadczenie w branży. Podczas rozmowy należy zwrócić uwagę na zakres wiedzy w omawianej dziedzinie. Internet to miejsce, w którym można znaleźć opinie o danym podwykonawcy, co często okazuje się pomocne. Sprawdzonych fachowców znajdziesz w naszych rankingu najlepszych specjalistów od klimatyzacji. Warto również zapytać przyjaciół, a także i rodzinę, którzy niedawno dokonywali podobnej inwestycji.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Firm od Klimatyzacji