Instalacja grzewcza w Wieliczce

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Grzewczych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 634 571 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzach pomieszczeń jest koniecznością, którą najbardziej odczuwamy w sezonie grzewczym, czyli między sezonem jesienno–zimowym, a początkiem wiosny. Instalacje grzewcze i sanitarne zawsze muszą zostać dopasowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami danego budynku. Jednym z takich kryteriów jest chociażby powierzchnia domu. Im dom jest większy, tym bardziej wydajne źródło ogrzewania będzie potrzebne. Prawidłowa instalacja grzewcza powiązana jest również ściśle z ociepleniem całego domu. Jeżeli nieruchomość nie będzie ocieplona, można być pewnym tego, że instalacja będzie musiała pracować bardziej wydajnie, ponieważ ciepło będzie "uciekać" z domu.

Zanim zostanie dokonany wybór instalacji grzewczej, należy zapoznać się ze sposobami, jakie pozwalają na utrzymanie ciepła wewnątrz. Na tej liście znajdują się:

 • instalacje grzewcze wykorzystujące energię elektryczną,
 • olejowe systemy grzewcze,
 • piece na paliwo stałe, m.in. na węgiel, drewno,
 • ciepło dostarczone z elektrociepłowni,
 • rekuperacja,
 • gazowe instalacje grzewcze, czyli grzejniki gazowe i instalacje c.o. z kotłami gazowymi.

Warto więc wybrać dobrą firmę do ocieplenia domu, aby być pewnym tego, że w przyszłości będzie można zaoszczędzić na ogrzewaniu – niezależnie od tego, która instalacja grzewcza zostanie wybrana. Firmy oferujące instalacje grzewcze pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, które nie doprowadzi do powstania dziury w domowych finansach. Tym bardziej, że na wybór prawidłowego ogrzewania wpływ ma wiele czynników. Instalacje grzewcze na prąd w przypadku dużej nieruchomości mieszkalnej mogą powodować występowanie ogromnym rachunków za energię elektryczną. Może lepszym sposobem będą olejowe systemy grzewcze lub rekuperacja? Warto odpowiedzieć sobie również na takie pytania, zanim dokona się jakiegokolwiek zakupu.

Koszt założenia instalacji grzewczej jest zależny przede wszystkim od miejscowości, w którym mieszkamy. Dla przykładu, ceny montażu w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, czy Katowice mogą nieznacznie się różnić. Instalacja grzewcza to jeden z najdroższych elementów, którego koszt w przyszłości się zwróci. Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, na jakie dokładnie źródło ciepła się postawi. Ważnym jest, żeby postawić na funkcjonalną propozycję, która będzie w stanie poradzić sobie z wymaganiami stawianymi przez budynek. Inny koszt powiązany będzie z założeniem rekuperacji, pieca gazowego, a inna cena będzie powiązana z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.


Wybierz kategorię:

Ranking najlepszych specjalistów od ogrzewania w Wieliczce

Instalacje grzewcze Wieliczka

Solidny Montaż Centralnego Ogrzewania Wieliczka

28 opinii

Od wielu lat pracownicy firmy Mariusz Kaczmarczyk oferują usługi z zakresu montażu centralnego ogrzewania, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

ELEKTRO-ART AUTOMATYKA FOTOWOLTAIKA - Rewelacyjne Instalacje Grzewcze Wieliczka

Rewelacyjne Instalacje Grzewcze Wieliczka

24 opinie

Gdy poszukujesz świetnej współpracy to specjaliści z ELEKTRO-ART AUTOMATYKA FOTOWOLTAIKA perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Paweł Grzybek HydroGas Instalacje - Doskonałej Jakości Instalacja CO Wieliczka

Doskonałej Jakości Instalacja CO

21 opinii

Gdy szukasz dobrej współpracy to specjaliści z Paweł Grzybek HydroGas Instalacje perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

Hydro-System - Profesjonalne Centralne Ogrzewanie Wieliczka

Hydro-System

18 opinii

Chcesz znaleźć dobrego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Hydro-System z Wieliczki jest na to najlepszym rozwiązaniem. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Termico - Doskonałe Instalacje Grzewcze Wieliczka

Termico

15 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie instalacji grzewczych i zatrudnij Termico. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Mają ofertę dla każdego.

Zakład Instalacji Sanitarnych - Doskonałej Jakości Instalacja Centralnego Ogrzewania w Wieliczce

Doskonałej Jakości Instalacja Centralnego Ogrzewania w Wieliczce

13 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie instalacji centralnego ogrzewania i zatrudnij Zakład Instalacji Sanitarnych. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Pro-instal - Rewelacyjna Instalacja CO Wieliczka

Rewelacyjna Instalacja CO

7 opinii

W dalszym ciągu poszukujesz dobrej firmy od instalacji CO? Wykorzystaj kompetencje Pro-instal. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Zarezerwuj termin już teraz!

DORTECH Technika Grzewcza i Sanitarna - Świetne Instalacje Grzewcze Wieliczka

DORTECH Technika Grzewcza i Sanitarna

6 opinii

Jeśli szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to eksperci z DORTECH Technika Grzewcza i Sanitarna perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Paweł Zelek - Najlepsze Centralne Ogrzewanie Wieliczka

Najlepsze Centralne Ogrzewanie

3 opinie

Przygotowanie centralnego ogrzewania będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Paweł Zelek ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - warto.

Hydro-System Grzegorz Nowak - Doskonałej Jakości Instalacje Grzewcze Wieliczka

Doskonałej Jakości Instalacje Grzewcze

1 opinia

Nadal potrzebujesz specjalisty od instalacji grzewczych? Zaufaj doświadczeniu Hydro-System Grzegorz Nowak. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Najnowsze z 27 zleceń na ogrzewanie w Wieliczce

Szukam firmy do montaż instalacji grzewczej w domu jednorodzinnym, 151-200m², Gdów

Zakres usługi: montaż nowej instalacji grzewczej Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło ciepła: kocioł gazowy Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Liczba pięter: 3 Typ ogrzewania: podłogowe Projekt instalacji: Klient nie po...

 • Gdów

2023-09-25 do 2023-10-03
dodano 2 dni temu

Zapytanie o prace związane z instalacją grzewczą, Biskupice

Zakres zlecenia: Witam, do odbioru domu potrzebuje Protokół odbioru instalacji centralnego ogrzewania i gazu Termin rozpoczęcia prac: możliwe od zaraz...

 • Biskupice

2023-09-19 do 2023-09-27
dodano 8 dni temu

Staranne Instalacje CO Wieliczka

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia podłogi: 36-70m² Liczba pięter: 1 Stan podłóg: podłoga niewykonana Źródło ciepła: kocioł gazowy Termin skorzystania z oferty: 2023-10-04...

 • Niepołomice

2023-08-23 do 2023-08-31

Szukam firmy, montaż grzejników w domu, 3-5szt., Brzezie

Zakres usług: tylko montaż nowych grzejników Ilość grzejników: 3-5szt. Źródło ciepła: kocioł na paliwo stałe Rodzaj budynku: dom Zakup materiałów: Klient wybrał grzejniki, zakup po stronie Wykonawcy Informacje dodatkowe: Mont...

 • Brzezie

2023-08-21 do 2023-08-29

Zlecę wymianę grzejników w domu, 2szt., Niepołomice

Będąc w gronie instalatorów CO z tak dużym dorobkiem zawodowym realizujesz prace w miejscowości Małopolskie i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego zapytania. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Niepołomice

2023-08-14 do 2023-08-22

Zapytanie o wykonanie przeróbki inst. grzewczej w mieszkaniu, Wieliczka

Jako instalator CO z olbrzymim doświadczeniem i specjalista zawsze przygotowany do podjęcia nowego zlecenia odpisz na to zlecenie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Zapytanie o wykonanie przeróbki inst. grzewczej w mieszkaniu". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Wieliczka

2023-08-05 do 2023-08-13

Systemy Grzewcze Wieliczka

Daj znać Zlecającemu, że takiej oferty systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Wieliczki, więc jeśli szuka pierwszorzędnych systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Wieliczka

2023-08-02 do 2023-08-10

Instalator CO Wieliczka

Zakres usług: wymiana grzejników Ilość grzejników: 6-9szt. Źródło ciepła: kocioł gazowy Rodzaj budynku: dom Zakup materiałów: Klient wybrał grzejniki, zakup po stronie Wykonawcy Informacje dodatkowe: Montaż 6 grzenikow z prze...

 • Gdów

2023-07-24 do 2023-08-01

Zapytanie o ogrzewanie podłogowe w domu jednorodzinnym, do 35m², Wieliczka

To zlecenie o treści - Zapytanie o ogrzewanie podłogowe w domu jednorodzinnym, do 35m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Wieliczka i okolic. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Wieliczka

2023-07-20 do 2023-07-28

Zapytanie o ogrzewanie podłogowe w domu jednorodzinnym, 101-150m², Niepołomice

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia podłogi: 101-150m² Liczba pięter: 2 Stan podłóg: podłoga niewykonana Źródło ciepła: pompa ciepła Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Niepołomice

2023-07-10 do 2023-07-18

Zapytanie o montaż pieca w domu jednorodzinnym, Węgrzce Wielkie

Zakres usług: montaż kotła Rodzaj pieca: kocioł na paliwo stałe Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Węgrzce Wielkie

2023-06-29 do 2023-07-07

Szukam firmy do montaż instalacji grzewczej w domu jednorodzinnym, 151-200m², Wieliczka

Ten Klient uważa, że pierwszorzędna instalacja grzewcza to skomplikowany temat. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy do montaż instalacji grzewczej w domu jednorodzinnym, 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako instalator CO poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Wieliczka

2023-06-05 do 2023-06-13

Szukam firmy do wymianę instalacji grzewczej w domu jednorodzinnym, 71-100m², Staniątki

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista daj wskazówki i wybierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Szukam firmy do wymianę instalacji grzewczej w domu jednorodzinnym, 71-100m². Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Staniątki

2023-05-29 do 2023-06-06

Szukam firmy do wymianę instalacji grzewczej w domu jednorodzinnym, 36-70m², Niepołomice

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Szukam firmy do wymianę instalacji grzewczej w domu jednorodzinnym, 36-70m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Przedstaw dopasowaną propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Niepołomice

2023-05-28 do 2023-06-05

Montaż Centralnego Ogrzewania Wieliczka

Zakres usługi: montaż nowej instalacji grzewczej Rodzaj budynku: dom w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Źródło ciepła: kocioł gazowy Powierzchnia pomieszczeń: 201-300m² Liczba pięter: 2 Typ ogrzewania: grzejniki, podłogow...

 • Węgrzce Wielkie

2023-05-11 do 2023-05-19

Prace z instalacją CO, 151-200m², Zabierzów Bocheński

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 3-5-letnim Powierzchnia obiektu: 151-200m² Informacje...

 • Zabierzów Bocheński

2023-05-05 do 2023-05-13

Szukam firmy na przebudowa istniejącej instalacji CO, 151-200m², Wieliczka

Zlecający szuka dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Szukam firmy na przebudowa istniejącej instalacji CO, 151-200m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Wieliczka

2023-04-17 do 2023-04-25

Prace z instalacją CO, 51-100m², Wieliczka

Przedmiot zlecenia: Zamontowanie pieca Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 51-100m² I...

 • Wieliczka

2023-03-22 do 2023-03-30

Prace z instalacją CO, 51-100m², Sułków

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 3-5-letnim Powierzchnia obiektu: 51-100m...

 • Sułków

2023-03-16 do 2023-03-24

Solidna Instalacja Centralnego Ogrzewania Wieliczka

Zakres usług: wymiana kotła Rodzaj pieca: kocioł na paliwo stałe Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Informacje dodatkowe: Montaż pieca na drewno oraz demontaż starego , oraz wypuszczenie po elewacji nowego komina. Termin skorzy...

 • Lubomierz

2023-06-28 do 2023-07-06

Dobry Instalator CO

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia podłogi: do 35m² Liczba pięter: 1 Stan podłóg: podłoga wymaga skucia lub frezowania Źródło ciepła: kocioł na paliwo stałe Informacje dodatkowe: Dom jednorodzinny drewniany (Bal 2...

 • Rzeszotary

2023-08-21 do 2023-08-29

Perfekcyjna Instalacja Grzewcza

Zakres usługi: montaż nowej instalacji grzewczej Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło ciepła: kocioł gazowy Powierzchnia pomieszczeń: 101-150m² Liczba pięter: 2 Typ ogrzewania: grzejniki Projekt instalacji: Klient nie po...

 • Wrząsowice

2023-07-08 do 2023-07-16

Szukam firmy do montaż instalacji grzewczej w domu jednorodzinnym, 101-150m², Świątniki Górne

Próbujesz znaleźć Klienta jako warty uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Małopolskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Świątniki Górne

2023-05-18 do 2023-05-26

Zapytanie o ogrzewanie podłogowe w domu jednorodzinnym, 71-100m², Lusina

Jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od instalacji CO szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o ogrzewanie podłogowe w domu jednorodzinnym, 71-100m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z pewnością dasz dowód Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Lusina

2023-06-22 do 2023-06-30

Prace z instalacją CO, 51-100m², Łapanów

Ten Klient wciąż poszukuje profesjonalistów od instalacji centralnego ogrzewania. Napisał zlecenie o treści - Prace z instalacją CO, 51-100m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Łapanów

2023-05-06 do 2023-05-14

Szukam ekipy do prac instalatorskich, CO, 1000m², Kraków

Starasz się odnaleźć zlecenia do wykonania jako godny zaufania specjalista z zakresu najlepszego montażu centralnego ogrzewania z Krakowa? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Kraków

2023-04-05 do 2023-04-13

Poszukiwana ekipa, sam montaż pieca/kotła, 51-100m², Kraków

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Poszukiwana ekipa, sam montaż pieca/kotła, 51-100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kraków

2023-05-11 do 2023-05-19

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Grzewczych

Najczęstsze pytania o instalacjach grzewczych

Jak wybrać firmę do instalacji grzewczych?

Firmę do instalacji grzewczej należy wybrać z wyprzedzeniem - pośpiech to zły doradca. Pamiętaj też, żeby porównać kilka ofert na montaż ogrzewania (np. pod względem ceny), wtedy podjęcie decyzji nie będzie takie trudne.

Dobry fachowiec od instalacji centralnego ogrzewania:

 • posiada bogatą wiedzę branżową, którą cały czas pogłębia i którą dzieli się z klientami;
 • posiada doświadczenie w instalacjach grzewczych;
 • prace instalacyjne wykonuje sam (bez podwykonawców);
 • ma dobre opinie, potwierdzone wystawionymi referencjami;
 • montuje instalacje w rozsądnej cenie.

Gdzie szukać sprawdzonej firmy od instalacji grzewczej? Na pewno popytaj wśród rodziny i znajomych. Możesz poprosić o polecenie producenta urządzeń grzewczych czy też wykonawcy Twojego domu jednorodzinnego. Jednym z narzędzi jest też Internet.

Jakie są rodzaje instalacji grzewczych?

Instalacje grzewcze dzielimy w zależności od rodzaju:

 • czynnika grzewczego (instalacje wodne grawitacyjne lub pompowe, parowe pary niskoprężnej, powietrzne i elektryczne);
 • źródła ciepła (kotły na paliwo stałe lub ciekłe, kotły gazowe i pompy ciepła);
 • elementu przekazującego ciepło (ogrzewanie podłogowe i ścienne, anemostaty, kratki grzewcze, grzejniki).

Wyróżniamy tradycyjne źródła energii cieplnej, alternatywne źródła energii cieplnej oraz ogrzewanie elektryczne.

Do tradycyjnych sposobów ogrzewania domu jednorodzinnego zaliczamy:

 • kocioł gazowy zwykły,
 • kocioł gazowy kondensacyjny,
 • kocioł na gaz płynny/LPG,
 • kocioł na pellet,
 • kocioł na olej opałowy,
 • kocioł węglowy,
 • ogrzewanie kominkiem,
 • ogrzewanie spalinowe.

Natomiast do alternatywnych źródeł energii należą pompy ciepła.

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania?

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym? Dla energooszczędnego nowo wybudowanego domu o powierzchni 160 m2 należy przyjąć koszty wykonania instalacji grzewczej rzędu 30 000 - 32 000 zł. W tej cenie zawiera się: ogrzewanie grzejnikowe, ogrzewanie podłogowe, instalacja rur grzewczych i montaż pieca gazowego lub na paliwo stałe.

Zakup kotła CO do dwukondygnacyjnego domu 160 m2 mieści się w cenach:

 • kocioł gazowy 5000 - 15 000 zł;
 • kocioł na paliwo stałe 5000 - 8000 zł.

Pozostałe ceny:

 • kompleksowa instalacja grzejnikowa ok. 100 zł/m2;
 • kompleksowe ogrzewanie podłogowe ok. 150 zł/m2;
 • projekt i przyłącze gazowe 5000 - 10 000 zł;
 • przystosowanie kotłowni, zakup opału i rachunki za ogrzewanie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Grzewczych