Instalacja grzewcza w Olkuszu

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Grzewczych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 972 824 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzach pomieszczeń jest koniecznością, którą najbardziej odczuwamy w sezonie grzewczym, czyli między sezonem jesienno–zimowym, a początkiem wiosny. Instalacje grzewcze i sanitarne zawsze muszą zostać dopasowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami danego budynku. Jednym z takich kryteriów jest chociażby powierzchnia domu. Im dom jest większy, tym bardziej wydajne źródło ogrzewania będzie potrzebne. Prawidłowa instalacja grzewcza powiązana jest również ściśle z ociepleniem całego domu. Jeżeli nieruchomość nie będzie ocieplona, można być pewnym tego, że instalacja będzie musiała pracować bardziej wydajnie, ponieważ ciepło będzie "uciekać" z domu.

Zanim zostanie dokonany wybór instalacji grzewczej, należy zapoznać się ze sposobami, jakie pozwalają na utrzymanie ciepła wewnątrz. Na tej liście znajdują się:

 • instalacje grzewcze wykorzystujące energię elektryczną,
 • olejowe systemy grzewcze,
 • piece na paliwo stałe, m.in. na węgiel, drewno,
 • ciepło dostarczone z elektrociepłowni,
 • rekuperacja,
 • gazowe instalacje grzewcze, czyli grzejniki gazowe i instalacje c.o. z kotłami gazowymi.

Warto więc wybrać dobrą firmę do ocieplenia domu, aby być pewnym tego, że w przyszłości będzie można zaoszczędzić na ogrzewaniu – niezależnie od tego, która instalacja grzewcza zostanie wybrana. Firmy oferujące instalacje grzewcze pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, które nie doprowadzi do powstania dziury w domowych finansach. Tym bardziej, że na wybór prawidłowego ogrzewania wpływ ma wiele czynników. Instalacje grzewcze na prąd w przypadku dużej nieruchomości mieszkalnej mogą powodować występowanie ogromnym rachunków za energię elektryczną. Może lepszym sposobem będą olejowe systemy grzewcze lub rekuperacja? Warto odpowiedzieć sobie również na takie pytania, zanim dokona się jakiegokolwiek zakupu.

Koszt założenia instalacji grzewczej jest zależny przede wszystkim od miejscowości, w którym mieszkamy. Dla przykładu, ceny montażu w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, czy Katowice mogą nieznacznie się różnić. Instalacja grzewcza to jeden z najdroższych elementów, którego koszt w przyszłości się zwróci. Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, na jakie dokładnie źródło ciepła się postawi. Ważnym jest, żeby postawić na funkcjonalną propozycję, która będzie w stanie poradzić sobie z wymaganiami stawianymi przez budynek. Inny koszt powiązany będzie z założeniem rekuperacji, pieca gazowego, a inna cena będzie powiązana z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.


Wybierz kategorię:

Ranking najlepszych specjalistów od ogrzewania w Olkuszu

Instalacje grzewcze Olkusz

Perfekcyjne Centralne Ogrzewanie w Olkuszu

40 opinii

Zrealizowanie centralnego ogrzewania będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. PUH Kargo ma doświadczenie w branży, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Firma Handlowo Usługowa Ślusarczyk - Staranna Instalacja Centralnego Ogrzewania Olkusz

Firma Handlowo Usługowa Ślusarczyk

7 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od instalacji centralnego ogrzewania? Powierz tę kwestię specjalistom z Firma Handlowo Usługowa Ślusarczyk. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

F.P.H.U. Mateusz Kulpa - Świetna Instalacja Centralnego Ogrzewania Olkusz

Świetna Instalacja Centralnego Ogrzewania

3 opinie

Uważasz, że świetna instalacja centralnego ogrzewania to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Technika Grzewcza Mateusz Kulpa, Mateusz Koćma SC. - Doskonałej Jakości Instalacja Centralnego Ogrzewania Olkusz

Doskonałej Jakości Instalacja Centralnego Ogrzewania Olkusz

3 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie instalacji centralnego ogrzewania i zatrudnij Technika Grzewcza Mateusz Kulpa Mateusz Koćma SC.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

PHU HydroMat Mateusz Koćma - Znakomite Instalacje Grzewcze Olkusz

Znakomite Instalacje Grzewcze

2 opinie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od instalacji grzewczych to wykorzystaj kompetencje PHU HydroMat Mateusz Koćma. Olkusz i okolice to główny obszar ich działania. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

WORK-TECH Kamil Bień - Perfekcyjny Montaż Centralnego Ogrzewania Olkusz

WORK-TECH Kamil Bień

5 opinii

Chesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę z zakresu perfekcyjnego montażu centralnego ogrzewania z Olkusza, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma WORK-TECH Kamil Bień jest Twoim rozwiązaniem. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Irmin Ireneusz Szatan - Doskonałej Jakości Instalacje Grzewcze Olkusz

Doskonałej Jakości Instalacje Grzewcze Olkusz

4 opinie

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od instalacji grzewczych to wykorzystaj kompetencje Irmin Ireneusz Szatan. Olkusz to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

ARES-Adrian Dąbek - Świetne Instalacje Grzewcze Olkusz

ARES-Adrian Dąbek

5 opinii

Wykonanie instalacji grzewczych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. ARES-Adrian Dąbek ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

F.H.U. HydroKris Krzysztof Filipowski - Znakomita Instalacja CO Olkusz

F.H.U. HydroKris Krzysztof Filipowski

1 opinia

Nadal potrzebujesz dobrej firmy od instalacji CO? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom F.H.U. HydroKris Krzysztof Filipowski. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Już nie trać czasu i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Refit Dawid Staszewski - Dobrzy Instalatorzy CO Olkusz

Refit Dawid Staszewski

1 opinia

Nadal potrzebujesz specjalisty od instalacji grzewczych? Zaufaj doświadczeniu Refit Dawid Staszewski. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Najnowsze z 24 zleceń na ogrzewanie w Olkuszu

Instalacje CO Olkusz

Zakres usług: wymiana kotła Rodzaj pieca: kocioł na paliwo stałe Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Olkusz

2024-07-19 do 2024-07-27
dodano 3 dni temu

Rewelacyjna Instalacja Grzewcza Olkusz

Zakres usługi: montaż nowej instalacji grzewczej Rodzaj budynku: mieszkanie Źródło ciepła: kocioł gazowy Powierzchnia pomieszczeń: 36-70m² Liczba pięter: 1 Typ ogrzewania: grzejniki Projekt instalacji: Klient nie posiada pro...

 • Olkusz

2024-07-18 do 2024-07-26
dodano 4 dni temu

Zapytanie o wykonanie przeróbki inst. grzewczej w domu jednorodzinnym, Krzykawka

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło ciepła: kocioł gazowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Krzykawka

2024-07-11 do 2024-07-19

Zlecę montaż grzejników w mieszkaniu, 3-5szt., Olkusz

Jako instalator CO z olbrzymim doświadczeniem i specjalista zawsze przygotowany do podjęcia nowego zlecenia odpisz na to zlecenie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Zlecę montaż grzejników w mieszkaniu, 3-5szt.". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Olkusz

2024-07-10 do 2024-07-18

Zlecenie na prace związane z instalacją grzewczą, Olkusz

Ten Klient uważa, że rewelacyjne instalacje CO to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecenie na prace związane z instalacją grzewczą". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako instalator CO udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Przedłóż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Olkusz

2024-07-08 do 2024-07-16

Zlecę ogrzewanie podłogowe w domu jednorodzinnym, 71-100m², Klucze

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od instalacji centralnego ogrzewania potrzebujesz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę ogrzewanie podłogowe w domu jednorodzinnym, 71-100m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Małopolskie na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Klucze

2024-07-07 do 2024-07-15

Instalator CO Olkusz

Klient napisał "Zlecę wymianę grzejników w mieszkaniu, 1szt.". Odpowiedz na zlecenie instalatora CO do realizacji usług z zakresu montażu centralnego ogrzewania. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej oferty to dobry pomysł. Przedzwoń i prześlij ofertę.

 • Olkusz

2024-06-14 do 2024-06-22

Zapytanie o maty grzewcze w domu jednorodzinnym, do 35m², Ściborzyce

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o maty grzewcze w domu jednorodzinnym, do 35m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie instalacji CO wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Ściborzyce

2024-05-31 do 2024-06-08

Doskonała Instalacja Grzewcza

Chcesz znaleźć Klienta jako dobry fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Olkusz

2024-05-27 do 2024-06-04

Zlecę wymianę pieca w domu jednorodzinnym, Chechło

Zakres usług: wymiana kotła Rodzaj pieca: kocioł na paliwo stałe Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Informacje dodatkowe: Witam, chciałbym wymienić piec CO na ekogroszek, Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Chechło

2024-05-21 do 2024-05-29

Najlepsza Instalacja Grzewcza

Ten Klient nadal poszukuje profesjonalistów od instalacji grzewczych. Napisał zlecenie o treści - Potrzebuję ekipy do wykonanie przeróbki inst. grzewczej w domu jednorodzinnym, chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Jeśli chcesz poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Olkusz

2024-05-13 do 2024-05-21

Zlecenie na ogrzewanie podłogowe w domu jednorodzinnym, 101-150m², Olkusz

Ten Klient jest zdania, że profesjonalne instalacje CO to niełatwy temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na ogrzewanie podłogowe w domu jednorodzinnym, 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako instalator CO doradzisz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Olkusz

2024-04-29 do 2024-05-07

Instalator CO

Klient szuka wysokiej klasy instalatora CO dla siebie i wysłał zapytanie o treści - Szukam firmy do wykonanie przeróbki inst. grzewczej w domu jednorodzinnym. Jeśli świadczysz szerokie spektrum usług w atrakcyjnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Braciejówka

2024-04-28 do 2024-05-06

Zapytanie o prace związane z instalacją grzewczą, Bukowno

W dalszym ciągu masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako dobra firma od instalacji centralnego ogrzewania. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

 • Bukowno

2024-04-16 do 2024-04-24

Zlecę ogrzewanie podłogowe w domu jednorodzinnym, 101-150m², Wolbrom

Zrealizowanie instalacji centralnego ogrzewania dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zlecę ogrzewanie podłogowe w domu jednorodzinnym, 101-150m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wolbrom

2024-03-24 do 2024-04-01

Solidne Centralne Ogrzewanie Olkusz

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia podłogi: 101-150m² Liczba pięter: 1 Stan podłóg: podłoga niewykonana Źródło ciepła: pompa ciepła Termin skorzystania z oferty: 2024-05-08...

 • Wolbrom

2024-03-24 do 2024-04-01

Potrzebuję ekipy do wykonanie przeróbki inst. grzewczej w domu jednorodzinnym, Olkusz

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło ciepła: kocioł gazowy Informacje dodatkowe: Potrzebuje przerobić instalacje grzewczą że starych rur 3/4 na rury termozgrzewalne pod nowy grzejnik aluminiowy Termin skorzystania z oferty:...

 • Olkusz

2024-03-18 do 2024-03-26

Szukam firmy, montaż pieca w domu jednorodzinnym, Wolbrom

Na wypadek jeśli jeszcze jako ekspert od instalacji CO poszukujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam firmy, montaż pieca w domu jednorodzinnym. Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Małopolskiego z pewnością pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Wolbrom

2024-03-08 do 2024-03-16

Zapytanie o ogrzewanie podłogowe w domu jednorodzinnym, 50m², Ściborzyce

Ten Klient szuka profesjonalistów od centralnego ogrzewania. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o ogrzewanie podłogowe w domu jednorodzinnym, 50m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

 • Ściborzyce

2024-03-07 do 2024-03-15

Szukam firmy, montaż pieca w domu jednorodzinnym, Olkusz

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony doradca z branży systemów grzewczych sporządź skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Szukam firmy, montaż pieca w domu jednorodzinnym. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Olkusz

2024-02-25 do 2024-03-04

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Olkusz

Jako specjalista przedstaw doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim dużym doświadczeniu. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Potrzebuję ekipy, wymianę pieca w domu jednorodzinnym" jest stworzone dla Twojej firmy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Olkusz

2024-01-25 do 2024-02-02

Porządna Instalacja Centralnego Ogrzewania

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło ciepła: kocioł na paliwo stałe Zakres prac: wymiana części instalacji Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wolbrom

2024-01-23 do 2024-01-31

Znakomite Instalacje CO

Zakres usługi: wymiana starej instalacji grzewczej Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło ciepła: kocioł gazowy Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Liczba pięter: 2 Typ ogrzewania: podłogowe Projekt instalacji: Klient nie ...

 • Bukowno

2024-01-08 do 2024-01-16

Potrzebuję ekipy do wykonanie przeróbki inst. grzewczej w domu jednorodzinnym, Olkusz

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Źródło ciepła: kocioł na paliwo stałe Zakres prac: wymiana części instalacji, przesunięcie pieca CO Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Olkusz

2024-01-06 do 2024-01-14

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Grzewczych

Najczęstsze pytania o instalacjach grzewczych

Jak wybrać firmę do instalacji grzewczych?

Firmę do instalacji grzewczej należy wybrać z wyprzedzeniem - pośpiech to zły doradca. Pamiętaj też, żeby porównać kilka ofert na montaż ogrzewania (np. pod względem ceny), wtedy podjęcie decyzji nie będzie takie trudne.

Dobry fachowiec od instalacji centralnego ogrzewania:

 • posiada bogatą wiedzę branżową, którą cały czas pogłębia i którą dzieli się z klientami;
 • posiada doświadczenie w instalacjach grzewczych;
 • prace instalacyjne wykonuje sam (bez podwykonawców);
 • ma dobre opinie, potwierdzone wystawionymi referencjami;
 • montuje instalacje w rozsądnej cenie.

Gdzie szukać sprawdzonej firmy od instalacji grzewczej? Na pewno popytaj wśród rodziny i znajomych. Możesz poprosić o polecenie producenta urządzeń grzewczych czy też wykonawcy Twojego domu jednorodzinnego. Jednym z narzędzi jest też Internet.

Jakie są rodzaje instalacji grzewczych?

Instalacje grzewcze dzielimy w zależności od rodzaju:

 • czynnika grzewczego (instalacje wodne grawitacyjne lub pompowe, parowe pary niskoprężnej, powietrzne i elektryczne);
 • źródła ciepła (kotły na paliwo stałe lub ciekłe, kotły gazowe i pompy ciepła);
 • elementu przekazującego ciepło (ogrzewanie podłogowe i ścienne, anemostaty, kratki grzewcze, grzejniki).

Wyróżniamy tradycyjne źródła energii cieplnej, alternatywne źródła energii cieplnej oraz ogrzewanie elektryczne.

Do tradycyjnych sposobów ogrzewania domu jednorodzinnego zaliczamy:

 • kocioł gazowy zwykły,
 • kocioł gazowy kondensacyjny,
 • kocioł na gaz płynny/LPG,
 • kocioł na pellet,
 • kocioł na olej opałowy,
 • kocioł węglowy,
 • ogrzewanie kominkiem,
 • ogrzewanie spalinowe.

Natomiast do alternatywnych źródeł energii należą pompy ciepła.

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania?

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym? Dla energooszczędnego nowo wybudowanego domu o powierzchni 160 m2 należy przyjąć koszty wykonania instalacji grzewczej rzędu 30 000 - 32 000 zł. W tej cenie zawiera się: ogrzewanie grzejnikowe, ogrzewanie podłogowe, instalacja rur grzewczych i montaż pieca gazowego lub na paliwo stałe.

Zakup kotła CO do dwukondygnacyjnego domu 160 m2 mieści się w cenach:

 • kocioł gazowy 5000 - 15 000 zł;
 • kocioł na paliwo stałe 5000 - 8000 zł.

Pozostałe ceny:

 • kompleksowa instalacja grzejnikowa ok. 100 zł/m2;
 • kompleksowe ogrzewanie podłogowe ok. 150 zł/m2;
 • projekt i przyłącze gazowe 5000 - 10 000 zł;
 • przystosowanie kotłowni, zakup opału i rachunki za ogrzewanie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Grzewczych