Instalacja grzewcza w Tczewie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Grzewczych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 706 440 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
576 390 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzach pomieszczeń jest koniecznością, którą najbardziej odczuwamy w sezonie grzewczym, czyli między sezonem jesienno–zimowym, a początkiem wiosny. Instalacje grzewcze i sanitarne zawsze muszą zostać dopasowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami danego budynku. Jednym z takich kryteriów jest chociażby powierzchnia domu. Im dom jest większy, tym bardziej wydajne źródło ogrzewania będzie potrzebne. Prawidłowa instalacja grzewcza powiązana jest również ściśle z ociepleniem całego domu. Jeżeli nieruchomość nie będzie ocieplona, można być pewnym tego, że instalacja będzie musiała pracować bardziej wydajnie, ponieważ ciepło będzie "uciekać" z domu.

Zanim zostanie dokonany wybór instalacji grzewczej, należy zapoznać się ze sposobami, jakie pozwalają na utrzymanie ciepła wewnątrz. Na tej liście znajdują się:

 • instalacje grzewcze wykorzystujące energię elektryczną,
 • olejowe systemy grzewcze,
 • piece na paliwo stałe, m.in. na węgiel, drewno,
 • ciepło dostarczone z elektrociepłowni,
 • rekuperacja,
 • gazowe instalacje grzewcze, czyli grzejniki gazowe i instalacje c.o. z kotłami gazowymi.

Warto więc wybrać dobrą firmę do ocieplenia domu, aby być pewnym tego, że w przyszłości będzie można zaoszczędzić na ogrzewaniu – niezależnie od tego, która instalacja grzewcza zostanie wybrana. Firmy oferujące instalacje grzewcze pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, które nie doprowadzi do powstania dziury w domowych finansach. Tym bardziej, że na wybór prawidłowego ogrzewania wpływ ma wiele czynników. Instalacje grzewcze na prąd w przypadku dużej nieruchomości mieszkalnej mogą powodować występowanie ogromnym rachunków za energię elektryczną. Może lepszym sposobem będą olejowe systemy grzewcze lub rekuperacja? Warto odpowiedzieć sobie również na takie pytania, zanim dokona się jakiegokolwiek zakupu.

Koszt założenia instalacji grzewczej jest zależny przede wszystkim od miejscowości, w którym mieszkamy. Dla przykładu, ceny montażu w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, czy Katowice mogą nieznacznie się różnić. Instalacja grzewcza to jeden z najdroższych elementów, którego koszt w przyszłości się zwróci. Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, na jakie dokładnie źródło ciepła się postawi. Ważnym jest, żeby postawić na funkcjonalną propozycję, która będzie w stanie poradzić sobie z wymaganiami stawianymi przez budynek. Inny koszt powiązany będzie z założeniem rekuperacji, pieca gazowego, a inna cena będzie powiązana z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.

Ranking najlepszych specjalistów od ogrzewania w Tczewie

Instalacje grzewcze Tczew

ComfortHouse Sp. z o.o.

7 opinii

Pierwszorzędny montaż grzejników to najważniejszy temat dla tego serwisu systemów grzewczych - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

MM Sp. z o.o. - Fenomenalny Serwis Systemów Grzewczych Tczew

MM Sp. z o.o.

5 opinii

Ten fenomenalny serwis systemów grzewczych z rejonu Tczewa to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie w branży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

HydroMati usługi hydrauliczne - Wysokiej Klasy Montaż Grzejników Tczew

HydroMati usługi hydrauliczne

4 opinie

Powierz prace dotyczące montażu grzejników ekspertom z miejscowości Tczew. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Tczewa są w ścisłej czołówce. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Cendrowski Systemy Sanitarno-Grzewcze - Solidny Montaż Grzejników Tczew

Solidny Montaż Grzejników Tczew

2 opinie

Nie marnuj energii i zleć prace tym zawodowcom w kwestii montażu grzejników. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Firma Tegaz-System - Porządne Instalacje Grzewcze Tczew

Firma Tegaz-System

1 opinia

Uważasz, że porządne instalacje grzewcze to nieproste zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Firma Tegaz-System posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

TGiS - instalacje Marcin Szczepański - Pierwszorzędny Montaż Grzejników Tczew

TGiS - instalacje Marcin Szczepański

5 opinii

Pragniesz znaleźć wartego uwagi specjalistę z zakresu pierwszorzędnego montażu grzejników, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma TGiS - instalacje Marcin Szczepański jest do Twojej dyspozycji. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Landzberg Sp. J. - Staranne Instalacje Grzewcze Tczew

Landzberg Sp. J.

2 opinie

Jeżeli poszukujesz współpracy to specjaliści z Landzberg Sp. J. są dla Ciebie stworzeni. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Firma MBM Projektowanie- Wykonawstwo Musiał Michał - Najlepsze Instalacje Grzewcze w Tczewie

Najlepsze Instalacje Grzewcze w Tczewie

3 opinie

Uważasz, że porządne instalacje grzewcze to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

PPHU ZENMAR S.C. - Najlepszy Montaż Centralnego Ogrzewania Tczew

PPHU ZENMAR S.C.

1 opinia

Starasz się odnaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu najlepszego montażu centralnego ogrzewania z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma PPHU ZENMAR S.C. jest gotowa Ci pomóc. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

K.W.R Instal Sebastian Styn - Kompetentni Instalatorzy CO Tczew

K.W.R Instal Sebastian Styn

1 opinia

Chcesz znaleźć instalatorów CO od rewelacyjnego montażu grzejników w rejonie Tczewa lub na terenie Tczewa? Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Najnowsze z 25 zleceń na ogrzewanie w Tczewie

Staranne Centralne Ogrzewanie Tczew

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powier...

 • Tczew

2023-03-04 do 2023-03-12

Prace z instalacją CO, 51-100m², Pelplin

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia obiektu: 51-100m² ...

 • Pelplin

2023-03-02 do 2023-03-10

Doskonały Montaż Centralnego Ogrzewania Tczew

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem P...

 • Tczew

2023-01-31 do 2023-02-08

Zlecenie na wykonanie ogrzewania podłogowego, do 50m², Tczew

Ten Klient jest zdania, że pierwszorzędne instalacje CO to nieprosty temat. Wysłał zlecenie o treści "Zlecenie na wykonanie ogrzewania podłogowego, do 50m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Już teraz zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Tczew

2023-01-26 do 2023-02-03

Doskonałe Instalacje CO Tczew

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: do 50m² Inf...

 • Tczew

2023-01-18 do 2023-01-26

Perfekcyjna Instalacja Centralnego Ogrzewania Tczew

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od instalacji centralnego ogrzewania szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Poszukiwana ekipa, przebudowa istniejącej instalacji CO, 70m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Turze

2023-01-09 do 2023-01-17

Zapytanie o serwis pieca/kotła, 51-100m², Tczew

Pragniesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zadzwoń i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Tczew

2023-01-09 do 2023-01-17

Profesjonalne Instalacje CO

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 190m² Inf...

 • Tczew

2023-01-07 do 2023-01-15

Prace z instalacją CO, 201-300m², Tczew

Pragniesz znaleźć Klienta jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Tczewa. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Tczew

2022-12-28 do 2022-12-30

Zlecę prace związane z instalacją grzewczą, 151-200m², Tczew

Ten Klient uważa, że perfekcyjna instalacja centralnego ogrzewania to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecę prace związane z instalacją grzewczą, 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

 • Tczew

2022-11-28 do 2022-12-06

Tanie Systemy Grzewcze Tczew

Pokaż Klientowi, że równie dobrej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie na terenie Pomorskiego, więc jeśli poszukuje tanich systemów grzewczych to bezzwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Subkowy

2022-11-15 do 2022-11-23

Pierwszorzędna Instalacja Grzewcza

Zlecający szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapytanie o sam montaż pieca/kotła, 51-100m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Nicponia

2022-11-06 do 2022-11-14

Pierwszorzędna Instalacja Centralnego Ogrzewania

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: budynek biurowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obie...

 • Tczewskie łąki

2022-10-24 do 2022-11-01

Poszukiwana ekipa, kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 51-100m², Tczew

Szukasz Klienta jako solidny profesjonalista z zakresu perfekcyjnego montażu centralnego ogrzewania z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Tczew

2022-10-18 do 2022-10-26

Instalator CO

Będąc w gronie instalatorów CO z tak bogatym dorobkiem zawodowym pracujesz na terenie miejscowości Tczew i w okolicy? Jesteś świetnym kandydatem do tego zlecenia. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Tczew

2022-10-15 do 2022-10-23

Dam zlecenie na serwis pieca/kotła, 101-150m², Tczew

Przedmiot zlecenia: serwis pieca/kotła Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 101-150m² Termin rozpoczęci...

 • Tczew

2022-10-06 do 2022-10-14

Prace z instalacją CO, do 50m², Swarożyn

Przygotowanie instalacji CO z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Prace z instalacją CO, do 50m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Swarożyn

2022-10-05 do 2022-10-13

Wysokiej Klasy Montaż Centralnego Ogrzewania

Wybierz zapytanie dotyczące wysokiej klasy montażu centralnego ogrzewania od sprawdzonych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Tczewa. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Tczew

2022-10-05 do 2022-10-13

Zlecę prace związane z instalacją grzewczą, 201-300m², Tczew

Ten Klient jest zdania, że najlepsze instalacje CO to niełatwy temat. Wysłał zapytanie o treści "Zlecę prace związane z instalacją grzewczą, 201-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Tczew

2022-09-28 do 2022-10-06

Odpowiednie Systemy Grzewcze

Przedmiot zlecenia: montaz pompy przewałowej Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 101-150m² Informacje ...

 • Tczew

2022-09-28 do 2022-10-06

Zlecenie na przebudowa istniejącej instalacji CO, 87m², Bałdowo

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: ...

 • Bałdowo

2022-09-20 do 2022-09-28

Dam zlecenie na serwis pieca/kotła, 101-150m², Starogard Gdański

Przedmiot zlecenia: serwis pieca/kotła Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 101-150m² Informacje dodatk...

 • Starogard Gdański

2023-03-27 do 2023-04-04
dodano wczoraj o 14:23

Dobry Instalator CO

Przedmiot zlecenia: Montaż zbiornika buforowego Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 51-100m² Termin ro...

 • Starogard Gdański

2022-10-26 do 2022-11-03

Szukam firmy na przebudowa istniejącej instalacji CO, 101-150m², Starogard Gdański

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia ob...

 • Starogard Gdański

2023-03-07 do 2023-03-15

Zapytanie o prace instalatorskie, CO, 51-100m², Starogard Gdański

Przedmiot zlecenia: Wykonanie instalacji glikolowej do centrali wentylacyjnej nawiewno-wyciągowej Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: ...

 • Starogard Gdański

2023-01-11 do 2023-01-19

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Grzewczych

Najczęstsze pytania o instalacjach grzewczych

Jak wybrać firmę do instalacji grzewczych?

Firmę do instalacji grzewczej należy wybrać z wyprzedzeniem - pośpiech to zły doradca. Pamiętaj też, żeby porównać kilka ofert na montaż ogrzewania (np. pod względem ceny), wtedy podjęcie decyzji nie będzie takie trudne.

Dobry fachowiec od instalacji centralnego ogrzewania:

 • posiada bogatą wiedzę branżową, którą cały czas pogłębia i którą dzieli się z klientami;
 • posiada doświadczenie w instalacjach grzewczych;
 • prace instalacyjne wykonuje sam (bez podwykonawców);
 • ma dobre opinie, potwierdzone wystawionymi referencjami;
 • montuje instalacje w rozsądnej cenie.

Gdzie szukać sprawdzonej firmy od instalacji grzewczej? Na pewno popytaj wśród rodziny i znajomych. Możesz poprosić o polecenie producenta urządzeń grzewczych czy też wykonawcy Twojego domu jednorodzinnego. Jednym z narzędzi jest też Internet.

Jakie są rodzaje instalacji grzewczych?

Instalacje grzewcze dzielimy w zależności od rodzaju:

 • czynnika grzewczego (instalacje wodne grawitacyjne lub pompowe, parowe pary niskoprężnej, powietrzne i elektryczne);
 • źródła ciepła (kotły na paliwo stałe lub ciekłe, kotły gazowe i pompy ciepła);
 • elementu przekazującego ciepło (ogrzewanie podłogowe i ścienne, anemostaty, kratki grzewcze, grzejniki).

Wyróżniamy tradycyjne źródła energii cieplnej, alternatywne źródła energii cieplnej oraz ogrzewanie elektryczne.

Do tradycyjnych sposobów ogrzewania domu jednorodzinnego zaliczamy:

 • kocioł gazowy zwykły,
 • kocioł gazowy kondensacyjny,
 • kocioł na gaz płynny/LPG,
 • kocioł na pellet,
 • kocioł na olej opałowy,
 • kocioł węglowy,
 • ogrzewanie kominkiem,
 • ogrzewanie spalinowe.

Natomiast do alternatywnych źródeł energii należą pompy ciepła.

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania?

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym? Dla energooszczędnego nowo wybudowanego domu o powierzchni 160 m2 należy przyjąć koszty wykonania instalacji grzewczej rzędu 30 000 - 32 000 zł. W tej cenie zawiera się: ogrzewanie grzejnikowe, ogrzewanie podłogowe, instalacja rur grzewczych i montaż pieca gazowego lub na paliwo stałe.

Zakup kotła CO do dwukondygnacyjnego domu 160 m2 mieści się w cenach:

 • kocioł gazowy 5000 - 15 000 zł;
 • kocioł na paliwo stałe 5000 - 8000 zł.

Pozostałe ceny:

 • kompleksowa instalacja grzejnikowa ok. 100 zł/m2;
 • kompleksowe ogrzewanie podłogowe ok. 150 zł/m2;
 • projekt i przyłącze gazowe 5000 - 10 000 zł;
 • przystosowanie kotłowni, zakup opału i rachunki za ogrzewanie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Grzewczych