Instalacja grzewcza w Sztumie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Grzewczych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 410 811 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzach pomieszczeń jest koniecznością, którą najbardziej odczuwamy w sezonie grzewczym, czyli między sezonem jesienno–zimowym, a początkiem wiosny. Instalacje grzewcze i sanitarne zawsze muszą zostać dopasowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami danego budynku. Jednym z takich kryteriów jest chociażby powierzchnia domu. Im dom jest większy, tym bardziej wydajne źródło ogrzewania będzie potrzebne. Prawidłowa instalacja grzewcza powiązana jest również ściśle z ociepleniem całego domu. Jeżeli nieruchomość nie będzie ocieplona, można być pewnym tego, że instalacja będzie musiała pracować bardziej wydajnie, ponieważ ciepło będzie "uciekać" z domu.

Zanim zostanie dokonany wybór instalacji grzewczej, należy zapoznać się ze sposobami, jakie pozwalają na utrzymanie ciepła wewnątrz. Na tej liście znajdują się:

 • instalacje grzewcze wykorzystujące energię elektryczną,
 • olejowe systemy grzewcze,
 • piece na paliwo stałe, m.in. na węgiel, drewno,
 • ciepło dostarczone z elektrociepłowni,
 • rekuperacja,
 • gazowe instalacje grzewcze, czyli grzejniki gazowe i instalacje c.o. z kotłami gazowymi.

Warto więc wybrać dobrą firmę do ocieplenia domu, aby być pewnym tego, że w przyszłości będzie można zaoszczędzić na ogrzewaniu – niezależnie od tego, która instalacja grzewcza zostanie wybrana. Firmy oferujące instalacje grzewcze pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, które nie doprowadzi do powstania dziury w domowych finansach. Tym bardziej, że na wybór prawidłowego ogrzewania wpływ ma wiele czynników. Instalacje grzewcze na prąd w przypadku dużej nieruchomości mieszkalnej mogą powodować występowanie ogromnym rachunków za energię elektryczną. Może lepszym sposobem będą olejowe systemy grzewcze lub rekuperacja? Warto odpowiedzieć sobie również na takie pytania, zanim dokona się jakiegokolwiek zakupu.

Koszt założenia instalacji grzewczej jest zależny przede wszystkim od miejscowości, w którym mieszkamy. Dla przykładu, ceny montażu w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, czy Katowice mogą nieznacznie się różnić. Instalacja grzewcza to jeden z najdroższych elementów, którego koszt w przyszłości się zwróci. Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, na jakie dokładnie źródło ciepła się postawi. Ważnym jest, żeby postawić na funkcjonalną propozycję, która będzie w stanie poradzić sobie z wymaganiami stawianymi przez budynek. Inny koszt powiązany będzie z założeniem rekuperacji, pieca gazowego, a inna cena będzie powiązana z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.

Ranking najlepszych specjalistów od ogrzewania w Sztumie

Instalacje grzewcze Sztum

Doskonałej Jakości Instalacja CO Sztum

2 opinie

Jeśli wciąż poszukujesz profesjonalistów od instalacji CO to wykorzystaj doświadczenie KLINIKA CIEPŁA SERWIS. Sztum i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Usługi instalacyjno-remontowe - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Sztum

Usługi instalacyjno-remontowe

Jeszcze nie znalazłeś systemów grzewczych, choć szukasz od dłuższego czasu? Usługi instalacyjno-remontowe może być Twoim rozwiązaniem. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

DEMBAS Usługi Hydrauliczne - Pierwszorzędna Instalacja CO w Sztumie

Pierwszorzędna Instalacja CO w Sztumie

Jeżeli jeszcze poszukujesz ekspertów od instalacji CO to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry DEMBAS Usługi Hydrauliczne. Sztum - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Firma z oferteo - Rewelacyjny Montaż Grzejników Sztum

Firma z oferteo

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne walory firmy, której specjalnością jest montaż grzejników. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OL-PAT Łukasz Góral - Porządne Instalacje Grzewcze Sztum

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OL-PAT Łukasz Góral

Firma Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe OL-PAT Łukasz Góral oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z Sztumu i z sąsiednich miast. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

WYKOŃCZTOM - Perfekcyjne Instalacje Grzewcze Sztum

WYKOŃCZTOM

Systemy grzewcze i implikacje z tym powiązane skończą być dla Ciebie skomplikowaną kwestią, jeśli wybierzesz ofertę WYKOŃCZTOM. Profesjonalni znawcy z zakresu systemów grzewczych pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

KOZ-BUD - Pierwszorzędne Instalacje Grzewcze Sztum

KOZ-BUD

Wykonanie instalacji grzewczych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. KOZ-BUD ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

OMEGA - Znakomite Systemy Grzewcze Sztum

Znakomite Systemy Grzewcze

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z OMEGA posłużą radą i wybiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Zakład Remontowo Budowlany - Znakomite Centralne Ogrzewanie Sztum

Znakomite Centralne Ogrzewanie Sztum

Uważasz, że znakomite centralne ogrzewanie to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z Zakład Remontowo Budowlany dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Usługi ogolnobudowlane - Fantastyczny Montaż Centralnego Ogrzewania Sztum

Usługi ogolnobudowlane

Zleć prace dotyczące montażu centralnego ogrzewania profesjonalistom z miejscowości Sztum. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Sztumu są jednymi z najlepszych. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

Najnowsze z 24 zleceń na ogrzewanie w Sztumie

Systemy Grzewcze Sztum

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym P...

 • Sztum

2023-01-13 do 2023-01-21

Świetne Systemy Grzewcze

Przedmiot zlecenia: wykonanie ogrzewania podłogowego Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia obiektu: 20...

 • Mikołajki Pomorskie

2023-01-02 do 2023-01-10

Znakomite Instalacje CO Sztum

Przedmiot zlecenia: Serwis kominka z płaszczem wodnym Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 51-100m² Inf...

 • Sztum

2022-10-04 do 2022-10-12

Potrzebuję ekipy na przebudowa istniejącej instalacji CO, 90m², Gościszewo

Wykonanie instalacji CO dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Potrzebuję ekipy na przebudowa istniejącej instalacji CO, 90m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Gościszewo

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapytanie o przebudowa istniejącej instalacji CO, 151-200m², Dzierzgoń

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 151-200m² T...

 • Dzierzgoń

2022-08-22 do 2022-08-30

Szukam firmy na przebudowa istniejącej instalacji CO, 201-300m², Biała Góra

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym P...

 • Biała góra

2022-07-15 do 2022-07-16

Świetne Systemy Grzewcze

Dla Zlecającego, który napisał - Zlecę kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 101-150m², wybranie świetnych systemów grzewczych może być trudne, ale Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego produktu. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Prabuty

2022-08-03 do 2022-08-08

Potrzebuję ekipy na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 51-100m², Prabuty

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 51-100m² Info...

 • Prabuty

2022-12-12 do 2022-12-20

Prace z instalacją CO, 201-300m², Nowa Wieś Malborska

Ten Zleceniodawca nadal potrzebuje specjalisty od instalacji centralnego ogrzewania. Napisał zlecenie o treści - Prace z instalacją CO, 201-300m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Nowa wieś malborska

2022-11-05 do 2022-11-13

Znakomite Centralne Ogrzewanie Sztum

Zlecający napisał zlecenie o treści "Szukam firmy na sam montaż pieca/kotła, 51-100m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie centralnego ogrzewania wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Malbork

2022-08-19 do 2022-08-27

Potrzebuję ekipy na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 51-100m², Malbork

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Potrzebuję ekipy na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 51-100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Malbork

2022-09-15 do 2022-09-22

Zlecę sam montaż pieca/kotła, 101-150m², Malbork

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 101-150m² Informacje doda...

 • Malbork

2022-10-02 do 2022-10-10

Najlepszy Montaż Centralnego Ogrzewania Sztum

Chcesz znaleźć Klienta jako godny zaufania specjalista z zakresu najlepszego montażu centralnego ogrzewania z Malborka? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Malbork

2022-10-27 do 2022-11-04

Szukam firmy na przebudowa istniejącej instalacji CO, 151-200m², Malbork

Zlecający szuka dobrej współpracy i pisze - Szukam firmy na przebudowa istniejącej instalacji CO, 151-200m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Malbork

2022-07-26 do 2022-08-03

Rewelacyjne Instalacje CO

Przedmiot zlecenia: wykonanie ogrzewania podłogowego Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia obiektu: 101-150m² ...

 • Malbork

2022-12-05 do 2022-12-06

Poszukiwana ekipa, przebudowa istniejącej instalacji CO, 101-150m², Malbork

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Malborka. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Pokaż wyjątkową ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Malbork

2022-07-17 do 2022-07-25

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 101-150...

 • Malbork

2022-09-05 do 2022-09-13

Potrzebuję ekipy na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 201-300m², Malbork

Klient napisał zgłoszenie o treści "Potrzebuję ekipy na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 201-300m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie instalacji centralnego ogrzewania daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - warto.

 • Malbork

2022-09-11 do 2022-09-19

Znakomite Instalacje CO

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 101-150m² Termin rozpo...

 • Malbork

2022-07-22 do 2022-07-30

Świetne Centralne Ogrzewanie

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: instalacja gazowa Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac R...

 • Malbork

2022-10-31 do 2022-11-08

Rewelacyjna Instalacja Grzewcza Sztum

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 151-200m² ...

 • Rychliki

2022-08-14 do 2022-08-22

Znakomite Instalacje CO

Ten Zlecający jeszcze potrzebuje dobrej firmy od instalacji CO. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę serwis pieca/kotła, do 50m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Lubnowy wielkie

2022-09-09 do 2022-09-17

Rewelacyjna Instalacja Grzewcza

Przedmiot zlecenia: wykonanie ogrzewania podłogowego Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 101-150m² Termi...

 • Susz

2022-12-01 do 2022-12-09

Potrzebuję ekipy na przebudowa istniejącej instalacji CO, 51-100m², Rakowiec

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia ob...

 • Rakowiec

2023-01-02 do 2023-01-10

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Grzewczych

Najczęstsze pytania o instalacjach grzewczych

Jak wybrać firmę do instalacji grzewczych?

Firmę do instalacji grzewczej należy wybrać z wyprzedzeniem - pośpiech to zły doradca. Pamiętaj też, żeby porównać kilka ofert na montaż ogrzewania (np. pod względem ceny), wtedy podjęcie decyzji nie będzie takie trudne.

Dobry fachowiec od instalacji centralnego ogrzewania:

 • posiada bogatą wiedzę branżową, którą cały czas pogłębia i którą dzieli się z klientami;
 • posiada doświadczenie w instalacjach grzewczych;
 • prace instalacyjne wykonuje sam (bez podwykonawców);
 • ma dobre opinie, potwierdzone wystawionymi referencjami;
 • montuje instalacje w rozsądnej cenie.

Gdzie szukać sprawdzonej firmy od instalacji grzewczej? Na pewno popytaj wśród rodziny i znajomych. Możesz poprosić o polecenie producenta urządzeń grzewczych czy też wykonawcy Twojego domu jednorodzinnego. Jednym z narzędzi jest też Internet.

Jakie są rodzaje instalacji grzewczych?

Instalacje grzewcze dzielimy w zależności od rodzaju:

 • czynnika grzewczego (instalacje wodne grawitacyjne lub pompowe, parowe pary niskoprężnej, powietrzne i elektryczne);
 • źródła ciepła (kotły na paliwo stałe lub ciekłe, kotły gazowe i pompy ciepła);
 • elementu przekazującego ciepło (ogrzewanie podłogowe i ścienne, anemostaty, kratki grzewcze, grzejniki).

Wyróżniamy tradycyjne źródła energii cieplnej, alternatywne źródła energii cieplnej oraz ogrzewanie elektryczne.

Do tradycyjnych sposobów ogrzewania domu jednorodzinnego zaliczamy:

 • kocioł gazowy zwykły,
 • kocioł gazowy kondensacyjny,
 • kocioł na gaz płynny/LPG,
 • kocioł na pellet,
 • kocioł na olej opałowy,
 • kocioł węglowy,
 • ogrzewanie kominkiem,
 • ogrzewanie spalinowe.

Natomiast do alternatywnych źródeł energii należą pompy ciepła.

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania?

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym? Dla energooszczędnego nowo wybudowanego domu o powierzchni 160 m2 należy przyjąć koszty wykonania instalacji grzewczej rzędu 30 000 - 32 000 zł. W tej cenie zawiera się: ogrzewanie grzejnikowe, ogrzewanie podłogowe, instalacja rur grzewczych i montaż pieca gazowego lub na paliwo stałe.

Zakup kotła CO do dwukondygnacyjnego domu 160 m2 mieści się w cenach:

 • kocioł gazowy 5000 - 15 000 zł;
 • kocioł na paliwo stałe 5000 - 8000 zł.

Pozostałe ceny:

 • kompleksowa instalacja grzejnikowa ok. 100 zł/m2;
 • kompleksowe ogrzewanie podłogowe ok. 150 zł/m2;
 • projekt i przyłącze gazowe 5000 - 10 000 zł;
 • przystosowanie kotłowni, zakup opału i rachunki za ogrzewanie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Grzewczych