Instalacja grzewcza w Policach

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Grzewczych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 013 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 542 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzach pomieszczeń jest koniecznością, którą najbardziej odczuwamy w sezonie grzewczym, czyli między sezonem jesienno–zimowym, a początkiem wiosny. Instalacje grzewcze i sanitarne zawsze muszą zostać dopasowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami danego budynku. Jednym z takich kryteriów jest chociażby powierzchnia domu. Im dom jest większy, tym bardziej wydajne źródło ogrzewania będzie potrzebne. Prawidłowa instalacja grzewcza powiązana jest również ściśle z ociepleniem całego domu. Jeżeli nieruchomość nie będzie ocieplona, można być pewnym tego, że instalacja będzie musiała pracować bardziej wydajnie, ponieważ ciepło będzie "uciekać" z domu.

Zanim zostanie dokonany wybór instalacji grzewczej, należy zapoznać się ze sposobami, jakie pozwalają na utrzymanie ciepła wewnątrz. Na tej liście znajdują się:

 • instalacje grzewcze wykorzystujące energię elektryczną,
 • olejowe systemy grzewcze,
 • piece na paliwo stałe, m.in. na węgiel, drewno,
 • ciepło dostarczone z elektrociepłowni,
 • rekuperacja,
 • gazowe instalacje grzewcze, czyli grzejniki gazowe i instalacje c.o. z kotłami gazowymi.

Warto więc wybrać dobrą firmę do ocieplenia domu, aby być pewnym tego, że w przyszłości będzie można zaoszczędzić na ogrzewaniu – niezależnie od tego, która instalacja grzewcza zostanie wybrana. Firmy oferujące instalacje grzewcze pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, które nie doprowadzi do powstania dziury w domowych finansach. Tym bardziej, że na wybór prawidłowego ogrzewania wpływ ma wiele czynników. Instalacje grzewcze na prąd w przypadku dużej nieruchomości mieszkalnej mogą powodować występowanie ogromnym rachunków za energię elektryczną. Może lepszym sposobem będą olejowe systemy grzewcze lub rekuperacja? Warto odpowiedzieć sobie również na takie pytania, zanim dokona się jakiegokolwiek zakupu.

Koszt założenia instalacji grzewczej jest zależny przede wszystkim od miejscowości, w którym mieszkamy. Dla przykładu, ceny montażu w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, czy Katowice mogą nieznacznie się różnić. Instalacja grzewcza to jeden z najdroższych elementów, którego koszt w przyszłości się zwróci. Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, na jakie dokładnie źródło ciepła się postawi. Ważnym jest, żeby postawić na funkcjonalną propozycję, która będzie w stanie poradzić sobie z wymaganiami stawianymi przez budynek. Inny koszt powiązany będzie z założeniem rekuperacji, pieca gazowego, a inna cena będzie powiązana z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.

Ranking najlepszych specjalistów od ogrzewania w Policach

Instalacje grzewcze Police

FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz

65 opinii

Po prostu zleć zadanie montażu centralnego ogrzewania profesjonalistom firmy FHU HYDROtech Grzegorz Bohdanowicz z miejscowości Police. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Polic są jednymi z najlepszych. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PHU VERSO - Najwyższej Klasy Grzejniki Police

Najwyższej Klasy Grzejniki Police

30 opinii

Jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy grzejnika, mimo że szukasz go od kilku tygodni? PHU VERSO może rozwiązać Twój problem. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

"R & R Sp. z o.o." - Porządna Instalacja Centralnego Ogrzewania Police

"R & R Sp. z o.o."

30 opinii

R R Sp. z o.o. oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z Polic i z sąsiednich miast. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

HAASE - Znakomite Grzejniki Police

HAASE

16 opinii

Drugiego takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz na terenie Polic, więc jeśli szukasz znakomitego grzejnika to bez wahania zobacz HAASE. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Klima Sytem - Doskonałe Instalacje Grzewcze Police

Doskonałe Instalacje Grzewcze Police

9 opinii

Uwierz specjalistom w dziedzinie instalacji grzewczych i zatrudnij Klima Sytem. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Żeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

"IG" Instalacje Górka - Doskonałej Jakości Instalacje Grzewcze Police

"IG" Instalacje Górka

8 opinii

Zrealizowanie instalacji grzewczych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. IG Instalacje Górka ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

DIPI Doradztwo i Pośrednictwo Inwestycyjne Sławomir Zieliński - Perfekcyjny Montaż Grzejników w Policach

Perfekcyjny Montaż Grzejników w Policach

7 opinii

Z czystym sumieniem powierz zadanie perfekcyjnego montażu grzejników fachowcom z firmy DIPI Doradztwo i Pośrednictwo Inwestycyjne Sławomir Zieliński. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Polic i sąsiednich powiatów. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Fabryka Wody Mariusz Smolibocki, Dobrosław Pulit s.c. - Perfekcyjni Instalatorzy CO Police

Fabryka Wody Mariusz Smolibocki, Dobrosław Pulit s.c.

6 opinii

Fabryka Wody Mariusz Smolibocki Dobrosław Pulit s.c. zatrudnia perfekcyjnych instalatorów CO - wyjątkowe zaangażowanie i rzetelność to ich atuty. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Roboty ogólnobudowlane - Perfekcyjne Instalacje Grzewcze Police

Roboty ogólnobudowlane

4 opinie

Myślisz, że perfekcyjne instalacje grzewcze to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zarezerwuj termin od razu!

Hydro-Gaz - Perfekcyjny Montaż Centralnego Ogrzewania Police

Hydro-Gaz

3 opinie

Wybierz specjalistów z Hydro-Gaz jeśli szukasz odpowiednich ludzi do perfekcyjnego montażu centralnego ogrzewania w miejscowości Police lub okolicy. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Najnowsze z 33 zleceń na ogrzewanie w Policach

Perfekcyjna Instalacja Centralnego Ogrzewania Police

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od instalacji centralnego ogrzewania szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Poszukiwana ekipa, przebudowa istniejącej instalacji CO, 101-150m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Police

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 3 dni temu

Zapytanie o serwis instalacji CO, 201-300m², Bezrzecze

Przedmiot zlecenia: serwis instalacji CO Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 201-300m² Termin rozpoczęci...

 • Bezrzecze

2023-01-20 do 2023-01-28

Prace z instalacją CO, 101-150m², Mierzyn

Ten Klient uważa, że perfekcyjna instalacja centralnego ogrzewania to niełatwe zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Prace z instalacją CO, 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

 • Mierzyn

2023-01-12 do 2023-01-20

Potrzebuję ekipy na serwis instalacji CO, 101-150m², Mierzyn

Masz zamiar przyjąć zlecenie na montaż centralnego ogrzewania, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Potrzebuję ekipy na serwis instalacji CO, 101-150m² to rewelacyjny wybór. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Mierzyn

2022-12-27 do 2023-01-04

Zapytanie o przebudowa istniejącej instalacji CO, 120m², Sielsko

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiek...

 • Sielsko

2022-12-19 do 2022-12-27

Prace z instalacją CO, 51-100m², Dobra

Zrealizowanie instalacji grzewczych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Prace z instalacją CO, 51-100m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Dobra

2022-12-18 do 2022-12-26

Tanie Systemy Grzewcze Police

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta zagadką i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany pracownik z dziedziny systemów grzewczych stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Poszukiwana ekipa, serwis pieca/kotła, 51-100m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Police

2022-12-15 do 2022-12-15

Porządna Instalacja Grzewcza Police

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 130m²...

 • Police

2022-11-25 do 2022-12-03

Poszukiwana ekipa, serwis instalacji CO, 150m², Siadło Dolne

Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Poszukiwana ekipa, serwis instalacji CO, 150m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zaproponuj termin już teraz!

 • Siadło dolne

2022-11-21 do 2022-11-29

Poszukiwana ekipa, serwis instalacji CO, 101-150m², Dołuje

Starasz się odnaleźć zlecenia jako solidny profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Zachodniopomorskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Dołuje

2022-11-21 do 2022-11-29

Prace z instalacją CO, do 50m², Wołczkowo

Jeżeli realizujesz zlecenia na wyjątkowy montaż centralnego ogrzewania w rejonie Zachodniopomorskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zapytanie o treści "Prace z instalacją CO, do 50m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej niezawodnej firmy. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Wołczkowo

2022-11-07 do 2022-11-15

Perfekcyjne Instalacje CO Police

Jeszcze jesteś w stanie odpowiedzieć na ogłoszenie Zleceniodawcy jako specjalista od instalacji CO. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Police

2022-10-21 do 2022-10-29

Zlecę przebudowa istniejącej instalacji CO, 160m², Bobolin

Wykonaj zadanie perfekcyjnego montażu centralnego ogrzewania o treści "Zlecę przebudowa istniejącej instalacji CO, 160m²", jako specjalista z miejscowości Zachodniopomorskie. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Zachodniopomorskiego jesteś jednym z najlepszych. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Bobolin

2022-10-16 do 2022-10-24

Zapytanie o prace instalatorskie, CO, do 50m², Przecław

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Zapytanie o prace instalatorskie, CO, do 50m², wybranie tanich systemów grzewczych może być trudne, ale Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego produktu. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Przecław

2022-10-11 do 2022-10-19

Perfekcyjny Instalator CO Police

Zleceniodawca napisał "Zlecę sam montaż pieca/kotła, do 50m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na chęć zatrudnienia instalatora CO do realizacji usług z zakresu montażu centralnego ogrzewania. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej firmy to najlepsze rozwiązanie. Przedzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Stobno

2022-10-02 do 2022-10-03

Zapytanie o prace instalatorskie, CO, 51-100m², Wołczkowo

Przedmiot zlecenia: Od istniejącego przyłącza. Projekt, ocena kominiarska montaż Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzc...

 • Wołczkowo

2022-09-28 do 2022-10-06

Prace z instalacją CO, 151-200m², Trzebież

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchn...

 • Trzebież

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecę sam montaż pieca/kotła, 101-150m², Mierzyn

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 101-150...

 • Mierzyn

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecę sam montaż pieca/kotła, do 50m², Police

Zapytanie o treści - Zlecę sam montaż pieca/kotła, do 50m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z rejonu Polic i okolic. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Police

2022-09-25 do 2022-10-03

Systemy Grzewcze

Przedmiot zlecenia: wykonanie ogrzewania podłogowego Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia obiektu: 10...

 • Police

2022-09-12 do 2022-09-20

Dam zlecenie na przebudowa istniejącej instalacji CO, 101-150m², Warzymice

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 101-150m² ...

 • Warzymice

2022-09-08 do 2022-09-16

Zlecę prace związane z instalacją grzewczą, 401-500m², Police

Zleceniodawca napisał "Zlecę prace związane z instalacją grzewczą, 401-500m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na potrzebę solidnego instalatora CO z zakresu montażu centralnego ogrzewania. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty to najlepsze rozwiązanie. Zaproponuj termin od razu!

 • Police

2022-08-30 do 2022-09-07

Perfekcyjna Instalacja Centralnego Ogrzewania

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 101-150...

 • Dobra

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecę wykonanie ogrzewania podłogowego, do 50m², Dobra

Ten Klient szuka profesjonalistów od centralnego ogrzewania. Napisał zlecenie o treści - Zlecę wykonanie ogrzewania podłogowego, do 50m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

 • Dobra

2022-08-21 do 2022-08-29

Prace z instalacją CO, 101-150m², Mierzyn

Będąc w gronie instalatorów CO z tak dużym doświadczeniem działasz w miejscowości Zachodniopomorskie i w całym powiecie? Jesteś idealnym kandydatem do tego ogłoszenia. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Mierzyn

2022-08-16 do 2022-08-24

Staranna Instalacja Centralnego Ogrzewania

Na wypadek jeśli jeszcze jako profesjonalista od instalacji centralnego ogrzewania potrzebujesz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecenie na sam montaż pieca/kotła, 70m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Zachodniopomorskie na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Dobra

2022-08-01 do 2022-08-09

Dam zlecenie na przebudowa istniejącej instalacji CO, 1300m², Przecław

Zrealizuj usługę profesjonalnego montażu centralnego ogrzewania o treści "Dam zlecenie na przebudowa istniejącej instalacji CO, 1300m²", jako specjalista z miejscowości Zachodniopomorskie. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Zachodniopomorskiego nie masz sobie równych. Złóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Przecław

2022-07-28 do 2022-08-05

Zlecę przebudowa istniejącej instalacji CO, 101-150m², Dobra

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia ob...

 • Dobra

2022-07-26 do 2022-08-03

Szukam ekipy do prac instalatorskich, CO, 51-100m², Mierzyn

Powiedz Zlecającemu, że lepszej propozycji systemów grzewczych szybko nie znajdzie w miejscowości Zachodniopomorskie i okolicy, więc jeżeli poszukuje odpowiednich systemów grzewczych to niezwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Mierzyn

2022-07-22 do 2022-07-30

Instalator CO

Starasz się odnaleźć zlecenia jako sprawdzony specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Wołczkowo

2022-07-22 do 2022-07-23

Zapytanie o przebudowa istniejącej instalacji CO, 151-200m², Ustowo

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia ob...

 • Ustowo

2022-07-20 do 2022-07-28

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Grzewczych

Najczęstsze pytania o instalacjach grzewczych

Jak wybrać firmę do instalacji grzewczych?

Firmę do instalacji grzewczej należy wybrać z wyprzedzeniem - pośpiech to zły doradca. Pamiętaj też, żeby porównać kilka ofert na montaż ogrzewania (np. pod względem ceny), wtedy podjęcie decyzji nie będzie takie trudne.

Dobry fachowiec od instalacji centralnego ogrzewania:

 • posiada bogatą wiedzę branżową, którą cały czas pogłębia i którą dzieli się z klientami;
 • posiada doświadczenie w instalacjach grzewczych;
 • prace instalacyjne wykonuje sam (bez podwykonawców);
 • ma dobre opinie, potwierdzone wystawionymi referencjami;
 • montuje instalacje w rozsądnej cenie.

Gdzie szukać sprawdzonej firmy od instalacji grzewczej? Na pewno popytaj wśród rodziny i znajomych. Możesz poprosić o polecenie producenta urządzeń grzewczych czy też wykonawcy Twojego domu jednorodzinnego. Jednym z narzędzi jest też Internet.

Jakie są rodzaje instalacji grzewczych?

Instalacje grzewcze dzielimy w zależności od rodzaju:

 • czynnika grzewczego (instalacje wodne grawitacyjne lub pompowe, parowe pary niskoprężnej, powietrzne i elektryczne);
 • źródła ciepła (kotły na paliwo stałe lub ciekłe, kotły gazowe i pompy ciepła);
 • elementu przekazującego ciepło (ogrzewanie podłogowe i ścienne, anemostaty, kratki grzewcze, grzejniki).

Wyróżniamy tradycyjne źródła energii cieplnej, alternatywne źródła energii cieplnej oraz ogrzewanie elektryczne.

Do tradycyjnych sposobów ogrzewania domu jednorodzinnego zaliczamy:

 • kocioł gazowy zwykły,
 • kocioł gazowy kondensacyjny,
 • kocioł na gaz płynny/LPG,
 • kocioł na pellet,
 • kocioł na olej opałowy,
 • kocioł węglowy,
 • ogrzewanie kominkiem,
 • ogrzewanie spalinowe.

Natomiast do alternatywnych źródeł energii należą pompy ciepła.

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania?

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym? Dla energooszczędnego nowo wybudowanego domu o powierzchni 160 m2 należy przyjąć koszty wykonania instalacji grzewczej rzędu 30 000 - 32 000 zł. W tej cenie zawiera się: ogrzewanie grzejnikowe, ogrzewanie podłogowe, instalacja rur grzewczych i montaż pieca gazowego lub na paliwo stałe.

Zakup kotła CO do dwukondygnacyjnego domu 160 m2 mieści się w cenach:

 • kocioł gazowy 5000 - 15 000 zł;
 • kocioł na paliwo stałe 5000 - 8000 zł.

Pozostałe ceny:

 • kompleksowa instalacja grzejnikowa ok. 100 zł/m2;
 • kompleksowe ogrzewanie podłogowe ok. 150 zł/m2;
 • projekt i przyłącze gazowe 5000 - 10 000 zł;
 • przystosowanie kotłowni, zakup opału i rachunki za ogrzewanie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Grzewczych