Instalacja grzewcza w Koszalinie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Grzewczych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 424 436 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
564 918 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzach pomieszczeń jest koniecznością, którą najbardziej odczuwamy w sezonie grzewczym, czyli między sezonem jesienno–zimowym, a początkiem wiosny. Instalacje grzewcze i sanitarne zawsze muszą zostać dopasowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami danego budynku. Jednym z takich kryteriów jest chociażby powierzchnia domu. Im dom jest większy, tym bardziej wydajne źródło ogrzewania będzie potrzebne. Prawidłowa instalacja grzewcza powiązana jest również ściśle z ociepleniem całego domu. Jeżeli nieruchomość nie będzie ocieplona, można być pewnym tego, że instalacja będzie musiała pracować bardziej wydajnie, ponieważ ciepło będzie "uciekać" z domu.

Zanim zostanie dokonany wybór instalacji grzewczej, należy zapoznać się ze sposobami, jakie pozwalają na utrzymanie ciepła wewnątrz. Na tej liście znajdują się:

 • instalacje grzewcze wykorzystujące energię elektryczną,
 • olejowe systemy grzewcze,
 • piece na paliwo stałe, m.in. na węgiel, drewno,
 • ciepło dostarczone z elektrociepłowni,
 • rekuperacja,
 • gazowe instalacje grzewcze, czyli grzejniki gazowe i instalacje c.o. z kotłami gazowymi.

Warto więc wybrać dobrą firmę do ocieplenia domu, aby być pewnym tego, że w przyszłości będzie można zaoszczędzić na ogrzewaniu – niezależnie od tego, która instalacja grzewcza zostanie wybrana. Firmy oferujące instalacje grzewcze pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, które nie doprowadzi do powstania dziury w domowych finansach. Tym bardziej, że na wybór prawidłowego ogrzewania wpływ ma wiele czynników. Instalacje grzewcze na prąd w przypadku dużej nieruchomości mieszkalnej mogą powodować występowanie ogromnym rachunków za energię elektryczną. Może lepszym sposobem będą olejowe systemy grzewcze lub rekuperacja? Warto odpowiedzieć sobie również na takie pytania, zanim dokona się jakiegokolwiek zakupu.

Koszt założenia instalacji grzewczej jest zależny przede wszystkim od miejscowości, w którym mieszkamy. Dla przykładu, ceny montażu w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, czy Katowice mogą nieznacznie się różnić. Instalacja grzewcza to jeden z najdroższych elementów, którego koszt w przyszłości się zwróci. Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, na jakie dokładnie źródło ciepła się postawi. Ważnym jest, żeby postawić na funkcjonalną propozycję, która będzie w stanie poradzić sobie z wymaganiami stawianymi przez budynek. Inny koszt powiązany będzie z założeniem rekuperacji, pieca gazowego, a inna cena będzie powiązana z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.

Ranking najlepszych specjalistów od ogrzewania w Koszalinie

Instalacje grzewcze Koszalin

Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane INSAN Tomasz Szmajdziak

9 opinii

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane INSAN Tomasz Szmajdziak jest na to skuteczną metodą. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

ELEKTRON - Solidne Instalacje Grzewcze Koszalin

ELEKTRON

5 opinii

Zrealizowanie instalacji grzewczych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. ELEKTRON ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Hydrogas Serwis A&A Andrzej Robakowski - Dobre Grzejniki Koszalin

Hydrogas Serwis A&A Andrzej Robakowski

3 opinie

Jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy grzejnika, mimo że poszukujesz go od sam nie wiesz jak dawna? Hydrogas Serwis AA Andrzej Robakowski może rozwiązać Twój problem. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę.

Zakład Usługowy Wod-Kan-Gaz SAM-BUD - Pierwszorzędni Instalatorzy CO w Koszalinie

Pierwszorzędni Instalatorzy CO w Koszalinie

2 opinie

Pierwszorzędny instalator CO oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Koszalin oraz w przyległych powiatach. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Usługi Hydrauliczne Łukasz Czapliński - Rewelacyjny Montaż Centralnego Ogrzewania Koszalin

Usługi Hydrauliczne Łukasz Czapliński

2 opinie

Po prostu zleć zadanie montażu centralnego ogrzewania profesjonalistom firmy Usługi Hydrauliczne Łukasz Czapliński z miejscowości Koszalin. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Koszalina są jednymi z najlepszych. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Marcin - Najlepsze Instalacje Grzewcze Koszalin

Marcin

1 opinia

Zaufaj specjalistom w dziedzinie instalacji grzewczych i zatrudnij Marcin. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Przedsiębiorstwo Instalacyjne Baltic-System Łukasz Naszydłowski - Solidny Montaż Grzejników Koszalin

Solidny Montaż Grzejników Koszalin

3 opinie

Jeżeli interesuje Cię solidny montaż grzejników i szukasz najlepszych ofert to wykorzystaj doświadczenie Przedsiębiorstwo Instalacyjne Baltic-System Łukasz Naszydłowski. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Constech - Doskonałe Systemy Grzewcze Koszalin

Doskonałe Systemy Grzewcze

1 opinia

Zdecydowanie o wyborze systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Constech posłużą radą i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

EXPERT USŁUGI DLA BUDOWNICTWA - Solidna Instalacja CO Koszalin

EXPERT USŁUGI DLA BUDOWNICTWA

11 opinii

Uwierz fachowcom w dziedzinie instalacji CO i zatrudnij EXPERT USŁUGI DLA BUDOWNICTWA. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

ZGS GAZ SERWIS - Perfekcyjny Montaż Grzejników Koszalin

Perfekcyjny Montaż Grzejników Koszalin

3 opinie

Wciąż szukasz specjalisty od instalacji grzewczych? Wykorzystaj kompetencje ZGS GAZ SERWIS. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Najnowsze z 26 zleceń na ogrzewanie w Koszalinie

Instalator CO Koszalin

Klient napisał "Prace z instalacją CO, 101-150m²". Odpowiedz na zlecenie instalatora CO do realizacji usług z zakresu montażu centralnego ogrzewania. Przekonaj Klienta, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej oferty to dobry pomysł. Przedzwoń i prześlij ofertę.

 • Koszalin

2023-01-25 do 2023-01-26

Szukam firmy na serwis pieca/kotła, 51-100m², Koszalin

Ten Klient uważa, że pierwszorzędna instalacja grzewcza to skomplikowany temat. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy na serwis pieca/kotła, 51-100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako instalator CO poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Koszalin

2023-01-23 do 2023-01-31

Perfekcyjna Instalacja Centralnego Ogrzewania Koszalin

Przedmiot zlecenia: Montaż wkładu kominowego Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia ...

 • Koszalin

2023-01-16 do 2023-01-24

Zlecę sam montaż pieca/kotła, 194m², Koszalin

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 3-5-letnim Powierzchnia obiektu: 194m² Informacje ...

 • Koszalin

2023-01-09 do 2023-01-17

Szukam firmy na serwis pieca/kotła, 301-400m², Koszalin

Przedmiot zlecenia: serwis pieca/kotła Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 301-...

 • Koszalin

2023-01-07 do 2023-01-08

Instalator CO

Przedmiot zlecenia: serwis instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 151-200m² Termin rozpoczę...

 • Koszalin

2023-01-02 do 2023-01-10

Instalacja Centralnego Ogrzewania

Zlecenie o treści - Prace z instalacją CO, 51-100m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Koszalina oraz przyległych powiatów. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Koszalin

2022-12-15 do 2022-12-23

Instalator CO

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 201-300m² ...

 • Koszalin

2022-11-25 do 2022-12-03

Zapytanie o kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 301-400m², Koszalin

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 301-400m²". Odpowiedz na potrzebę dobrego instalatora CO z zakresu montażu centralnego ogrzewania. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej oferty jest słuszną decyzją. Zaproponuj termin!

 • Koszalin

2022-11-24 do 2022-12-02

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Koszalin

Daj znać Zlecającemu, że takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdzie w miejscowości Koszalin i okolicy, więc jeśli szuka najwyższej klasy systemów grzewczych to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Koszalin

2022-11-23 do 2022-12-01

Zlecenie na serwis pieca/kotła, 151-200m², Koszalin

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na zlecenie Zlecającego jako profesjonalista od centralnego ogrzewania. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Koszalin

2022-11-21 do 2022-11-29

Wyjątkowy Montaż Centralnego Ogrzewania Koszalin

Przekonaj się, że Klienci zlecający montaż centralnego ogrzewania są sprawdzeni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od montażu centralnego ogrzewania. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Koszalin

2022-11-21 do 2022-11-29

Potrzebuję ekipy na serwis instalacji CO, 101-150m², Koszalin

Przedmiot zlecenia: serwis instalacji CO Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 101-150m² Termin rozpoczęci...

 • Koszalin

2022-11-19 do 2022-11-27

Wykonanie instalacji sanitarnych, 105m2, Koszalin

Zakres zlecenia: wykonanie instalacji sanitarnych Zakres prac: - instalacja wod.-kan., - instalacja CO. Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia: 105m2 Termin: możliwy od zaraz...

 • Koszalin

2022-11-07 do 2022-11-07

Zlecenie na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 51-100m², Koszalin

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obie...

 • Koszalin

2022-10-15 do 2022-10-23

Idealne Systemy Grzewcze

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obie...

 • Koszalin

2022-09-30 do 2022-10-08

Zapytanie o serwis pieca/kotła, 151-200m², Koszalin

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Koszalina. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Koszalin

2022-09-29 do 2022-10-07

Doskonałe Instalacje CO Koszalin

To zapytanie o treści - Zlecę wykonanie ogrzewania podłogowego, 201-300m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Koszalin i okolic. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Koszalin

2022-09-15 do 2022-09-23

Dobry Instalator CO

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia ob...

 • Koszalin

2022-09-13 do 2022-09-21

Solidna Instalacja Grzewcza

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 201-300m² ...

 • Koszalin

2022-09-10 do 2022-09-18

Szukam ekipy do prac instalatorskich, CO, 101-150m², Koszalin

Przedmiot zlecenia: Grzejnikiii Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 101-150m² Termin rozpoczęcia prac...

 • Koszalin

2022-09-07 do 2022-09-15

Poszukiwana ekipa, przebudowa istniejącej instalacji CO, 20m², Koszalin

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu...

 • Koszalin

2022-08-30 do 2022-09-07

Poszukiwana ekipa, sam montaż pieca/kotła, 151-200m², Koszalin

Jako specjalista przedstaw najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Niewątpliwie zlecenie o treści "Poszukiwana ekipa, sam montaż pieca/kotła, 151-200m²" jest idealne dla Ciebie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Koszalin

2022-08-18 do 2022-08-26

Fantastyczny Montaż Centralnego Ogrzewania

Przedmiot zlecenia: wykonanie ogrzewania podłogowego Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia obiektu: 15...

 • Koszalin

2022-08-17 do 2022-08-25

Instalacja Grzewcza

Pragniesz znaleźć Klienta jako warty uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Koszalin

2022-07-28 do 2022-08-05

Prace z instalacją CO, do 50m², Koszalin

Przedmiot zlecenia: wymiana grzejnika Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: do 50m² Informacje...

 • Koszalin

2022-07-28 do 2022-08-05

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Grzewczych

Najczęstsze pytania o instalacjach grzewczych

Jak wybrać firmę do instalacji grzewczych?

Firmę do instalacji grzewczej należy wybrać z wyprzedzeniem - pośpiech to zły doradca. Pamiętaj też, żeby porównać kilka ofert na montaż ogrzewania (np. pod względem ceny), wtedy podjęcie decyzji nie będzie takie trudne.

Dobry fachowiec od instalacji centralnego ogrzewania:

 • posiada bogatą wiedzę branżową, którą cały czas pogłębia i którą dzieli się z klientami;
 • posiada doświadczenie w instalacjach grzewczych;
 • prace instalacyjne wykonuje sam (bez podwykonawców);
 • ma dobre opinie, potwierdzone wystawionymi referencjami;
 • montuje instalacje w rozsądnej cenie.

Gdzie szukać sprawdzonej firmy od instalacji grzewczej? Na pewno popytaj wśród rodziny i znajomych. Możesz poprosić o polecenie producenta urządzeń grzewczych czy też wykonawcy Twojego domu jednorodzinnego. Jednym z narzędzi jest też Internet.

Jakie są rodzaje instalacji grzewczych?

Instalacje grzewcze dzielimy w zależności od rodzaju:

 • czynnika grzewczego (instalacje wodne grawitacyjne lub pompowe, parowe pary niskoprężnej, powietrzne i elektryczne);
 • źródła ciepła (kotły na paliwo stałe lub ciekłe, kotły gazowe i pompy ciepła);
 • elementu przekazującego ciepło (ogrzewanie podłogowe i ścienne, anemostaty, kratki grzewcze, grzejniki).

Wyróżniamy tradycyjne źródła energii cieplnej, alternatywne źródła energii cieplnej oraz ogrzewanie elektryczne.

Do tradycyjnych sposobów ogrzewania domu jednorodzinnego zaliczamy:

 • kocioł gazowy zwykły,
 • kocioł gazowy kondensacyjny,
 • kocioł na gaz płynny/LPG,
 • kocioł na pellet,
 • kocioł na olej opałowy,
 • kocioł węglowy,
 • ogrzewanie kominkiem,
 • ogrzewanie spalinowe.

Natomiast do alternatywnych źródeł energii należą pompy ciepła.

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania?

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym? Dla energooszczędnego nowo wybudowanego domu o powierzchni 160 m2 należy przyjąć koszty wykonania instalacji grzewczej rzędu 30 000 - 32 000 zł. W tej cenie zawiera się: ogrzewanie grzejnikowe, ogrzewanie podłogowe, instalacja rur grzewczych i montaż pieca gazowego lub na paliwo stałe.

Zakup kotła CO do dwukondygnacyjnego domu 160 m2 mieści się w cenach:

 • kocioł gazowy 5000 - 15 000 zł;
 • kocioł na paliwo stałe 5000 - 8000 zł.

Pozostałe ceny:

 • kompleksowa instalacja grzejnikowa ok. 100 zł/m2;
 • kompleksowe ogrzewanie podłogowe ok. 150 zł/m2;
 • projekt i przyłącze gazowe 5000 - 10 000 zł;
 • przystosowanie kotłowni, zakup opału i rachunki za ogrzewanie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Grzewczych