Instalacja grzewcza w Legionowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Grzewczych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 388 184 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 110 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzach pomieszczeń jest koniecznością, którą najbardziej odczuwamy w sezonie grzewczym, czyli między sezonem jesienno–zimowym, a początkiem wiosny. Instalacje grzewcze i sanitarne zawsze muszą zostać dopasowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami danego budynku. Jednym z takich kryteriów jest chociażby powierzchnia domu. Im dom jest większy, tym bardziej wydajne źródło ogrzewania będzie potrzebne. Prawidłowa instalacja grzewcza powiązana jest również ściśle z ociepleniem całego domu. Jeżeli nieruchomość nie będzie ocieplona, można być pewnym tego, że instalacja będzie musiała pracować bardziej wydajnie, ponieważ ciepło będzie "uciekać" z domu.

Zanim zostanie dokonany wybór instalacji grzewczej, należy zapoznać się ze sposobami, jakie pozwalają na utrzymanie ciepła wewnątrz. Na tej liście znajdują się:

 • instalacje grzewcze wykorzystujące energię elektryczną,
 • olejowe systemy grzewcze,
 • piece na paliwo stałe, m.in. na węgiel, drewno,
 • ciepło dostarczone z elektrociepłowni,
 • rekuperacja,
 • gazowe instalacje grzewcze, czyli grzejniki gazowe i instalacje c.o. z kotłami gazowymi.

Warto więc wybrać dobrą firmę do ocieplenia domu, aby być pewnym tego, że w przyszłości będzie można zaoszczędzić na ogrzewaniu – niezależnie od tego, która instalacja grzewcza zostanie wybrana. Firmy oferujące instalacje grzewcze pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, które nie doprowadzi do powstania dziury w domowych finansach. Tym bardziej, że na wybór prawidłowego ogrzewania wpływ ma wiele czynników. Instalacje grzewcze na prąd w przypadku dużej nieruchomości mieszkalnej mogą powodować występowanie ogromnym rachunków za energię elektryczną. Może lepszym sposobem będą olejowe systemy grzewcze lub rekuperacja? Warto odpowiedzieć sobie również na takie pytania, zanim dokona się jakiegokolwiek zakupu.

Koszt założenia instalacji grzewczej jest zależny przede wszystkim od miejscowości, w którym mieszkamy. Dla przykładu, ceny montażu w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, czy Katowice mogą nieznacznie się różnić. Instalacja grzewcza to jeden z najdroższych elementów, którego koszt w przyszłości się zwróci. Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, na jakie dokładnie źródło ciepła się postawi. Ważnym jest, żeby postawić na funkcjonalną propozycję, która będzie w stanie poradzić sobie z wymaganiami stawianymi przez budynek. Inny koszt powiązany będzie z założeniem rekuperacji, pieca gazowego, a inna cena będzie powiązana z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.

Ranking najlepszych specjalistów od ogrzewania w Legionowie

Instalacje grzewcze Legionowo

Home&Garden

28 opinii

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od instalacji grzewczych? Powierz tę kwestię specjalistom z HomeGarden. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Ślusarstwo Usługowe Kotlarstwo Grzegorz Gulkiewicz - Staranna Instalacja CO Legionowo

Staranna Instalacja CO

27 opinii

Jeżeli szukasz wyjątkowego serwisu systemów grzewczych od instalacji grzewczych to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Ślusarstwo Usługowe Kotlarstwo Grzegorz Gulkiewicz. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

JJPREMIUM JEREMIASZ SUFCZYŃSKI - Najlepszy Montaż Centralnego Ogrzewania Legionowo

Najlepszy Montaż Centralnego Ogrzewania Legionowo

16 opinii

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz prace tym zawodowcom w kwestii montażu centralnego ogrzewania. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Hydraulika Legionowo - Korzystne Systemy Grzewcze Legionowo

Hydraulika Legionowo

8 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Hydraulika Legionowo poradzą Ci i wybiorą dostosowane rozwiązanie. Ażeby poznać ofertę skontaktuj się - warto.

Michał Garbacik - Dobrzy Instalatorzy CO Legionowo

Michał Garbacik

8 opinii

Ten instalator CO posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - Michał Garbacik to doskonały wybór dla Ciebie. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Aquainstal- instalacje hydrauliczne - Solidny Serwis Systemów Grzewczych Legionowo

Aquainstal- instalacje hydrauliczne

6 opinii

Solidny montaż ogrzewania podłogowego to specjalność tego serwisu systemów grzewczych - są zawodowcami w tym fachu. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

HYDRO POWER - Najlepsza Instalacja CO w Legionowie

Najlepsza Instalacja CO w Legionowie

5 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie instalacji CO i zatrudnij HYDRO POWER. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Profus - Opłacalne Grzejniki Legionowo

Opłacalne Grzejniki Legionowo

5 opinii

Klient, który szuka grzejnika winien już dziś zgłosić się do tego dostawcy i poznać ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

P.H.U KRANIK ANDRZEJ WOŹNIAK - Solidni Instalatorzy CO Legionowo

P.H.U KRANIK ANDRZEJ WOŹNIAK

1 opinia

Firma P.H.U KRANIK ANDRZEJ WOŹNIAK świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Legionowa i okolic. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Topenergy Michał Świątkowski - Rewelacyjna Instalacja Centralnego Ogrzewania Legionowo

Topenergy Michał Świątkowski

2 opinie

Jeżeli potrzebujesz rewelacyjnego serwisu systemów grzewczych od instalacji centralnego ogrzewania to skorzystaj z kwalifikacji Topenergy Michał Świątkowski. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 34 zleceń na ogrzewanie w Legionowie

Najlepszy Instalator CO Legionowo

Zlecenie o treści - Potrzebuję ekipy na przebudowa istniejącej instalacji CO, 151-200m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Mazowieckiego i okolic. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Jadwisin

2023-01-20 do 2023-01-28
dodano 7 dni temu

Potrzebuję ekipy na wykonanie ogrzewania podłogowego, 105m², Legionowo

Przedmiot zlecenia: wykonanie ogrzewania podłogowego Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 105m² Informacje dodat...

 • Legionowo

2022-12-21 do 2022-12-29

Nieprzeciętny Instalator CO

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchn...

 • Skrzeszew

2022-12-20 do 2022-12-28

Szukam firmy na sam montaż pieca/kotła, 122m², Chotomów

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia obiektu: 122m² Infor...

 • Chotomów

2022-12-17 do 2022-12-25

Prace z instalacją CO, 151-200m², Chotomów

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 3-5-letnim Powierzchnia obiektu: 151-200m² Informa...

 • Chotomów

2022-12-13 do 2022-12-21

Szukam firmy na sam montaż pieca/kotła, 201-300m², Nieporęt

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako solidny fachowiec z zakresu fantastycznego montażu centralnego ogrzewania z Mazowieckiego? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Zadzwoń i dowiedz się więcej.

 • Nieporęt

2022-12-04 do 2022-12-12

Dam zlecenie na sam montaż pieca/kotła, 160m², Legionowo

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 160m² Inf...

 • Legionowo

2022-11-25 do 2022-11-26

Rewelacyjna Instalacja Grzewcza Legionowo

Przedmiot zlecenia: serwis pieca/kotła Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 1400m² Informacje dodatko...

 • Jabłonna

2022-11-24 do 2022-12-02

Prace z instalacją CO, 40m², Zegrze Północne

W dalszym ciągu masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako dobra firma od instalacji centralnego ogrzewania. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

 • Zegrze Północne

2022-11-23 do 2022-12-01

Profesjonalna Instalacja Grzewcza

Przedmiot zlecenia: serwis podłogówki Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Informacje dodatkowe: dzi...

 • Nieporęt

2022-11-17 do 2022-11-25

Potrzebuję ekipy na serwis pieca/kotła, 101-150m², Legionowo

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony doradca z branży systemów grzewczych sporządź skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Potrzebuję ekipy na serwis pieca/kotła, 101-150m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Legionowo

2022-11-16 do 2022-11-24

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Legionowo

Przedmiot zlecenia: instalacja sterowników do ogrzewania podłogowego Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 3-5-letnim Powierzchnia o...

 • Jabłonna

2022-11-02 do 2022-11-10

Doskonałej Jakości Instalacja Grzewcza

Przedmiot zlecenia: Kupno i montaż pieca Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Informacje dodatkowe...

 • Stasi las

2022-10-28 do 2022-11-05

Prace z instalacją CO, 101-150m², Legionowo

Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Prace z instalacją CO, 101-150m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zaproponuj termin już teraz!

 • Legionowo

2022-10-19 do 2022-10-27

Poszukiwana ekipa, przebudowa istniejącej instalacji CO, 101-150m², Legionowo

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 101-150m² ...

 • Legionowo

2022-10-06 do 2022-10-14

Zlecę sam montaż pieca/kotła, 101-150m², Jabłonna

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 3-5-letnim Powierzchnia obiektu: 101-150m² Informacje dodatkowe: Lava...

 • Jabłonna

2022-10-03 do 2022-10-11

Zapytanie o serwis pieca/kotła, 2300m², Jabłonna

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o serwis pieca/kotła, 2300m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie instalacji centralnego ogrzewania daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Jabłonna

2022-09-26 do 2022-10-04

Zapytanie o serwis instalacji CO, 200m², Legionowo

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista daj wskazówki i wybierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapytanie o serwis instalacji CO, 200m². Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Legionowo

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapytanie o prace instalatorskie, CO, 201-300m², Stanisławów Pierwszy

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako dobra firma od instalacji centralnego ogrzewania. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Stanisławów pierwszy

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecenie na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 160m², Stasi Las

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecenie na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 160m²". Wykonaj usługę najlepszego montażu centralnego ogrzewania jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania zleceń z okolic Mazowieckiego i sąsiednich powiatów. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Stasi las

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapytanie o prace instalatorskie, CO, 101-150m², Łajski

Przygotowanie instalacji grzewczych dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapytanie o prace instalatorskie, CO, 101-150m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Łajski

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecę przebudowa istniejącej instalacji CO, 200m², Jabłonna

Wciąż możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako dobra firma od instalacji CO. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Jabłonna

2022-09-05 do 2022-09-13

Porządne Instalacje CO Legionowo

Jeżeli nadal jako dobra firma od instalacji CO poszukujesz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Potrzebuję ekipy na wykonanie ogrzewania podłogowego, 140m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca na pewno pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Stanisławów pierwszy

2022-09-03 do 2022-09-11

Profesjonalne Instalacje CO

Przedmiot zlecenia: serwis instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 450m² Informacje dodatkow...

 • Stanisławów pierwszy

2022-08-28 do 2022-09-05

Doskonała Instalacja Grzewcza

Zrealizowanie instalacji grzewczych dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zlecenie na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 201-300m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Jabłonna

2022-08-20 do 2022-08-28

Szukam firmy na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 101-150m², Legionowo

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia obiektu: 101-150m² ...

 • Legionowo

2022-08-15 do 2022-08-23

Solidny Montaż Centralnego Ogrzewania Legionowo

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 3-5-letnim Powierzchnia obiektu:...

 • Chotomów

2022-08-11 do 2022-08-19

Zapytanie o kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 151-200m², Jabłonna

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starsz...

 • Jabłonna

2022-08-11 do 2022-08-19

Pierwszorzędna Instalacja Grzewcza

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchn...

 • Legionowo

2022-08-10 do 2022-08-18

Zapytanie o wykonanie ogrzewania podłogowego, 101-150m², Legionowo

Dla Zlecającego, który pisze - Zapytanie o wykonanie ogrzewania podłogowego, 101-150m², znalezienie znakomitych systemów grzewczych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Legionowo

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecenie na sam montaż pieca/kotła, 51-100m², Legionowo

Ten Klient uważa, że rewelacyjne instalacje CO to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecenie na sam montaż pieca/kotła, 51-100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako instalator CO udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Przedłóż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Legionowo

2022-08-01 do 2022-08-09

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Grzewczych

Najczęstsze pytania o instalacjach grzewczych

Jak wybrać firmę do instalacji grzewczych?

Firmę do instalacji grzewczej należy wybrać z wyprzedzeniem - pośpiech to zły doradca. Pamiętaj też, żeby porównać kilka ofert na montaż ogrzewania (np. pod względem ceny), wtedy podjęcie decyzji nie będzie takie trudne.

Dobry fachowiec od instalacji centralnego ogrzewania:

 • posiada bogatą wiedzę branżową, którą cały czas pogłębia i którą dzieli się z klientami;
 • posiada doświadczenie w instalacjach grzewczych;
 • prace instalacyjne wykonuje sam (bez podwykonawców);
 • ma dobre opinie, potwierdzone wystawionymi referencjami;
 • montuje instalacje w rozsądnej cenie.

Gdzie szukać sprawdzonej firmy od instalacji grzewczej? Na pewno popytaj wśród rodziny i znajomych. Możesz poprosić o polecenie producenta urządzeń grzewczych czy też wykonawcy Twojego domu jednorodzinnego. Jednym z narzędzi jest też Internet.

Jakie są rodzaje instalacji grzewczych?

Instalacje grzewcze dzielimy w zależności od rodzaju:

 • czynnika grzewczego (instalacje wodne grawitacyjne lub pompowe, parowe pary niskoprężnej, powietrzne i elektryczne);
 • źródła ciepła (kotły na paliwo stałe lub ciekłe, kotły gazowe i pompy ciepła);
 • elementu przekazującego ciepło (ogrzewanie podłogowe i ścienne, anemostaty, kratki grzewcze, grzejniki).

Wyróżniamy tradycyjne źródła energii cieplnej, alternatywne źródła energii cieplnej oraz ogrzewanie elektryczne.

Do tradycyjnych sposobów ogrzewania domu jednorodzinnego zaliczamy:

 • kocioł gazowy zwykły,
 • kocioł gazowy kondensacyjny,
 • kocioł na gaz płynny/LPG,
 • kocioł na pellet,
 • kocioł na olej opałowy,
 • kocioł węglowy,
 • ogrzewanie kominkiem,
 • ogrzewanie spalinowe.

Natomiast do alternatywnych źródeł energii należą pompy ciepła.

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania?

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym? Dla energooszczędnego nowo wybudowanego domu o powierzchni 160 m2 należy przyjąć koszty wykonania instalacji grzewczej rzędu 30 000 - 32 000 zł. W tej cenie zawiera się: ogrzewanie grzejnikowe, ogrzewanie podłogowe, instalacja rur grzewczych i montaż pieca gazowego lub na paliwo stałe.

Zakup kotła CO do dwukondygnacyjnego domu 160 m2 mieści się w cenach:

 • kocioł gazowy 5000 - 15 000 zł;
 • kocioł na paliwo stałe 5000 - 8000 zł.

Pozostałe ceny:

 • kompleksowa instalacja grzejnikowa ok. 100 zł/m2;
 • kompleksowe ogrzewanie podłogowe ok. 150 zł/m2;
 • projekt i przyłącze gazowe 5000 - 10 000 zł;
 • przystosowanie kotłowni, zakup opału i rachunki za ogrzewanie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Grzewczych