Instalacja grzewcza w Gostyninie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Grzewczych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 724 167 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
576 996 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzach pomieszczeń jest koniecznością, którą najbardziej odczuwamy w sezonie grzewczym, czyli między sezonem jesienno–zimowym, a początkiem wiosny. Instalacje grzewcze i sanitarne zawsze muszą zostać dopasowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami danego budynku. Jednym z takich kryteriów jest chociażby powierzchnia domu. Im dom jest większy, tym bardziej wydajne źródło ogrzewania będzie potrzebne. Prawidłowa instalacja grzewcza powiązana jest również ściśle z ociepleniem całego domu. Jeżeli nieruchomość nie będzie ocieplona, można być pewnym tego, że instalacja będzie musiała pracować bardziej wydajnie, ponieważ ciepło będzie "uciekać" z domu.

Zanim zostanie dokonany wybór instalacji grzewczej, należy zapoznać się ze sposobami, jakie pozwalają na utrzymanie ciepła wewnątrz. Na tej liście znajdują się:

 • instalacje grzewcze wykorzystujące energię elektryczną,
 • olejowe systemy grzewcze,
 • piece na paliwo stałe, m.in. na węgiel, drewno,
 • ciepło dostarczone z elektrociepłowni,
 • rekuperacja,
 • gazowe instalacje grzewcze, czyli grzejniki gazowe i instalacje c.o. z kotłami gazowymi.

Warto więc wybrać dobrą firmę do ocieplenia domu, aby być pewnym tego, że w przyszłości będzie można zaoszczędzić na ogrzewaniu – niezależnie od tego, która instalacja grzewcza zostanie wybrana. Firmy oferujące instalacje grzewcze pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, które nie doprowadzi do powstania dziury w domowych finansach. Tym bardziej, że na wybór prawidłowego ogrzewania wpływ ma wiele czynników. Instalacje grzewcze na prąd w przypadku dużej nieruchomości mieszkalnej mogą powodować występowanie ogromnym rachunków za energię elektryczną. Może lepszym sposobem będą olejowe systemy grzewcze lub rekuperacja? Warto odpowiedzieć sobie również na takie pytania, zanim dokona się jakiegokolwiek zakupu.

Koszt założenia instalacji grzewczej jest zależny przede wszystkim od miejscowości, w którym mieszkamy. Dla przykładu, ceny montażu w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, czy Katowice mogą nieznacznie się różnić. Instalacja grzewcza to jeden z najdroższych elementów, którego koszt w przyszłości się zwróci. Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, na jakie dokładnie źródło ciepła się postawi. Ważnym jest, żeby postawić na funkcjonalną propozycję, która będzie w stanie poradzić sobie z wymaganiami stawianymi przez budynek. Inny koszt powiązany będzie z założeniem rekuperacji, pieca gazowego, a inna cena będzie powiązana z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.

Ranking najlepszych specjalistów od ogrzewania w Gostyninie

Instalacje grzewcze Gostynin

Nejman Ireneusz

12 opinii

Każdy, kto szuka systemów grzewczych powinien niezwłocznie zgłosić się do Nejman Ireneusz i zobaczyć atrakcyjne oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

RaceTronic Mirosław Wiśniewski - Pierwszorzędny Montaż Grzejników Gostynin

RaceTronic Mirosław Wiśniewski

1 opinia

Pragniesz znaleźć wartego uwagi specjalistę z zakresu pierwszorzędnego montażu grzejników, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma RaceTronic Mirosław Wiśniewski jest do Twojej dyspozycji. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Foxbar Artur Waćkowski - Znakomite Instalacje Grzewcze Gostynin

Znakomite Instalacje Grzewcze Gostynin

1 opinia

Gdy szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Foxbar Artur Waćkowski są dla Ciebie stworzeni. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

eMSol - Rewelacyjny Montaż Centralnego Ogrzewania Gostynin

eMSol

Po prostu zleć zadanie montażu centralnego ogrzewania profesjonalistom firmy eMSol z miejscowości Gostynin. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Gostynina są jednymi z najlepszych. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Sebbud - Profesjonalni Instalatorzy CO Gostynin

Profesjonalni Instalatorzy CO Gostynin

Potrzebujesz instalatora CO do realizacji usług z zakresu montażu ogrzewania podłogowego? Dobrze trafiłeś, ta firma jest tym, czego potrzebujesz. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Raf-Pex Hydraulika - Staranne Instalacje Grzewcze w Gostyninie

Staranne Instalacje Grzewcze w Gostyninie

Raf-Pex Hydraulika oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Gostynina oraz przyległych powiatów. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

EPV Foto sp. z o. o. - Profesjonalne Instalacje Grzewcze Gostynin

Profesjonalne Instalacje Grzewcze

EPV Foto sp. z o. o. świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z miejscowości Gostynin i okolic. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

ALMEX - Solidne Instalacje Grzewcze Gostynin

ALMEX

Profesjonalny montaż ogrzewania podłogowego to specjalność ekipy z firmy ALMEX - są niekwestionowanym liderem w fachu instalatora CO. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

INSTALL-KAR - Najlepsze Instalacje Grzewcze Gostynin

INSTALL-KAR

Jeśli szukasz doskonałej współpracy to specjaliści z INSTALL-KAR perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - naprawdę warto.

PHU KRZYSZTOF CHUDZYŃSKI - Rewelacyjne Centralne Ogrzewanie Gostynin

PHU KRZYSZTOF CHUDZYŃSKI

Jeżeli poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z PHU KRZYSZTOF CHUDZYŃSKI są dla Ciebie idealni. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Najnowsze z 29 zleceń na ogrzewanie w Gostyninie

Poszukiwana ekipa, przebudowa istniejącej instalacji CO, 151-200m², Gostynin

Zapytanie o treści - Poszukiwana ekipa, przebudowa istniejącej instalacji CO, 151-200m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z rejonu Gostynina i okolic. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Gostynin

2023-03-12 do 2023-03-20

Prace z instalacją CO, 151-200m², Gostynin

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia ob...

 • Gostynin

2023-02-22 do 2023-03-02

Znakomita Instalacja Centralnego Ogrzewania Gostynin

Zlecający napisał zlecenie o treści "Poszukiwana ekipa, przebudowa istniejącej instalacji CO, 101-150m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie instalacji centralnego ogrzewania daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Gostynin

2023-01-04 do 2023-01-12

Instalator CO Gostynin

Będąc w gronie instalatorów CO z tak dużym doświadczeniem działasz w miejscowości Gostynin i w całym powiecie? Jesteś świetnym specjalistą do tego ogłoszenia. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Gostynin

2022-11-11 do 2022-11-19

Instalacja Centralnego Ogrzewania

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 201-300m² Termin rozpoczę...

 • Gostynin

2022-10-10 do 2022-10-18

Profesjonalne Centralne Ogrzewanie Gostynin

To zlecenie o treści - Zlecę serwis instalacji CO, 151-200m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Gostynin i okolic. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Gostynin

2022-10-05 do 2022-10-13

Szukam firmy na przebudowa istniejącej instalacji CO, do 50m², Gostynin

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: do 50m² Termin r...

 • Gostynin

2022-10-04 do 2022-10-12

Szukam firmy na przebudowa istniejącej instalacji CO, 201-300m², Podlasie

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako specjalista od instalacji CO. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Podlasie

2023-01-02 do 2023-01-10

Solidny Instalator CO

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 151-200m² ...

 • Łąck

2022-12-27 do 2023-01-04

Zapytanie o wykonanie ogrzewania podłogowego, do 50m², Sędeń Mały

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i znajdź uszyte na miarę rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapytanie o wykonanie ogrzewania podłogowego, do 50m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Sędeń mały

2022-10-08 do 2022-10-16

Prace z instalacją CO, 151-200m², Podlasie

W dalszym ciągu masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako dobra firma od instalacji centralnego ogrzewania. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

 • Podlasie

2023-01-09 do 2023-01-17

Zlecenie na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 201-300m², Aleksandrów

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 3-5-letnim Powierzchnia obiektu: 201-300m² I...

 • Aleksandrów

2022-09-19 do 2022-09-27

Profesjonalna Instalacja Centralnego Ogrzewania

Jeśli nadal jako profesjonalista od instalacji centralnego ogrzewania szukasz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Szukam firmy na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 101-150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Łódzkiego na pewno uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Żychlin

2023-01-29 do 2023-02-06

Zlecenie na przebudowa istniejącej instalacji CO, do 50m², Żychlin

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiek...

 • Żychlin

2022-11-08 do 2022-11-10

Prace z instalacją CO, 51-100m², Grabie Polskie

Przedmiot zlecenia: Kominek powietrza Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 51-100m² In...

 • Grabie polskie

2022-11-20 do 2022-11-28

Doskonałe Instalacje CO Gostynin

Przedmiot zlecenia: wykonanie ogrzewania podłogowego Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia obiektu: 30...

 • Bedlno

2022-10-26 do 2022-10-27

Zlecę wykonanie ogrzewania podłogowego, 151-200m², Bedlno

Przedmiot zlecenia: wykonanie ogrzewania podłogowego Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiekt...

 • Bedlno

2022-11-27 do 2022-12-05

Zlecę wykonanie instalacji CO, hydraulicznych, 18 mieszkań, Kutno

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zlecę wykonanie instalacji CO, hydraulicznych, 18 mieszkań", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Kutno

2022-11-07 do 2022-11-15

Systemy Grzewcze Gostynin

Rodzaj prac do wykonania: prace instalacyjne Rodzaj instalacji: instalacje hydrauliczne, CO Wielkość zlecenia: 18 mieszkań Materiał: oferty z materiałem Termin rozpoczęcia prac: za 1,5 miesiąca...

 • Kutno

2022-10-11 do 2022-10-19

Doskonała Instalacja Centralnego Ogrzewania

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchn...

 • Kutno

2022-10-04 do 2022-10-12

Solidna Instalacja Grzewcza

Ten Klient poszukuje profesjonalistów od instalacji grzewczych. Napisał zlecenie o treści - Poszukiwana ekipa, kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 190m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kutno

2022-12-01 do 2022-12-09

Perfekcyjne Instalacje CO

Ten Klient uważa, że perfekcyjne instalacje CO to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Szukam firmy na wykonanie ogrzewania podłogowego, 201-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Pokaż ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie.

 • Płock

2023-01-24 do 2023-02-01

Doskonałej Jakości Instalacja Grzewcza

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia ob...

 • Płock

2023-01-12 do 2023-01-20

Szukam firmy na przebudowa istniejącej instalacji CO, 101-150m², Płock

Pragniesz znaleźć Klienta jako solidny specjalista z zakresu profesjonalnego montażu centralnego ogrzewania z Płocka? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Płock

2023-03-10 do 2023-03-18

Dam zlecenie na sam montaż pieca/kotła, 110m², Płock

Zrealizowanie instalacji grzewczych z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na sam montaż pieca/kotła, 110m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Płock

2022-10-30 do 2022-11-07

Najlepsza Instalacja Grzewcza

Ten Zleceniodawca poszukuje specjalisty od instalacji grzewczych. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy na przebudowa istniejącej instalacji CO, 151-200m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Płock

2023-03-09 do 2023-03-17

Prace z instalacją CO, do 50m², Płock

Przedmiot zlecenia: montaż grzejnika Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: do 50m² Termin rozpoczęcia prac: w cią...

 • Płock

2023-03-15 do 2023-03-23

Wysokiej Klasy Montaż Centralnego Ogrzewania

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 51-100m² Termin rozpocz...

 • Płock

2022-11-21 do 2022-11-29

Szukam firmy na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 201-300m², Płock

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Szukam firmy na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 201-300m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Płock

2022-12-26 do 2023-01-03

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Grzewczych

Najczęstsze pytania o instalacjach grzewczych

Jak wybrać firmę do instalacji grzewczych?

Firmę do instalacji grzewczej należy wybrać z wyprzedzeniem - pośpiech to zły doradca. Pamiętaj też, żeby porównać kilka ofert na montaż ogrzewania (np. pod względem ceny), wtedy podjęcie decyzji nie będzie takie trudne.

Dobry fachowiec od instalacji centralnego ogrzewania:

 • posiada bogatą wiedzę branżową, którą cały czas pogłębia i którą dzieli się z klientami;
 • posiada doświadczenie w instalacjach grzewczych;
 • prace instalacyjne wykonuje sam (bez podwykonawców);
 • ma dobre opinie, potwierdzone wystawionymi referencjami;
 • montuje instalacje w rozsądnej cenie.

Gdzie szukać sprawdzonej firmy od instalacji grzewczej? Na pewno popytaj wśród rodziny i znajomych. Możesz poprosić o polecenie producenta urządzeń grzewczych czy też wykonawcy Twojego domu jednorodzinnego. Jednym z narzędzi jest też Internet.

Jakie są rodzaje instalacji grzewczych?

Instalacje grzewcze dzielimy w zależności od rodzaju:

 • czynnika grzewczego (instalacje wodne grawitacyjne lub pompowe, parowe pary niskoprężnej, powietrzne i elektryczne);
 • źródła ciepła (kotły na paliwo stałe lub ciekłe, kotły gazowe i pompy ciepła);
 • elementu przekazującego ciepło (ogrzewanie podłogowe i ścienne, anemostaty, kratki grzewcze, grzejniki).

Wyróżniamy tradycyjne źródła energii cieplnej, alternatywne źródła energii cieplnej oraz ogrzewanie elektryczne.

Do tradycyjnych sposobów ogrzewania domu jednorodzinnego zaliczamy:

 • kocioł gazowy zwykły,
 • kocioł gazowy kondensacyjny,
 • kocioł na gaz płynny/LPG,
 • kocioł na pellet,
 • kocioł na olej opałowy,
 • kocioł węglowy,
 • ogrzewanie kominkiem,
 • ogrzewanie spalinowe.

Natomiast do alternatywnych źródeł energii należą pompy ciepła.

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania?

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym? Dla energooszczędnego nowo wybudowanego domu o powierzchni 160 m2 należy przyjąć koszty wykonania instalacji grzewczej rzędu 30 000 - 32 000 zł. W tej cenie zawiera się: ogrzewanie grzejnikowe, ogrzewanie podłogowe, instalacja rur grzewczych i montaż pieca gazowego lub na paliwo stałe.

Zakup kotła CO do dwukondygnacyjnego domu 160 m2 mieści się w cenach:

 • kocioł gazowy 5000 - 15 000 zł;
 • kocioł na paliwo stałe 5000 - 8000 zł.

Pozostałe ceny:

 • kompleksowa instalacja grzejnikowa ok. 100 zł/m2;
 • kompleksowe ogrzewanie podłogowe ok. 150 zł/m2;
 • projekt i przyłącze gazowe 5000 - 10 000 zł;
 • przystosowanie kotłowni, zakup opału i rachunki za ogrzewanie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Grzewczych