Domy szkieletowe w Kościerzynie

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Szkieletowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 838 070 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 789 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Domy szkieletowe Kościerzyna - ranking najlepszych firm

Domy szkieletowe Kościerzyna

Domy Szkieletowe Kościerzyna

18 opinii

Przygotowanie domów szkieletowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Mek Sp. z o.o. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zadzwoń!

Domy i Domki Drewniane - Rewelacyjne Domy Szkieletowe w Kościerzynie

Rewelacyjne Domy Szkieletowe w Kościerzynie

10 opinii

Jesteś zdania, że rewelacyjne domy szkieletowe to trudny temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Domy i Domki Drewniane pomogą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Hivehouse Sp. z o.o. - Staranne Domy z Drewna Kościerzyna

Hivehouse Sp. z o.o.

8 opinii

Wykonanie domów z drewna będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Hivehouse Sp. z o.o. ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

"Szwed-Dom" Andrzej i Bogdan Szwedowscy Spółka Cywilna - Znakomite Domy z Drewna Kościerzyna

Znakomite Domy z Drewna

3 opinie

Na wypadek jeśli szukasz profesjonalistów od domów z drewna to powierz tę kwestię specjalistom z Szwed-Dom Andrzej i Bogdan Szwedowscy Spółka Cywilna. Kościerzyna - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

AS EKO-HAUS - Domy z Drewna Kościerzyna

AS EKO-HAUS

1 opinia

Potrzebujesz profesjonalistów od domów z drewna? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry AS EKO-HAUS. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Twój Dom Szkieletowy - Dobra Firma Budująca Domy Szkieletowe Kościerzyna

Dobra Firma Budująca Domy Szkieletowe Kościerzyna

1 opinia

Namierzenie dobrej firmy budującej domy szkieletowe jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się Twój Dom Szkieletowy - to prawdziwi fachowcy działający w rejonie Kościerzyny, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

PANELOWO (Kościerzyna, Kartuzy, Bytów) - Porządne Domy z Drewna Kościerzyna

PANELOWO (Kościerzyna, Kartuzy, Bytów)

2 opinie

PANELOWO Kościerzyna Kartuzy Bytów świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Kościerzyna i z sąsiednich miast. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

StolArtBudd - Budownictwo Szkieletowe Kościerzyna

StolArtBudd

3 opinie

Ten specjalista działa na terenie Kościerzyny i oferuje różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnego budownictwa szkieletowego. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

DOMSTAR Bartosz Tocha - Profesjonalne Domy Pasywne Kościerzyna

DOMSTAR Bartosz Tocha

9 opinii

Wykonanie domów pasywnych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. DOMSTAR Bartosz Tocha ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Domy Jurczyk - Znakomita Firma Budująca Domy Szkieletowe Kościerzyna

Domy Jurczyk

1 opinia

Chcesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Domy Jurczyk jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę.

26 Zleceń - Domy Szkieletowe Kościerzyna

Zapytanie o budowę domu szkieletowego, stan "pod klucz", 201-300m², Kościerzyna

Przygotowanie domu pasywnego dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapytanie o budowę domu szkieletowego, stan "pod klucz", 201-300m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zachęcamy do zadawania pytań.

 • Kościerzyna

2022-09-11 do 2022-09-19

Dam zlecenie na budowę domu szkieletowego, stan deweloperski, 36-100m², Liniewo

To zapytanie o treści - Dam zlecenie na budowę domu szkieletowego, stan deweloperski, 36-100m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z rejonu Pomorskiego oraz przyległych powiatów. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - warto.

 • Liniewo

2022-09-01 do 2022-09-09

Domy szkieletowe - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 29 126 Specjalistów od Domów Szkieletowych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Staranny Dom Pasywny Kościerzyna

Zlecający poszukuje rewelacyjnej współpracy, pisząc - Zlecę budowę domu szkieletowego, stan "pod klucz", 36-100m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedstaw bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Kościerzyna

2022-08-14 do 2022-08-22

Zlecenie na budowę domu szkieletowego, stan "pod klucz", 36-100m², Stara Kiszewa

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: nie Projekt: Klient jeszcze nie wybrał Rodza...

 • Stara Kiszewa

2022-07-31 do 2022-08-08

Rewelacyjna Konstrukcja Szkieletowa Kościerzyna

Jeśli jeszcze jako ekspert od konstrukcji szkieletowej szukasz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecę budowę domu szkieletowego, SSZ, 36-100m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z pewnością dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Łubiana

2022-07-31 do 2022-08-08

Dam zlecenie na budowę domu szkieletowego, stan deweloperski, 50m², Nowy Barkoczyn

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia: 50m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie Projekt: La Palma C Rodzaj dachu: dwuspadowy Poddasze użyt...

 • Nowy Barkoczyn

2022-07-28 do 2022-08-05

Dam zlecenie na budowę domu szkieletowego, SSZ, 36-100m², Kościerzyna

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie Projekt: indywidualny Rodzaj dachu: dwuspadowy ...

 • Kościerzyna

2022-07-26 do 2022-08-03

Świetny Dom Szkieletowy Kościerzyna

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia: 36-100m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Projekt: Klient jeszcze nie wybrał Rodzaj dachu: płaski Poddas...

 • Korne

2022-07-12 do 2022-07-20

Zapytanie o budowę domu szkieletowego, stan deweloperski, 36-100m², Dziemiany

Starasz się odnaleźć Klienta jako dobry fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Pomorskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Dziemiany

2022-07-08 do 2022-07-16

Znakomita Konstrukcja Szkieletowa

Jeśli jeszcze jako dobra firma od konstrukcji szkieletowej potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na budowę domu szkieletowego, stan deweloperski, 36-100m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Kościerzyny z pewnością uzasadnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Kościerzyna

2022-07-08 do 2022-07-16

Dobra Firma Budowlana Kościerzyna

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia: 70m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: nie Projekt: Klient jeszcze nie wybrał Rodzaj dachu: dwusp...

 • Łubiana

2022-07-03 do 2022-07-11

Perfekcyjne Budownictwo Szkieletowe Kościerzyna

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: nie Projekt: Klient jeszcze nie wybrał Rodza...

 • Kościerzyna

2022-05-29 do 2022-06-06

Rewelacyjny Dom Pasywny

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: nie Projekt: Klient jeszcze nie wybrał Rodza...

 • Liniewo

2022-05-13 do 2022-05-21

Budowa Domów Szkieletowych

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie Projekt: Klient jeszcze nie wybrał Rodzaj dachu: dwuspa...

 • Loryniec

2022-05-12 do 2022-05-20

Budowa domu szkieletowego, SSZ, 60m², Kościerzyna-Wybudowanie

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia: 60m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: tak Projekt: Klient jeszcze nie wybrał Rodzaj dachu...

 • Kościerzyna-Wybudowanie

2022-05-10 do 2022-05-18

Perfekcyjny Dom z Drewna

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: nie Projekt: Klient jeszcze nie wybrał Rodzaj dachu: ...

 • Kościerzyna

2022-04-21 do 2022-04-29

Znakomity Dom Pasywny

Zlecający szuka świetnej współpracy, pisząc - Zapytanie o budowę domu szkieletowego, stan "pod klucz", 36-100m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Wygonin

2022-04-19 do 2022-04-27

Solidna Budowa Domów Szkieletowych

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na solidna budowa domów szkieletowych w rejonie Pomorskiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na budowę obiektu szkieletowego, 45m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Karsin

2022-03-17 do 2022-03-25

Dam zlecenie na budowę domu szkieletowego, stan deweloperski, 70m², Stare Polaszki

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia: 70m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie Projekt: Klient jeszcze nie wybrał Rodzaj dachu: dwuspadowy...

 • Stare polaszki

2022-03-12 do 2022-03-20

Profesjonalne Budownictwo Szkieletowe

Powinieneś odpowiedzieć na to zlecenie jeśli Twoja działalność jest utworzona z pasji do budownictwa szkieletowego i oferuje profesjonalna budowa domów szkieletowych na obszarze Pomorskiego, jak również pobliskich miast i powiatów. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Sikorzyno

2022-04-02 do 2022-04-10

Doskonałej Jakości Dom z Drewna

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia: 70m² Materiał na dach: nie zdecydowałem Budynek podpiwniczony: nie Projekt: Klient jeszcze nie wybrał Rodzaj dachu...

 • Potuły

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano 3 dni temu

Zapytanie o budowę domu szkieletowego, stan deweloperski, 50m², Studzienice

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia: 50m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Projekt: Klient jeszcze nie wybrał Rodzaj dachu: dwuspadowy Poddas...

 • Studzienice

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecenie na budowę obiektu szkieletowego, 45m², Ramleje

Rodzaj budynku: Letniskowy całoroczne Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia: 45m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie Projekt: Klient jeszcze nie wybrał Rodzaj dachu: dwuspa...

 • Ramleje

2022-07-16 do 2022-07-24

Zapytanie o budowę domu szkieletowego, stan deweloperski, 36-100m², Podjazy

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie Projekt: Klient jeszcze nie wybrał Rodzaj dachu: dwuspa...

 • Podjazy

2022-05-21 do 2022-05-29

Zlecenie na budowę domu szkieletowego, stan deweloperski, 36-100m², Sulęczyno

Warto by było odpowiedzieć na to zlecenie jeśli Twoja firma została utworzona z pasji do budownictwa szkieletowego i oferuje solidna budowa domów szkieletowych na terenie Pomorskiego, jak również okolicznych miast i powiatów. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Sulęczyno

2022-03-28 do 2022-04-05

Zlecę budowę domu szkieletowego, stan "pod klucz", 36-100m², Podjazy

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: nie Projekt: Klient jeszcze nie wybrał Rodza...

 • Podjazy

2022-08-15 do 2022-08-23

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Szkieletowych
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Szkieletowych
Udostępnij znajomemu